PDA

View Full Version : qka kishe dhane per dashni? :P:P


Faqet : [1] 2

lovely
11-02-10, 10:49
ni kille oriz e pak pasul :P:D

Oqeani
11-02-10, 10:51
Per oriz edhe une se duhet kur te vine kerrat ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
11-02-10, 10:52
fshatunari e di kish pas mi dhane 25 mije evra :biggrin:

Fshatari
11-02-10, 11:13
fshatunari e di kish pas mi dhane 25 mije evra :biggrin:
Uh ēka ia paske shtue ēmimin edhe ti kesaj dashurise qe po na torturon kaq shume!
Jo bre pas dashunia nuk blihet me pare...!
Simbolikisht e kisha dhane Nje Molle te kuqe te ndalueme! E kam nje kerr plot qatu n'oborr...!

ALlma
11-02-10, 12:31
SpO ekuptoj temen eshte per dashni apo per hajgare :P :P

Murgesha
11-02-10, 14:42
ni kille oriz e pak pasul :P:D

Pak moj veq keto, une ja kisha shtu edhe nje xhemper te lesht, qe kur te hajn oriz e pasul mos me e kap ethet e pasbukes ha,hahaahahahahahahaahahahah

LABI
11-02-10, 14:44
vitrat edhe lekuren e kurbanit :rolleyes: :biggrin:

Murgesha
11-02-10, 14:46
vitrat edhe lekuren e kurbanit :rolleyes: :biggrin:

Mos u hargjit kaq shum o Lab!!! :tongue:

shfletuesi_
11-02-10, 14:48
10 dangji palloma t'lagta....

Murgesha
11-02-10, 14:49
10 dangji palloma t'lagta....

Me ti fshi lotet a?? :biggrin:

shfletuesi_
11-02-10, 14:50
Me ti fshi lotet a?? :biggrin:


Per lot kisha than palloma terta... Per tjeter qka qyh kjo

LABI
11-02-10, 14:50
Mos u hargjit kaq shum o Lab!!! :tongue:

edhe qite gripin sezonal me ja fut dritherimat (hihiii) ! :biggrin: :tongue::tongue:

Murgesha
11-02-10, 14:51
Per lot kisha than palloma terta... Per tjeter qka qyh kjo


Ama pallomat e terta edhe pse fshijne mir, i lojn do gjurme qy ha,hahaahahahahahaahahaha

Murgesha
11-02-10, 14:52
edhe qite gripin sezonal me ja fut dritherimat (hihiii) ! :biggrin: :tongue::tongue:

Mos gabo, se kur ta kapin zjarrmia e gripit per me ta kthy prapa te thot u kalla per ty ha,haahahahahahaahahaha

shfletuesi_
11-02-10, 14:54
Ama pallomat e terta edhe pse fshijne mir, i lojn do gjurme qy ha,hahaahahahahahaahahaha


Eh de... mos ja prishni temen lovelyt se na m yt...

oj Lovlejk a din qka kisha jap ..... valla krejt qka kam i kisha jap per dashni a beson edhe teshat e trupit hahahahahah

Murgesha
11-02-10, 14:56
Eh de... mos ja prishni temen lovelyt se na m yt...

oj Lovlejk a din qka kisha jap ..... valla krejt qka kam i kisha jap per dashni a beson edhe teshat e trupit hahahahahah

Qashtu bre Shfletues, trupin ruaje e teshat hiq mos i kurse ha,hhaahahahahaahahahahaha

shfletuesi_
11-02-10, 14:59
Qashtu bre Shfletues, trupin ruaje e teshat hiq mos i kurse ha,hhaahahahahaahahahahaha


Ja kur tja japi teshat e trupirt lirisht edhe trupin let ma merr hahahahahahhahahahahahahhaha

Kercovari
11-02-10, 15:20
tashti...as kundra te grisme nuk kisha dhene:biggrin:

doGzona
11-02-10, 15:24
Sen ne kete dyje nuk kuisha dhene, kam dhene mjaft por nuk ia vlejti tash hiq as i thue !:biggrin:

shfletuesi_
11-02-10, 15:27
Sen ne kete dyje nuk kuisha dhene, kam dhene mjaft por nuk ia vlejti tash hiq as i thue !:biggrin:


Paske pas jap diqka pa vlere qe nuk ja ka vlejt hahahahahah kallxom qka ke jep ti qe mos t'gaboj me jep une se me shkon posht mundimi :tongue:

LABI
11-02-10, 15:27
maje vetin Dogzonee, neser sinoptiket kane parashiku se ka me qene mot me dielle.. Vranet eshte sot s'ke faj (rrrr) :biggrin:

doGzona
11-02-10, 15:29
Paske pas jap diqka pa vlere qe nuk ja ka vlejt hahahahahah kallxom qka ke jep ti qe mos t'gaboj me jep une se me shkon posht mundimi :tongue:

Rinin.......:biggrin:

doGzona
11-02-10, 15:36
maje vetin Dogzonee, neser sinoptiket kane parashiku se ka me qene mot me dielle.. Vranet eshte sot s'ke faj (rrrr) :biggrin:

Ketu na ka mbuluar bora Laaabiiii,behet mire behet,kote nuk shkone asgje, disi e mira te kthehet, shperblehet! :wink:

shfletuesi_
11-02-10, 15:38
Rinin.......:biggrin:


Shiko ti doGzone kurr ma e re s'bahesh akoma i ke vitet tua. Ja nje shembull qe e kam mesuar edhe une nga dikush ahhaha..


Rinin po ti je e re deri ne mo shen 45 vjeqare i ke vitet tua qe bjeshken e shtyn me gjoks

Mandej vin vitet qe i thon vitet e Kuajve keto vite fillojn prej moshes 45 -deri ne mo shen 60 vjeqare , ju thon vite te Kuajve sepse njeriu ne kete moshe punon per ardhmerin e femijeve qe t'ju le diqka te mire punon pra si Kali i mban edhe nga 2 puna veq me pas pare ma shume e mall ma shume

Vitet e qenit i kan quajt vitet prej moshes 60 vjeqe e telhyqe sa tja ka jap zoti pse ju kan than vite te qenit sepse njeriu ne ate mosh 60 vjeqare ju flet rinis besa flet gjithe diten e kush se ngon.

E krejt qka dua te them eshte se ti e re bre je hala aiii edhe 15 vjet i ke tuat knaqu qikoo asi bijooo hahahahahah

LABI
11-02-10, 15:41
Ketu na ka mbuluar bora Laaabiiii,behet mire behet,kote nuk shkone asgje, disi e mira te kthehet, shperblehet! :wink:

hajtt moj zonna mos ke merakk , se gjerat jane keshtu me te te rena e me te ngrituraa... Si dihett dynaja eshte e mbeshtjellur me rrypa :biggrin:

doGzona
11-02-10, 15:46
Shiko ti doGzone kurr ma e re s'bahesh akoma i ke vitet tua. Ja nje shembull qe e kam mesuar edhe une nga dikush ahhaha..


Rinin po ti je e re deri ne mo shen 45 vjeqare i ke vitet tua qe bjeshken e shtyn me gjoks

Mandej vin vitet qe i thon vitet e Kuajve keto vite fillojn prej moshes 45 -deri ne mo shen 60 vjeqare , ju thon vite te Kuajve sepse njeriu ne kete moshe punon per ardhmerin e femijeve qe t'ju le diqka te mire punon pra si Kali i mban edhe nga 2 puna veq me pas pare ma shume e mall ma shume

Vitet e qenit i kan quajt vitet prej moshes 60 vjeqe e telhyqe sa tja ka jap zoti pse ju kan than vite te qenit sepse njeriu ne ate mosh 60 vjeqare ju flet rinis besa flet gjithe diten e kush se ngon.

E krejt qka dua te them eshte se ti e re bre je hala aiii edhe 15 vjet i ke tuat knaqu qikoo asi bijooo hahahahahah

Shfletues..:D Falemnderit bre mik, e re jom e re, nuk e kam ndermen me u plake jooo !:biggrin:

shfletuesi_
11-02-10, 15:47
Shfletues..:D Falemnderit bre mik, e re jom e re, nuk e kam ndermen me u plake jooo !:biggrin:


:) o leje dashnin e kapju bashqes ne Farme Wille qaty del kafshata bukes hahahahahah

doGzona
11-02-10, 15:49
hajtt moj zonna mos ke merakk , se gjerat jane keshtu me te te rena e me te ngrituraa... Si dihett dynaja eshte e mbeshtjellur me rrypa :biggrin:

Keshtu e ka jeta nganjehere, "kacafytemi"...!:biggrin:

doGzona
11-02-10, 15:51
:) o leje dashnin e kapju bashqes ne Farme Wille qaty del kafshata bukes hahahahahah


