PDA

View Full Version : Problem per mu :(


LINDITA_
07-03-09, 10:46
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S

Jana
07-03-09, 11:43
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S

Pershendetje per ty....

Sa per martes e re koke.....edhe ket problemin qe e paske ti mes e merr kaq serioz sepse sot ka aq shum forma me i hek qimet edhe me i zhduk krejt sa qe se sho aspak problem...

Spo e di ku banon edhe si i ke kushtet financiare ...por ktu ne qytetitn tim ka zgjidhje per ket problm....
Shko en kozmetik edhe pyt ..Ki terapi qe brena nje peridhe te zhduken qimet ....ose shko ne ato ordinancat spejale qe jan per tretmane te trupit...

desert
09-03-09, 17:39
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S

hahaha... nuk po besoj qė kėto i ke seriozisht dhe je nė gjendje tė hysh nė internet !!!!!

shfletuesi_
09-03-09, 17:44
hahaha... nuk po besoj qė kėto i ke seriozisht dhe je nė gjendje tė hysh nė internet !!!!!


Unė pasi qė tha njėra kėshtu desha tė inkuadroheme dhe unė se kam qesh kur e degjova... :) :tongue: Pajtohem me tz desert pas me ke ku do qė tė shkosh hahahahahahaah

desert
09-03-09, 18:01
Unė pasi qė tha njėra kėshtu desha tė inkuadroheme dhe unė se kam qesh kur e degjova... :) :tongue: Pajtohem me tz desert pas me ke ku do qė tė shkosh hahahahahahaahmos ke edhe ti kėtė problem :D.... nejse mos ta bastardojmė temėn ... por seriozisht sot ēdo gjė e ke nė internet dhe ke mundėsi tė informohesh pėr ēdo mundėsi, mjafton ta shtypesh fjalėn qė tė intreson!!!

shfletuesi_
09-03-09, 18:04
Unė jo jo haha... Po mirė e ka drejtuar Janna bre...

emine
09-03-09, 19:50
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S


me vje keq sis,po duhesh me dite se sote per sote so problem kjo pune,noshta kushtone pak pare po mundesh mi djeg ,,,,edhe mesis pa asnjohe:biggrin: edhe mos u merzit se skoke ba e vjeter ,mos te kap halli i marteses a dikush dikunde qe munet me te deshte ashtu si je,ME KIME E PA KIME:smile:
Cdo te mire ne jete!

emine
09-03-09, 19:51
Unė pasi qė tha njėra kėshtu desha tė inkuadroheme dhe unė se kam qesh kur e degjova... :) :tongue: Pajtohem me tz desert pas me ke ku do qė tė shkosh hahahahahahaah

qka lype ti vllaqko me te qeth mire ateher kesh me qika:P

Peja-Boy
09-03-09, 21:49
HGahgghahgahgahgahgahgahgaghaghaghhgaghaghaghaghag hgha

O dekaaaaaaa pasha besennnnnnnnnnnn......

Paska mu Tesh en Hund Lesh qaj se po t“martojka .....

emine
09-03-09, 21:57
HGahgghahgahgahgahgahgahgaghaghaghhgaghaghaghaghag hgha

O dekaaaaaaa pasha besennnnnnnnnnnn......

Paska mu Tesh en Hund Lesh qaj se po t“martojka .....


ani se mu kan qel si puna jote,ja jep do lesh e ja lipak rradakkes:tongue:


p.s,ooooooooo si po merrni cdo tem si per hajgare ,me te plase zemren:(

Peja-Boy
09-03-09, 22:07
ani se mu kan qel si puna jote,ja jep do lesh e ja lipak rradakkes:tongue:


p.s,ooooooooo si po merrni cdo tem si per hajgare ,me te plase zemren:(

Une e kom hek vet moj spo me duhet leshi .... Besa ju kisha Dasht Gjyshes teme do me e Tjerr per Qorapa ...

Zor i madhe me hek Leshin a gaghaghaghaghghaghaghaghaghahg le te vjen Te une se sja lo nje Kime ne trup ....

Peja-Boy
09-03-09, 22:11
http://www.nikol-landtechnik.de/wDeutsch/bilder/Motorsaege_Dolmar111

Qika^Me^Kule
09-03-09, 22:51
[quote=LINDITA_]Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S[/quote

aghaghaghaghaghaghaghaghghaghaaghaghaghaghaghaghag h kuku bre uuuuuuuuu pakaaaaaaaaaaaaa khaaaaaaaaaaaaa

Jana
09-03-09, 23:39
Interesant em doket do sene te na shqiptart...perderi sa e dijm ku jetojm se di pse ju vjen qudi qe ni person ka hy en Forum me marr idet tona ne lidhje me ket problem...na e dijm shum mir q'far mentaliteti kemi na .....edhe disa nga Prinderit tone...

