PDA

View Full Version : Budallaqe - 3


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

lovely
06-05-09, 17:23
Budallaqet e treta jane ketu te dashur nxenes :biggrin:

mesime te kendshme kete semester :biggrin:

http://i154.photobucket.com/albums/s271/theace8869/funny-people-poster.jpg

shume te fala nga Dekani, Kapetani dhe une K-ja :biggrin:

uliksi31
06-05-09, 17:33
Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg

~AnnA~
06-05-09, 17:33
A i hapet oficiel te tretat majmunlleqe,ashtu budallalleqe doja te them :biggrin:
haj per hajr e me mé shume sukses kete semester :biggrin:

uliksi31
06-05-09, 17:35
A i hapet oficiel te tretat majmunlleqe,ashtu budallalleqe doja te them :biggrin:
haj per hajr e me mé shume sukses kete semester :biggrin:

Qe studentat e zellshim keshtu jane pra.:biggrin:

Trina_1
06-05-09, 17:42
Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg

Kuku kete gjendje ka ardh shpija e budallalleqeve a:biggrin: sha zoten jo qe guxoj mu ngjit shkallve :tongue:

~AnnA~
06-05-09, 17:43
Qe studentat e zellshim keshtu jane pra.:biggrin:

studentet me aktiv se tek budallalleqet,askund vend tjeter s'jan...:smile:
ne tjerat ligjerata..
http://www.lachmeister.de/images/bilder/lustiges_bild_studenten_schlafen.jpg :biggrin:

turisti
06-05-09, 21:48
http://2.bp.blogspot.com/_iosmv-Fp1jw/SZgeEdZyu5I/AAAAAAAADX0/W8bUXVnPkf8/s400/Heart_and_Flower_in_Sand-1.jpg

thellenza
06-05-09, 22:26
Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg
hahhahahahhhahhhahhhahahahh ahhahahahhahhhahhhahah, ku po i gjeni keto sende se? :biggrin:

thellenza
06-05-09, 22:49
http://www.moelter-luckenwalde.de/bilder/Schwertransporte-3.jpg
:biggrin::biggrin:

e_martumja
06-05-09, 23:05
qyqy ne oden e tret paskan shku Budallaqet, hallall qe pe e njek kohen :biggrin:

A ka naj ndryshime a u modernezu naj send :biggrin:

teutaA
07-05-09, 00:46
qyqy ne oden e tret paskan shku Budallaqet, hallall qe pe e njek kohen :biggrin:

A ka naj ndryshime a u modernezu naj send :biggrin:

po moj kina kallait edhe tepijat i kena la edhe oden e kemi mshel tash burra e gra bashk po i presim :smile:

Antika
07-05-09, 07:35
Tash mbledhni mendėt,nuk ka mė majmunllaqe, "budallaqe"po,,,,,,,se veq budallaqe nuk ka mė,boll ma. :mad: ,
Slektoni studentėt pavarėsisht gjinie:biggrin::biggrin: ,,sepse derėn nuk ja u qeli as me ju pa bile :biggrin: Njė her fola s'flas dy herė.:wink:

Makresh
07-05-09, 09:02
http://www.moelter-luckenwalde.de/bilder/Schwertransporte-3.jpg
:biggrin::biggrin:


Pirroooo ! :biggrin: Ah mangupi qe je ! ahahahaaaa...

doGzona
07-05-09, 12:09
Budallaqet e treta jane ketu te dashur nxenes :biggrin:

mesime te kendshme kete semester :biggrin:

http://i154.photobucket.com/albums/s271/theace8869/funny-people-poster.jpg

shume te fala nga Dekani, Kapetani dhe une K-ja :biggrin:

Perhajr shpija re e na prifte e mbara !:biggrin:

PS: lovely , a po te kujtohet kjo foto , ne ditelindjen e turistit kur patem dal !:biggrin:

http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg

lovely
07-05-09, 12:24
Perhajr shpija re e na prifte e mbara !:biggrin:

PS: lovely , a po te kujtohet kjo foto , ne ditelindjen e turistit kur patem dal !:biggrin:

http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg


hahahahahahahahahahahahahahaahahha
po qysh s um kujtohet, edhe pse kena pi i trohe, tybe krejt m kujtohen :biggrin:
kqyr ti tu bo rrumullaka me tym t cigares , ani me syza e qfare mafie hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah

e une e lyne e ngjyne qishtu si gjithe ahahahahahahaha o vallahin u knaqa tu kesh :biggrin:

lovely
07-05-09, 12:25
Dekan dhe Kapetan, Dallandyshja don me dit a e ka kalu provimin? :biggrin:

http://i301.photobucket.com/albums/nn66/kanimuni/smijesna_stopala.jpg

lovely
07-05-09, 12:26
http://2.bp.blogspot.com/_iosmv-Fp1jw/SZgeEdZyu5I/AAAAAAAADX0/W8bUXVnPkf8/s400/Heart_and_Flower_in_Sand-1.jpg


veq te Budallaqet gjon njeri ksi romantike hahahahahahahahahahahaa

lovely
07-05-09, 12:27
Kuku kete gjendje ka ardh shpija e budallalleqeve a:biggrin: sha zoten jo qe guxoj mu ngjit shkallve :tongue:

a ki krah me fluturu pra per ne klase? :biggrin:

lovely
07-05-09, 12:28
Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg


ishalla nuk jan krejt pa sy , mos me i pa gjithe kto shkalle hahahahahahahahahahahahahaha

lovely
07-05-09, 12:29
hahhahahahhhahhhahhhahahahh ahhahahahhahhhahhhahah, ku po i gjeni keto sende se? :biggrin:

po i gjejme mbi vesen e luleve edhe ne 100% vetvetja :biggrin:

Arkza
07-05-09, 13:23
Hajte Perhajr Lovushke Tema e re dhe e 3-et e Budallallaqeve e ishalla Prap ju shkon e na shkon jeta tek Budallaqet me K-arramela :biggrin: :biggrin:

http://www.agneslopez.com/press/images/ALP_Press_JaxLuxuryLiving_2009February_5.jpg

thellenza
07-05-09, 15:46
Pirroooo ! :biggrin: Ah mangupi qe je ! ahahahaaaa...
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

gazi-de
07-05-09, 16:02
kush nuk e ka kry kete pune,koha u ardh nuk kini ku ikni:biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=9LlzEgoA7Rs :biggrin::biggrin:

thellenza
07-05-09, 16:33
po i gjejme mbi vesen e luleve edhe ne 100% vetvetja :biggrin:
http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gifhttp://jppetit.free.fr/smileys/silly.gifhttp://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif

p.s. prej kurshit koka bo kjo mashkull.. po mendoj ky.. asi kjo.. jo ky.. jo kjo ? :biggrin:

Idila
07-05-09, 18:30
http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg

C`mė gjeti halli dhe mua, majmun shoh kėtu, majmun nė bankėn time!
Qe njė javė mė rastis tė qėndroj nė klasė, e mė e keqja nė njė bankė me njė person i ngjashėm si ky kėtu, i zi, buzėt e trasha, hej majmun bre krejt! :D Madje sot ia ngula sytė e shikoja me kurreshtjen mė tė madhe si i lėvizte sytė, e kur qeshej, interesant, mendova, cfarė ka krijuar dhe perėndia! Por i shkreti m`a drejton karrigen sa herė cohem nė kėmbė, i ndershėm vallahin! :biggrin:

Pėr njė cast mė shkoi mendja tek majmunesha Lovely. :P :D

lovely
07-05-09, 19:03
http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg

C`mė gjeti halli dhe mua, majmun shoh kėtu, majmun nė bankėn time!
Qe njė javė mė rastis tė qėndroj nė klasė, e mė e keqja nė njė bankė me njė person i ngjashėm si ky kėtu, i zi, buzėt e trasha, hej majmun bre krejt! :D Madje sot ia ngula sytė e shikoja me kurreshtjen mė tė madhe si i lėvizte sytė, e kur qeshej, interesant, mendova, cfarė ka krijuar dhe perėndia! Por i shkreti m`a drejton karrigen sa herė cohem nė kėmbė, i ndershėm vallahin! :biggrin:

Pėr njė cast mė shkoi mendja tek majmunesha Lovely. :P :D


:rolleyes:

po majmuni i nimon gjithe majmunkes :P :biggrin:


ps; hera e pare qe po shoh ksi "urrejtje" ndaj njerzve/ krijesave qe i ka kriju Zoti!!! prej nje femne kaq t "fresket" :P a nuk kishe ku me u ul veq te ai a? :tongue: nese nuk du une me u ul te ai apo kushdo cofte, nuk ka kush qe m shtin me u ul aty!!!!

Idila
07-05-09, 19:08
:rolleyes:

po majmuni i nimon gjithe majmunkes :P :biggrin:


ps; hera e pare qe po shoh ksi "urrejtje" ndaj njerzve/ krijesave qe i ka kriju Zoti!!! prej nje femne kaq t "fresket" :P a nuk kishe ku me u ul veq te ai a? :tongue: nese nuk du une me u ul te ai apo kushdo cofte, nuk ka kush qe m shtin me u ul aty!!!!
hahhahaa sa seriozisht e more dhe ti? :D
E pranoj qė ėshtė njeri dhe ėshtė njė njeri shumė i mirė (e kam dhe shok klase dhe poashtu shok banke :D ), deri dje nuk e kisha vėnė re si dukej, vetėm tani m`u kujtua si hyra kėtu tek "majmunllėqet"!:biggrin:

turisti
07-05-09, 19:13
veq te Budallaqet gjon njeri ksi romantike hahahahahahahahahahahaa

Lexo me mire..............

lovely
07-05-09, 19:30
Lexo me mire..............


