PDA

View Full Version : Kur eshte burri mas ne zorti?


kroni i etheve
16-08-08, 23:10
ju duket qesharake po ashtu esht nese e qelloni

vjeshta
17-08-08, 09:56
ju duket qesharake po ashtu esht nese e qelloni


Kur i thote gruaja ne prezenc te tjereve qe nuk ka qene ashtu po keshtu..hahah

lyra2
17-08-08, 09:58
ju duket qesharake po ashtu esht nese e qelloni
..kur i ka dy gra dhe e gjene kemishen pa la :)

vjeshta
17-08-08, 10:07
..kur i ka dy gra dhe e gjene kemishen pa la :)

Sa po u pershtatka ketu kjo fjala e urte : ma mire me dite (me la )se me pas (dy gra) ...hahah

Tinky-Winky
17-08-08, 10:31
ju duket qesharake po ashtu esht nese e qelloni
burri asht mas zort kur qburrnohet ,e qburnimi ni burrec munet me percilen ne tetana sferat e jets si pirshemull qburnohet en pun ja merdhin dikush , qburnohet ne shnetje se ni grip i vocerr e shtrin per toke , qburnohet en krevet si lepri e qesoshne qburnija te nryshme qi e qesin ne zor njerin edhe plus munen mu konen en zor kur bohet kaps a po do mo a ti lo qerat rezerve kur tem replikon dikush . shnetje

Domira
17-08-08, 10:39
Ktu so vendi per gra:biggrin: ...vec po ma merr mendja se BURRI eshte mas ne zor kur i vjen puna me i shkel kriteret e veta e me veprue kunder deshires se vet. Arsyet mund te jene te ndryshme edhe serioze po edhe joserioze:biggrin:

Hiq se di a mujta me ja qellu na'pak:biggrin: ..se pom doket qe fola fort si serjozisht ne ket teme humoristike:tongue:

emine
17-08-08, 11:24
Kure duhet me e rrejte grujen diqka e sdin qysh me gjet naj rren te hishme hahahhahah...hajte se burrat dejm shlir jane ku ka burr qe oshte ne zor qy niher....

selvija
17-08-08, 12:23
Kur e rrok zori me dal ne diskotek e prej grus s'guzon me livrit.avulll avullll:confused::wink:

bilbili
18-08-08, 12:38
Kur e rrok zori me dal ne diskotek e prej grus s'guzon me livrit.avulll avullll:confused::wink:po qfarkush i vet grat veq i bajn detyrat e shpis e shkoh kah dush grujo:eek:

kroni i etheve
18-08-08, 16:37
mu ma merr mendja kur se ngon gruja po ka edhe zor tjeter se nihere jom kan ne prishtin me pat rrok me dal ne WC e epyta nje kamarier ne nje restoran se a keni WC ai me tha ka urdhroni, kur dola jasht ai me pyti duke qeshur se akishe mundur me e ndal po ti ofroja nje milion euro une i thash me e ndal jo po ne pantollonona me e ba po....hahaha

lovely
18-08-08, 18:45
burri asht mas zort kur qburrnohet ,e qburnimi ni burrec munet me percilen ne tetana sferat e jets si pirshemull qburnohet en pun ja merdhin dikush , qburnohet ne shnetje se ni grip i vocerr e shtrin per toke , qburnohet en krevet si lepri e qesoshne qburnija te nryshme qi e qesin ne zor njerin edhe plus munen mu konen en zor kur bohet kaps a po do mo a ti lo qerat rezerve kur tem replikon dikush . shnetje


oooo shnetje t kofte se topi s e luen :biggrin:

DEA
18-08-08, 19:02
Une mendoj kur gruaja si kuptohet me nenen, eshte ne mes te dy zjermeve...

Shpat
18-08-08, 21:38
Kur e ka gruen ne shpi e zen dashuria me njo tjeter ,ma nxor nuk ka ku me shku,mos kofshi ju nė'lėkurėn timen,inshalla.:biggrin:

Lona
21-08-08, 14:28
Burri eshte mas ne zorti - kur duhet ta ndegjon gruan...hahahahahaha

Oqeani
21-08-08, 14:31
hahahaha Ku po na din dhimten bre....

Lona
21-08-08, 15:06
hahahaha Ku po na din dhimten bre....

vete e trgoni dhimten oqean...hahahahaha:biggrin:

Oqeani
21-08-08, 15:07
Vallahe bubreki po dhem bre hahahaha

Lona
21-08-08, 15:12
Vallahe bubreki po dhem bre hahahaha

Mos te ka semu gruaja ...... ka sherim mos ke dert ...shko shtrihu pak e pusho ...