Ka shqiptar en dit te sodit qe se qon qiken te mjeku...se tutet qe pi qohen fjal....
Ka edhe qika qe si tregojn prindit per ket problem...se ju vjen marre...

p.s...
Une kam pa persona te till...en Spital...ka pas femra qe en gjoks kan pas qime ma shum se nje burr...

Nejse mu bash pem dhimet kjo qika...edhe sinqerish me ardh en Gjakov i kisha ndimu edhe e kisha udhezu ku me shku..isha shku me kete vajzen vet....

Peja-Boy
10-03-09, 16:34
Interesant em doket do sene te na shqiptart...perderi sa e dijm ku jetojm se di pse ju vjen qudi qe ni person ka hy en Forum me marr idet tona ne lidhje me ket problem...na e dijm shum mir q'far mentaliteti kemi na .....edhe disa nga Prinderit tone...

Ka shqiptar en dit te sodit qe se qon qiken te mjeku...se tutet qe pi qohen fjal....
Ka edhe qika qe si tregojn prindit per ket problem...se ju vjen marre...

p.s...
Une kam pa persona te till...en Spital...ka pas femra qe en gjoks kan pas qime ma shum se nje burr...

Nejse mu bash pem dhimet kjo qika...edhe sinqerish me ardh en Gjakov i kisha ndimu edhe e kisha udhezu ku me shku..isha shku me kete vajzen vet....


Shume qesharake valla Jana... ne dite te Sodit e mos me dijt qysh me i hek Kimet veq qeta e paskam ndi ..

Ktyneher i kom pa Grat tu i hek me do si Tutkall nuk e di qysh e bojshin me sheqer te djegun diqka e qitshin ne nje Kerpe e tja Futshin vetes turive hahaahahaha

E tash Teknika ka perparu bre pak edhe Mentaliteti njejt ....

Peja-Boy
10-03-09, 16:36
http://www.shavercentre.com/canada/images/braun-7681-epilator.jpgQe une po Ja jap nje propozim se seriozisht kam pervoj edhe ne kto gjera ...

O Ti Lendita a qyshe pate emrin Bleje kete sendin se sta len nje kime kund ne Trup ..

http://www.preisvergleich.ch/pimages/Braun-SILKEPIL-XPRESSIVE-7180-Braun-Epilierer-Silk-pil_1016__W-BRA-7180_40.jpg

Qika^Me^Kule
10-03-09, 16:41
Interesant em doket do sene te na shqiptart...perderi sa e dijm ku jetojm se di pse ju vjen qudi qe ni person ka hy en Forum me marr idet tona ne lidhje me ket problem...na e dijm shum mir q'far mentaliteti kemi na .....edhe disa nga Prinderit tone...

Ka shqiptar en dit te sodit qe se qon qiken te mjeku...se tutet qe pi qohen fjal....
Ka edhe qika qe si tregojn prindit per ket problem...se ju vjen marre...

p.s...
Une kam pa persona te till...en Spital...ka pas femra qe en gjoks kan pas qime ma shum se nje burr...

Nejse mu bash pem dhimet kjo qika...edhe sinqerish me ardh en Gjakov i kisha ndimu edhe e kisha udhezu ku me shku..isha shku me kete vajzen vet....

E nderua ndoshat tu ka duk diq,, pa lidhje e qeshnja ime,,, por beso kur e kma lexu se cfar halli ka teper kma qesh,,, kam qesh se esht hera e per qe degjoj tek nje vajz , qe ne dit sodit lyp keso lloj ndihme,, Edhe sot te mos dim per keto gjera kurr s'do te dim me,,,,,

Makresh
10-03-09, 16:54
Provo Gillete Mach 5 ! :)

Peja-Boy
10-03-09, 18:13
Provo Gillete Mach 5 ! :)

Ma mire Propozimin Tim se i hek me rroj se me i rru i dalin ma shpejt edhe ma shume !!

Qika^Me^Kule
10-03-09, 18:23
Perniem shum tem apo pyetje si ta them qe e ka ber kjo me duket pa lidhje,,,,,,

Fshatari
10-03-09, 19:07
Perniem shum tem apo pyetje si ta them qe e ka ber kjo me duket pa lidhje,,,,,,
Ti e di qe nuk i ke problem kulet po njerezit tjere kane probleme moj ēike e Pejes...!

