PDA

View Full Version : Nese ne dere shenon:NDALOHET "HYRJA PER BUDALL" A DOT HIJE BRENDA...?


Afrimi_17
03-07-09, 23:31
Pak Logjik .... Nese Ne Dere Shenon:ndalohet Hyrja Per Budall Ti A Do Te Hije Brenda ....?

LABI
03-07-09, 23:48
Pak Logjik .... Nese Ne Dere Shenon:ndalohet Hyrja Per Budall Ti A Do Te Hije Brenda ....? Do t'...

Nese do t'parashtrohej pyetja :

A nuk jeni ju budalle (cfare pergj, do t'jepnit) ??? :wink::confused: :confused:

Idila
03-07-09, 23:53
Nese do t'parashtrohej pyetja :

A nuk jeni ju budalle (cfare pergj, do t'jepnit) ??? :wink::confused: :confused:
ahahahaaaa Labush!
Unė do tė hyja vec nga maraku tė shihja se c`ka aty brenda! :tongue:

Idila
03-07-09, 23:54
Pak Logjik .... Nese Ne Dere Shenon:ndalohet Hyrja Per Budall Ti A Do Te Hije Brenda ....?
Do tė hyja sepse nuk jam budalle! :wink: :D

uck_aksh
04-07-09, 00:37
hy pa vesvese se ki me gjet diqka interesant

Afrimi_17
04-07-09, 00:47
valla garant ka diqka interesont brenda a hauahuha

Kercovari
04-07-09, 11:43
valla garant ka diqka interesont brenda a hauahuha

Kane thene se ku ka nje budall mos hy edhe ti..mjafton qe te kemi ty aty afrim:biggrin:

Afrimi_17
04-07-09, 16:02
Po Kercovar A

Afrimi_17
04-07-09, 16:04
VOLLAH KERCOVAR KUR HY ATY UNE SI NJE NJERI QE KAM QENE NE QDO VEND EVROPIAN EDHE KOM KULTUR EVROPIANE PSE SHIN TI SI NJE NJERI QE PO JETON MIDIS ASAJ KERQOVE
TLODHT pUFFFFFF:s

Kercovari
04-07-09, 17:22
VOLLAH KERCOVAR KUR HY ATY UNE SI NJE NJERI QE KAM QENE NE QDO VEND EVROPIAN EDHE KOM KULTUR EVROPIANE PSE SHIN TI SI NJE NJERI QE PO JETON MIDIS ASAJ KERQOVE
TLODHT pUFFFFFF:s

Po te thash o Afrim se ska vend per mu aty,se pari here nje katundare i thjeshte nga pufff Kėrēova,se dyti as qe kam mundesi te beje gare me ty.Paj me thuje bacit a kete shqipe e ke “mesu ne Evrope se valla dicka me impresionon forte si katundare.:biggrin:

Afrimi_17
04-07-09, 17:32
une ende jetoj me fjalen "Edhe mikun respekto sepse nje dite mund ta besh mike"
po sdot thot qe ty te kam armik mirepo nese po atehere te ftoj te behemi miq
por pa ofendime kalo mire

Kercovari
04-07-09, 17:43
une ende jetoj me fjalen "Edhe mikun respekto sepse nje dite mund ta besh mike"
po sdot thot qe ty te kam armik mirepo nese po atehere te ftoj te behemi miq
por pa ofendime kalo mire

Ehe Afrim,jemi tek humori djalo dhe ketu ska armiqesi kur qeshet e nxheshet.Ben vaki bririn e mezatit te gjejsh ne koke te buallit dhe do te thuash koke mezati se s“ben ndryshe.:biggrin:

turisti
04-07-09, 18:26
Po te thash o Afrim se ska vend per mu aty,se pari here nje katundare i thjeshte nga pufff Kėrēova,se dyti as qe kam mundesi te beje gare me ty.Paj me thuje bacit a kete shqipe e ke “mesu ne Evrope se valla dicka me impresionon forte si katundare.:biggrin:

Ev,po ti Kercovari shoki pse nuk thojshe se je :biggrin: IDEOLOG i pufit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Tash po kuptoj pse t'kan kerkue nga LIBRA e GINISIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Idila
04-07-09, 18:33
Po ty shoku turist, ku po tė bien nė sy gjithmon fjalėt "e mira"! :biggrin:

P/s. pėrshėndetje i nderuar :)

turisti
04-07-09, 18:48
Po ty shoku turist, ku po tė bien nė sy gjithmon fjalėt "e mira"! :biggrin:

P/s. pėrshėndetje i nderuar :)

Hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaha haaahah,po :biggrin: zėri i mire - ndegjohet largė :biggrin: ,- vend turistik ej,a une i dua vendet EKSOTIKE.......hehehehehehehehehehehe.

flm shume,edhe une te pershende shume,shumee.....:smile:

Kercovari
04-07-09, 19:34
Ev,po ti Kercovari shoki pse nuk thojshe se je :biggrin: IDEOLOG i pufit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Tash po kuptoj pse t'kan kerkue nga LIBRA e GINISIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Po he shoki Afrimi ashtu ka thene dhe une e pranoj pa hile se jam fshatare nga pffffff Kėrēova ku vetem regjistron rekorde ne Librin e Guinisit..:biggrin:

~AnnA~
04-07-09, 20:38
Po he shoki Afrimi ashtu ka thene dhe une e pranoj pa hile se jam fshatare nga pffffff Kėrēova ku vetem regjistron rekorde ne Librin e Guinisit..:biggrin:
Kercova e vogel,por paska lind njerez te medhej te kalibrit botrore :smile:
per t'u bindur,le te shfletojne Librin e Ginisit :D
ps:te pershendes kercovari!

Idila
04-07-09, 20:47
Moj AnnA, me "K" tė madhe tė lutem! :biggrin:

(pak shaka meqė jemi tek kjo rubrikė)

~AnnA~
04-07-09, 20:54
Moj AnnA, me "K" tė madhe tė lutem! :biggrin:

(pak shaka meqė jemi tek kjo rubrikė)

Moj e madhe ishte K-ja tek Kercova?! :smile:
apo duhet te gjitha K-jat,qoft dhe ne mes te fjales,me te madhe te shkruhet? :biggrin:

Idila
04-07-09, 21:01
Moj e madhe ishte K-ja tek Kercova?! :smile:
apo duhet te gjitha K-jat,qoft dhe ne mes te fjales,me te madhe te shkruhet? :biggrin:
Aty tek p.s-ja mendova ,... zmadhoja pak emrin de? :biggrin:


P.s tė pėrshėndes shumė xhan! :)

~AnnA~
04-07-09, 21:06
Aty tek p.s-ja mendova ,... zmadhoja pak emrin de? :biggrin:


P.s tė pėrshėndes shumė xhan! :)

K-ja e vogel,per njerez te medhej :smile:


ps:te pershendes dhe une ty shume :)

turisti
04-07-09, 21:07
Po he shoki Afrimi ashtu ka thene dhe une e pranoj pa hile se jam fshatare nga pffffff Kėrēova ku vetem regjistron rekorde ne Librin e Guinisit..:biggrin:

O nuk e di,po me duket se Tomori ka lujt shume BASKET.....,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha.

Idila
04-07-09, 21:08
Hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaha haaahah,po :biggrin: zėri i mire - ndegjohet largė :biggrin: ,- vend turistik ej,a une i dua vendet EKSOTIKE.......hehehehehehehehehehehe.

flm shume,edhe une te pershende shume,shumee.....:smile:
Po tani dua tė di se si vepruat, u futėt nė dhomėn e Afrimit apo jo? :biggrin:
P.s. Ju falemnderit i nderuar!

Tinky-Winky
04-07-09, 21:29
afrim te pirgizoj per temen motrushe se bash tem e qillueme se mu ki pa bo kejt porno inson ty i hap do tema me t puthme e t cigilitme e qitashti pum pilqen e sa i perket tems jo qi isha hi mrena po edhe me ma gjigav far budalle aty kejt renovim e kisha bo lokalin se normall se ata nashta mkishin gjelozue se une i meqem e ata te ton budallica.shnetje

Afrimi_17
05-07-09, 02:20
auahauhau epo qituh u kon forja Tinky-Winky Deri tju shti brenda Se tash pjav msheli deren kysmet prej Zotit spo julo me dal jashte mo hiq hauahuahuahahauua
e sa i perket komplimentit flm shum po ma heret kom qit tema se jom kon 2 vjet ma i vogel
se nuk e kan dite kta qe jom 19 vjet, po kan mendu qe ikom 17 hauahuah po Neise Tash jom rrit mo spo qes asishne ma mire a hauhauahahua

Kercovari
05-07-09, 09:38
Kercova e vogel,por paska lind njerez te medhej te kalibrit botrore :smile:
per t'u bindur,le te shfletojne Librin e Ginisit :D
ps:te pershendes kercovari!