Oqeani
21-08-08, 15:38
Mos te ka semu gruaja ...... ka sherim mos ke dert ...shko shtrihu pak e pusho ...

hahahahaaa vallahe pervoja po flet po shihet.... hehehehehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
21-08-08, 17:26
Kur jane ne kerkim te fatit, qysh po i shoh keta te rinjete e sotit dil me njo e dil me tjetren jo po keshke keq, jo po hajke me goj qel, jo ashtu e jo keshtu kur po kane me zgjedhe fort ma ne zore po duken.

lovely
21-08-08, 17:30
Kur jane ne kerkim te fatit, qysh po i shoh keta te rinjete e sotit dil me njo e dil me tjetren jo po keshke keq, jo po hajke me goj qel, jo ashtu e jo keshtu kur po kane me zgjedhe fort ma ne zore po duken.
tybe nuk osht kallaj me e gjet nafaken, ani njanin e pata ni nihere kish pa thane, i kish gishtat e durve t kqi hahahahahahahahaahahahahhaa

DEA
21-08-08, 17:45
tybe nuk osht kallaj me e gjet nafaken, ani njanin e pata ni nihere kish pa thane, i kish gishtat e durve t kqi hahahahahahahahaahahahahhaa

Hahhaha edhe nje komentare qesharak, njo tjeter kish pa thane a e pave ka boni hyzmet qysh e qoj komen pak nelt hahahahha

lovely
21-08-08, 17:48
Hahhaha edhe nje komentare qesharak, njo tjeter kish pa thane a e pave ka boni hyzmet qysh e qoj komen pak nelt hahahahha


hahahahahahahahaahahahahahahaha
po po, kan me met me mledh ni dite tybe

Pupi
21-08-08, 21:02
Burri eshte mas ne zorti - kur duhet ta ndegjon gruan...hahahahahaha

Ēfar "burri " i hamamit asht ai at'her, atijė smund ti thuhet burrė mė.

duke ja shtuar nja disa: hahahahahahaha.....

Ja versioni imė:

Burri ėshtė nxor kur i pshton naj pordh n'kuven poashtu t'burrave.

Tinky-Winky
21-08-08, 23:57
Ēfar "burri " i hamamit asht ai at'her, atijė smund ti thuhet burrė mė.

duke ja shtuar nja disa: hahahahahahaha.....

Ja versioni imė:

Burri ėshtė nxor kur i pshton naj pordh n'kuven poashtu t'burrave.
po de , ani me boe met pordh ty njeri tu slika avantarit osht njojt si me pordh en mbledhje t prinderve . veq jo bre se bash burrni asht me pordh e me gogsue po femrav si ka hije qajo puna . tonashile buri asht en zor kur asht apolitik edhe i shtin hunt tu politika e gjo smer vesh , aiiiii ka x raste kur burri bjen en zor. shnetje

teutaA
22-08-08, 04:18
po de , ani me boe met pordh ty njeri tu slika avantarit osht njojt si me pordh en mbledhje t prinderve . veq jo bre se bash burrni asht me pordh e me gogsue po femrav si ka hije qajo puna . tonashile buri asht en zor kur asht apolitik edhe i shtin hunt tu politika e gjo smer vesh , aiiiii ka x raste kur burri bjen en zor. shnetje

qitash ke fol taman si burrat:smile:

DEA
22-08-08, 06:53
Edhe nje mu kujtua, Burrat jane ne zor, kur nxihen ngusht ne biseda prej femrave.

Oqeani
22-08-08, 06:55
ahhaahhaah DEA....

Kur hekurosin nemengjes...

DEA
22-08-08, 06:56
ahhaahhaah DEA....

Kur hekurosin nemengjes...

Jo me u nxe po me u nxane, po me duket ne zor je edhe ti ahahahhaa

Oqeani
22-08-08, 06:59
Ku po e din hahhaaaa , ēlirom....

DEA
22-08-08, 07:01
Ku po e din hahhaaaa , ēlirom....

Kape hekurin dhe medito.................

Lona
22-08-08, 12:30
Kur de eshte burri me se zor hajde burra Tregoni....

Oqeani
22-08-08, 16:35
Kur eshte ne rend te maxhes , sikur une sot... !!! :(

Pupi
22-08-08, 19:31
po de , ani me boe met pordh ty njeri tu slika avantarit osht njojt si me pordh en mbledhje t prinderve . veq jo bre se bash burrni asht me pordh e me gogsue po femrav si ka hije qajo puna . tonashile buri asht en zor kur asht apolitik edhe i shtin hunt tu politika e gjo smer vesh , aiiiii ka x raste kur burri bjen en zor. shnetje

Aiiiiii se N'zor qe paske ra edhe ti.

