PDA

View Full Version : Ēudira nė njė fije teli (VIDEO)


°Avan_Turist°
21-07-09, 14:16
http://=player_embedded


Eksperti i lėvizjeve pėr teli, shtoi dy rekorde tė reja nė Giniz, me ecjen e tij nė fije teli nė lartėsi prej 1.607 metra dhe kaloi mbi stomakun e njėrit nga nxėnėsit e tij.
Ahdili Vuksier, i njohur si princi i telit ėshtė njeriu i parė nė botė qė pati sukses tė kaloi nė atė lartėsi.
Nėse mendoni se e gjitha kjo ēudirė ėshtė e lehtė pėr ta bėrė do tė mashtroheni.