Hhahahahahahah, te them te drejten, proma dicka u lodha ne Farm, zore me punue token pa trraktor !:biggrin:

shfletuesi_
11-02-10, 15:54
Hhahahahahahah, te them te drejten, proma dicka u lodha ne Farm, zore me punue token pa trraktor !:biggrin:


Pse moj nuk vishe me ma lyp traktorin tem 2 i kam pas nej ncnc une me lop po kam problem spo kam kohe me ju nejt gati vakt e pa vakt po i mjeli e po marrin huj tani hahahahah haahahahha

doGzona
11-02-10, 16:03
Pse moj nuk vishe me ma lyp traktorin tem 2 i kam pas nej ncnc une me lop po kam problem spo kam kohe me ju nejt gati vakt e pa vakt po i mjeli e po marrin huj tani hahahahah haahahahha

Tre trraktora i kom,por nuk po kam leke me ble FUEL ! :biggrin:

Fshatari
11-02-10, 17:13
Tre trraktora i kom,por nuk po kam leke me ble FUEL ! :biggrin:
Jo traktorat nuk asht mire me i dhan! Ruej deri pas marsit diku, pasi t'i kesh lerue arat e pastaj i jep per qate fare dashnine!

PS: As une s'kam full po po ja qes dy kuaj perpara e po e terhejekin(terhjek vjen nga latinishtja : traho, trahere=traktor)traktorin e qishtu po i lavroj arat keto vitet e fundit!

Peja-Boy
11-02-10, 17:38
Qka do qe te kisha marr nuk i kisha mbet Borq ja kisha kthy krejt !!

teutaA
11-02-10, 21:45
3pal kpuc edhe tastaturen e pc:smile:

Dallandyshja_718
11-02-10, 21:56
ni kille oriz e pak pasul :P:D


Une tan kohen e lexojsha "qka i kishe dhane dashnise" thashe a eshte tranue kjo "ortakesha jeme",,,hahahahhahahahahhaha

Une, nji okė mjalt, i varg fiq t'thatė, 1 kg mazė,,, hahahahahahahhaha

Jana
11-02-10, 22:02
...q'do gje qe eshte e mundshme...e logjikshme...dhe qe nuk e lendon a'skend sidomos Familjen time...

selvija
11-02-10, 22:37
Jan hargjit tanat kete ora vona,,,s'po diq qka tash?

turisti
11-02-10, 22:45
Jan hargjit tanat kete ora vona,,,s'po diq qka tash?

Jan sos :biggrin: rrenat :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Rozafa
12-02-10, 12:28
tashti...as kundra te grisme nuk kisha dhene:biggrin:


..mbathi nje pare opanga,s'din te shtjerren kurre :biggrin:

Kercovari
12-02-10, 12:37
..mbathi nje pare opanga,s'din te shtjerren kurre :biggrin:
me duhet te pres dikush te ther tarakun e te i mbaroj si moti me kordha vetem ato jan ilaq per mua...:biggrin:

doGzona
12-02-10, 12:42
Jo traktorat nuk asht mire me i dhan! Ruej deri pas marsit diku, pasi t'i kesh lerue arat e pastaj i jep per qate fare dashnine!

PS: As une s'kam full po po ja qes dy kuaj perpara e po e terhejekin(terhjek vjen nga latinishtja : traho, trahere=traktor)traktorin e qishtu po i lavroj arat keto vitet e fundit!

Nuk dihet Fshatari, vje dikush special ndoshta dhe jeten e japi !:biggrin:

Rozafa
12-02-10, 12:42
me duhet te pres dikush te ther tarakun e te i mbaroj si moti me kordha vetem ato jan ilaq per mua...:biggrin:

....Zoti te ndihmofte se moti i rende :smile:

Peja-Boy
12-02-10, 12:53
Traktorin me gjith Prekolic...edhe ja kisha Mbush Dru Full ...

selvija
12-02-10, 13:01
Jan sos :biggrin: rrenat :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.Me rrena s'po jetohet turistoooo jan hargju tyben:tongue: ,,,,por ume mendova keshtu fizikisht , ose ekonomisht veq sa kam fillu s'di a po me del per vete e le mo per dashni, hiqmu tij:wink:

Fshatari
12-02-10, 13:05
Me rrena s'po jetohet turistoooo jan hargju tyben:tongue: ,,,,por ume mendova keshtu fizikisht , ose ekonomisht veq sa kam fillu s'di a po me del per vete e le mo per dashni, hiqmu tij:wink:
Ty te falet se paske aresye reale!
Per te tjeret, jepni kush ēka te mujne e mos u beni koprrace se po e zhveresoni krejt dashurine! Pra kujdes se ajo largohet nje dite dhe nuk ju kethehet me...!