Ēka mu ke kap more pėr t'mijat, po ec more djal atje te chati, (ku je msu me ba kso llafesh).
Hajt banu djal i mirė (para se me nis me u rrotullu senet).

Guri i madh
22-08-08, 20:14
kur e nxan ethet burrin at,her esht mas keqi po duhet per shengjergj me shkue me i lidh do penj ne ahisht at,her lirohet nga ethet

kroni i etheve
23-08-08, 11:32
pse a ti nal ahishta ethet a e a duhet me knu naj dov a veq mej lidh

kroni i etheve
23-08-08, 11:38
Kur i thote gruaja ne prezenc te tjereve qe nuk ka qene ashtu po keshtu..hahah
a mos e ke zan edhe ti ndokund ngusht e pe din

Arkza
23-08-08, 11:39
Qdo kush nga rrethi Familjare apo nga se largu kan treguar shume gjithefare ngjarje se Burri me se Dobti e me se keqi e me se Zori ka qen Kur e ka Grujen pa Troh Karaketeri !!!
Qe Para Mysafirve apo qfare do qofte Rasti ka fol para gjithe Fjale pa maturi ose Fjale qe nuk kan Vler ose osee sikur gjoja qe e Lshon B.... !

Fshatari
23-08-08, 12:30
Qdo kush nga rrethi Familjare apo nga se largu kan treguar shume gjithefare ngjarje se Burri me se Dobti e me se keqi e me se Zori ka qen Kur e ka Grujen pa Troh Karaketeri !!!
Qe Para Mysafirve apo qfare do qofte Rasti ka fol para gjithe Fjale pa maturi ose Fjale qe nuk kan Vler ose osee sikur gjoja qe e Lshon B.... !

Qe Para Mysafirve apo qfare do qofte Rasti ka fol para gjithe Fjale pa maturi ose Fjale qe nuk kan Vler ose osee sikur gjoja qe e Lshon B.... !
Valla qitu ia paska qellue Arkeza se mas zori jam kanė sa here me kane "lshue" grate!
T'ish kane veē ni here nuk e kisha pas aq zor po mesi asht perserit disa here... boll zor i madh po ēka me i ba!

selvija
23-08-08, 13:57
Qe Para Mysafirve apo qfare do qofte Rasti ka fol para gjithe Fjale pa maturi ose Fjale qe nuk kan Vler ose osee sikur gjoja qe e Lshon B.... !
Valla qitu ia paska qellue Arkeza se mas zori jam kanė sa here me kane "lshue" grate!
T'ish kane veē ni here nuk e kisha pas aq zor po mesi asht perserit disa here... boll zor i madh po ēka me i ba!hahaha o Fshatar sa her koke kan i leshum gagaga,,,ndoshta ti i ke leshu se te kan skuqqq para shokve te ngushte e ti je paraqit si azgan:biggrin:

vertet shum mir ka cek Arkza ska nje poshteris se nje grua me skuq burri para dikujt,,kurr e kurres kete nuk e bej as qe do ta bej,,,,

edhe vet disaher keto me kan ra ne sy se si para dikujt mundohen ta mposhtin njeri-tjetrin ....marri...

Arkza
23-08-08, 14:03
hahaha o Fshatar sa her koke kan i leshum gagaga,,,ndoshta ti i ke leshu se te kan skuqqq para shokve te ngushte e ti je paraqit si azgan:biggrin:

vertet shum mir ka cek Arkza ska nje poshteris se nje grua me skuq burri para dikujt,,kurr e kurres kete nuk e bej as qe do ta bej,,,,

edhe vet disaher keto me kan ra ne sy se si para dikujt mundohen ta mposhtin njeri-tjetrin ....marri...Ooo Ngadale pak ju dy ketu se e keni Keq kuptu pak aty ku shkruhet ( e ka lshue si lopa Baglen ) keshtu kan fol pa Kontroll me ate Kuptim e kam shkru e jo siq keni mendu P.... qyyy :biggrin: :rolleyes: :rolleyes:

selvija
23-08-08, 14:07
Ooo Ngadale pak ju dy ketu se e keni Keq kuptu pak aty ku shkruhet ( e ka lshue si lopa Baglen ) keshtu kan fol pa Kontroll me ate Kuptim e kam shkru e jo siq keni mendu P.... qyyy :biggrin: :rolleyes: :rolleyes:hahaha Arkza ke qysh ke na qashtu e murrum vesh,,:biggrin::biggrin:

Arkza
23-08-08, 14:12
hahaha Arkza ke qysh ke na qashtu e murrum vesh,,:biggrin::biggrin:Hhahahahhahahaha o e smut je ti bre :biggrin:

selvija
23-08-08, 14:18
Hhahahahhahahaha o e smut je ti bre :biggrin:ja veq pak hunet po me shkojn prej gripit..:wink:hahahah:biggrin:

Oqeani
23-08-08, 21:28
Po dihet bre kure ... kur e ka ne t'pane lepurushken !!!!