Anna,shum te flm,po nuk gjeta askund Kėrēovarė ne librin e gjerizit!:biggrin:

Kercovari
05-07-09, 09:41
Po tani dua tė di se si vepruat, u futėt nė dhomėn e Afrimit apo jo? :biggrin:
P.s. Ju falemnderit i nderuar!
Idila,shuje kete pyetje.A ta mer mendja te futemi aty kur sdim se cfar budalli na del,me brinj dashi,cjapi,mezati,nuk i dihet sepse afrimi eshte brenda kurse epitafi ne dere.
Valla mua nuk ma mer mendja se kam kurajo te futem aty e te dal me bri ne prapanice...:biggrin:

Pupi
05-07-09, 10:39
Nuk ma mori mendja tė "mungoja" edhe kėtu.
Po hyra. Hyra, dhe bėra mirė qė hyra, e besoj qė pash atė qė prita ta shija, e po................

turisti
05-07-09, 12:52
Po tani dua tė di se si vepruat, u futėt nė dhomėn e Afrimit apo jo? :biggrin:
P.s. Ju falemnderit i nderuar!


Normal qe JO,sepse i :biggrin: permbana rregullave :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.Ēka kerkoj une atje ne mesin e te menqurve ?????????????????

turisti
05-07-09, 12:54
Idila,shuje kete pyetje.A ta mer mendja te futemi aty kur sdim se cfar budalli na del,me brinj dashi,cjapi,mezati,nuk i dihet sepse afrimi eshte brenda kurse epitafi ne dere.
Valla mua nuk ma mer mendja se kam kurajo te futem aty e te dal me bri ne prapanice...:biggrin:

A po shperndahet aty naj send a :biggrin: ????????????????????????????????????????????

turisti
05-07-09, 12:58
Anna,shum te flm,po nuk gjeta askund Kėrēovarė ne librin e gjerizit!:biggrin:

More ndegjova se Kercova tash do te behet i vetmi -park nacional- ne Maqedoni dhe me gjere ,hahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahah ahahaha.

Binasa
05-07-09, 12:59
A po shperndahet aty naj send a :biggrin: ????????????????????????????????????????????


po a se ke dite aaa :tongue: piiiiiipiiiiiiiii liaaaaaaaaaa:biggrin:

turisti
05-07-09, 13:01
po a se ke dite aaa :tongue: piiiiiipiiiiiiiii liaaaaaaaaaa:biggrin:

Hm,kur spasna nie per kesi lloj :biggrin: tatlie :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Binasa
05-07-09, 13:12
Hm,kur spasna nie per kesi lloj :biggrin: tatlie :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Has tatli bile me tlyn te bullices hgaghaghahgaaaaaaaaaa

turisti
05-07-09, 13:14
Has tatli bile me tlyn te bullices hgaghaghahgaaaaaaaaaa

Kush tha se tlyni del prej mode,duhesh vetem :biggrin: me parkue brenda :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Binasa
05-07-09, 13:16
Kush tha se tlyni del prej mode,duhesh vetem :biggrin: me parkue brenda :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Jo qyqe tlyni me dal prej mode,m'sa te bardht e zhiv's hgaghaghaaaaaaaaa :biggrin:

Kercovari
05-07-09, 13:17
More ndegjova se Kercova tash do te behet i vetmi -park nacional- ne Maqedoni dhe me gjere ,hahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahah ahahaha.
nuk eshte qudi se ka mjaft pffff insana:biggrin:

Kercovari
05-07-09, 13:18
Qe u kapet ju per tlyni kur sdihet akoma se cka kemi brenda..buall apo bullice...:biggrin:

turisti
05-07-09, 13:19
nuk eshte qudi se ka mjaft pffff insana:biggrin:

Po vetem qasi e hapin mundesine e parqeve nacionale dhe zhvillimit te turizmit ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah

turisti
05-07-09, 13:21
Qe u kapet ju per tlyni kur sdihet akoma se cka kemi brenda..buall apo bullice...:biggrin:

Besoj se BULLICE kemi brenda,sepse simbas llogjikes se turistave : :biggrin: budalla s'qet TLYN :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha haa.

