PDA

View Full Version : "Fakte" per chuck norris


pirro
18-12-09, 09:57
1. Nėse ti i ke 5 euro dhe Chuck Norris i ka 5 euro, Chuck Norris ka mė shumė para se ti.
2. Nė kompjuterin e Chuck Norris-it nuk egziston tasti 'ctrl'. Chuck Norris ėshtė gjithnjė nė kontrollė.
3. Chuck Norris mund tė tėshtij me sy hapur.
4. Chuck Norris mund tė vras dy gurė me njė zog.
5. Kush qeshė i fundit qeshė mė me qejf. Kush qeshė me Chuck Norris ... Vdes!
6. Chuck Norris i ka grushtuar 10 euro dhe i ka thy nė 2.000 cent.
7. Pulsi i Chuck Norris-it matet me shkallė Rihterė.
8. Numėro prej 1 deri nė 10. Aq kohė i nevojitet Chuck Norris-it tė tė vras... Dyzet e shtatė herė!
9. Chuck Norris e din decimalen e fundit tė numrit 'pi'.
10. Chuck Norris e bėn qepėn tė qaj.
11. Chuck Norris mund ta shiqoj njė epizodė 60 minutėshe pėr 22 sekonda.
12. Chuck Norris nuk di asgjė pėr kėtė artikull. Po ta dinte, do ta shlynte internetin.
13. Kur ka lindur Chuck Norris, i vetmi person qė ka qarė ishte mjeku.
14. Chuck Norris nuk ka fituar kurr njė ēmim pėr aktrim. Ai kurr nuk aktron.
15. Jo tė gjithė personat nė tė cilėt Chuck Norris nervozohet vdesin. Disa prej tyre ikin nga ai. Kėta persona quhen astronautė.
16. Lezbejkat nuk egzistojnė. Egzistojnė vetėm femra tė cilat nuk e kanė takuar Chuck Norris-in.
17. Ligji i parė i termodinamikės thot se energjia nuk mund tė krijohet dhe as tė zhdukėt...Pėveē rastit kur e takon Chuck Norris-in.
18. Kur dikush thotė se "askush nuk ėshtė perfekt", Chuck Norris e merr si ofendim personal.
19. Chuck Norris nuk shkon kurr tek dentisti, pasi qė dhėmbėt e tij janė tė pathyeshėm. Armiqtė e tij gjithashtu nuk e vizitojnė dentistin, pasi qė nuk kanė dhėmbė.
20. Jashtėtokėsorėt egzistojnė nė tė vėrtet. Por janė tepėr inteligjent dhe e dijnė se nuk ėshtė sigurtė tė vizitohet planeti nė tė cilin jeton Chuck Norris.

Makresh
18-12-09, 10:53
:biggrin: :tongue: :biggrin: teper fore t'forta ! E di edhe njo : Chuck Norrisin se lag shiu, por Chuk norrisi e lag shiun ahahahaahaa

pirro
18-12-09, 18:55
Liria ime ndalon aty ku fillon ajo e Chuck Norris.

Chuck Norris peshon ekzakt 1 Chuck Norris.

Njerzit qe vujn prej sklerozes e majn mend Chuck Norrisin.

Zvicra nuk asht neutrale, ajo asht tu prit me kan po bahet Chuck Norrisi.

Kur Googla s'gjan sen, tani e pyt Chuck Norrisin.


Hhaahhhahaaaa edhe mu po me bojne me kesh valla qeto

lovely
30-08-12, 22:28
Pse Chuk Norrisi nuk ka babe? Se nuk ka guxu kerkush me ia asish nanen. Haaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

emine
02-09-12, 00:17
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427193_334611109959303_131773243_n.jpg

LaCoStA
20-09-12, 20:42
Kur t'kalon Chuck Norris neper hekurudhe, trenit i leshohet/mbyllet bariera (Rampa)

LaCoStA
10-10-12, 10:03
Halili ia kish ndalu Kaltrines me knu ate kangen "Une gjithmon fitoj".

emine
15-10-12, 17:05
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/396263_317857974917380_280900144_n.jpg