PDA

View Full Version : Perralle me Tupan - Vogelushat me Tupan vetem 2 Vjeq !! ValaMala Show Qershor 2009


Qika^Me^Kule
01-11-09, 22:34
yP6It35z3VQ&feature=related

Abetare
02-11-09, 20:33
Ooooo zemra ju knaqtė atyre dy talentave tė vogel... hahahaha fantazi ...

Qika^Me^Kule
02-11-09, 21:08
Ooooo zemra ju knaqtė atyre dy talentave tė vogel... hahahaha fantazi ...

Te falernderoj oj e mira... e fd-s per ato fjla te embla,,, qe me paske lan ne reputacion,,, dhe une te pershendes....

ninnela
07-11-09, 03:22
O Zoti U Dhashte Shendet E Fat Atyre Dy Pellumbave Te Vogel ...........

Gjenialat E Shqiptarise .............. Ju Lumteeeeeeeeeee

Qika^Me^Kule
07-09-10, 16:02
JUfb4xAd9KE&feature=player_embedded

Qika^Me^Kule
07-09-10, 16:05
SPQppwpSgxk&feature=related

Qika^Me^Kule
07-09-10, 16:17
sHX-FGuVDhY&feature=related

Qika^Me^Kule
21-02-11, 17:34
Aaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaagh oooo zot....

ly765xKhRGU&NR=1

Qika^Me^Kule
21-02-11, 17:52
gccMxuYlrXM&feature=related

Qika^Me^Kule
21-02-11, 18:01
T-b_u99AAgM&feature=related