PDA

View Full Version : polici


Shkodranja
01-11-09, 19:19
Ulet nga malet nje djal i ri e shikon nje lajmerim ku thuhej se kerkonin polic.Paraqitet ne zyre e kerkon te behet polic .ploteson te gjitha letrat dhe i thojne te bajne nje foto ne gjys te trupit.shkon ne nje lulishte dhe sheh fotografin qe bante fotografia .I afrohet dhe i thot .....oj burre bre a ma ban i foto en gjys te trupit ....prit pak pergjigjet fotografi.I shkreti nuk ka ba foto e asht ne hall te mall si me e ba foton ne gjys te trupit .GJen nje lopat dhe fillon te hap nje grope .hap gropen hyn mren e provo keshtu vazhdon per nje kohe te gjate therret fotografin e i thot .....qe bre burre qetash po jam gati e hapa qe ket grop e tash ma ben ket foto ne gjys.fotografi i thot ma nuk duhet me hu mren ne grope me ba foto ........a si lum ne ne shkoder sa te squt qe i kena keto polica .....:tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Shkodranja
01-11-09, 19:28
NJE pulic kthehet nga puna me pantallona te lagura .Gruaj e pyet .....oj burro q ka ke bre qe vjen pernat nga puna me pantallona te laguna'???????OJ grue i thot polici kur fiku cigaren e hedhi te shatrivani, fus kamen ne uj me e fik se kam frik mas te kapet flake shartivani.......:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: shum te squt keto pulicat ne shkoder

premium
01-11-09, 19:51
Polici dėnon njė veturė '' Fiat Uno'' vetėmse kan qėlluar dy udhtare ne automjet...
ndersa kolegu i tij mbrapa dėnon veturėn ''Audi quatro '' 5 veta ishin nė auto !!?? :mad:

Shkodranja
02-11-09, 00:55
MOS ISHIN KETO POLICE NGA SHKODRa'???????????????????????

YanYan
11-05-10, 05:13
Dy shoke shkojne me makine ne Shqiperi dhe nje dite i ndalon nje polic.
Ato ndalojne ne nje qoshe dhe i afrohet polici tek xhami. I thone
policit: -"O shefo, po pse na ndalove? Ne jemi ne rregull...edhe RRIPIN
e kemi vene". I pergjigjet polici: -"PO S'JU VJEN TURP LIDHET BURRI
PER 2OOO LEKE?" :biggrin:

Skyfter
11-05-10, 14:50
Derisa ushtronin Policia ...


Komandanti: Veni Maskat!!!!! (Te gjith i ven)


Komandanti: Hiqni Maskat!!!! (Te gjith i hjeqin)


I ofrohet njerit Komandanti dhe po i bertet: Un thash Hiqni Maskat!!

Po un e kam hjek, ja ne dor e kam!


Komandanti: Kuku c'far ftyre paske :biggrin:

Daglasi
20-07-10, 10:58
Hyn diana007 ne semafor te kuqen,edhe polici e pyet e nuk e pe qe ishte e kuqe,

kjo ja kthen po e pash ,por ty nuk te pash.