:(:(:(

Idila
07-05-09, 19:45
:(:(:(
Cfarė pate moj?:biggrin:....gjon njeri, pra, a e lexove mirė? hahhahaaaa

Arkza
08-05-09, 15:51
Jaa diqka s'po ma rrok kohet e fundit me lexu !!!
Per derisa te kem qesi qatre su lexojm mir apo ajo !? :D:D

http://lundxy.com/wp-content/uploads/2009/03/fucbrella.png

Murgesha
08-05-09, 22:46
Nėse nuk i mbani me rregull budallaqet vij dhe ja u mbushi gojėn me banane.

http://www.jimcarreyonline.com/img/recent/news/horton36.jpg

Rrofshin majmunllaqet (mė falni spo mė punon sonte goma se budallaqet deshta me thonė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
08-05-09, 22:48
Nėse nuk i mbani me rregull budallaqet vij dhe ja u mbushi gojėn me banane.

http://www.jimcarreyonline.com/img/recent/news/horton36.jpg

Rrofshin majmunllaqet (mė falni spo mė punon sonte goma se budallaqet deshta me thonė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhaga hghagghaghahg

e_martumja
08-05-09, 22:49
Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhaga hghagghaghahgne vend saj s'isha afrru se kish jek ne te ardhmen :biggrin:

Murgesha
08-05-09, 22:53
Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhaga hghagghaghahg


Pse a po i ke frigė bananet qė spo mulohesh edhe ti a hahahahahahahahahahaahahahaha

ShEjToNkA
08-05-09, 22:57
Pse a po i ke frigė bananet qė spo mulohesh edhe ti a hahahahahahahahahahaahahahaha

O jo s'kam guxim t'i bėj konkurens Lovelyt se nuk dinė ti sa ankesen e ka bė me i ardh do majmuna prej xhungelle dhe prej kopshti :biggrin:

Murgesha
08-05-09, 22:58
O jo s'kam guxim t'i bėj konkurens Lovelyt se nuk dinė ti sa ankesen e ka bė me i ardh do majmuna prej xhungelle dhe prej kopshti :biggrin:

E ti prej nga ke??

ShEjToNkA
08-05-09, 22:59
E ti prej nga ke??

Tė prjoshmit dhe tė edukumit ( sic thonte Lovely) prej kopshti janė ghaghaghaghaghaghagahghaghaghaghaghaghaghaghagha

lovely
08-05-09, 23:00
E ti prej nga ke??

kjo osht pej kopshtit moj a ke harru a? hahahahahahahahahahaa

lovely
08-05-09, 23:01
Tė prjoshmit dhe tė edukumit ( sic thonte Lovely) prej kopshti janė ghaghaghaghaghaghagahghaghaghaghaghaghaghaghagha


veq ata ma t mirt jan shtepiaka hahahahahahahahahahahahaha

lovely
08-05-09, 23:01
Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhaga hghagghaghahg

qito tybe n disha kur edhe ku me perdor , a nuk pat do pak ma t hajrit a? hahahahahahahahahahahahahahahaa

lovely
08-05-09, 23:02
Hajte Perhajr Lovushke Tema e re dhe e 3-et e Budallallaqeve e ishalla Prap ju shkon e na shkon jeta tek Budallaqet me K-arramela :biggrin: :biggrin:

http://www.agneslopez.com/press/images/ALP_Press_JaxLuxuryLiving_2009February_5.jpg

ah Karramelat :biggrin:

lovely
08-05-09, 23:03
Lexo me mire..............

e lexova, UNE I DUA FILLIMET E REJA!!!!!!!!!!!!!!!


edhe ty ketu!!!!

lovely
08-05-09, 23:04
http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gifhttp://jppetit.free.fr/smileys/silly.gifhttp://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif

p.s. prej kurshit koka bo kjo mashkull.. po mendoj ky.. asi kjo.. jo ky.. jo kjo ? :biggrin:

prej kur jam njoftu me Budallaqet http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif:biggrin:

Murgesha
08-05-09, 23:07
qito tybe n disha kur edhe ku me perdor , a nuk pat do pak ma t hajrit a? hahahahahahahahahahahahahahahaa

Ky has i xhungllės ėshtė moj....

lovely
08-05-09, 23:09
Ky has i xhungllės ėshtė moj....

a kish nej shok moj? hahahahahahahahahahahaha

Murgesha
08-05-09, 23:14
a kish nej shok moj? hahahahahahahahahahahaha

Hajt se i xhungllizon kėta tė kopshteve hahahahahahaahahahahahahahah

lovely
08-05-09, 23:17
Hajt se i xhungllizon kėta tė kopshteve hahahahahahaahahahahahahahah


dmth s paska? :mad: :biggrin: le t qpresojm s bashku pra hahahahahahahahaha

thellenza
09-05-09, 13:40
prej kur jam njoftu me Budallaqet http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif:biggrin:e moj lovely, po mendoj more lovley, me u pas njoftu me Perendine se nuk e kisha ndrru gjinin e mu bo mashkull, asi femer, jo mashkull jo femer.. asi bre mahkull, se le mo me budallqet :tongue: :biggrin:

Tomori
09-05-09, 19:30
Ky has i xhungllės ėshtė moj....

Po motrushe shiko keta ish nuset e Tomorit..najeheres me mer Nostalgjija per keta te treja...veq po shpoheshin he ne hunde ..goje prapanice e qka dot them tjeter ma thelll...hahhahaaaahttp://s1.trosjed.net.hr/trosjed/slike/790776e_0_H0S8+.jpg

selvija
09-05-09, 22:11
O perhajre 3te-shi ju kof
http://www.things4myspace.com/wp-content/uploads/2008/02/too-funny-pic-of-rat.JPG

Dallandyshja_718
10-05-09, 14:53
Erdha me j'au urue budallaqet -3, me hajr n'a kjofshin! N'a voft (shkoft) puna mire e m'are!
P.S. K-oridnatores nje dhurate:biggrin:

http://www.pressies4princesses.co.uk/img/our-gifts/slippers/fuzzy-feet-cow-s.jpg

lovely
10-05-09, 18:36
Erdha me j'au urue budallaqet -3, me hajr n'a kjofshin! N'a voft (shkoft) puna mire e m'are!
P.S. K-oridnatores nje dhurate:biggrin:


http://www.pressies4princesses.co.uk/img/our-gifts/slippers/fuzzy-feet-cow-s.jpg


falemineres fort, koka qkru me hjek reumen sivjet hahahahahahahahahahahahahaha

Trina_1
10-05-09, 21:14
http://manbabies.com/images/236.jpg

uliksi31
11-05-09, 03:18
http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gifhttp://jppetit.free.fr/smileys/silly.gifhttp://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif

p.s. prej kurshit koka bo kjo mashkull.. po mendoj ky.. asi kjo.. jo ky.. jo kjo ? :biggrin:


Kjo a? Kryesorja me u rrue po rruhet.:biggrin:

http://mohor.net/wp-content/uploads/2009/01/82190254.jpg

lovely
11-05-09, 09:11
Kjo a? Kryesorja me u rrue po rruhet.:biggrin:

http://mohor.net/wp-content/uploads/2009/01/82190254.jpg

a nuk kishin pas ni sakice ma t madhe pak a? :biggrin:

Murgesha
11-05-09, 10:03
Lovely ēka ju ke bėrė kėtyre budallaqeve tė TRETA, diēka hiq nuk po lėvizin.

lovely
11-05-09, 11:13
Lovely ēka ju ke bėrė kėtyre budallaqeve tė TRETA, diēka hiq nuk po lėvizin.

Dekani na ka hup :(:(

Murgesha
11-05-09, 12:20
Dekani na ka hup :(:(

Moj sa e pashė te Pacensura http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

lovely
11-05-09, 13:03
Moj sa e pashė te Pacensura http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

po, edhe une e pashe qatje po ka ngul kame nuk ka qe e hjek pej atjeshit hahahahahahaahahhaa

sherri
11-05-09, 15:54
http://estb.msn.com/i/47/785E9DC19D2DC62A2EB78998BA336.jpg

Nįna! qeky m'shajti:makrefsh ftyren m'tha! merrne krehne qetu te budallalleqet,luni me te se keshtu i urt ish :P

uliksi31
11-05-09, 17:07
http://estb.msn.com/i/47/785E9DC19D2DC62A2EB78998BA336.jpg

Nįna! qeky m'shajti:makrefsh ftyren m'tha! merrne krehne qetu te budallalleqet,luni me te se keshtu i urt ish :P


Mos te shajn burrat me musteqe, se per fmijaca mos jav ve meden.:biggrin:

http://4.bp.blogspot.com/_6B8tPuW7TwQ/Sa4RIbWGtuI/AAAAAAAALcU/zcT9PUbAloI/s400/grmustache.jpg

Murgesha
11-05-09, 17:14
Lovushko hajde se na i paskan nja dy qetu, mashalla paskemi ēka me pėrpunu nė ta hahahahahaahahahahahahahahahahaha

uliksi31
11-05-09, 17:18
Lovushko hajde se na i paskan nja dy qetu, mashalla paskemi ēka me pėrpunu nė ta hahahahahaahahahahahahahahahahaha

Po por ky mustaqet ma te medhej se Oso Kuka, duhet me pas perparsi. Ahahahahahahaha

Dallandyshja_718
11-05-09, 17:19
Mos te shajn burrat me musteqe, se per fmijaca mos jav ve meden.:biggrin:

http://4.bp.blogspot.com/_6B8tPuW7TwQ/Sa4RIbWGtuI/AAAAAAAALcU/zcT9PUbAloI/s400/grmustache.jpg

Si Gjelosh Luc Pretashi i paska musteqet, a e jeh Ti, asht prej Kojet e jeton n'Omerbozhaj:biggrin:

ShEjToNkA
11-05-09, 17:21
Pėrshėndetje gjenerata e tretė, uroj qe kjo gjenerat tė ketė suksesin akoma mė tė madh se sa gjenerata e parė dhe e dytė, por mos tė harrojm qė gjenerata e parė duhet tė merret shembull sepse ishte pėr cdo nivel :biggrin:

SP. Ehhh kaffe dynja,,, Murgeshė, tė kujtohet vallė kur diplomove, me temen durimi prej kėrcove????? :biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:22
Po por ky mustaqet ma te medhej se Oso Kuka, duhet me pas perparsi. Ahahahahahahaha

Hajt mos ke dert se me Kosė ja kositim hahahahahahaahahahahahah

uliksi31
11-05-09, 17:24
Si Gjelosh Luc Pretashi i paska musteqet, a e jeh Ti, asht prej Kojet e jeton n'Omerbozhaj:biggrin:

Jo por menova se po thua Dod Smajli prej Trieshit, ai ci ka pa thirr vaj.:biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:24
Pėrshėndetje gjenerata e tretė, uroj qe kjo gjenerat tė ketė suksesin akoma mė tė madh se sa gjenerata e parė dhe e dytė, por mos tė harrojm qė gjenerata e parė duhet tė merret shembull sepse ishte pėr cdo nivel :biggrin:

SP. Ehhh kaffe dynja,,, Murgeshė, tė kujtohet vallė kur diplomove, me temen durimi prej kėrcove????? :biggrin:

Si s`mė kujtohet moj.

