PDA

View Full Version : Shqiperia Vs Malta


CrAzY-BoY
09-09-08, 20:03
Neser Do zhvillohet ndeshja e dyt per Kombtaren Shqiptare per kualifikimin e Afrika 2010.
Shpresojm qe Kombtarja jon SHQIPERIA te fitoj ket sfid


FORZA SHQIPERIA.

Gloss
11-09-08, 00:36
Tung tė pėrshėndes , "veqse" fitoj SHQIPERIA bravo loj si BURA :D hehee ju pėrshėndes kaloni bukur

(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/matches/round=250471/match=300040508/index.html)Albania 3
(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/teams/team=43932/index.html)
Erion BOGDANI (46'+)
Klodian DURO (83')
Armend DALLKU (90')Malta 0
(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/teams/team=43959/index.html)
(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/teams/team=43959/index.html)SHIKONI REZULTATIN KETU (http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/matches/round=250471/match=300040508/index.html)

Alkimisti_ch
11-09-08, 10:49
Tung tė pėrshėndes , "veqse" fitoj SHQIPERIA bravo loj si BURA :D hehee ju pėrshėndes kaloni bukur

(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/matches/round=250471/match=300040508/index.html)Albania 3
(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/teams/team=43932/index.html)

Erion BOGDANI (46'+)
Klodian DURO (83')
Armend DALLKU (90')Malta 0
(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/teams/team=43959/index.html)
(http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/teams/team=43959/index.html)SHIKONI REZULTATIN KETU (http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/matches/round=250471/match=300040508/index.html)

Flmn. Gloss per rezultatin dhe urime per fitoren e Shqiprise. A din se ku mundem me i pa golat ne internet se ne Televizion nuk arrita ti shoh.

Thanks...

Luciano
11-09-08, 10:55
Shiqo EuroSport-in nėse ke, ata e bejn nje rikapitulim te tė gjitha lojėrave.

Urime Kombtarės.

Alkimisti_ch
11-09-08, 11:05
http://video-shqiperia.blogspot.com/2008/09/video-albania-malta.html

Flmn. Luciano, duke hulumtuar e gjeta kete link qe transmeton vetem golat por nuk eshte ndonje kualitet aq edhe i mire...Me rendesi eshet se shihen golat e bukur dhe fitorja e prituru realizua..Urojme qe edhe ne te tjerat ndeshje te kete suksese

Luciano
11-09-08, 11:07
Lista isht e gjatė per kombtarėn por jemi pas tyre ! Shpresoj qe enkurajimi yn do ti ben ata pjestar ne botrorėn 2012 !
Faleminderit per lidhjen. :)

jonuzi
11-09-08, 12:17
uroj qe Shqiperia te vazhdoj te beje futboll te mire dhe te suksesshem, ne si shqiptar kudo qe ndodhemi gjithemone kemi pritur me gezimin me te madh sukseset e Kombetares se Shqiperise