Zero Cool
24-08-08, 11:28
kur t`harron me pi viagren :tongue:

vjeshta
24-08-08, 15:12
a mos e ke zan edhe ti ndokund ngusht e pe din

A mos te ka zen ngusht edhe ty dikush qe po e din qe kjo e ditja ime eshte e qellume ?

kroni i etheve
26-08-08, 15:32
A mos te ka zen ngusht edhe ty dikush qe po e din qe kjo e ditja ime eshte e qellume ?
mu me ka zan ngusht para kater apo pes vitesh ishim te ftuar ne nje darsum edhe i thash hajde bonu gati se po shkojna ne darsum ajo me tha pa me qu te frizerka une nuk vi e tani e qova,veq mir e kish pas se krejt ato gra qa ishin aty ishin kan te frizerka kaq per sonte.

Virti
26-08-08, 21:53
kur i ēohet ehmm berki! :tongue:

selvija
26-08-08, 22:16
Evvv vitri menxi qe qellova se qka ke shkru ,,se sipata syzat me veti hahahaha :biggrin:

Virti
26-08-08, 22:18
Evvv vitri menxi qe qellova se qka ke shkru ,,se sipata syzat me veti hahahaha :biggrin:
ah dreqi qe je ti oooo :cool: :biggrin:

selvija
26-08-08, 22:21
ah dreqi qe je ti oooo :cool: :biggrin:dreq s'jam por kur nuk shof mir,,me duhet mi hap syt si:eek: se ma qesin dallash,,:biggrin:

Virti
26-08-08, 22:24
dreq s'jam por kur nuk shof mir,,me duhet mi hap syt si:eek: se ma qesin dallash,,:biggrin:
sikur dallash, sikur drejt, s'ka dert ma. eshte perzi hesapi deee :cool: :biggrin:

~AmaZonA~
26-08-08, 22:26
Kur ti vdes gruja hahahahah me t'nime e kom...

Virti
26-08-08, 22:28
Kur ti vdes gruja hahahahah me t'nime e kom...
ose kur t'ia grabite gruan ndonje grua tjeter! :cool: :tongue:

selvija
26-08-08, 22:39
ose kur t'ia grabite gruan ndonje grua tjeter! :cool: :tongue:ahahahahah eee qeshtu kur shtish burrat me xhelozu hahhahahahah s'hjekum keq qka kujtovet ju,,,:biggrin::biggrin:

Oqeani
26-08-08, 22:42
Kur ti vdes gruja hahahahah me t'nime e kom...

hahha jo moj tu u kthye prej vorrimit ja prezentojne tjetren !!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

~AmaZonA~
26-08-08, 22:51
hahha jo moj tu u kthye prej vorrimit ja prezentojne tjetren !!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
ani de edhe ai zor osht se nuk din me cilen me vendos qyy se i propozojn ndoshta disa hahahaah

Lona
23-12-08, 16:27
Kur gruaja e sundon.

Terminatori
23-12-08, 16:50
Kur gruaja e sundon.
Jo ka edhe ma zi, kur kesh prej zori ne kosove para familje kur vjen prej gyrbeti hahaha e kishe pe qoj mire me grue, kishe une po sunoj... hahah a dihet kush sunodon ne gyrbet... hahaha

lovely
23-12-08, 16:53
ose kur t'ia grabite gruan ndonje grua tjeter! :cool: :tongue:


hahahahahahahahahahahaahahahaha :cool: se per tjeter burre nuk osht gajle:P:P

Tomori
23-12-08, 20:33
Burri ma se shumti ne zorte eshte nese per momentin nuk ka mundesi me respektu e me nderu shokun apo mikun...tamam si e don puna

vjeshta
23-12-08, 21:08
Kur e merrin moshen e burrnise e nuk ka fije burrnie !

turisti
23-12-08, 21:12
Kur e mbrin burrnijen me vjet e me mendt kurre....:biggrin: dhe kur nuk ka pergjegjje......,hahahahahahahahahahahahahahahahah a.

vjeshta
23-12-08, 21:37
Kur e mbrin burrnijen me vjet e me mendt kurre....:biggrin: dhe kur nuk ka pergjegjje......,hahahahahahahahahahahahahahahahah a.


