PDA

View Full Version : Lėndohet me brekė tanga


LABI
22-06-08, 14:55
Lėndohet me brekė tanga

Njė amerikane 52-vjeēare ėshtė duke e paditur kompaninė Victoria's Secret, e cila ėshtė e njohur pėr tė brendshmet seksi tė manekineve tė famshme, sepse ėshtė lėnduar derisa po provonte tė vesh brekėt tanga, me ē’rast ėshtė dashur tė merr pushim mjekėsor. Incidenti ka ndodhur nė njė dyqan nė Los Angeles. Macrida Patterson ka tentuar tė veshė tangat nga linja Sexy Little Thing. Ajo pohon se pjesa metalike, e cila ėshtė dashur tė jetė e qepur mirė, nė atė moment ka fluturuar dhe e ka goditur nė sy.

Avokati i saj ka deklaruar se lėndimi, pėr shkak tė cilit nuk ka mundur tė dal nė punėn e saj tė zakonshme pėr disa ditė, do tė ndikojė nė tėrė jetėn e saj.

Kompania Victoria's Secret, e cila nė botė njihet pėr manekinet e saj tė famshme qė reklamojmė tė brendshmet e saj, ka kėrkuar nga Patterson qė tė kontrollojė tangat tė cilat e kanė lėnduar, megjithatė avokati e ka refuzuar kėtė.

http://telegrafi.com/fo/fun/f.0622053304369_m.jpg

huzuar nga Telegraf

Murgesha
23-06-08, 11:13
Ha,hahahahaahahah me vesh brekėt e me tu lėndu syri, ēˇkas po nijmė edhe ne...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

>>{SpOnGeBoB}<<
23-06-08, 12:48
ev shoq po lajmin qe e paske prue ti Lab.

Masi qashtu tekoka rrezik, po deshka mi desh donet krejte filikaq.

Elina
23-06-08, 16:22
Ha,hahahahaahahah me vesh brekėt e me tu lėndu syri, ēˇkas po nijmė edhe ne...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Eh moj Murgesha,
kso lloj te bregeve jane bela ....perqata jane pos dynjaje :biggrin:

Virti
23-06-08, 16:25
porosia: mos veshni...! :cool:

lovely
25-06-08, 23:32
hiq s po muj me marr meq qysh osht e mujshme kjo pune?:biggrin:

Gjumashja
26-06-08, 11:31
Ishalla eshte qorru se me zor e kam pas shti me i vesh...:biggrin:

Arkza
26-06-08, 11:35
Ishalla eshte qorru se me zor e kam pas shti me i vesh...:biggrin:Hhahahahhaahhahaha Gjumashja hahahahahha qka me ke shti me kesh me keto fjalet !
Oj ti po kjo koka Plake krejt e u lendu nga vet-vetiu se Tybe edhe Taqica te Plactikes me vesh sen se bojne kon !! :biggrin: :biggrin:

Preshevar
26-06-08, 12:36
Ju paska shkru mu bo milionere, sikur ajo tjetra qe e ka shti macėn n'micro-valė (http://www.humour.com/images/zoneNoire/f0311068.jpg) dhe ka akuzuar kompanin prodhuese se pse nuk kan treguar qe macat nuk ben me i fut n'to :biggrin:

Arkza
26-06-08, 12:40
Ju paska shkru mu bo milionere, sikur ajo tjetra qe e ka shti macėn n'micro-valė (http://www.humour.com/images/zoneNoire/f0311068.jpg) dhe ka akuzuar kompanin prodhuese se pse nuk kan treguar qe macat nuk ben me i fut n'to :biggrin:Hhahahahhahahahahahahahahaha hahahahahahahahhaha Une dikun kam lexuar se ka shku njona me i pre flokt dhe e ka akuzuar qe ja ka pre keq jam met pa Komet !!!
Hhaahahahhahahahahahahahahahahahhahah Veq kjo qe tregove ti koka per te qesh shume bile !!! :biggrin: :biggrin:

doGzona
26-06-08, 13:07
Euuu a po i lejokan me i provu breget ne ate duqan a, sa di une ketu ku jetoje te mbrendshmet nuk lejohen te provohen, per shembull ne duqanin tone kjo nuk lejohet,ik ore se gerrdi, po ku blehen ato breg kur te i provo dikush...:mad:

>>{SpOnGeBoB}<<
26-06-08, 16:06
Pėr mos me pru punėn e me t'i fshi tė tjerėt postimet tua, e bile edhe neve mos me na qit punė, duhesh me pas kujdes se ēka po shkrun.
Edheee... tė nemurat tua neve nuk na zėnė.


Shėndet!
Rilinda

p.s. Mos repliko n'lidhje me kėtė editim, po shkruj diēka n'lidhje me temėn, sepse nė tė kundėrtėn edhe atė do tė ta fshij. :biggrin:

selvija
26-06-08, 22:53
hiq s po muj me marr meq qysh osht e mujshme kjo pune?:biggrin:As une hiq spo muj bij ne fije se qysh ky mendafsh i holl sa nje faculet me ja bo ate zeze...:biggrin:

egi
28-06-08, 16:02
Hiqnu tangave Vicoria secret...bleni te Kinezt :biggrin:

rilinda
28-06-08, 17:04
Hiqnu tangave Vicoria secret...bleni te Kinezt :biggrin:

Hahahahhahaha... "s'je nurrmal" ti :biggrin:

Arb
28-06-08, 17:10
Eh more bace, na kane dal granimi dore krejt, po na vrahen edhe me tronga...

Elina
30-06-08, 15:25
Hiqnu tangave Vicoria secret...bleni te Kinezt :biggrin:

Mire e ke Egi,
bile i ke lire gati se fale.....2 euro ma.:tongue: :biggrin:

Zero Cool
30-06-08, 16:03
Ha,hahahahaahahah me vesh brekėt e me tu lėndu syri, ēˇkas po nijmė edhe ne...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


cncncncncncnnc hiq s`kupton edhe ti, KJO i ka vesh tangat, e ASAJ qe e ka kqyre ju ka lendu syri :biggrin: :tongue: :biggrin:

emine
09-07-08, 06:51
e plote taksirate ish kan femna shkret,,,besa qeshtu edeh per permasit me ti ngreh dikush ta qo piskamen sa shume dhemb,,,kshtuqe mos veshni tanag more kap veshni done,,,,,,se ma te shnetshme jan:p

emine
09-07-08, 06:53
cncncncncncnnc hiq s`kupton edhe ti, KJO i ka vesh tangat, e ASAJ qe e ka kqyre ju ka lendu syri :biggrin: :tongue: :biggrin:

qysh je ba ICT specialist ti more,ish kan me punu naj shitore ku veq sene te grave ka edhe gra ,,,,,,,,ani si shpejgonka ktyne si tish shits i te mrenshmeve t'femnav....:tongue: hahahhahhahhahhahhahahahahahaha