selvija
12-02-10, 13:10
Ty te falet se paske aresye reale!
Per te tjeret, jepni kush ēka te mujne e mos u beni koprrace se po e zhveresoni krejt dashurine! Pra kujdes se ajo largohet nje dite dhe nuk ju kethehet me...!Ja Fshatar per ty kisha dhan gish e dor heheh,,leri tjeret anash mos ta nin:biggrin:

doGzona
12-02-10, 13:13
Ty te falet se paske aresye reale!
Per te tjeret, jepni kush ēka te mujne e mos u beni koprrace se po e zhveresoni krejt dashurine! Pra kujdes se ajo largohet nje dite dhe nuk ju kethehet me...!

Si te largohet i here me kthim nuk ka,po e vrave i here mandej jep cfare te duash,nuk e ngjalle dot gje, jepe dhe jeten po deshe, eshte e kote!:smile:

premium
12-02-10, 13:24
boll shpijen komplet ja kom dhon gruas ... edhe ato pa qirra ;D

roadrunner
12-02-10, 13:39
Une i dhash kejt po ne fund kur nxori faturen te me tregoje vleren, shkruante as sa nje kime te *****.....kshtu qe s'kam qa jap ma.

selvija
12-02-10, 13:43
Une i dhash kejt po ne fund kur nxori faturen te me tregoje vleren, shkruante as sa nje kime te Leshit.....kshtu qe s'kam qa jap ma.HAHAHAHAH as qata mos ja jap..le te plassssss :biggrin:

roadrunner
12-02-10, 13:44
hiq mos ta nin se perime hiq ma sjap hahahahahahHAHAHAHAH as qata mos ja jap..le te plassssss :biggrin:

Fshatari
12-02-10, 13:54
hiq mos ta nin se perime hiq ma sjap hahahahahah
Na shkaterruen krejt kete te mjere qito ēikat e ketuhit! Merre me mend, bre , asnje... nuk e japin per te!

roadrunner
12-02-10, 13:57
jo more, i kam jap kejt, sem ka met asni kime ne flok ma me jap hahahahahahahNa shkaterruen krejt kete te mjere qito ēikat e ketuhit! Merre me mend, bre , asnje... nuk e japin per te!

Fshatari
12-02-10, 14:13
Si te largohet i here me kthim nuk ka,po e vrave i here mandej jep cfare te duash,nuk e ngjalle dot gje, jepe dhe jeten po deshe, eshte e kote!:smile:
Ne mbeten syte e perlotur ne ēdo kohe...ose magjia e vargjeve qe na dehin per nje kohe:

"Porsi cifuti i kthyer ne fe tjeter
Ia behu shiu i konvertuar ne bresher

Sa here shiu ne qelqe do trokase
Ti do te vish ketu dhe ne mos ardhsh

Qofsh si muzike, si pikellim apo si kryq
Une do te njoh e do te cohem vrik.

Dhe si ai qe guackes perlen ia merr
Nga muzika, kryqi a vdekja do te te nxjerr... ".


(Kadare: Ne studion dimerore)

shfletuesi_
12-02-10, 14:15
Shpesh here u japim atyre qe se meritojn ndeshemi me ata njerez persona dhe ngrihemi si nje proces politik dhe smund ti shmangemi... :)

Prishtina-racing
12-02-10, 14:35
Realiteti osht krejt ndryshe po qka me bo qe deshira me realitet jon 2 sene te ndryshme..Une i dhash kejt po ne fund kur nxori faturen te me tregoje vleren, shkruante as sa nje kime te *****.....kshtu qe s'kam qa jap ma.

roadrunner
12-02-10, 15:06
a-ha.....thuja ni 15-vjeqares kto sene :PRealiteti osht krejt ndryshe po qka me bo qe deshira me realitet jon 2 sene te ndryshme..

shfletuesi_
12-02-10, 15:08
roadrunner-in e kisha jap me 2 duart

roadrunner
12-02-10, 15:11
hahahahahahahahahahaha, mos jep shume se jet pa hiq hahahahahh
roadrunner-in e kisha jap me 2 duart

Kercovari
12-02-10, 21:30
....Zoti te ndihmofte se moti i rende :smile:
Zotit une i jap perparsi pastaj i ngjesh opangat..per ate kam forcen e viganit edhe me opinga taraku te ec rrugeve...:biggrin:

Kercovari
12-02-10, 21:32
HAHAHAHAH as qata mos ja jap..le te plassssss :biggrin:
sa embel qesh selvie..pak nga ato qeshjet tua me i jep hua,ta mbyse mbretin e T“ja mare te shtate gra...:biggrin: ty do te kiosha dhene tronin e mbretnise...:biggrin:

doGzona
12-02-10, 21:35
Shpesh here u japim atyre qe se meritojn ndeshemi me ata njerez persona dhe ngrihemi si nje proces politik dhe smund ti shmangemi... :)

Sa me large atyre qe nuk e meritojne ! Leri le te jetojne si cirkuze ! :)

shfletuesi_
12-02-10, 21:38
Sa me large atyre qe nuk e meritojne ! Leri le te jetojne si cirkuze ! :)


Mire e ke per bes.Am ka edhe njerez siq jemi ne psh. Kam vrejt disa gjera te perbashketa une ti !? A ti them ketu apo diku tjeter hahahahah :smile:

doGzona
12-02-10, 21:57
Mire e ke per bes.Am ka edhe njerez siq jemi ne psh. Kam vrejt disa gjera te perbashketa une ti !? A ti them ketu apo diku tjeter hahahahah :smile:

Opsss,thuaje ku te kesh deshire hahahahahhah

shfletuesi_
12-02-10, 21:59
Opsss,thuaje ku te kesh deshire hahahahahhah


Ooook valla Urtesin me duket e kemi te njejt edhe besnikerin :) hahahaha

doGzona
12-02-10, 22:03
Ooook valla Urtesin me duket e kemi te njejt edhe besnikerin :) hahahaha

Ashtu he?!Po po ashtu mendoje dhe une !:biggrin:

shfletuesi_
12-02-10, 22:06
Ashtu he?!Po po ashtu mendoje dhe une !:biggrin:
:biggrin: Eu ku do mem zan taxirati pra haahahahahahahah

doGzona
12-02-10, 22:12
:biggrin: Eu ku do mem zan taxirati pra haahahahahahahah

Kujdes se jam shigjetar ne horoskop, godas ne qender radhazi ! :biggrin:

shfletuesi_
12-02-10, 22:14
Kujdes se jam shigjetar ne horoskop, godas ne qender radhazi ! :biggrin:


Aiiiii qka ke than akrepi eshte ma i rrezikshem hahahahaha

turisti
12-02-10, 22:18
Me nje kohe isha i gatshem me dhone jete per dashuri,tash jo.Dashuria eshte vetura shume e shtrenjte,vjen naj budallshofer e ta prish....eshte lufta me e veshtire......por ,prap tham: kujdes mos mu dashurue.......

roadrunner
12-02-10, 22:20
Akrep je a?Aiiiii qka ke than akrepi eshte ma i rrezikshem hahahahaha

shfletuesi_
12-02-10, 22:21
Akrep je a?


Psee !? cka thon qyyy :) Edhe ai - red scorpion-

doGzona
12-02-10, 22:22
Aiiiii qka ke than akrepi eshte ma i rrezikshem hahahahaha

Eshte eshte,po r jo si shigjetari ! :D

Te i kthehemi pak temes dmth cka kisha dhene per dashuri,per nje njeri besnik te sincerte ,qe dashurone pa hile pa interese me zemer e shpirte sic eshte shfletuesi, kisha dhene gjithcka! :D :)
..

shfletuesi_
12-02-10, 22:28
Eshte eshte,po r jo si shigjetari ! :D

Te i kthehemi pak temes dmth cka kisha dhene per dashuri,per nje njeri besnik te sincerte ,qe dashurone pa hile pa interese me zemer e shpirte sic eshte shfletuesi, kisha dhene gjithcka! :D :)
..
:smile: Eh 1 shelftues ka ba nana bre :(


Sa i perket temes sdo flas shume por po te gjeja nje beqaresh me tipare siq eshte doGzona menjehere do i kisha kerkuar doren per fejese mandej permuajin e mjaltit martesen :) Eshte me te gjitha te mirat.

roadrunner
12-02-10, 22:30
.......jo veq veta hahahahahaha :PPsee !? cka thon qyyy :) Edhe ai - red scorpion-

shfletuesi_
12-02-10, 22:33
.......jo veq veta hahahahahaha :P


A edhe ti akrepus je a hahahah....

roadrunner
12-02-10, 22:36
pse qa thone? keq a? hahahahahaha :PA edhe ti akrepus je a hahahah....

shfletuesi_
12-02-10, 22:38
pse qa thone? keq a? hahahahahaha :P


Jo veq badihava eshte se marrim spoj + + zharav qesin hahaha

doGzona
12-02-10, 22:39
:smile: Eh 1 shelftues ka ba nana bre :(


Sa i perket temes sdo flas shume por po te gjeja nje beqaresh me tipare siq eshte doGzona menjehere do i kisha kerkuar doren per fejese mandej permuajin e mjaltit martesen :) Eshte me te gjitha te mirat.