Qysh t`na erdhi ai kėtu e tė na zuri bash tuj ja ba llafin, ja kurr diplomė mė tė vėshtirė nuk kam marrė hahahahaahaha

uliksi31
11-05-09, 17:26
Pėrshėndetje gjenerata e tretė, uroj qe kjo gjenerat tė ketė suksesin akoma mė tė madh se sa gjenerata e parė dhe e dytė, por mos tė harrojm qė gjenerata e parė duhet tė merret shembull sepse ishte pėr cdo nivel :biggrin:

SP. Ehhh kaffe dynja,,, Murgeshė, tė kujtohet vallė kur diplomove, me temen durimi prej kėrcove????? :biggrin:

Po por mos harro edhe budallt e ri jane per cdo lavdat.:biggrin:

ShEjToNkA
11-05-09, 17:26
Si s`mė kujtohet moj.

Qysh t`na erdhi ai kėtu e tė na zuri bash tuj ja ba llafin, ja kurr diplomė mė tė vėshtirė nuk kam marrė hahahahaahaha

Valla tė mbaj mend si sot se si u dridhėshe, ama patė ra ai diplomim ti hape kontinentin e cmenuresiė asi oborrin e cmendurisė desha me thėnė ghaghaghaghaghaghgaghagah

ShEjToNkA
11-05-09, 17:27
Po por mos harro edhe budallt e ri jane per cdo lavdat.:biggrin:

Prej brezave tė ri duhet tė presim mė shumė dhe s'duhet kurrė tė themi se jane pėr lavdatė, koha si ka ardh nga lavdimet e thejnė qafen dhe nuk mėsojn pastaj, qyyy!!!:biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:27
Valla tė mbaj mend si sot se si u dridhėshe, ama patė ra ai diplomim ti hape kontinentin e cmenuresiė asi oborrin e cmendurisė desha me thėnė ghaghaghaghaghaghgaghagah

Jo ēmenduria ka qenė para durimit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Murgesha
11-05-09, 17:28
Po por mos harro edhe budallt e ri jane per cdo lavdat.:biggrin:

Hiq mos fol mė tepėr, bile me folė holl e hollė kam frigė qė shpejt kan me na tejkalu ne veteranve hahahahahahahaahahahahaha

lovely
11-05-09, 17:29
http://estb.msn.com/i/47/785E9DC19D2DC62A2EB78998BA336.jpg

Nįna! qeky m'shajti:makrefsh ftyren m'tha! merrne krehne qetu te budallalleqet,luni me te se keshtu i urt ish :P

more kshtu boll i kreht po doket tybe hahahahahahahahahahahahahaa

ShEjToNkA
11-05-09, 17:29
Jo ēmenduria ka qenė para durimit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Une e di se cmenduria vjen pas durimit moj, duro-duro dikur cmendesh, qyyy:biggrin:

lovely
11-05-09, 17:29
Mos te shajn burrat me musteqe, se per fmijaca mos jav ve meden.:biggrin:

http://4.bp.blogspot.com/_6B8tPuW7TwQ/Sa4RIbWGtuI/AAAAAAAALcU/zcT9PUbAloI/s400/grmustache.jpg

ooo Zot, per pak si shigjeta jem i paska qyky musteqet hahahahahahahahahahahaahahaha

lovely
11-05-09, 17:30
Lovushko hajde se na i paskan nja dy qetu, mashalla paskemi ēka me pėrpunu nė ta hahahahahaahahahahahahahahahahaha


a i ke pru haletet e duhura?:biggrin:

uliksi31
11-05-09, 17:30
Prej brezave tė ri duhet tė presim mė shumė dhe s'duhet kurrė tė themi se jane pėr lavdatė, koha si ka ardh nga lavdimet e thejnė qafen dhe nuk mėsojn pastaj, qyyy!!!:biggrin:

Kadal o nalete, duhet me i marr me t'mire keta te rinjt. Ktu ska dhune, do me then stupc.:biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:30
Une e di se cmenduria vjen pas durimit moj, duro-duro dikur cmendesh, qyyy:biggrin:

Oj ti nė Dardani krejt punėt nisin prapė hahahaahahahahahahahahahah

lovely
11-05-09, 17:31
Si Gjelosh Luc Pretashi i paska musteqet, a e jeh Ti, asht prej Kojet e jeton n'Omerbozhaj:biggrin:


a emnin e ka pas Luc a? valla ngo qka po t thom oj ortakeshe :biggrin: me emna t juv, tybe s kish kerkun hiq hahahahahahahahahahahahahahaha

uliksi31
11-05-09, 17:32
Hiq mos fol mė tepėr, bile me folė holl e hollė kam frigė qė shpejt kan me na tejkalu ne veteranve hahahahahahahaahahahahaha

Po beriqavers po hecin me hapa te shpejt dhe te sigurt.:biggrin: Ani na kane ne veteranve qe edhe mos me desht i fusim. Ahahahahahahahahahaha

lovely
11-05-09, 17:33
Kadal o nalete, duhet me i marr me t'mire keta te rinjt. Ktu ska dhune, do me then stupc.:biggrin:


a bon me shigjeta me i sulmu kapak? hahahahahahahahahahahahahahaa

Murgesha
11-05-09, 17:33
a i ke pru haletet e duhura?:biggrin:

O kallxom qysh me e lypė kosėn nė google se tybe ka po e lypi unė po mė nxjerr parfima hahahahahaahahahahaha

lovely
11-05-09, 17:34
O kallxom qysh me e lypė kosėn nė google se tybe ka po e lypi unė po mė nxjerr parfima hahahahahaahahahahaha

Oso Kuka qkruje hahahahahahahahahahahahaahahahaa

ShEjToNkA
11-05-09, 17:34
Oj ti nė Dardani krejt punėt nisin prapė hahahaahahahahahahahahahah

Cka po thu oj moeteeeeeeeeeeeer, prej kur qenka bė k'shtu??????? :biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:34
a emnin e ka pas Luc a? valla ngo qka po t thom oj ortakeshe :biggrin: me emna t juv, tybe s kish kerkun hiq hahahahahahahahahahahahahahaha

Hajt moj se e ka trashėgu emrin e dikujt hahahahahahahahahaha

uliksi31
11-05-09, 17:35
a bon me shigjeta me i sulmu kapak? hahahahahahahahahahahahahahaa

Jo duhet me i marr me t'mire. Ti a po don me i cue ne "lludnice" a. Ahahahahahahahahaa

lovely
11-05-09, 17:35
Oj ti nė Dardani krejt punėt nisin prapė hahahaahahahahahahahahahah

une hala pune s kam pa ne Dardani, perveq shitores t karamelave :biggrin:

ShEjToNkA
11-05-09, 17:35
Kadal o nalete, duhet me i marr me t'mire keta te rinjt. Ktu ska dhune, do me then stupc.:biggrin:

Nigo ca pot tham, bani lsho pe as lumi i cemit s'ka me t'la!!!!:redface:

Ti perime ia ke nis mu civilizu pėr sė mbari ghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

lovely
11-05-09, 17:36
Jo duhet me i marr me t'mire. Ti a po don me i cue ne "lludnice" a. Ahahahahahahahahaa


hahahahahahahahahahahahahaha


na e kem lludnicen qitu, tani hygjym e krejt te na vijne :biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:36
Oso Kuka qkruje hahahahahahahahahahahahaahahahaa

Le bre se as qashtu sun po e gjej, po po ju hijmė kshtu shqiptarski

http://estaciondesbrujulario.blogia.com/upload/gillete.JPG

lovely
11-05-09, 17:36
Hajt moj se e ka trashėgu emrin e dikujt hahahahahahahahahaha


po de po, ia rujt Zoti emnin hahahahahahahahahahahahahaha

lovely
11-05-09, 17:37
Le bre se as qashtu sun po e gjej, po po ju hijmė kshtu shqiptarski

http://estaciondesbrujulario.blogia.com/upload/gillete.JPG


ku e gjete moj kete zhylet t para luftes? hahahahahahahahahahahahahaaaa

Murgesha
11-05-09, 17:37
Cka po thu oj moeteeeeeeeeeeeer, prej kur qenka bė k'shtu??????? :biggrin:

Qy prej kurit?

Civilizimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiii

Murgesha
11-05-09, 17:39
ku e gjete moj kete zhylet t para luftes? hahahahahahahahahahahahahaaaa


Qaty nė google moj, ishin kon edhe do me baterija po nuk i mora se kam frigė nuk na i dojnė myshterit hahahahahahahahhahah

uliksi31
11-05-09, 17:40
Le bre se as qashtu sun po e gjej, po po ju hijmė kshtu shqiptarski

http://estaciondesbrujulario.blogia.com/upload/gillete.JPG

Jo mori kjo eshte per gra.:biggrin: Ti a po lyp per burrakocha. Ahahahahahahahaha

http://www.museum.state.il.us/ismdepts/art/collections/sadorus/exhibit/install-shot5.jpg

lovely
11-05-09, 17:41
Qaty nė google moj, ishin kon edhe do me baterija po nuk i mora se kam frigė nuk na i dojnė myshterit hahahahahahahahhahah

qka ishin kan moj ata me bateria?:eek: :biggrin:

lovely
11-05-09, 17:42
Jo mori kjo eshte per gra.:biggrin: Ti a po lyp per burrakocha. Ahahahahahahahaha

http://www.museum.state.il.us/ismdepts/art/collections/sadorus/exhibit/install-shot5.jpg


qka jon more kta burrakoqa tash? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa

Murgesha
11-05-09, 17:42
Jo mori kjo eshte per gra.:biggrin: Ti a po lyp per burrakocha. Ahahahahahahahaha

http://www.museum.state.il.us/ismdepts/art/collections/sadorus/exhibit/install-shot5.jpg

More a tjetėr ka kosa a, mua sma dha qė sma dha googla hahahahahahahahahahaha

uliksi31
11-05-09, 17:42
Qaty nė google moj, ishin kon edhe do me baterija po nuk i mora se kam frigė nuk na i dojnė myshterit hahahahahahahahhahah

Jo valla bateriat spo bajn pune, pe len punen ne gjyse. Ani me kon sic thot Fishta Kaleshan, musteqe zi. Ahahahahahahahahahahahahahahahaha

Dallandyshja_718
11-05-09, 17:43
Jo mori kjo eshte per gra.:biggrin: Ti a po lyp per burrakocha. Ahahahahahahahaha

http://www.museum.state.il.us/ismdepts/art/collections/sadorus/exhibit/install-shot5.jpg

Qe Ti je puntor e hajt, t'lumt ata chi t'kane mik (dhanderr) po nafakmadhe ish pas ken njajo bija e tyne...:biggrin: Nji batalon prihere po mujka me u kurtalis me kete "naret" ooo Uliks Trimi...

lovely
11-05-09, 17:43
More a tjetėr ka kosa a, mua sma dha qė sma dha googla hahahahahahahahahahaha


duhet me qit googlen n gjyq hahahahahahahahahaha

qysh mos me ta dhane,? po ajo koka budallice :biggrin:

uliksi31
11-05-09, 17:44
More a tjetėr ka kosa a, mua sma dha qė sma dha googla hahahahahahahahahahaha

E ti se ke lyp edhe grihen, ato ci e mpreh kosen. Ahahahahahahahaahahahahaha

http://www.leafpile.com/TravelLog/Romania/VillageLife/June/Sharpening.jpg

lovely
11-05-09, 17:44
Qe Ti je puntor e hajt, t'lumt ata chi t'kane mik (dhanderr) po nafakmadhe ish pas ken njajo bija e tyne...:biggrin: Nji batalon prihere po mujka me u kurtalis me kete "naret" ooo Uliks Trimi...


boll mire ke thane oj Dalladyshke tybe hahahahahahahahahahahahah

ni ushtri pe rahatojka n dakik :biggrin:

uliksi31
11-05-09, 17:45
Qe Ti je puntor e hajt, t'lumt ata chi t'kane mik (dhanderr) po nafakmadhe ish pas ken njajo bija e tyne...:biggrin: Nji batalon prihere po mujka me u kurtalis me kete "naret" ooo Uliks Trimi...