Edhe kur ka vesh rroba burrash e si ka ato q ei permende ma larte ...bash n'zore duhet me kane !!!hahhaaaaaaaaaaaaaaaaa:tongue:

turisti
23-12-08, 21:42
Kur eshte burri mas ne zorti?

Kur nuk kupton se me ēka matet burrenia.......

shfletuesi_
23-12-08, 21:45
Kur gruaja i lyp Mejdan..

vjeshta
23-12-08, 22:01
Edhe ofshama me doket i del nga zori !

shfletuesi_
23-12-08, 22:04
Edhe ofshama me doket i del nga zori !


Jo ofshama i del nga deshira e madhe per tu ber gati mu perla me gru...

vjeshta
23-12-08, 22:06
Jo ofshama i del nga deshira e madhe per tu ber gati mu perla me gru...

Ai qe e ka njet me u perla nuk ka kohe me ofshanė ...

selvija
23-12-08, 22:08
Jo ka edhe ma zi, kur kesh prej zori ne kosove para familje kur vjen prej gyrbeti hahaha e kishe pe qoj mire me grue, kishe une po sunoj... hahah a dihet kush sunodon ne gyrbet... hahahapasha mamin per her te par u pajtove me ty hahah ja ke qellu,,kur po skuqen para prindve familjes kishe une qikaq e kerkund hiq, me nje shikim ulin koken:tongue:

turisti
23-12-08, 22:10
Ai qe e ka njet me u perla nuk ka kohe me ofshanė ...

Ngadal,nashta merr :biggrin: hez :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

shfletuesi_
23-12-08, 22:11
Ai qe e ka njet me u perla nuk ka kohe me ofshanė ...

Ohaaa bre ofshama i del nga mosdeshira me u perla me ta... hahaha

burri eshte nzor t'madh edhe kur gruaja i lyp pare me shku te frizerka e del i lyp borgj ne kojshi....

emine
23-12-08, 22:11
Kur e ka grun budallic,e sdin as qka me bo me to....

vjeshta
23-12-08, 22:28
Ohaaa bre ofshama i del nga mosdeshira me u perla me ta... hahaha

burri eshte nzor t'madh edhe kur gruaja i lyp pare me shku te frizerka e del i lyp borgj ne kojshi....

Aha ,e kuptova me doket !

Burri qenka ne zor edhe kur po ndjejka dhimte per gruan !:rolleyes: :biggrin:

shfletuesi_
23-12-08, 22:33
Aha ,e kuptova me doket !

Burri qenka ne zor edhe kur po ndjejka dhimte per gruan !:rolleyes: :biggrin:


Me mire duhet ti pyesim ata qe jan te Martuar...

turisti
23-12-08, 22:34
Aha ,e kuptova me doket !

Burri qenka ne zor edhe kur po ndjejka dhimte per gruan !:rolleyes: :biggrin:

Mos deshte me thone se ai :biggrin: eshte ne zor kur fillojne dhimtat e lindjes :biggrin: ................

Terminatori
23-12-08, 22:54
pasha mamin per her te par u pajtove me ty hahah ja ke qellu,,kur po skuqen para prindve familjes kishe une qikaq e kerkund hiq, me nje shikim ulin koken:tongue:
Ne perendim grijn kumpira si kolonel gipa, e grat ju rrin ne internet haha e ne Ks, buzqeshje para prinderve dhe familjarve... kishe une po vetna e pe maj kuleten hahaha

Jana
24-12-08, 11:09
Pse ku ken ata Burra en dit te sodit ....hehheheheheh

Oqeani
24-12-08, 11:10
A nuk po me sheh a !!!!!!

Jana
24-12-08, 11:12
Jo de......hahhahaha

Mendova per Burrni se normal....mashqi ka boll.....hahahah

Oqeani
24-12-08, 11:16
Eh, ti ti !


Me ne zor jam kur ja shoh numrin ne tel !!!! ( ēka krisi tash)

Jana
24-12-08, 11:17
Qe de une...hhahha

Burrat duhen me kon en zor kur Gruja veq rrin ty ju fol te veshi...jo nona jo motra ncncncnc marojn hahah

Psikologu
24-12-08, 16:10
Burri ėshtė ma sė zorti kur e rrokė barku e s“ka ku e kryn nevojen.
Me nderė me thanė...