Kercovari
05-07-09, 13:23
Po vetem qasi e hapin mundesine e parqeve nacionale dhe zhvillimit te turizmit ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah

Qy qy ky..a me u be Kercova Amsterdam..jo se hidherohet Van Gog dhe e pret edhe veshin tjeter...hahahahahahahhaahhaahh!

Kercovari
05-07-09, 13:23
Besoj se BULLICE kemi brenda,sepse simbas llogjikes se turistave : :biggrin: budalla s'qet TLYN :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha haa.

Edhe moa ashtu me duket..transfersit bullice...Hahahahahahahhaah!

Fshatari
05-07-09, 13:25
Nese marre vesh pak ne humor e logjike, kjo dere iu paska mbyll ketyne te djathtes! Nashta e kam lexue gabim...!

turisti
05-07-09, 13:26
Qy qy ky..a me u be Kercova Amsterdam..jo se hidherohet Van Gog dhe e pret edhe veshin tjeter...hahahahahahahhaahhaahh!

O,edhe ai ka kerkue inspirim ne natyren e Kercoves,po ju ka :biggrin: sos ngjyra e kuqe :biggrin: ,e u desht me e pre veshin shkaku i ngjyres ...........,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha.

Kercovari
05-07-09, 13:27
Nese marre vesh pak ne humor e logjike, kjo dere iu paska mbyll ketyne te djathtes! Nashta e kam lexue gabim...!
Nuk dine politike budallat djalo,po shiko mire se cka shkruan te dera..hahahahahahah!

turisti
05-07-09, 13:27
Edhe moa ashtu me duket..transfersit bullice...Hahahahahahahhaah!

Qka i bjen kjo :biggrin: ???????????????

Kercovari
05-07-09, 13:28
O,edhe ai ka kerkue inspirim ne natyren e Kercoves,po ju ka :biggrin: sos ngjyra e kuqe :biggrin: ,e u desht me e pre veshin shkaku i ngjyres ...........,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha.

Ta kishin be synet em mire se sa veshin te pre edhe me shuem boej te kuqe do te kishte..hahahahahahah!

doGzona
05-07-09, 13:29
Urime Afrimi.......:biggrin:

Kercovari
05-07-09, 13:29
Qka i bjen kjo :biggrin: ???????????????
As burre as grua...ka te kethes bythen e ka pas..hahahaahahahahhaah!

turisti
05-07-09, 13:30
Nuk dine politike budallat djalo,po shiko mire se cka shkruan te dera..hahahahahahah!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. Tash do te dalin dhe :biggrin: separatistat e tlynit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
05-07-09, 13:31
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. Tash do te dalin dhe :biggrin: separatistat e tlynit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
A gjalle jan a?hahahahahahahaha!

turisti
05-07-09, 13:48
As burre as grua...ka te kethes bythen e ka pas..hahahaahahahahhaah!

Ev :biggrin: nafaklia i shkrete :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha.

turisti
05-07-09, 13:50
A gjalle jan a?hahahahahahahaha!

Po ej,ju vyn tlyni edhe me lye llagerin.........:biggrin: "

......" ka te kethes bythen e ka pas " ........

Afrimi_17
05-07-09, 14:23
U Turist Je Lodh Vollah Tuj Shenu Qituh Ke Pas Rival Tfort A

turisti
05-07-09, 15:58
U Turist Je Lodh Vollah Tuj Shenu Qituh Ke Pas Rival Tfort A

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhhahahahahah aha,jo,jo sjam lodhe,po rivali ska qene diqka i disponum,se sahora ish bo ketuja :biggrin: tornado :biggrin: ,heheheheheheheheheh.

vjeshta
05-07-09, 16:01
Po valla ,se jam lodhe duke i kerku me hartė ...hahahaaaaaaaaa

turisti
05-07-09, 16:03
Po valla ,se jam lodhe duke i kerku me hartė ...hahahaaaaaaaaa

Qka ashtu ???

vjeshta
05-07-09, 16:13
Qka ashtu ???