Jo kjo fisnikja se ka en qief kosen, po ckje kosa thot.:biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:46
E ti se ke lyp edhe grihen, ato ci e mpreh kosen. Ahahahahahahahaahahahahaha

http://www.leafpile.com/TravelLog/Romania/VillageLife/June/Sharpening.jpg

Qe, qe a paska edhe pjesė rezervė kosa hahahaahahahahahaha

ShEjToNkA
11-05-09, 17:48
http://www.miolin.se/Bilder/Lie_gynnersnas.JPGPuna e mbarė o Uliksooooooooooooooooooooooooooooooo :biggrin:

uliksi31
11-05-09, 17:51
http://www.miolin.se/Bilder/Lie_gynnersnas.JPGPuna e mbarė o Uliksooooooooooooooooooooooooooooooo :biggrin:

O mar pac e mire se t'pruni Zoti.:biggrin:

http://1812garden.hamiltoncollegeblogs.com/userfiles/image/1812garden/Untitled2.jpg

Murgesha
11-05-09, 17:51
http://www.miolin.se/Bilder/Lie_gynnersnas.JPGPuna e mbarė o Uliksooooooooooooooooooooooooooooooo :biggrin:


Moj ne s`po kėrkojmė kositėsa po kosė me kosit vet

Dallandyshja_718
11-05-09, 17:51
http://www.miolin.se/Bilder/Lie_gynnersnas.JPGPuna e mbarė o Uliksooooooooooooooooooooooooooooooo :biggrin:

Valla krahlum e s'ka me t'a:biggrin:
Po n'pyll e paskan fut, duket se i kjeka ba kosa pa heh (mpreh) e tan po e shkelmit,,,:biggrin:

ShEjToNkA
11-05-09, 17:52
Jo kjo fisnikja se ka en qief kosen, po ckje kosa thot.:biggrin:


Mem nigu mue ia jep terfurkun e pastaj e kupton cka ėshtė kosa.:biggrin:

uliksi31
11-05-09, 17:52
Qe, qe a paska edhe pjesė rezervė kosa hahahaahahahahahaha

Po qysh mori ska, bile si alltin e pan ne brez.:biggrin:

http://1812garden.hamiltoncollegeblogs.com/userfiles/image/1812garden/Untitled1.gif

ShEjToNkA
11-05-09, 17:53
Moj ne s`po kėrkojmė kositėsa po kosė me kosit vet

Moj vec a je ajo qė delė e ta shef hajrin konaku,,, Ia ku i ke, me kosė, drapėr, e grebuj :biggrin:
http://www.edu.linkoping.se/lokalhistoria/images/Lie.gif

Dallandyshja_718
11-05-09, 17:54
Po qysh mori ska, bile si alltin e pan ne brez.:biggrin:

http://1812garden.hamiltoncollegeblogs.com/userfiles/image/1812garden/Untitled1.gif
hahahahhahahhahahah ku i le "kullen e ēekiqin" oooo Uliks Trimi!:biggrin:

Murgesha
11-05-09, 17:55
Moj vec a je ajo qė delė e ta shef hajrin konaku,,, Ia ku i ke, me kosė, drapėr, e grebuj :biggrin:
http://www.edu.linkoping.se/lokalhistoria/images/Lie.gif

E tash mos ma baj mė gajlen se edhe ty tė kositi pėr qė sja di rendin hahahahahahaahah

Murgesha
11-05-09, 17:56
hahahahhahahhahahah ku i le "kullen e ēekiqin" oooo Uliks Trimi!:biggrin:

]Nkry tė livadhit i ka lonė moj hahahahahahaahah

ShEjToNkA
11-05-09, 17:57
:biggrin: O mar pac e mire se t'pruni Zoti.:biggrin:

http://1812garden.hamiltoncollegeblogs.com/userfiles/image/1812garden/Untitled2.jpg

O t'mar e t'mirė pac gjithmonė,,, a thu po munim me vnu n'stoxher k'ta duj para se me ra i shi?????:biggrin:

ShEjToNkA
11-05-09, 17:59
E tash mos ma baj mė gajlen se edhe ty tė kositi pėr qė sja di rendin hahahahahahaahah

Ku po shkon me draper n'dorė
moj e mira vetullė holl:biggrin:

Murgesha
11-05-09, 18:01
Ku po shkon me draper n'dorė
moj e mira vetullė holl:biggrin:

Jam ka vi o prej qyteti
Bashkė me ju me jetu
Ara e livadhe me i punu hahahahahahahahaahahahha

uliksi31
11-05-09, 18:04
Jam ka vi o prej qyteti
Bashkė me ju me jetu
Ara e livadhe me i punu hahahahahahahahaahahahha

Hajde hajde moj sokoleshe
Kemi tamel sot me pershesh. Ahahahahaha

uliksi31
11-05-09, 18:06
:biggrin:

O t'mar e t'mirė pac gjithmonė,,, a thu po munim me vnu n'stoxher k'ta duj para se me ra i shi?????:biggrin:

Prit pak se duhet me bashkue sanen tash. Ater e vem stog, kuptohet stoxheri i fort e pan edhe stogun.Ahahahahahahaha

http://lh6.ggpht.com/abramsv/SBMEjidozNI/AAAAAAAAPbM/necI4ccF5yk/s640/1004fgdhh.jpg (http://lh6.ggpht.com/abramsv/SBMEjidozNI/AAAAAAAAPbM/necI4ccF5yk/s1600-h/1004fgdhh.jpg)

doGzona
11-05-09, 21:17
lovely, uen te i solla nje pale nalle tani per vere!:biggrin:

http://japan-cc.com/images/geta2.jpg

lovely
11-05-09, 23:13
lovely, uen te i solla nje pale nalle tani per vere!:biggrin:

http://japan-cc.com/images/geta2.jpg


falemineres fort, kokan t mira edhe per shkom mu ungj n to :biggrin: kurr s ta harroj kete t mire ;)

doGzona
12-05-09, 06:02
falemineres fort, kokan t mira edhe per shkom mu ungj n to :biggrin: kurr s ta harroj kete t mire ;)
I bajshe me shnet :biggrin: Ja kalofshit mire , lexohemi ndoshta pas i muaji !:smile:

.

lovely
12-05-09, 09:34
I bajshe me shnet :biggrin: Ja kalofshit mire , lexohemi ndoshta pas i muaji !:smile:

.


ktheu mori kallxom ku je tu shku?:rolleyes: te K-ja a? :biggrin: :wink:

doGzona
12-05-09, 10:59
ktheu mori kallxom ku je tu shku?:rolleyes: te K-ja a? :biggrin: :wink:

:biggrin:


Po shkoje pak ne pushime se ai daja im qe e dua fooooorte nuk po e marto djalin pa i shkua mbesa qe e do forte.:biggrin:

Ajte se vi ,kyqem une ndoshta dhe prej atje, se duhet pa tjeter me ua tregu frizuren qysh po me rri hahahah

lovely
12-05-09, 11:16
:biggrin:


Po shkoje pak ne pushime se ai daja im qe e dua fooooorte nuk po e marto djalin pa i shkua mbesa qe e do forte.:biggrin:

Ajte se vi ,kyqem une ndoshta dhe prej atje, se duhet pa tjeter me ua tregu frizuren qysh po me rri hahahah

mos e le pa ma qu ni slike me frizure :wink: :biggrin: edhe kalo mire, a po nin? hahahahahahahaha;)

doGzona
12-05-09, 11:32
mos e le pa ma qu ni slike me frizure :wink: :biggrin: edhe kalo mire, a po nin? hahahahahahahaha;)
O faleminderit shume... nime cka u ba budallaqet nuk po perparojn si me pare. ku eshte turisti qe nuk po e shohe ksajde, vetem atje posht tek misteret po i figuro emri?!:biggrin:

lovely
12-05-09, 14:10
O faleminderit shume... nime cka u ba budallaqet nuk po perparojn si me pare. ku eshte turisti qe nuk po e shohe ksajde, vetem atje posht tek misteret po i figuro emri?!:biggrin:

Turisti o shku n pushime te pacenzura, edhe pak kthehet ahahahahahhahahahahahahaa

Dallandyshja_718
12-05-09, 16:14
Jekshtu vojtet ropi kur nuk nig'jon, e sidomos kur nuk e nig'jon "gruon" por ia fut me biēiklet n'per mal...:biggrin: Tash per 3 dite nuk asht i zoti me nejt n'karrigė...ėmėn nuk po i jap, por po jau qes foton (fakt)...:biggrin:

http://www.odalotit.com/foto%20e%20dites.jpg

lovely
12-05-09, 16:20
Jekshtu vojtet ropi kur nuk nig'jon, e sidomos kur nuk e nig'jon "gruon" por ia fut me biēiklet n'per mal...:biggrin: Tash per 3 dite nuk asht i zoti me nejt n'karrigė...ėmėn nuk po i jap, por po jau qes foton (fakt)...:biggrin:


http://www.odalotit.com/foto%20e%20dites.jpghahahahahahahahahahahahahahahha

kshtu po doket qe n kam osht kah don me ra, s di qysh ka mrri :biggrin:

Dallandyshja_718
12-05-09, 16:27
...thojne pse nuk martohen djemt por rrijne beqar, paj nuk kane faj se po shohen se si kane vojt shokt e tyre e m'a mire me ndejt beqar se keshtu...:biggrin: (pa ofendime, j'u lutem)


http://library.smartcom.vn/upload/after%20marriag_1239197576939.jpg

lovely
12-05-09, 16:28
Kapeetaaan, rroke pushken se na ka hi dikush n territor t Budallaqeve hahahahahahahahahhahahahahahahahahaa

http://static.pyzam.com/img/funnypics/e/lionsquat.jpg

lovely
12-05-09, 16:37
mu ka lidh shigjeta :biggrin:


http://www.suscm.co.uk/old/gender.jpg

lovely
12-05-09, 16:43
Kapeetaaan, rroke pushken se na ka hi dikush n territor t Budallaqeve hahahahahahahahahhahahahahahahahahaa

http://static.pyzam.com/img/funnypics/e/lionsquat.jpg


http://3.bp.blogspot.com/_VOmwOJFtz7I/SbGOzJ2P0eI/AAAAAAAAAYs/DtPYmxd-mR0/S430/Diana+Of+Deslos.jpg:biggrin:

lovely
12-05-09, 16:46
qishtu osht kur t rrok me siklet :biggrin:


http://image.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/Stand_by_your_man.jpg

uliksi31
12-05-09, 16:55
Kapeetaaan, rroke pushken se na ka hi dikush n territor t Budallaqeve hahahahahahahahahhahahahahahahahahaa

http://static.pyzam.com/img/funnypics/e/lionsquat.jpg

Jo thuaj asaj mos t'ngutet, se luani vec bjondinat po i sulmojke.:biggrin:

http://www.index.hr/images2/lavafrika33.jpg

lovely
12-05-09, 16:58
Jo thuaj asaj mos t'ngutet, se luani vec bjondinat po i sulmojke.:biggrin:

http://www.index.hr/images2/lavafrika33.jpg


jo de t vjen tha se i kallxoj :biggrin:

http://i96.photobucket.com/albums/l175/jess_loves_yew_1993/DSC01903.jpg

uliksi31
12-05-09, 17:02
jo de t vjen tha se i kallxoj :biggrin:

http://i96.photobucket.com/albums/l175/jess_loves_yew_1993/DSC01903.jpg

Ajo spo e thirr luanin, po ku me dijt ken po pret, ti kqyre si eshte haperrceli.:biggrin: Ai qe don me vra nuk i hap kamt kshtu.:biggrin:

lovely
12-05-09, 17:08
Ajo spo e thirr luanin, po ku me dijt ken po pret, ti kqyre si eshte haperrceli.:biggrin: Ai qe don me vra nuk i hap kamt kshtu.:biggrin:

e ka pa qet shej, se tybe s kish guxu me i hap kamt ashtu hahahahahahahahahahaha


http://i152.photobucket.com/albums/s172/wfo_throttle/nodogs.jpg

uliksi31
12-05-09, 17:13
e ka pa qet shej, se tybe s kish guxu me i hap kamt ashtu hahahahahahahahahahaha


http://i152.photobucket.com/albums/s172/wfo_throttle/nodogs.jpg

Per ashtu tani ajo duhet me ndegjue ligjeratat e Clintonit, 30 mi dollar po ja paguajshin oren.:biggrin:

http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/f/I/clinton_summit.jpg (http://politicalhumor.about.com/library/blclintonzippergate.htm)

Dallandyshja_718
12-05-09, 17:19
Per ashtu tani ajo duhet me ndegjue ligjeratat e Clintonit, 30 mi dollar po ja paguajshin oren.:biggrin:

http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/f/I/clinton_summit.jpg (http://politicalhumor.about.com/library/blclintonzippergate.htm)

...Ater dig'joheshin ligjeratat e Bill-it e tash t'Hillary-t :biggrin:


http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/z/B/clinton_buddy.jpg

uliksi31
12-05-09, 17:29
...Ater dig'joheshin ligjeratat e Bill-it e tash t'Hillary-t :biggrin:


http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/z/B/clinton_buddy.jpg

Po po kjo e ka fjalen tash.:biggrin:

http://osmoothie.com/wp-content/uploads/2008/01/hill-billy-clinton.jpg

lovely
12-05-09, 17:31
Per ashtu tani ajo duhet me ndegjue ligjeratat e Clintonit, 30 mi dollar po ja paguajshin oren.:biggrin:

http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/f/I/clinton_summit.jpg (http://politicalhumor.about.com/library/blclintonzippergate.htm)


ani kqyrjav reagimin ktynev hahahahahahahahahahahahaha

http://i221.photobucket.com/albums/dd113/lamepandp/funny-george-bush-picture.jpg:biggrin:

lovely
12-05-09, 17:35
...Ater dig'joheshin ligjeratat e Bill-it e tash t'Hillary-t :biggrin:


http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/z/B/clinton_buddy.jpg


tash nuk po di kush mo tybe hahahahahahahahahahhahahahahaha

http://i12.photobucket.com/albums/a248/alloycat/funny/george-w-bush-pictures-0003.jpg

lovely
12-05-09, 17:38
Po po kjo e ka fjalen tash.:biggrin:

http://osmoothie.com/wp-content/uploads/2008/01/hill-billy-clinton.jpg


u myt Bushi tu i kqyr me turbi, s po din a osht Billka, a HIllari :biggrin:


http://i196.photobucket.com/albums/aa236/JuzJoJo/Funny%20Pictures/eee3.jpg

thellenza
12-05-09, 21:58
http://osmoothie.com/wp-content/uploads/2008/01/hill-billy-clinton.jpgCka te kokan dal mire ketu ky qifti, syni keq mos i paft:tongue: :biggrin:

thellenza
12-05-09, 22:06
Kjo a? Kryesorja me u rrue po rruhet.:biggrin:

http://mohor.net/wp-content/uploads/2009/01/82190254.jpgishalla i pshton huna pahiri :biggrin:


http://www.4-you.info/fun/org/pic/erste-hilfe.jpg

doGzona
12-05-09, 22:22
Turisti o shku n pushime te pacenzura, edhe pak kthehet ahahahahahhahahahahahahaa

Po po e pashe ,edhe ne profile i shkruante vendbanimi tek pacenzura :biggrin: te misteret me shume po rri si duket, bile kish fillua me shkep edhe neper kojshi qasi mistere!:biggrin:

lovely
13-05-09, 09:44
Po po e pashe ,edhe ne profile i shkruante vendbanimi tek pacenzura :biggrin: te misteret me shume po rri si duket, bile kish fillua me shkep edhe neper kojshi qasi mistere!:biggrin:

e pashe e pashe qe ia kishe mledh bete hahahahahahahahahhahahahahahaa

Murgesha
13-05-09, 12:29
e pashe e pashe qe ia kishe mledh bete hahahahahahahahahhahahahahahaa

Ku ndreqin je sot??

romansa
13-05-09, 13:50
a thue keti dojne me doktorue per budallaqe paskan mrri semestrin e e Trete
bash du me ndrrue profesionin edhe une..hahaha

Rozafa
13-05-09, 13:53
a thue keti dojne me doktorue per budallaqe paskan mrri semestrin e e Trete
bash du me ndrrue profesionin edhe une..hahaha

Mos gabo se kurre s“do diplomohesh :smile:

Dallandyshja_718
13-05-09, 13:56
Ku ndreqin je sot??

Jetu, ēobaneshė tan jeten...:biggrin:

http://img.sabah.com.tr/im/2007/09/23/A8F511893F95E242A1019D59r.jpg

romansa
13-05-09, 13:57
Mos gabo se kurre s“do diplomohesh :smile:
ske faj ,une skam talent per kete dege...flm per keshille:biggrin:

Rozafa
13-05-09, 13:59
ske faj ,une skam talent per kete dege...flm per keshille:biggrin:

Edhe po te ishe talente,,s“mjafton tek budallaqet :smile:

Kercovari
13-05-09, 15:38
Valla s`jam ka u bie ne fije budallaqeve i paskit be tridimenzionale dhe s`ben pa syza specijale por disi zbulova se qenka shtu vallja e budallaqeve dhe paska kalu kufijt edhe te Siera nevades plot e perlot me efektiva studentesh te reja..:biggrin:
Paqshi ymrin e gjate se valla pa budallaqe as femi nuk do te kishte kjo bote lere me sene te bukura dhe te shishme..:biggrin: shnet te gjithve ala budallashqe..

lovely
13-05-09, 16:17
Ku ndreqin je sot??

erdha, bismilah te Budallaqet :biggrin:

doGzona
13-05-09, 21:16
e pashe e pashe qe ia kishe mledh bete hahahahahahahahahhahahahahahaa

Jo tybe po cfare te mledhni bete, edhe live le te ia dergo nje po deshti ghahahahahah

Po te marre n'ryk loveliy ,rri hiq mos lirvrit qe qitu :biggrin: Mpaaaq:wink:

lovely
13-05-09, 22:01
Jo tybe po cfare te mledhni bete, edhe live le te ia dergo nje po deshti ghahahahahah

Po te marre n'ryk loveliy ,rri hiq mos lirvrit qe qitu :biggrin: Mpaaaq:wink:

prit moj prit t dal dej te dera qaty hahahahahahahahahahaha:wink:

mpuq e mpuq ;)

Urata
13-05-09, 22:10
edhe ketu pushtein e paskan marre grate...!

Urata
13-05-09, 22:13
Kpetan, shume i perthekueshem edhe ti ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! Aty ku ke granimin, aty ke dhe Kapetanin :smile: shume i kojshem na ke qellue!

Dallandyshja_718
13-05-09, 22:14
edhe ketu pushtein e paskan marre grate...!


Oj e uruar, pse moj po jau "prek pulsin" te bekuarve?!:biggrin:

Rozafa
13-05-09, 22:17
edhe ketu pushtein e paskan marre grate...!

BUmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...Zonja Urate kendej pari...he ku ishe moj qe jo vetem ketu po gjdokund mungon..aman xhan amannnn.....:smile:

lovely
13-05-09, 22:20
edhe ketu pushtein e paskan marre grate...!


po pra, a ke ni qe thojne; burri eshte koka e gruja eshte qafa :biggrin:

Urata
13-05-09, 22:26
Oj e uruar, pse moj po jau "prek pulsin" te bekuarve?!:biggrin:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
n'kete fare frontin e 3-te pak po u sillkan 't'bekuarit....!