Oqeani
24-12-08, 16:17
Qe de une...hhahha

Burrat duhen me kon en zor kur Gruja veq rrin ty ju fol te veshi...jo nona jo motra ncncncnc marojn hahah

Eh per ktu sa rehat jam bre - xhelozko http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
24-12-08, 16:19
Burri ėshtė ma sė zorti kur e rrokė barku e s“ka ku e kryn nevojen.
Me nderė me thanė...Psikolog po mir e kuptoj kete zor
por me marr hol e hol me psikologji femre ne kete raste edhe me nzor se mashkulli kollaj ja ban vetes qaren..

burri eshte nxor kur shef mesazhet private qe vin phaa veq spo ka qak ben:biggrin:

shfletuesi_
24-12-08, 16:22
Burri eshte ne Zor t'madh kur ja qakat gruja kryt qdo dite...

selvija
24-12-08, 16:27
Po Gruja mir ja ban se len gjelin me kokoriz me sabah..:biggrin:

Oqeani
24-12-08, 16:29
Vallahe boll zor me ja ule zanin gjelit ;)

shfletuesi_
24-12-08, 16:31
Po ku mos me kan ne Zor burri kur kakariz pula vend gjelit

selvija
24-12-08, 16:38
Norma se gjelit mos mi tregu pulat se din as kohen se kur duhet me kokoriz,

valla burri eshte n'zor kur po vije wikendi me dal ne mbremje cingrron tell e zguzon me kap phaaa flak flakkkk:biggrin:

Oqeani
24-12-08, 16:48
Vallahe Selvushe zor bre edhe ne msn kur po na zajne hahaha :(

selvija
24-12-08, 16:50
Vallahe Selvushe zor bre edhe ne msn kur po na zajne hahaha :(E valla per msn no komet per dy palet ran msn dojm me met vejana e vejushka:biggrin: hahahhahaha

Oqeani
24-12-08, 16:56
E valla per msn no komet per dy palet ran msn dojm me met vejana e vejushka:biggrin: hahahhahaha

hahhaa jo bre se sillet nafaka dika ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Terminatori
25-12-08, 02:54
E valla per msn no komet per dy palet ran msn dojm me met vejana e vejushka:biggrin: hahahhahaha

Me kit internet qe jam kogjo shume vjet e qe me ka ra me fol me shume femra, inxhe,beqaresha,vejushka,etj etj... kam ardhe ne perfundim se 80% e te martuarve qe frekunetojn chattin,msn me te tjeret... i kan raportet shume te fotfta mos me than hiq me partnerin.. gati jan te dame veq haku i thmive rrijn sa per sy e faqe... e anen tjeter ljubav preko zhice e dikur edhe live me turli turli... demek kapitullim kurorzimi

Terminatori
25-12-08, 02:55
E valla per msn no komet per dy palet ran msn dojm me met vejana e vejushka:biggrin: hahahhahaha
Komenti, krejt te dame vetem per sy e faqe jetojn bashk, perndryshe tradhtia eshte prezente me internet ne shpi.

selvija
28-12-08, 15:20
Komenti, krejt te dame vetem per sy e faqe jetojn bashk, perndryshe tradhtia eshte prezente me internet ne shpi.Ma ma ketu shakaja behet taman realitet,,,e ku vejanat qka po bajn e ku po jesin,,,kisha me dit ti qka je cilen ane ,,si duket chati ty kogja po shkojka 90% mujsh me nxon diqka..
femrat besoj se kohen e lir dha para burrit pse jo hyjn ne forum gje shum normale

por shqiptarit ku i dhem aty preket dhe shkon gjuha me nje fjal popullore a mendoni tjetr send kisha me dit??:redface:

emine
28-12-08, 15:26
A qaj dert mka rrok kure qenkan meshkujte ne zor,sa per eminine kurr mos u shlirofshin;)

emine
28-12-08, 15:32
Me kit internet qe jam kogjo shume vjet e qe me ka ra me fol me shume femra, inxhe,beqaresha,vejushka,etj etj... kam ardhe ne perfundim se 80% e te martuarve qe frekunetojn chattin,msn me te tjeret... i kan raportet shume te fotfta mos me than hiq me partnerin.. gati jan te dame veq haku i thmive rrijn sa per sy e faqe... e anen tjeter ljubav preko zhice e dikur edhe live me turli turli... demek kapitullim kurorzimi