Qika^Me^Kule
10-03-09, 19:48
Ti e di qe nuk i ke problem kulet po njerezit tjere kane probleme moj ēike e Pejes...!

Jo bre te gjith ne kem probleme jo qe nuk kemi,, amo kjo qe kerkon ndihem per ket pyetje qe e ban , beso shum palidhje mu ka duk,,,, Jo tybe hiq gajlen e kuleve se kam :p Ku e vrejte se jam pejane???? vetem ke mendim te gabushem,,,,

Peja-Boy
10-03-09, 20:06
Hahahahaha

Prishtinasja_
11-03-09, 01:04
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S

Pershendetje Lindita

sa e kuptova une ti paske nje problem hormonal dmth. qenka nje ēeshte e testosteronit. Sa di une, testosteroni egziston edhe te femrat dmth. nje nga efektet e tij eshte edhe rritja e qimeve trupore sikur tek mashkujt !

Kurse sa i perkete menyres se depilimit mendoj dhe shpresoj se je e inforumar!


Menyra me rreze laser eshte me e mira por kam ndegjuar se edhe mund te lejne shenja(s'jam e sigurt por ashtu kam ndegjuar )!

Uroj qe ta zgjedhesh kete problem sa me shpejt dhe kadale se paske ende kohe per martes ēiko ! :biggrin:

Makresh
11-03-09, 08:58
Ma mire Propozimin Tim se i hek me rroj se me i rru i dalin ma shpejt edhe ma shume !!


Okok,.. me nje kusht pra ?

Qe sharra e drunjeve te jet STIHL :biggrin: :biggrin: Kto edhe qelik mu kon se pa i pre bile se ka lon ahahahahaaaa


http://www.duxfordhireandsupply.co.uk/imagelibrary/stihl%20TOY%20CHAINSAW500.jpg

Fshatari
11-03-09, 10:05
Jo bre te gjith ne kem probleme jo qe nuk kemi,, amo kjo qe kerkon ndihem per ket pyetje qe e ban , beso shum palidhje mu ka duk,,,, Jo tybe hiq gajlen e kuleve se kam :p Ku e vrejte se jam pejane???? vetem ke mendim te gabushem,,,,
Qashtu tu gabue e tu ēalue zbulohet e verteta! Tash e di qe nuk je e Pejes! Nje qytet ma pak nje shans ma shume afer se vertetes!

Qika^Me^Kule
11-03-09, 20:18
Qashtu tu gabue e tu ēalue zbulohet e verteta! Tash e di qe nuk je e Pejes! Nje qytet ma pak nje shans ma shume afer se vertetes!

ghaaghaghaghghagh po bre gati ja qellove se nga jam,,,, vetem mos harro se jam ngat kujshive,,,

Fshatari
11-03-09, 22:14
ghaaghaghaghghagh po bre gati ja qellove se nga jam,,,, vetem mos harro se jam ngat kujshive,,,
Kam vendos me mbyll anketen se kush qe te zbulon s'ka! Je peshtjell fort n'dimija e une s'po te bie n'fije!
Ngat kujshive nuk asht naj fare indikacioni qe mundeson avancimin e anketes teme...!
Hajt edhe najdetaj pak ma domethanes e nashta e zbuloj gjithe te verteten...!

emine
11-03-09, 23:13
Perniem shum tem apo pyetje si ta them qe e ka ber kjo me duket pa lidhje,,,,,,


pse palidhje?Ani shko qethe ti hiqja problemin(e palidhjen)ti tu vrapu mbas komshis te kan ra qimet rruges hahahhhhahahhahhhhahh,,,,

Jana
11-03-09, 23:29
Pershendetje Lindita

sa e kuptova une ti paske nje problem hormonal dmth. qenka nje ēeshte e testosteronit. Sa di une, testosteroni egziston edhe te femrat dmth. nje nga efektet e tij eshte edhe rritja e qimeve trupore sikur tek mashkujt !

Kurse sa i perkete menyres se depilimit mendoj dhe shpresoj se je e inforumar!


Menyra me rreze laser eshte me e mira por kam ndegjuar se edhe mund te lejne shenja(s'jam e sigurt por ashtu kam ndegjuar )!

Uroj qe ta zgjedhesh kete problem sa me shpejt dhe kadale se paske ende kohe per martes ēiko ! :biggrin:

Ide shum e mir......

Jana
11-03-09, 23:31
http://www.shavercentre.com/canada/images/braun-7681-epilator.jpgQe une po Ja jap nje propozim se seriozisht kam pervoj edhe ne kto gjera ...