Budalltė hahhaaaa

turisti
05-07-09, 16:26
Budalltė hahhaaaa

Aha,mos u lodh, i ke ne ēdo hap ........:biggrin: ,vetem nganjehere po e nderrojne lokalin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

Kercovari
05-07-09, 16:31
O shoki,ē`pret ky Afrimi qe nuk futet ne binare mos po do me ja shtru ketu me tepih si atij katundarit tim djalit hasretit...hahahahahahhaha!

vjeshta
05-07-09, 16:35
Aha,mos u lodh, i ke ne ēdo hap ........:biggrin: ,vetem nganjehere po e nderrojne lokalin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.


Po ,po ,ka than panta ,budalla rrnon ne shpin te menqmit ....hahhaaaaaaaaaaaa

turisti
05-07-09, 16:58
O shoki,ē`pret ky Afrimi qe nuk futet ne binare mos po do me ja shtru ketu me tepih si atij katundarit tim djalit hasretit...hahahahahahhaha!

O,nuk e din udhe ej............. :biggrin: :

http://3.bp.blogspot.com/_tp-uhyv1uyA/RtFp3xvcj6I/AAAAAAAAAE8/RD-waxqZyiY/S692/zondag+19+aug+ochtend+(60).JPG

turisti
05-07-09, 17:02
Po ,po ,ka than panta ,budalla rrnon ne shpin te menqmit ....hahhaaaaaaaaaaaa

Dmth,budalla i bjen SAMAR,i menēuri - :biggrin: GOMAR :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.

doGzona
05-07-09, 17:11
O,nuk e din udhe ej............. :biggrin: :

[/IMG]

Jo jo, nuk e ka humbe rrudhen, tani vje , sapo eshte nis:biggrin:

http://img18.imageshack.us/img18/8371/015ygl.jpg

PS.Afrimi, te ma falnii, pak shaka.

Shfrytezoje rastin te ju pershendes, dhe mire se erdhet.

Kercovari
05-07-09, 17:36
Jo jo, nuk e ka humbe rrudhen, tani vje , sapo eshte nis:biggrin:

http://img18.imageshack.us/img18/8371/015ygl.jpg

PS.Afrimi, te ma falnii, pak shaka.

Shfrytezoje rastin te ju pershendes, dhe mire se erdhet.

Duket i ke haru regullat si behet mikpritja.:biggrin: e pagujme taksistin 30 dite ne muje me buke te vet,tomofili tankun e ka trapnajeve...:biggrin:

http://www.horsedonkey-station.de/trapper_klein.jpg

Laskavari kembet Afrim e mires erdhe...hahahahahahaha!

Tomori
05-07-09, 18:48
..Hapni rrugen se po vjen lovely me Tomorin ...shihni si ja ka ngjit lovely Tomorit kuku pa marrekjo lovely.....hahahaha

http://www.exploredance.com/upload/gallery/1/175_1293.jpg

Guri i madh
05-07-09, 18:52
gjithsesi kam me hy se budales para nuk i dilet

lovely
05-07-09, 19:28
..Hapni rrugen se po vjen lovely me Tomorin ...shihni si ja ka ngjit lovely Tomorit kuku pa marrekjo lovely.....hahahaha

http://www.exploredance.com/upload/gallery/1/175_1293.jpg


oj qyqe, po hi une se per ty ndalohet hyrja hahahahahahahahahahahahahahahahahaahhaa

turisti
05-07-09, 22:33
Duket i ke haru regullat si behet mikpritja.:biggrin: e pagujme taksistin 30 dite ne muje me buke te vet,tomofili tankun e ka trapnajeve...:biggrin:

http://www.horsedonkey-station.de/trapper_klein.jpg

Laskavari kembet Afrim e mires erdhe...hahahahahahaha!

Kush koka ky :biggrin: Hasan Aga :biggrin: ???????????????????,hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha.

turisti
05-07-09, 22:33
..Hapni rrugen se po vjen lovely me Tomorin ...shihni si ja ka ngjit lovely Tomorit kuku pa marrekjo lovely.....hahahaha

http://www.exploredance.com/upload/gallery/1/175_1293.jpg

WOWWWWWWWWWW............:biggrin:

lovely
05-07-09, 22:35
Kush koka ky :biggrin: Hasan Aga :biggrin: ???????????????????,hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha.


hahahahahahahahahahahahahahahha


krejt forumi budallaqe mu ka bo hahahahahahahahahahahahahhaa

Afrimi_17
05-07-09, 22:55
A edhe qita Magart po doni mi marr brenda a
veq dine se aty ne der shkruan NDalohet hyrja per magar
Veq per gomar joo ahuahuahauha
Provoni ta kqyrim qka ka brendaa .....ahuahuahua