Malesore t'pershendes malsorqe!

Urata
13-05-09, 22:28
BUmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...Zonja Urate kendej pari...he ku ishe moj qe jo vetem ketu po gjdokund mungon..aman xhan amannnn.....:smile:


krejt ma t'mirat kokshit mbledh n'kete fare "vilajeti".....! xhan o xhan " u plakem" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...!

kind regards!

Urata
13-05-09, 22:30
po pra, a ke ni qe thojne; burri eshte koka e gruja eshte qafa :biggrin:


dmth, ne i levizim/shtyejme ashtu siq na e do qejfi ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


love,
N

lovely
13-05-09, 22:34
dmth, ne i levizim/shtyejme ashtu siq na e do qejfi ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


love,
N

edhe pse jem te Budallaqet Dade, kjo thanie osht fort me ven hahahahahahahaha

love u right back ;)
B.

Rozafa
13-05-09, 22:39
krejt ma t'mirat kokshit mbledh n'kete fare "vilajeti".....! xhan o xhan " u plakem" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...!

kind regards!


Shife kjo u plakem..po moj duhet te plakemiiii....mos mungo shume aman xhanem..te pakten ejaaaaaa si perheraaaa....Zonja Urate te perqafojjj se bashku me shkronjat..dhe s“te leshoj fareeeeee :wink:

lovely
13-05-09, 23:11
Budallaqet kan zbulu teshat e shiut :biggrin:

http://imgcash5.imageshack.us/img227/4240/90025000eq0.jpg

GURI SYLAJ
14-05-09, 06:10
Mos te ju mashtrojne shume shigjetat se krejt ashte pune sakaku!!
Dikush don me u ba "cka s'get e cka s'bahet!"

Dallandyshja_718
14-05-09, 15:33
Ju qe jetoni n'Gjermani a e kini dijt se Hitleri paska lane djal? Une sot per here t'pare e mesova kete, n'mos besofshi shihni me sy:biggrin:
Ia paska "k'put" kryet babes vet!:biggrin:
http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg (http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg)

doGzona
14-05-09, 21:15
Po u pershendes ketu te gjitheve, prej lovelyt e rend :biggrin: ika une per ca kohe, nese nuk lexohemi sonte ose neser mengjes, lexohemi pas ca dite!

PS. lovely , mos e le asgje ate pune, mos me le ne harrese , hahahahahah :wink:

lovely
14-05-09, 22:02
Po u pershendes ketu te gjitheve, prej lovelyt e rend :biggrin: ika une per ca kohe, nese nuk lexohemi sonte ose neser mengjes, lexohemi pas ca dite!

PS. lovely , mos e le asgje ate pune, mos me le ne harrese , hahahahahah :wink:


shko ti lirisht, edhe mos fiqiro per ate pune bile, une e kryej :biggrin:

kalo mire :)

thellenza
14-05-09, 22:12
Ju qe jetoni n'Gjermani a e kini dijt se Hitleri paska lane djal? Une sot per here t'pare e mesova kete, n'mos besofshi shihni me sy:biggrin:
Ia paska "k'put" kryet babes vet!:biggrin:
http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg (http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg)

Po qysh se kemi dite, por kjo foto eshte vjeter moj, kqyr qysh duket sot...nuk i ngjan shume babes, me shume nones tash
http://images.derstandard.at/20070928/gorbi_gro.jpg :tongue::tongue:

doGzona
14-05-09, 22:20
shko ti lirisht, edhe mos fiqiro per ate pune bile, une e kryej :biggrin:

kalo mire :)

Pasi qe jem ketu tek budallaqet po te regoje sot si hasa ne nje shqiptare qe rralle e nuk takoje!:biggrin:

Isha ne nje dyqan te kepucave,dhe aty punonte nje shqiptare, une kisha nje kacket te kuqe ne koke me shqiponje ne balle, dhe ai po vie dhe me pyet se a kam nevoje per ndonje ndihme, une ngrita koken larte dhe i thashe :"jo njehere po shikoje vetem" kur ai me pyet" Shqiptare jeni"? thashe "Po, e si e kuptuat qe jame shqiptare? e pyeta, me tha " Po te shkruan ne balle " me nje buqeshje si me flirte hahahaha, une u ndala thash, ky tallet me mua he:biggrin: mandje thash " Eh po ne shqiptare dallojme njeri tjetrin" tha jo nuk te dallova besa por te pash kapelen me shqiponje , kisha pas harruar krejte se cka kam ne koke hahahahahah, E keshtu, filloi disa pyetje duke mei be, harroje qe eshte ne pune hahahahahahah

lovely
14-05-09, 22:39
Pasi qe jem ketu tek budallaqet po te regoje sot si hasa ne nje shqiptare qe rralle e nuk takoje!:biggrin:

Isha ne nje dyqan te kepucave,dhe aty punonte nje shqiptare, une kisha nje kacket te kuqe ne koke me shqiponje ne balle, dhe ai po vie dhe me pyet se a kam nevoje per ndonje ndihme, une ngrita koken larte dhe i thashe :"jo njehere po shikoje vetem" kur ai me pyet" Shqiptare jeni"? thashe "Po, e si e kuptuat qe jame shqiptare? e pyeta, me tha " Po te shkruan ne balle " me nje buqeshje si me flirte hahahaha, une u ndala thash, ky tallet me mua he:biggrin: mandje thash " Eh po ne shqiptare dallojme njeri tjetrin" tha jo nuk te dallova besa por te pash kapelen me shqiponje , kisha pas harruar krejte se cka kam ne koke hahahahahah, E keshtu, filloi disa pyetje duke mei be, harroje qe eshte ne pune hahahahahahah


hahahahahahahahahahahahaha

e ti qka menojshe? qe je Luan Krasniqi a? hahahahahahahahahahahahahahahaa
ia ke hup djalit met loqkoooo ;)

ta kallxoj edhe une ni priqe;

shkova me nejt te njana, edhe si hina n sallon, po folim bitevi ka 3-4 here a din qysh e kem na zanat:biggrin: plot shpija rob, burra e gra qaty :biggrin: kur hala pa u ungj po m thote ajo; kqyr e kam ble qet far haleti me ushtru, hypi pak hypi, se une i kam hyp pram fak e fak e fak deri m ka dhimt barku hahahahahahahahahahahahahaa:biggrin:

doGzona
14-05-09, 22:45
hahahahahahahahahahahahaha

e ti qka menojshe? qe je Luan Krasniqi a? hahahahahahahahahahahahahahahaa
ia ke hup djalit met loqkoooo ;)

ta kallxoj edhe une ni priqe;

shkova me nejt te njana, edhe si hina n sallon, po folim bitevi ka 3-4 here a din qysh e kem na zanat:biggrin: plot shpija rob, burra e gra qaty :biggrin: kur hala pa u ungj po m thote ajo; kqyr e kam ble qet far haleti me ushtru, hypi pak hypi, se une i kam hyp pram fak e fak e fak deri m ka dhimt barku hahahahahahahahahahahahahaa:biggrin:

hahahahahahahhahahah

Si mendoje ajo, qe eshte ne shtepi te vet?! eu :biggrin:

doGzona
14-05-09, 22:50
hahahahahahahahahahahahaha

e ti qka menojshe? qe je Luan Krasniqi a? hahahahahahahahahahahahahahahaa
ia ke hup djalit met loqkoooo ;)

ta kallxoj edhe une ni priqe;

shkova me nejt te njana, edhe si hina n sallon, po folim bitevi ka 3-4 here a din qysh e kem na zanat:biggrin: plot shpija rob, burra e gra qaty :biggrin: kur hala pa u ungj po m thote ajo; kqyr e kam ble qet far haleti me ushtru, hypi pak hypi, se une i kam hyp pram fak e fak e fak deri m ka dhimt barku hahahahahahahahahahahahahaa:biggrin:

Une mendova qe ne sallon,falemnderit qe me sqarove hahahahahahhaah

lovely
14-05-09, 22:58
Miremramja K15 :rolleyes:

doGzona
14-05-09, 23:00
Une mendova qe ne sallon,falemnderit qe me sqarove hahahahahahhaah

lovely nuk di cka te kofte ty, une duke mendu qe ne sallon te flokeve , falemnderit prap qe me scarove, ha,hahahah

lovely
14-05-09, 23:00
Une mendova qe ne sallon,falemnderit qe me sqarove hahahahahahhaah

po n sallon de n sallon :biggrin: amo n shpi t saj :biggrin:

lovely
14-05-09, 23:01
lovely nuk di cka te kofte ty, une duke mendu qe ne sallon te flokeve , falemnderit prap qe me scarove, ha,hahahah


hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha


plaq ti hooooo,, mos menove n sallon ku ngjeshen gjinja? :biggrin:

lovely
14-05-09, 23:04
jo ika une se skam kohe...

vazhdonja ju

ps" mos me kan ti ksajde me i dhan ngjyr forumit me humor tend edhe do tjer pak per gjynah ish edhe ky forum

qe ka per me sha diqka ja noj konop a diqka me sjell si mehmet kosova, bomni zo hahah

a tapetupe luni sa doni

o K, Nermini e kish vra veten mesap hahahahahahahahahahahahahahaha

doGzona
14-05-09, 23:07
hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha


plaq ti hooooo,, mos menove n sallon ku ngjeshen gjinja? :biggrin:

Kam harruar moj qe ne i thojme dhomes se ndejes sallon, kam harruar shume gjera motra se me kaloi rinia ne gurbet, :biggrin: mire qe nuk kam harruar te shkruaj, fale forumeve!

Nuk di cka u be sonte me mua lovely, ndoshta nga gezimi e kam,:biggrin: e nuk po shohe mire, por edhe ketu me shte terru dhoma e po pritoj me u ngrit e me ndeze driten, se me zi shohe te shkruaj ha,hahahah (ah dembelizmi):biggrin:

lovely
14-05-09, 23:10
Kam harruar moj qe ne i thojme dhomes se ndejes sallon, kam harruar shume gjera motra se me kaloi rinia ne gurbet, :biggrin: mire qe nuk kam harruar te shkruaj, fale forumeve!