O Ti Lendita a qyshe pate emrin Bleje kete sendin se sta len nje kime kund ne Trup ..

http://www.preisvergleich.ch/pimages/Braun-SILKEPIL-XPRESSIVE-7180-Braun-Epilierer-Silk-pil_1016__W-BRA-7180_40.jpg

Qysh e ka pershku Qika qe ka shum qime neper trup ..kjo ka mi shkaktu dhimbje te padurushme....

Edhe nima Ban Ramet ti shaci e bleja qikes njo ndoshta ajo s'ka pare me ble se en Kosov Bajgi kushton kjo....

emine
11-03-09, 23:33
Kam vendos me mbyll anketen se kush qe te zbulon s'ka! Je peshtjell fort n'dimija e une s'po te bie n'fije!
Ngat kujshive nuk asht naj fare indikacioni qe mundeson avancimin e anketes teme...!
Hajt edhe najdetaj pak ma domethanes e nashta e zbuloj gjithe te verteten...!


besa edhe e verteta jote mbet pa u zbulu,,,athu ka musteqe fshatari athu ska,,,dy vite me kalune po send hala nuke qita ne drite:rolleyes: hetimet vazhdojne....

Qika^Me^Kule
13-03-09, 21:11
Okok,.. me nje kusht pra ?

Qe sharra e drunjeve te jet STIHL :biggrin: :biggrin: Kto edhe qelik mu kon se pa i pre bile se ka lon ahahahahaaaa


http://www.duxfordhireandsupply.co.uk/imagelibrary/stihl%20TOY%20CHAINSAW500.jpg

qy,,,, more cka i ka prue Peja-Boy ooo djalo po kjo so ka don me preh cunga,,, po lesh qy,,, me pas pas kjo krejt leshin e dynjas deri tash e kish hjek ma merr mendja,,,,,


Une e kma nje propuzim per te,,,,, nese nuk e ka hjek vetem ta ban bistek ma kollaj e ka se i qkrehet ma mir,,,,,,

Peja-Boy
13-03-09, 21:21
qy,,,, more cka i ka prue Peja-Boy ooo djalo po kjo so ka don me preh cunga,,, po lesh qy,,, me pas pas kjo krejt leshin e dynjas deri tash e kish hjek ma merr mendja,,,,,


Une e kma nje propuzim per te,,,,, nese nuk e ka hjek vetem ta ban bistek ma kollaj e ka se i qkrehet ma mir,,,,,,


Sigurt e din se ky nuk eshte per Lesh po per Cunga e ateher mundohet me gjet zgjidhjen per lesh ....

Qika^Me^Kule
13-03-09, 21:24
Sigurt e din se ky nuk eshte per Lesh po per Cunga e ateher mundohet me gjet zgjidhjen per lesh ....

Haj tybe spo mujka me dallu kjo cungat me lesh,, se qysh koka e hupt,, tybe ne dalloft

Peja-Boy
13-03-09, 21:34
Haj tybe spo mujka me dallu kjo cungat me lesh,, se qysh koka e hupt,, tybe ne dalloft


Edhe kjo sikur Ajo Ryva se ish tut qe ja kish lshu Dashnia Mbrenda e mes u mbet shtatzon ...hahahahaha

Alkimisti_ch
15-03-09, 00:45
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S

Per shkak te rrethanave socio-kulturore dhe ekonomike ne te cilat gjendet Kosova mendoj se ka vend dhe hapsir per te trajtur tema te tilla. Andaj une pershendes guximin tend per te bashkebiseduar qofte edhe per diēka te tille perderisa kjo teme postohet ne rubriken adekuate. Ne anen tjeter nuk e kuptoj reagimin injorues dhe perqeshesh te disa forumistave ketu. Ajo e ka shtjelluar fare mire problemin dhe ka nevoj per keshilla, duke qen se eshte e re dhe nuk ka patur rastin apo edhe kushtet ekonomike per te trajtuar kete problem ne menyren e duhur. Une do i bashkangjitesha mendimeve te Janes, prishtinases emines por qe do kerkoja medimin e mjekut adekuat nese rasti qe juve keni ka marre permasa shqetesuese. Ne te kunderten do pyesja ne nje nga barantoret dhe mendoj se ata do te keshillojne ne menyr te drejte.
Per kete nuk keni nevoj te brengoseni sepse kjo eshte fare lehte e kalueshme. Te pershendes dhe te uroj ta kalosh sa me mire kezte problem...

emine
19-02-12, 15:18
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S

mase sje lajmru ma koke martu e ba rehat

qysh jan ba dimnat e forte duhet me pi naj tablet me hormone mu mush lesh se u merdhim,si pulat e nukta