Falemnderit....!:smile:

roadrunner
12-02-10, 22:45
bile ruju se edhe shenjat para dhe ajo mas saj po marrshin spoj per pak hahahahah se shume ngat hahahaJo veq badihava eshte se marrim spoj + + zharav qesin hahaha

shfletuesi_
12-02-10, 22:56
bile ruju se edhe shenjat para dhe ajo mas saj po marrshin spoj per pak hahahahah se shume ngat hahahahahahahahah a po aa i ke provu ti po ?

lovely
12-02-10, 23:04
ani nom pasni dhane, qashtu cicjasha :biggrin:

doGzona
13-02-10, 06:49
ani nom pasni dhane, qashtu cicjasha :biggrin:

Kemi dhene e kemi marre !:biggrin:

lirik
13-02-10, 08:20
humor a haaaaaa sa mir po un ka te jap per dashni
hajt s epo e jap nji varg qep edhe un mbasi qenka kshtu te mos ndahem prej shoqerie haaaaaaaaaaaaaaa

GURI SYLAJ
13-02-10, 09:20
ni kille oriz e pak pasul :P:D

E paske harru edhe mishin se as orizi e as pasuli nuk hahen kur jan vejana!

emine
13-02-10, 10:35
qet grip qe mpaska kape naten e tash spo muje fryme me marr,nashta ja kish kojt dashnis hahhahah

elvio
13-02-10, 10:40
ate c'jap
max

lovely
13-02-10, 17:41
humor a haaaaaa sa mir po un ka te jap per dashni
hajt s epo e jap nji varg qep edhe un mbasi qenka kshtu te mos ndahem prej shoqerie haaaaaaaaaaaaaaaLirik, mire ia ke bo, e ishalla ia ke vjedh Lyres te dyte ate varg kepe hahahahahahahahahahaahahaha

lovely
13-02-10, 17:41
E paske harru edhe mishin se as orizi e as pasuli nuk hahen kur jan vejana!


e valla tash krejt qka kom s muj me i dhane hahahahahahahahahahahaha

Honesty^uk.
13-02-10, 17:48
C'dogje kisha dhene vetem Dardanine JO :wink:

GURI SYLAJ
13-02-10, 23:33
e valla tash krejt qka kom s muj me i dhane hahahahahahahahahahahaha

Pse po e munoni veten ?
Dashnija mahet veq me dashni!!!

turisti
14-02-10, 01:44
Pse po e munoni veten ?
Dashnija mahet veq me dashni!!!

:biggrin: Dashuria t'lig,dashuria t'sheron :biggrin: ..........

Kercovari
14-02-10, 08:52
:biggrin: Dashuria t'lig,dashuria t'sheron :biggrin: ..........
shyqyr kur nuk ke thene se ta fut edhe kancerin...:biggrin:

shfletuesi_
14-02-10, 08:57
Tre trraktora i kom,por nuk po kam leke me ble FUEL ! :biggrin:


Nuk kallxojshe qe ske FUEL te kisha jap sa te kishe dasht hahahaha

GURI SYLAJ
14-02-10, 09:03
:biggrin: Dashuria t'lig,dashuria t'sheron :biggrin: ..........

Dashuria eshte e lige kur eshte vetune !!

lirik
14-02-10, 11:45
Lirik, mire ia ke bo, e ishalla ia ke vjedh Lyres te dyte ate varg kepe hahahahahahahahahahaahahaha..................

hą aaaaaaa qe un jo valla me vjedh
nuk di as nuk e di kush esht lyra
mos hi ne gjynah me mua,

veq thash te ja fali ndoj varg qep dashnisė se dikuj

se jan do disa qe nuk mund te qesin lotin per dashni

e me qep ndoshta qesin lot ma leht prandaj thash hajt te u a qoj do qep
se lotojn ma kollaj per te ua lehtesuar vuajtjet ekisha ket ndihme humanitare haaaaaaaaa

se nuk ju del loti prandaj thash te jap nji kontribut ne ket drejtim se ka njerz qe kan nevoj me e qit lotin rrejshem me e rrejt partnerin

e nuk munden e me qep
kur ti lyejn syt ju del loti e ndoshta e mashtrojn diken ne ket far bote te hallakamave qe nuk po dihet ma se qka e qysh e ka sa po shkon pasuli haaaaaaaaaaaa

emine
14-02-10, 12:13
iha ani kush folka per dashni:tongue:

shfletuesi_
14-02-10, 12:37
iha ani kush folka per dashni:tongue:


Kush une a ?

emine
14-02-10, 12:45
Kush une a ?
qka te theri ty:P

LABI
14-02-10, 13:11
shnekllen e majt !

shfletuesi_
14-02-10, 13:12
shnekllen e majt !


Une t'djathten edhe pse spo e di cka eshte shnellka hahaha

emine
14-02-10, 13:14
as nji kokerr vo se fali per dashni:biggrin:

LABI
14-02-10, 13:29
as nji kokerr vo se fali per dashni

per ty u mur veshh maaa


Unee atee dhjamin te kremenadaaa :biggrin:

Peja-Boy
14-02-10, 16:28
Realiteti osht krejt ndryshe po qka me bo qe deshira me realitet jon 2 sene te ndryshme..

Hahahahaahhaah....Per dashni nuk duhet me dhon Kurgjo,ateher i ke punt ma mire ...se po fillove te japesh aq ma shume qe jep aq ma pak te Vlersohen gjerat, kshtu qe gjithmon duhet te jesh ne Distanc !!

Une per veten kom dhon Mjaft po kujna se ??

Dreni30
16-02-10, 10:10
as nji kokerr vo se fali per dashni:biggrin:

Hhahahahaahahahahahaahahahaah njė vo mos gabo me dhan se tė kushton shumė. hahahahahaahahahahahaahahaha

lirik
16-02-10, 10:29
iha ani kush folka per dashni:tongue:


emine kallxona kush esht ai se jemi ba marak me e dit

lirik
16-02-10, 10:31
siq po e shoh edhe mashkujt edhe femnat qenkan ftof perej dashnie

roadrunner
16-02-10, 10:35
ju dy keni me met vejana shume frik hahahaha :PHahahahaahhaah....Per dashni nuk duhet me dhon Kurgjo,ateher i ke punt ma mire ...se po fillove te japesh aq ma shume qe jep aq ma pak te Vlersohen gjerat, kshtu qe gjithmon duhet te jesh ne Distanc !!

Une per veten kom dhon Mjaft po kujna se ??

Peja-Boy
16-02-10, 15:18
ju dy keni me met vejana shume frik hahahaha :P

Hahahaahahahah Valla shume i Sigurt jam qe Jo...Ru se po ju Hyn ajo mende qe ju merr ndokush Tjeter e po na leni Vejana ne Dyve hahahahahahahahahahahahahaha....

roadrunner
16-02-10, 16:27
haha mos u tutni se na kthejn hahahah :PHahahaahahahah Valla shume i Sigurt jam qe Jo...Ru se po ju Hyn ajo mende qe ju merr ndokush Tjeter e po na leni Vejana ne Dyve hahahahahahahahahahahahahaha....

Peja-Boy
16-02-10, 16:44
haha mos u tutni se na kthejn hahahah :P

Hiq se kem ate Gajle ...Po tutem se po lypni mu kthye e skeni ku ateher ...

roadrunner
16-02-10, 16:49
a u idhnove a? Se diqysh qekjo erdh pa qeshje ha ha haaa.....hahahahahahahahahahahahHiq se kem ate Gajle ...Po tutem se po lypni mu kthye e skeni ku ateher ...

LABI
16-02-10, 16:54
1 kg Kfasaccc/tharm t'bukes) per me bymyyyy :biggrin:

Peja-Boy
16-02-10, 17:05
a u idhnove a? Se diqysh qekjo erdh pa qeshje ha ha haaa.....hahahahahahahahahahahah

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... bash em ke shti me kesh me te madhe qetash,o veq qka na shlironi pasha besen se mos mendoni se na ngushtoni diqka me ate pune ...ehhh problem eshte me fillu nje jete te re afer dikuj tjeter ...