Nuk di cka u be sonte me mua lovely, ndoshta nga gezimi e kam,:biggrin: e nuk po shohe mire, por edhe ketu me shte terru dhoma e po pritoj me u ngrit e me ndeze driten, se me zi shohe te shkruaj ha,hahahah (ah dembelizmi):biggrin:

mos gabo me livrit, se qe vi une ta dhezi driten hahahahahaahahahahahhaahahhaahhaa

e per gzim nuk ki faj, se mire osht puna, gati krejt puna o kry veq o met djali me thane PO :biggrin:

doGzona
14-05-09, 23:24
mos gabo me livrit, se qe vi une ta dhezi driten hahahahahaahahahahahhaahahhaahhaa

e per gzim nuk ki faj, se mire osht puna, gati krejt puna o kry veq o met djali me thane PO :biggrin:

Jo driten e ndeza, por tani maca me eshte ule afer ketu gati ne testature, i shtrin kembet, po me dhimbet me shty se shume i lezetshem:biggrin:

E sa i perket msitnis , ai me thene pa nje pa dy PO te madhe,:biggrin: por moj ti me the qe une kam mbet me thane PO , se djali nuk po te lene te qete ty per mua ha,hahahahha , jo tybe PO-ne nuk do ta kete marre :biggrin: Nuk me tregove ende se kush eshte moj?!:biggrin: :wink:

lovely
14-05-09, 23:28
Jo driten e ndeza, por tani maca me eshte ule afer ketu gati ne testature, i shtrin kembet, po me dhimbet me shty se shume i lezetshem:biggrin:

E sa i perket msitnis , ai me thene pa nje pa dy PO te madhe,:biggrin: por moj ti me the qe une kam mbet me thane PO , se djali nuk po te lene te qete ty per mua ha,hahahahha , jo tybe PO-ne nuk do ta kete marre :biggrin: Nuk me tregove ende se kush eshte moj?!:biggrin: :wink:

veq qkrolen e pare t emnit muj me ta kallxu :biggrin: B e ka :biggrin:

ti a je hi n dore teme? duhesh me m besu 100% , i won`t let u down :biggrin:

doGzona
14-05-09, 23:40
veq qkrolen e pare t emnit muj me ta kallxu :biggrin: B e ka :biggrin:

ti a je hi n dore teme? duhesh me m besu 100% , i won`t let u down :biggrin:

Thuaje qe doGzona kishte vendose te qendroje keshtu si eshte , rehat !:biggrin:

Naten e mire per sonte lovely, te falemnderit per humorin tende te sincerte!

lovely
14-05-09, 23:41
Thuaje qe doGzona kishte vendose te qendroje keshtu si eshte , rehat !:biggrin:

Naten e mire per sonte lovely, te falemnderit per humorin tende te sincerte!


akej :biggrin:

gjithashtu :)

doGzona
15-05-09, 01:00
akej :biggrin:

gjithashtu :)

Para se te ike ne Kosove, a ke dicka me qua, mi jep mua?! Harrova te pyes me heret!:biggrin:


Kalofshit mire ne vazhdim!

lovely
15-05-09, 09:07
Para se te ike ne Kosove, a ke dicka me qua, mi jep mua?! Harrova te pyes me heret!:biggrin:


Kalofshit mire ne vazhdim!


jo me qu n Kosove s kam kurgjo, veq kah t kthehesh bimi nja 1 milion evra, kqyr mos i ka mshef kush n aeroport t Prishtines hahahahahahahahahahahaaaa

lovely
15-05-09, 15:19
A e ke pa shprehin time per shqiptare kur e perdori katroq,gudaq, e tille eshte edhe kuqka nermini ne serial, hahha knej kishe spo ja nin knej djeget tim i shkon..., sja vlen ajo nje her me i dhan gaz kerrit per te.., qeshtu jon edhe qurat tona... hahaha

ps, mos e largoni shkrimin ej se jena tek qurat

ktu qura kurr s kena pas , veq pulat edhe knusin e Uliksit hahahahahahahahahahahahaa

Murgesha
15-05-09, 15:20
Disi nuk shkojnė budallaqet me qura.

thellenza
15-05-09, 16:59
jo me qu n Kosove s kam kurgjo, veq kah t kthehesh bimi nja 1 milion evra, kqyr mos i ka mshef kush n aeroport t Prishtines hahahahahahahahahahahaaaahahahhahahah ahahahahahahahahahah, ncncnc hahahhahhahaahhah.


http://www.autosio.de/Autoblog/wp-content/autouploads/2008/03/lustige-autobilder-6.jpg

vjeshta
15-05-09, 22:29
Disi nuk shkojnė budallaqet me qura.

No budallaqe me qura ,no party .....hahahaaaaaaaaa

Murgesha
16-05-09, 00:20
No budallaqe me qura ,no party .....hahahaaaaaaaaa

Qashtu thashė edhe unė ha,hahahahahaha qurat janė tė mira ne tepsi, a te budallaqet kemi majmunat, loptė, kuajt hahahahaahahahahahahahaha

vjeshta
16-05-09, 00:27
Qashtu thashė edhe unė ha,hahahahahaha qurat janė tė mira ne tepsi, a te budallaqet kemi majmunat, loptė, kuajt hahahahaahahahahahahahaha


E dijn qurat se kush e qka eshte se perndryshe na kishin ik prej tepsije ...hahahhaaaaaaaaaaaa:wink:

Murgesha
16-05-09, 00:30
E dijn qurat se kush e qka eshte se perndryshe na kishin ik prej tepsije ...hahahhaaaaaaaaaaaa:wink:


Ha,hahahahaahahhah shyqyr qė s`kanė gojė me fol e vesh me ni se ēka bėjmė pastaj pa qura nė tepsi?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

vjeshta
16-05-09, 00:38
Ha,hahahahaahahhah shyqyr qė s`kanė gojė me fol e vesh me ni se ēka bėjmė pastaj pa qura nė tepsi?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Pa te keqen e qurave edhe une po theme ashtu ,ose po duhet me thene ashtu ,se me ik ato duhet me i zavendesu me ato 3 te lartpermendurat e nuk ju hahet mishi ...hahahaaaaaaaaaaa:tongue:

lovely
16-05-09, 14:33
Dogzane, kah t vish per Kosove, nalu te Uliksi se kish me m qu diqka e ma bjen ti :biggrin:

doGzona
16-05-09, 14:38
Dogzane, kah t vish per Kosove, nalu te Uliksi se kish me m qu diqka e ma bjen ti :biggrin:

E tek Dallendyshja a me u ndale hic?!:biggrin:

lovely
16-05-09, 14:40
E tek Dallendyshja a me u ndale hic?!:biggrin:

jo, se ajo vjen vet, hahahahahahahahahahahahahahaa

doGzona
16-05-09, 14:48
jo, se ajo vjen vet, hahahahahahahahahahahahahahaa

Po me mire ashtu pra, se e merre dhe Uliksin me vehte!:biggrin:

Urata
16-05-09, 14:51
le t'ndaloje dhe ke una...
kam nje gje shume te shtrejte per lovely...!

lovely
16-05-09, 14:54
Po me mire ashtu pra, se e merre dhe Uliksin me vehte!:biggrin:

oo nuk pe du krejt Uliskin, veq qat far senin :biggrin:

kqyr edhe te Dada jem nalu, se edhe ajo paska m em pru diqka.... :)

dade, t shnes fort

t dushi e t gushi

doGzona
16-05-09, 15:08
oo nuk pe du krejt Uliskin, veq qat far senin :biggrin:

kqyr edhe te Dada jem nalu, se edhe ajo paska m em pru diqka.... :)

dade, t shnes fort

t dushi e t gushi

Cfare seni moj, njerit te gjitha ia morre kur u ndave, nuk i le gje jo ti, i dole "dredh" hahahahahah

Me plote deshire do isha ndale tek dada yte Urata, eshte e shtrenjet ajo vet!

e-uritura
16-05-09, 15:34
pak me moti ketu ka qen nji Turist, ku esht tani?

doGzona
16-05-09, 15:40
pak me moti ketu ka qen nji Turist, ku esht tani?

E gjene tek Adresa Pa cenzura, rruga Misteret e femrave Nr-392:biggrin:

Tomori
16-05-09, 17:39
pak me moti ketu ka qen nji Turist, ku esht tani?
Rastesishte mos e ke fjalen per mua Tomorin..se edhe une kam qene aty..moj e-uritura..

uliksi31
16-05-09, 18:50
pak me moti ketu ka qen nji Turist, ku esht tani?

Ka shkue m na pru frute, se kriza edhe budallqet i ka kaplue.:biggrin:

http://discovolonte.typepad.com/discovolonte/funny-transport-2034.jpg

lovely
16-05-09, 19:53
Ka shkue m na pru frute, se kriza edhe budallqet i ka kaplue.:biggrin:

http://discovolonte.typepad.com/discovolonte/funny-transport-2034.jpg

kujna po ia qon bre kto banane t verdha? ai a po menon qe na krejt budalle jem a? hahahahahahahahahahahaha

uliksi31
17-05-09, 08:51
kujna po ia qon bre kto banane t verdha? ai a po menon qe na krejt budalle jem a? hahahahahahahahahahahaha

Po jab con atyne t'kopshtit, shtepiakeve dhe atij grupit te tret qe spo m' kujtohet.:biggrin:

lovely
17-05-09, 11:00
Po jab con atyne t'kopshtit, shtepiakeve dhe atij grupit te tret qe spo m' kujtohet.:biggrin:

ata jan t gjunglles :biggrin:

ShEjToNkA
17-05-09, 19:41
ata jan t gjunglles :biggrin:

Cka paska ndodh me xhungell dhe shtepijakė????????????????????????????:rolleyes:

Murgesha
17-05-09, 19:44
Cka paska ndodh me xhungell dhe shtepijakė????????????????????????????:rolleyes:


Janė bėrė tė gjithė xhungllash.

ShEjToNkA
17-05-09, 19:45
Janė bėrė tė gjithė xhungllash.

Kėtė ne kopshtoviteve kahere e kemi parashiku, mirė qė e paski pa mė nė fund edhe ju:biggrin:

uliksi31
17-05-09, 19:46
Janė bėrė tė gjithė xhungllash.

