PDA

View Full Version : Shqiptaret ne Britanine e Madhe


0ilir
20-10-08, 18:37
You can download free The Albanian Newspaper and Albanian Yellow Pages in the UK
http://www.albaniancontacts.com/

Regards
--
The Albanian Newspaper
122 White Hart Lane
London N17 8HP
www.thealbanian.info (http://www.thealbanian.info)
Tel/fax:02082169527
[email protected]

0ilir
14-01-09, 02:14
Londra pėrsėri Kuq e Zi
15 Shkurt
Tė gjithė kuq e zi
tė dielėn 15 Shkurt 2009
nga ora 2.30-7.00 PM

Dominion Centre
9 The Broadway
High Road
Wood Green
London
N22 6DSKėsaj here ėshtė parashikuar njė spektakėl i vėrtetė me elementė tė shumtė artistikė,me talentet shqiptarė nė Britani.

Nė kėtė spektakėl do tė pėrfshihen;

Performanca Artistike

Kėrcim,

Aktrim,

Humor,

Ekspozitė Libri me botimet tė shkrimtareve shqiptarė nė Britani

Ekspozitė fotografie

Prezantime tė arritjeve shqiptare nė Mbretėrinė e Bashkuar

Prezantime tė shėrbimeve shqiptare dhe pėr shqiptarėt nė Britani

Ndėrkohė janė tė lutur tė gjithė ata qė njohin;

Aktorė ose interpretues

Humoristė ose imitues,
Stilistė,apo nga ēdo lloj tjetėr talenti artistik

tė kontaktojnė me redaksinė e
The Albanian

122 White Hart Lane
London N17 8HP
www.thealbanian.co.uk (http://www.thealbanian.co.uk/)
Tel/fax:02082169527
[email protected]
Hyrja Falas

Honesty^uk.
14-01-09, 19:06
nje teme per shqiptaret e BRITANISE SE MADHE eshte e hapur prandaj duhet ti bashkangjitet kjo teme

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php

erblini
20-01-09, 17:07
Londra pėrsėri Kuq e Zi
15 Shkurt
Tė gjithė kuq e zi
tė dielėn 15 Shkurt 2009
nga ora 2.30-7.00 PM

Dominion Centre
9 The Broadway
High Road
Wood Green
London
N22 6DSKėsaj here ėshtė parashikuar njė spektakėl i vėrtetė me elementė tė shumtė artistikė,me talentet shqiptarė nė Britani.

Nė kėtė spektakėl do tė pėrfshihen;

Performanca Artistike

Kėrcim,

Aktrim,

Humor,

Ekspozitė Libri me botimet tė shkrimtareve shqiptarė nė Britani

Ekspozitė fotografie

Prezantime tė arritjeve shqiptare nė Mbretėrinė e Bashkuar

Prezantime tė shėrbimeve shqiptare dhe pėr shqiptarėt nė Britani

Ndėrkohė janė tė lutur tė gjithė ata qė njohin;

Aktorė ose interpretues

Humoristė ose imitues,
Stilistė,apo nga ēdo lloj tjetėr talenti artistik

tė kontaktojnė me redaksinė e
The Albanian

122 White Hart Lane
London N17 8HP
www.thealbanian.co.uk (http://www.thealbanian.co.uk/)
Tel/fax:02082169527
[email protected]
Hyrja Falas
pershendetje nga kosova britania