Idila
06-07-09, 07:28
Nuk dine politike budallat djalo,po shiko mire se cka shkruan te dera..hahahahahahah!
ahahahahaaa, hyr nėse don, largohu nėse don Lol :D

Idila
06-07-09, 07:31
Normal qe JO,sepse i :biggrin: permbana rregullave :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.Ēka kerkoj une atje ne mesin e te menqurve ?????????????????
Jo more vec thashė sepse sapo doja tė futem vetė brenda, s`di, mbeta tek pragu i derės, tė futem ose jo Lol! :biggrin:

Idila
06-07-09, 07:35
Nuk ma mori mendja tė "mungoja" edhe kėtu.
Po hyra. Hyra, dhe bėra mirė qė hyra, e besoj qė pash atė qė prita ta shija, e po................
Mirė paske bėrė ti, na trego tani neve tė futemi apo tė mos futemi? :biggrin: C`kishte aty Lol? :)
O plasaaa nga kureshtja...:biggrin:

Idila
06-07-09, 07:41
Idila,shuje kete pyetje.A ta mer mendja te futemi aty kur sdim se cfar budalli na del,me brinj dashi,cjapi,mezati,nuk i dihet sepse afrimi eshte brenda kurse epitafi ne dere.
Valla mua nuk ma mer mendja se kam kurajo te futem aty e te dal me bri ne prapanice...:biggrin:
hahahahaaaa radha po mbėrrin deri tek oborri i cmendurisė,:biggrin: e askujt nuk i mban tė futet brenda Lol, ndėrsa unė...e unė....vdiqa nga kureshtja tė shoh se c`ka aty brenda Lol! Mė thuaj c`tė bėj tani, tė thyej rregulloren qė shkruan tek dera, apo tė mbetem nė oborrin e cmendurisė, ku edhe aty gati po cmendem..! :biggrin:

Makresh
06-07-09, 08:01
Pak Logjik .... Nese Ne Dere Shenon:ndalohet Hyrja Per Budall Ti A Do Te Hije Brenda ....?

Logjike : JO

Dani11
06-07-09, 08:05
Une do te hyja brenda pasiqe aty ndalohet hyrja vetem per Budalle!
Dhe une nuk e konsideroi veten te tille.

Makresh
06-07-09, 08:07
Une do te hyja brenda pasiqe aty ndalohet hyrja vetem per Budalle!

Un mendoj qe nje i menqur ka pun me te menqura se te miret me panela t'budalleve :biggrin:

Dani11
06-07-09, 08:11
Un mendoj qe nje i menqur ka pun me te menqura se te miret me panela t'budalleve :biggrin:


hahahah.....ky quni kish qef me lshu shtosa e vica demek kish hy ne tripa te foreve.

turisti
06-07-09, 21:27
hahahahahahahahahahahahahahahha


krejt forumi budallaqe mu ka bo hahahahahahahahahahahahahhaa

Qyqy :biggrin: ,hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
07-07-09, 05:08
Kush koka ky :biggrin: Hasan Aga :biggrin: ???????????????????,hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha.

Xha Sela......hahahahahhahah!

Kercovari
07-07-09, 05:09
A edhe qita Magart po doni mi marr brenda a
veq dine se aty ne der shkruan NDalohet hyrja per magar
Veq per gomar joo ahuahuahauha
Provoni ta kqyrim qka ka brendaa .....ahuahuahua

Sjih me bacin hypi gomarit se eshte ka e le durimi dhe ben e te hyp ai ty,ne nuk pergjigjemi se ashtu e ka zanat..hahahaahahha!

lovely
07-07-09, 12:42
WOWWWWWWWWWW............:biggrin:


preke hunen :biggrin:

turisti
07-07-09, 20:39
]Xha[/B] Sela......hahahahahhahah!

XHARRAFI a..........:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
07-07-09, 20:42
Sjih me bacin hypi gomarit se eshte ka e le durimi dhe ben e te hyp ai ty,ne nuk pergjigjemi se ashtu e ka zanat..hahahaahahha!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha.
A eshte i paisun more ai me TOM-TOM SABER :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.???????????????????

turisti
07-07-09, 20:44
preke hunen :biggrin:

Kadal,jo menjihere tek huna :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha.