PDA

View Full Version : Parulla te Grupeve te Tifozeve ....


Afrimi_17
15-08-09, 13:14
Deshiroj te njihem me mire me theniet Vargjet apo parullat e tifozeve te ndryshem boteror dhe vendor ..
Dhe nese eshte mundesia ndonje kenge tifozesh qe ju ka len mbresa..
flm per mirkuptim