PDA

View Full Version : Tre lojtare te Barcelones jane prekur nga H1N1


Peja-Boy
21-11-09, 18:00
21.11.2009
Rafa Martinez ėshtė futbollisti i tretė i Barcelonės qė ėshtė prekur nga gripi i derrave. Markez ka temperaturė tė lartė dhe dhembje barku, prandaj do tė mungojė nė fushė, thuhet nė njoftimin e klubit.

Erik Abidal dhe Java Ture gjithashtu do tė mungojnė nė ndeshjen me Atletiko Bilbaon, megjithėse traineri Josep Guardiola shpreson se kėta tė dy do tė mund tė luajnė tė martėn kundėr Milanit, nė ndeshjen e cila shihet si vendimtare pėr kampionėt evropianė. Pėrveē kėsaj, Zllatan Ibrahimoviq dhe Gabi Milito janė tė lėnduar.

roadrunner
21-11-09, 18:04
Nuk po te vetke ky hiq i kuna je apo a din me lu me top a me qka, rap tap. Ne Kosov shume shpejt nisi mu perhap, e mos vet per neve.