PDA

View Full Version : Fjale te urta(funny)


Estella
22-09-08, 21:56
Trimi i mirė me shoqe shumė! .......:tongue:Fshati qė duket, ka drita! ....:smile:


Qentė le tė lehin, ti futja vrapit! .....:smile:

Bukė e kripė e zemėr! Benz, RedBull dhe femėr! .....:tongue:

Estella
22-09-08, 21:59
Mos ja bej gropen shokut se shoku hedh themelet dhe nderton shtepin

limpx
22-09-08, 22:06
I joti ta fut , hasmi te vret
-Po te tregonte mjekra dituri , Cjapi do ish me i mencuri
-Kush punon ha kush s'punon ha e pi
-Ta dinte dhia c'eshte tagjia , nuk hante therra

Estella
22-09-08, 22:07
C'mund te besh sot,mos e ler per neser,lere per pasneser,ndoshta zgjidhet vete problemi.

Estella
22-09-08, 23:42
o zot jepi tij qe rri kot se ai qe punon ka vet....