PDA

View Full Version : Kush po e fiton ligen e kampioneve ket vit


Etnical
19-12-09, 16:15
VfB Stuttgart - FC Barcelona

Olympiakos Piräus - Girondins Bordeaux

Inter Mailand - FC Chelsea

Fc Bayern - AC Florenz

ZSKA Moskau - FC Sevilla

Olympique Lyon - Real Madrid

FC Porto - FC Arsenal

AC Milan - Manchester United

-Kto jan qiftet e para pas hedhjes se shortit,cila nga kto skuadra sipas juve do te gjinden ne finale dhe kush dot jet kampione ket vit.

Arb
19-12-09, 16:59
Chelsea

LaCoStA
19-12-09, 18:33
Kush do t'gjendet ne finale nuk e di, sepse nuk e di si do t'jen qiftet pas ketyre ndeshjeve, por sa i perket fituesit te titullit, mendoj qe edhe ne kete vit do te jet, Barcelona.

AlbaSoft
19-12-09, 23:01
FC Barcelona S`Ka pse te dyshohet .

instruktori
20-12-09, 17:42
Barcelona

apo

Bayern Munchen

Kotorristi
21-12-09, 21:04
Ku i dihet une jam me Interin dhe deshiroj qe Interi ta fitoj ket vit

deti_om :-)
22-01-10, 19:17
Une jam me Fiorentinen mirepo mendoj se Real Madrid do ta fitoj

Oqeani
22-01-10, 19:21
Bordeau, mund te jet ēudira e pa pritur !

deti_om :-)
22-01-10, 19:44
Bordeau, mund te jet ēudira e pa pritur !


Bordeaux ka mundesi shume lehte me shku n'finale !!

AlbaSoft
23-01-10, 14:08
FC Barcelona

Etnical
09-04-10, 19:07
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/General/01/47/52/81/1475281_w4.jpg

Kto jan qfitet gjysme finale,


Lyon-Bayern
Barcelona-Inter

panta_rhei
28-04-10, 19:27
Barcelona - Inter,

let's pray all together pa dallim feje :biggrin:http://www.setimes.com/cocoon/setimes/images/2009/01/21/MANJOLAphoto.jpg

Prishtina-racing
28-04-10, 19:29
Nese lun Interi qysh duhet se besoj qe mundet me fitu dikush para interit..

panta_rhei
28-04-10, 21:59
XiiiiK :wink:
a ja dha hala kartonin e kuq, a jo??? :biggrin:


http://www.b3ta.cr3ation.co.uk/data/gif/a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_biscuitsshakey.gi f

e_martumja
28-04-10, 22:03
Bayerni

shfletuesi_
28-04-10, 22:50
Liverkuseni

Prishtina-racing
29-04-10, 10:01
Forzaaaaa Interrrr :d

Skyfter
29-04-10, 20:01
Mbasi ia dolen deri ne Finale hasmit e futbollit duke eliminu me loj catenazzio Barcelonen, ma merr mendja se edhe kampion do te behen.

panta_rhei
22-05-10, 21:10
Shyqyr Zotit qė ekzistojnė holandezėt :smile:

Prishtinasja_
22-05-10, 22:36
Bayerni
Kete e kam shpresua edhe une bre ! :rolleyes:

Eiiii sa keq qe fitoj Interi! Edhe pse topin me shume e kishte Bayerni, ne mbrojtje ishin shume te dobet!
More ate fare Olic, s'di si nuk e heki krejt! :confused:
Shnosh ebo! Tash vjen kampionati boteror !:biggrin:

Guri i madh
22-05-10, 22:45
une e kam humb kushtin ,he zoti i marroft lojtart e bajernit

Skyfter
23-05-10, 16:26
Catenazzio Modern me rrafsh 11 Auslandera plus Treneri me kompanin e tij.... Sidoqoft kan fitu me merite hde ja tregun kufirin Bayernit se goxha ju rrit mendja ne koh te fundit!


Ps. Se sa shum ka nevoj per Ribery Müncheni u pa mbrem!

deti_om :-)
27-08-10, 00:36
U hodh shorti i liges se kampioneve ne fazen e grupeve per vitin 2010/2011:
Grupi A:

Internazionale Milano
SV Werder Bremen
Tottenham Hotspur FC
FC Twente


Grupi B:

Olympique Lyonais
Benfica Lisbonne
FC Schalke 04
Hapoel Tel Aviv

Grupi C:

Manchester United
Valencia CF
Glasgow Rangers FC
Bursaspor

Grupi D:

FC Barcelone
Panathinaikos
FC Copenhague
FK Rubin Kazan

Grupi E:

Bayern Munich
AS Roma
FC Bale ( Bazel)
CFR Cluj

Grupi F:

FC Chelsea
Olympique de Marseille
FK Spartak Moskow
MSK Zilina

Grupi G:

Milan AC
Real Madrid CF
Ajax FC Amsterdam
AJ Auxerre

Grupi H:

Arsenal FC
FC Chaktar Donetsk
SC Braga
FK Partzan

Triangle
27-08-10, 02:50
Vetėm njė gjė e dij - Barcelona hanė nėna me dudka!! :)