PDA

View Full Version : Njoftim i Ambasadės sė Kosovės nė Bernė


Llapjani_HH
08-11-09, 18:23
Kėrkohen pronarėt e dokumenteve tė humbura


Njoftim i Ambasadės sė Kosovės nė Bernė

Ambasada e Republikės sė Kosovės nė Bernė kohėve tė fundit ka marrė nė dorėzim njė numėr tė konsiderueshėm tė dokumenteve tė humbura tė qytetarėve tė Kosovės. Me qėllim tė informimit sa mė efikas tė qytetarėve tė Republikės sė Kosovės, ju ofrojmė nė vijim njė listė me tė dhėnat personale tė personave qė kanė humbur dokumenet.

1. Selver ISAKU, data e lindjes 06.02.1985, Goden, nr. i pasaportės K00010771

2. Enver GASHI, data e lindjes 02.11.1981, Pecan, nr. i pasaportės K00118787

3. Nik DRENI, data e lindjes 29.05.1966, Bordosan, nr. i dok. tė regjistrimit pėr automjet VRD 0944482

4. Ylber BERISHA, data e lindjes 28.07.1978, nr. i lejeqėndrimit CHEBA1043543

5. Ibadete TAHIRI, data e lindjes 08.10.1982, Mitrovicė, nr. i letėrnjoftimit 1021568917

6. Xhevdet KOKOLLARI, data e lindjes 10.03.1979, Prizren, nr. i letėrnjotfimit 1007450555

7. Shkurte BYTYĒI, data e lindjes 15.05.1983, Nishor, nr. i letėrnjoftimit 1015109048

8. Floridan BEGAJ, data e lindjes 25.09.1988, Zhur, nr. i letėrnjoftimit 1174864884

9. Nuhi DURAKU, lindur mė 20.01.1978, Krushe e Madhe, nr. i patentė shoferit 1005963370.

10. Gxim KOZHANI, lindur me 24.04.1986, Ribar i Madh - letėrnjoftimi, patentė shoferi dhe kartela bankare.

11. Arian Pira, i lindur mė 1.4.1980 nė Gjilan - pasaporta

Pėr ēdo informatė shtesė, mos hezitoni tė na kontaktoni nė kėtė adresė: Amthausgasse 3, CH-3011 Bern, Phone 031 310 06 90, Fax 031 310 06 91, e-mail: [email protected]

Me nderime,

Artana Bardhi, Embassy of the Republic of Kosovo in Berne

First Secretary
Bota Sot

gjini
09-11-09, 20:56
Ju keni mendue se do ju bani nje sherbim te mire ketyre njerzve por per keto te dhena qe ju keni publikue ne interent mundeni te denoheni sipas ligjeve ketu .
nje keshill nga une fshini sa ma pare datlidjet e personave dhe mjafton germa e pare dhe mbiemri se ata qe i kan humbur do interesohen dhe e gjejn veten
Pra sa ma shpejt fshini keto te dhena sa sju ka ardhe ndonje padi nga personat e cituarPer mirkuptim ju kerkoj falje qe ju dhash kete keshill

Llapjani_HH
10-11-09, 18:32
Ju keni mendue se do ju bani nje sherbim te mire ketyre njerzve por per keto te dhena qe ju keni publikue ne interent mundeni te denoheni sipas ligjeve ketu .
nje keshill nga une fshini sa ma pare datlidjet e personave dhe mjafton germa e pare dhe mbiemri se ata qe i kan humbur do interesohen dhe e gjejn veten
Pra sa ma shpejt fshini keto te dhena sa sju ka ardhe ndonje padi nga personat e cituar

Per mirkuptim ju kerkoj falje qe ju dhash kete keshill
gjini ky njoftim ėshtė shpall nė Faqen Bota Sot tek Njoftimet, pėr atė edhe e solla kėtu.
Ja kėtu gjindet edhe linku:

http://www.botasot.info/home.php?gjuha=0&category=47&id=35314

Mirpo nėse moderatorėt mendojn se nuk e ka vendin kėtu mund ta largojn/fshijn kėtė postim, ngase unė nuk kam mundėsi tė bėjė ndonjė pėrmirsim apo largim tė kėsaj teme.

gjini
10-11-09, 19:51
po mos u merr me ate pune qe merret Bota sot se ajo per senzacione punon dhe keshtu shitet ajo se kush ma nuk e blene ate .
Po , nje gje sikur te isha une ne vendin e atyre njerzve qe ju ka dal emri ne gazete me ditlindje dhe te dhena tjera krejt sekrete per opinionin do i kisha padit ne gjygj dhe i kisha akuzue per gjerat te tilla