I nderuari Terminator,kam vrejt nga shenimet tueja se bukur si shpesh te paska ra rasti me pas pune me gra te martune,besa sevap ke bo se ke lujte rrolin e burrit i ke pshtu tu ju dhan kshilla,besa nashta edhe ka i kerkon me pas naj afere me to tinza,apo edhe me ta kallxu naj cope fele,,,,,me vje keq po me te vertet ja tepron me kto shenime,ani hajd ebojme llafe bashk se eminja o beqaresh;),,,,,,hiqu mos u zangjllavit amoni te kofte se nese qenke lendu e zhgenjy sju kan fajet gjitha grate e botes,e ju shikoni gjeni nje gru(TE NDRESHME) e plotsojani deshirat,se nuke i bjen ndermend asaj mu fute ne net as kerka nese ka burrin e hajrit;)

ME SHUM RRESPEKTE E PAKEQKUPTIME SHPRESOI!

PS: se qeshtu me jeni gjujte edhe mu tu mendu se jam eminja e qateve qe jeni rras ju,po a shef se me ju kurre pos ketu nuk kam diskutu(pa kan i sigurt mos fol kurr)

Konti1
05-01-09, 00:13
Emine, prej Kosove e ne Suedi ka pas efa inxhe qeso qka punojshin me kta te huajt ni far vakti qe vijshin ne seminare ne vendet ku i perkiste ekipi qe punojke, e punojsha edhe une me inxhe, e kam pas kontakt me tulifare....

Ama po me qudit fakti qe pse po ju vjen merzi kur po e tregoi nje fakt te pa mohushem pse, pse po mundoheni me qit fall syve.... ne nje teme te hapur nga ti mos harrofsha '' grat shtepijake i tradhtojn burrat permes interneti '' aty flisni shume mire, as une spo them me shume se aty..., por kur folni me mue ju vjen rond pse une po ju them... beqar jam krejt kto te zeza prej inxheve,vejushkav,beqareshave i kam msuar, sen spo them me shume se qka eshte fakt.

Nese mundesh me thene se ti je nje femer e moralshme per momentin (meqe je beqare, si dihet e takon edhe ti fatin e jetes) por prap ne internet je ne forume,msn etj etj kontakt me shoqni keshtu... mos thuaj skam me hy ma se ka pas shume para teje qe kan than keshtu e kan hy... edhe jan standart.
Mandej hap tem '' e ardhmja e qifteve...'' qfar ardhmerije ka qifti apo ajo familje qe secili vjen prej pune ma shpejt i gjuhet internetit, njani prej dhomes se thmive e tjetri prej dhomes se dites... rraj shtin ne karrig....qfar ardhmerije eshte a, pai as qe i shkon viti bile, knej po e quan kuti magjike internetin.. kenj thojn jo bo so kurgjo kjo... a ne fakt sherri ma i madh eshte interrneti sot.. i ka qprlaaa krejt shqiprarin pa dallim gjnije...mue me ka lan me trauma, as lufta sma ka bo e kosoves qka ma ka bo interneti edhe diskotekat e krroqja e babgjyshit tu dal mas inxheve... nasihat kam marr edhe kurr ma ne evrope smendoj me u martue me shqipe e me qu jet...se ski familje.... beqar kam me met.. se ncuk me shipe ne evrope... syt jon me pa qka po bohet.
Meshkujt gjysa pijanica,kumorgji,drogirasha burgjet plot ...grat kurva...thmija sokaqeve te asimilum ani ne Kosove kur sahkojn pushimeve haj haj... shiten kishe qe jan qift i perkryer.. buzqeshin si artistat e hollivudit para kamerave ne tepihun e kuq....a llom jan ne evrope, sa nin ja murr francezi gruan shqipttarit, tjetrit i ik gruja prej belgjike e ne gjermoni, tjetrit anej tjetrit knej...., llom llom ne tona ant. Sot eshte sfid me pas familje te paster dhe te edukuar sipas parimeve islame...

Mulne shlyne kit shkrim, se krejt kam rrejt qka kam fol, edhe ftne baned..se po ja u prishi taraqillakun ktu disave e tani idhnohet ktu grat e bijat e forumit...se krejt kam rrejt qka kam shkrue.... e paqi veten ne qaf qe e mohoni realitetin...per pak qef ne internet.

shfletuesi_
05-01-09, 00:18
Kur gruaja del pa i treguar burrit dhe kur burri nuk bisedon me gruan

DetiJon
05-01-09, 21:32
Emine, prej Kosove e ne Suedi ka pas efa inxhe qeso qka punojshin me kta te huajt ni far vakti qe vijshin ne seminare ne vendet ku i perkiste ekipi qe punojke, e punojsha edhe une me inxhe, e kam pas kontakt me tulifare....

