PDA

View Full Version : "Fakte" per Halil Budakoven


pirro
18-12-09, 19:02
Kur i ka thane Halili Koalicionit PDK-LDK "Guns'n Roses", Lutfi Haziri hala u kane tu i thane "Koalicioni Motrat Mustafa"

Ne kohen e Ilirise, Kanuni i Leke Dukagjinit eshte njofte me emrin Kanuni i Halil Budakoves

Ibrahim Rugova e Adem Jashari kane majte postera t'Halil Budakoves

halilit nuk i bjen gripi , halili i bjen gripit !

Halili e ka bo t'famshem Elvis Presley-n.

Veē Halili e ka ba Chuck Norris-in me u ndal e me mendu

Halili e ka kėrcėnuar pronarin e facebook-it, Mark Zuckerberg qė me ia nderru emrin facebook-ut dhe me ia bo halilbook.com

Halil Budakova ua dinė emrat dy milionė shqiptarėve nė Kosovė

halil budakova te shpia fol latinisht.

Halili nuk del n'eskurzion rreth e rreth Kosoves, po Kosova sillet rreth Hailit.

Halili ni minut para se me lind u kan ndilem me pas emrin Halil Budakova a Chuck Norris

Nazim Bllaca nuk ekziston aj eshte vetem njoni prej roleve t'Halil Budakoves

Chuck Norrisi kur bon be,thot pasha Halilin.