Jo te gjithe, lovely na ka nda ne 3 kategori.:biggrin:

Murgesha
17-05-09, 19:49
Jo te gjithe, lovely na ka nda ne 3 kategori.:biggrin:

edhe ajo shumė po pshtillet hahahahahahaahahahahahaha

uliksi31
17-05-09, 19:55
edhe ajo shumė po pshtillet hahahahahahaahahahahahaha

Asaj dekani ja kish dhen udhzimet per te budallaqet.:biggrin:

http://www.coool-stuff.com/wp-content/uploads/2008/04/crochet-3.jpg

Murgesha
17-05-09, 20:02
Asaj dekani ja kish dhen udhzimet per te budallaqet.:biggrin:

Ha,hahahahaahahah ju paska doktė qė o dekani se hiq sun pi pshtjell hahahahahaahahahahaha

ShEjToNkA
17-05-09, 20:03
Ha,hahahahaahahah ju paska doktė qė o dekani se hiq sun pi pshtjell hahahahahaahahahahaha

Edhe boll me frikė i ka pshtjell se s'guxojke m'u celė foooort ghaghaghaghaghaghaghaghaghhgaghaghaghaghaghaghagh

uliksi31
17-05-09, 20:08
Ha,hahahahaahahah ju paska doktė qė o dekani se hiq sun pi pshtjell hahahahahaahahahahaha

E po ajo vec titullin K-eh e ka tash per tash. Ahahahahahahahaha

uliksi31
17-05-09, 20:10
Edhe boll me frikė i ka pshtjell se s'guxojke m'u celė foooort ghaghaghaghaghaghaghaghaghhgaghaghaghaghaghaghagh

Ka menua se eshte budalle e persosun. Ahahahahahahahaha

ShEjToNkA
17-05-09, 20:13
Ka menua se eshte budalle e persosun. Ahahahahahahahaha

Kaniher edhe ajo po bėhet me mendė tė mencurve e po harron qė akoma ka kohė pėr pėrsosshmeri budallakiane hgaghaghaghaghaghaghaghaghahghaghaga

turisti
17-05-09, 20:16
Asaj dekani ja kish dhen udhzimet per te budallaqet.:biggrin:

http://www.coool-stuff.com/wp-content/uploads/2008/04/crochet-3.jpg

Po, ka disa varianta po tash te gjithat jane ne fazen e perpunimeve......... :
http://www.geekologie.com/2007/11/19/crazy-gaming-chair.jpg

http://www.gadgets-reviews.com/images/gadget-table-1.jpg

http://www.geekologie.com/2008/06/03/desk-1.jpg

turisti
17-05-09, 20:18
Rastesishte mos e ke fjalen per mua Tomorin..se edhe une kam qene aty..moj e-uritura..

Po,po nuk mujne momentalisht me ta indefikue DNK-n,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha:


http://gizmodo.com/assets/resources/2007/08/0,1425,sz%3D1&i%3D166759,00.jpg

uliksi31
17-05-09, 20:18
Kaniher edhe ajo po bėhet me mendė tė mencurve e po harron qė akoma ka kohė pėr pėrsosshmeri budallakiane hgaghaghaghaghaghaghaghaghahghaghaga

O ajo gaboj qe te shoqnia e celi nje teme te ktyne te mecimve, e tash spo din qysh me u budallakav apet. Ahahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
17-05-09, 20:20
O ajo gaboj qe te shoqnia e celi nje teme te ktyne te mecimve, e tash spo din qysh me u budallakav apet. Ahahahahahahahahahaha


Mos vet cka i kish kanė, qė atė natė kur ia kam lexu temen s'mė ėshtė hek prej fiqiri, tybe m'u ka dhimbtė se kish dalė goxha e mencur ghahgaghaghaghaghaghaghhagaagh

uliksi31
17-05-09, 20:21
Po, ka disa varianta po tash te gjithat jane ne fazen e perpunimeve......... :
http://www.geekologie.com/2007/11/19/crazy-gaming-chair.jpg

http://www.gadgets-reviews.com/images/gadget-table-1.jpg

http://www.geekologie.com/2008/06/03/desk-1.jpg

A po thue me i shendrrue budallaqet ne magji a? Ahahahahahahahahahahahahahahaha

http://www.geckoandfly.com/wp-content/uploads/2007/09/viagra_advertisement_funny.jpg

uliksi31
17-05-09, 20:22
Mos vet cka i kish kanė, qė atė natė kur ia kam lexu temen s'mė ėshtė hek prej fiqiri, tybe m'u ka dhimbtė se kish dalė goxha e mencur ghahgaghaghaghaghaghaghhagaagh

Zaher u bo e mecime nji muaj dite martes me Gurin Sylaj.:biggrin: Tybe sa ke me mua barabar si une, vec qetu. Ahahahahahahahaha

ShEjToNkA
17-05-09, 20:24
Zaher u bo e mecime nji muaj dite martes me Gurin Sylaj.:biggrin: Tybe sa ke me mua barabar si une, vec qetu. Ahahahahahahahaha

More, cka t'i bėj, gjynah- e ngarkojm shpritin nėse e lerim tė bėhet e mencurė,,, a ta martoj edhe njėherė me ty vec deri ta shef edhe pak hajrin, serish tė ndaj hgahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghhag aghaghhgahagaghhaghag

turisti
17-05-09, 20:25
pak me moti ketu ka qen nji Turist, ku esht tani?

Flm per interesim shoqe,po jam duke e provuar nje supermodel te budallaqeve simba te kerkese se LOVELYT.........:biggrin: :

http://www.smashvideo.org/wp-content/uploads/authors/17.gif

turisti
17-05-09, 20:28
A po thue me i shendrrue budallaqet ne magji a? Ahahahahahahahahahahahahahahaha

http://www.geckoandfly.com/wp-content/uploads/2007/09/viagra_advertisement_funny.jpg

Ne kohen e sodit ,prap kthehemi tek mikune vjeter......:

http://i.zdnet.com/blogs/argh-crazy-computer-run-awayyyyyy.png

uliksi31
17-05-09, 20:32
Ne kohen e sodit ,prap kthehemi tek mikune vjeter......:

http://i.zdnet.com/blogs/argh-crazy-computer-run-awayyyyyy.png

Ani se miku i vjeter e koha e mochime jane te pa krahasueshme.:biggrin:

http://weburbanist.com/wp-content/uploads/2009/01/funny-wheelbarrow-bench-design.jpg

uliksi31
17-05-09, 20:40
Flm per interesim shoqe,po jam duke e provuar nje supermodel te budallaqeve simba te kerkese se LOVELYT.........:biggrin: :

http://www.smashvideo.org/wp-content/uploads/authors/17.gif

Lovely na mur n'qafe prej se e cili at temen atje nalt.:biggrin: Duhet me ja cue kete shopping bag ti bashkoj cachkat e te vij ktu.:biggrin:

http://www.coool-stuff.com/wp-content/uploads/2008/04/14.jpg

turisti
17-05-09, 21:22
Ani se miku i vjeter e koha e mochime jane te pa krahasueshme.:biggrin:

http://weburbanist.com/wp-content/uploads/2009/01/funny-wheelbarrow-bench-design.jpg

Po,po edhe VETERINARI eshte ne gjendje gadishmerie :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha:

http://crazycomputersinc.tripod.com/CrazyLogo.gif

turisti
17-05-09, 21:27
Lovely na mur n'qafe prej se e cili at temen atje nalt.:biggrin: Duhet me ja cue kete shopping bag ti bashkoj cachkat e te vij ktu.:biggrin:

http://www.coool-stuff.com/wp-content/uploads/2008/04/14.jpg

Po be,tema forte e mire,po ka nevoje qe te :biggrin: riparohet :biggrin: nga ana e reparatoreve te - budallaqeve-,hahahahahahahahahahahahahahahah:

http://www.chumpysclipart.com/images/illustrations/thumbnail/1954_picture_of_a_crazy_looking_computer_technicia n_taking_apart_a_computer.jpg

turisti
17-05-09, 21:44
Ha,hahahahaahahah ju paska doktė qė o dekani se hiq sun pi pshtjell hahahahahaahahahahaha

Kuzhinen e ka pak si te :biggrin: perzdredht :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah:

http://www.geekologie.com/2008/04/17/crazy-house-1.jpg

turisti
17-05-09, 21:51
kujna po ia qon bre kto banane t verdha? ai a po menon qe na krejt budalle jem a? hahahahahahahahahahahaha

Hm,mos u gjuni me ngjyra :biggrin: ,se tek une i qesin t'kuqet.......,hahahahahahahahahaha:

http://nl.dole.eu/portals/18/Pictures/Products/freshfruits/red-bananas.jpg

turisti
17-05-09, 21:54
Ka shkue m na pru frute, se kriza edhe budallqet i ka kaplue.:biggrin:

http://discovolonte.typepad.com/discovolonte/funny-transport-2034.jpg

Po,heheheheheheheheh,jam duke bisedue me shef Bananen....:biggrin: :

http://img60.imageshack.us/img60/2138/banaan1in.jpg

http://scilogs.be/starttoknow/gallery/5/aap%20met%20banaan.jpg

Rozafa
17-05-09, 22:02
Nga cila ane duhet te qerohet bananja..........:mad:

turisti
17-05-09, 22:03
Po jab con atyne t'kopshtit, shtepiakeve dhe atij grupit te tret qe spo m' kujtohet.:biggrin:

Nashta ka mendue per kompjuteristat de......:biggrin: :

http://www.ars.usda.gov/is/kids/weirdscience/story3/comp10.gif

Dallandyshja_718
17-05-09, 22:05
Nga cila ane duhet te qerohet bananja..........:mad:

Rozafė, une po mesoj nga ai me larte se tybe nuk e dija:biggrin:

turisti
17-05-09, 22:07
Nga cila ane duhet te qerohet bananja..........:mad:

Mvaret nga modeli :biggrin: ,a eshte e paqetuar ajo ........:biggrin: :

http://www.presentpresents.com/images/bananen_houder.jpg

Rozafa
17-05-09, 22:09
Rozafė, une po mesoj nga ai me larte se tybe nuk e dija:biggrin:

As une ende nuk e dij...thash ndoshta po e mesoj!

Turist agaa,une kam degju se ne anen tjeter..ndoshta jam gabim?

Murgesha
17-05-09, 22:11
O ajo gaboj qe te shoqnia e celi nje teme te ktyne te mecimve, e tash spo din qysh me u budallakav apet. Ahahahahahahahahahaha


Le bre ye horė mė kish ba.
M`kish thonė me shku te njė KiropraKtor. EA e din more ēka o ky sen me dy K

turisti
17-05-09, 22:14
As une ende nuk e dij...thash ndoshta po e mesoj!

Turist agaa,une kam degju se ne anen tjeter..ndoshta jam gabim?

Po,nese ja qellon :biggrin: anen :biggrin: ,hahahahahahahahah:

http://www.baby-walz.com/bilderneu/790/sortiment/wh120q80/848042.jpg