Ama po me qudit fakti qe pse po ju vjen merzi kur po e tregoi nje fakt te pa mohushem pse, pse po mundoheni me qit fall syve.... ne nje teme te hapur nga ti mos harrofsha '' grat shtepijake i tradhtojn burrat permes interneti '' aty flisni shume mire, as une spo them me shume se aty..., por kur folni me mue ju vjen rond pse une po ju them... beqar jam krejt kto te zeza prej inxheve,vejushkav,beqareshave i kam msuar, sen spo them me shume se qka eshte fakt.

Nese mundesh me thene se ti je nje femer e moralshme per momentin (meqe je beqare, si dihet e takon edhe ti fatin e jetes) por prap ne internet je ne forume,msn etj etj kontakt me shoqni keshtu... mos thuaj skam me hy ma se ka pas shume para teje qe kan than keshtu e kan hy... edhe jan standart.
Mandej hap tem '' e ardhmja e qifteve...'' qfar ardhmerije ka qifti apo ajo familje qe secili vjen prej pune ma shpejt i gjuhet internetit, njani prej dhomes se thmive e tjetri prej dhomes se dites... rraj shtin ne karrig....qfar ardhmerije eshte a, pai as qe i shkon viti bile, knej po e quan kuti magjike internetin.. kenj thojn jo bo so kurgjo kjo... a ne fakt sherri ma i madh eshte interrneti sot.. i ka qprlaaa krejt shqiprarin pa dallim gjnije...mue me ka lan me trauma, as lufta sma ka bo e kosoves qka ma ka bo interneti edhe diskotekat e krroqja e babgjyshit tu dal mas inxheve... nasihat kam marr edhe kurr ma ne evrope smendoj me u martue me shqipe e me qu jet...se ski familje.... beqar kam me met.. se ncuk me shipe ne evrope... syt jon me pa qka po bohet.
Meshkujt gjysa pijanica,kumorgji,drogirasha burgjet plot ...grat kurva...thmija sokaqeve te asimilum ani ne Kosove kur sahkojn pushimeve haj haj... shiten kishe qe jan qift i perkryer.. buzqeshin si artistat e hollivudit para kamerave ne tepihun e kuq....a llom jan ne evrope, sa nin ja murr francezi gruan shqipttarit, tjetrit i ik gruja prej belgjike e ne gjermoni, tjetrit anej tjetrit knej...., llom llom ne tona ant. Sot eshte sfid me pas familje te paster dhe te edukuar sipas parimeve islame...

Mulne shlyne kit shkrim, se krejt kam rrejt qka kam fol, edhe ftne baned..se po ja u prishi taraqillakun ktu disave e tani idhnohet ktu grat e bijat e forumit...se krejt kam rrejt qka kam shkrue.... e paqi veten ne qaf qe e mohoni realitetin...per pak qef ne internet.


Shum paske shkrue dhe njeher sdesha te lexoj por kur vendosa me e lexue mu prish mendja dhe desha me te tham o kali por tash po te tham o sinjeri mos fol per ate qe nuk din asgje.
Ti mendon se grat apo burrta nese jon islam dhe edukohen me islam do te jen ma te moralshem apo ashtu te ngjashem diqka!!!
Ti nese do komente per ne qe jetojm ne perendim athere dije qe krejt jemi nje si ne kosove apo shqiperi dhe kudo qe jetojme ne jemi te njejt dhe asnje ndryshim nuk eshte.
Kur the per ato qera ma nalt per mergimtaret gobon se ata jan edhe familja jote qe te kan mbush gojenm buke kur ti ke qene gati te shkojsh tek shkau te te kerkojsh ndihm. ne ju kemi hapur syt dhe gojen.
ani qe ka edhe internet dhe komunikm ma te mire dhe njerzit flasin me te kater anete botes dhe ate munden edhe te martohen edhe te ndahen qka eshte krejt normale si ne krejt boten e qytetruare jo si ne ate boten qe ti predikon islame qe gruaja nuk dihet qe eshte njeri vetem kur deshet me ra me fjete dallohet qe eshte njeri.
Ket kulture mos e kerko nga shqiptaret se do mbetesh tere jeten duke kerkue.
Ti more i mjeri nuk the asgje kur ja more gjerm,anit plaken per me i ndreq letrat ajo nuk sķshte e mbrapsht apo ty te duket normal dhe per zor u martove ne plaken e nusen e ke lan ne vendlindje dhe nga ajo kerkon namuz ti????
nuk di qka me te tha“n ma shum veq ishalla te bjen ndermend qe je shqiptar