emine
16-02-10, 17:56
disa antare te forumit i kisha dhan pa dhimbte:biggrin: jo per dahsni po edhe kujshive jau kisha fale:p

roadrunner
16-02-10, 18:39
hahahahahahha.......na femrat as qat problem se kena :P nuk mundeni me na ngushtu kollaj hahahahhaahah, bile na e kem ma leht se durojm durojm, ama kur te vie deri te pika e fundit, ma kili mili ska hahahaahhHahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... bash em ke shti me kesh me te madhe qetash,o veq qka na shlironi pasha besen se mos mendoni se na ngushtoni diqka me ate pune ...ehhh problem eshte me fillu nje jete te re afer dikuj tjeter ...

teutaA
16-02-10, 18:44
disa antare te forumit i kisha dhan pa dhimbte:biggrin: jo per dahsni po edhe kujshive jau kisha fale:p

ahhahahahaha edhe mue a:wink:

emine
16-02-10, 19:05
ahhahahahaha edhe mue a:wink:


:redface: mos me ngux:tongue: ta vjedhi lopen ma te mire en farm a nive

roadrunner
16-02-10, 19:11
nimom se spo di me hy, jam met tu lujt biliard qitu hahahahah......:redface: mos me ngux:tongue: ta vjedhi lopen ma te mire en farm a nive

emine
16-02-10, 19:21
nimom se spo di me hy, jam met tu lujt biliard qitu hahahahah......


a te ka hupe rruga ne oborr a hahhahahhahah,loqke sishe kerka nime ka je hupe :biggrin:

teutaA
16-02-10, 19:24
:redface: mos me ngux:tongue: ta vjedhi lopen ma te mire en farm a nive

ahhahahhahaha ska gajle moj veq le te eshte dashnija i mir se vet shkoj hiq spres me me dhan kush hahhaa

ShEjToNkA
17-02-10, 01:53
Pak moj veq keto, une ja kisha shtu edhe nje xhemper te lesht, qe kur te hajn oriz e pasul mos me e kap ethet e pasbukes ha,hahaahahahahahahaahahahah

Shumė e besueshme sikur tė ishim nė diskutime serioze dhe po tė ishte verė!!!


C'dogje kisha dhene vetem Dardanine JO :wink:

Fatmirėsisht nė humor se po neve me mbet mongu me FD e bollėk me tjera!!!

Albonita
17-02-10, 07:37
Ew i kisha dhen diq ..veq kam frik i demton dhomt se shum te bukur i ka ..ne venqati
Ja pelqej shum dhembet ..e mbet pa dhemb , ahaha tutem se bash diq i kisha dhen:eek:

Hajt more se po japi , D. . . .! ( Aah hahhahahahhahhaha )

Idila
17-02-10, 13:23
shyqyr kur nuk ke thene se ta fut edhe kancerin...:biggrin:
Ta fut valla edhe kancerin edhe turbekulozėn, pastaj nuk thonė kot se tė vdekujt i ngjallė e tė gjallėt i vdes fare kjo dashuria hahahaa.:biggrin:

Kercovari
17-02-10, 14:09
Ta fut valla edhe kancerin edhe turbekulozėn, pastaj nuk thonė kot se tė vdekujt i ngjallė e tė gjallėt i vdes fare kjo dashuria hahahaa.:biggrin:
Nje barometėr dashurie ėshtė i preferuar sepse pa tė nuk arrin te sherojash as kollitjen nėse dashurohesh gabim....hahahahahahah!
Une e kam njė tė tillė,arrita ta sheroj kancerin dhe tashti per dashuri as qe kam ndermend te vras mendjen se kam frike sa e postova tashti njė shkrim MRI.PET Tomografi mos do tė me duhet une te provoj i pari...ahahahah!

doGzona
17-02-10, 14:16
Cka ke njemend kjo dashuria se kam harua hahahhahahaha

Idila
17-02-10, 14:23
Nje barometėr dashurie ėshtė i preferuar sepse pa tė nuk arrin te sherojash as kollitjen nėse dashurohesh gabim....hahahahahahah!
Une e kam njė tė tillė,arrita ta sheroj kancerin dhe tashti per dashuri as qe kam ndermend te vras mendjen se kam frike sa e postova tashti njė shkrim MRI.PET Tomografi mos do tė me duhet une te provoj i pari...ahahahah!
A ma fal dhe mua njė tė tillė? Barometėr pra.. seē mė ka ngelur njė kollitje nė fyt.. haha :biggrin:

Buqja_ch
17-02-10, 15:03
Cka ke njemend kjo dashuria se kam harua hahahhahahaha


... ep diqka per te tani te kujtohet e meson perseri se qka eshte ( sa e harrushme edhe ti je be ) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

... une skam qka dhe se mi mori te gjitha fukara mbeta

doGzona
17-02-10, 15:15
... ep diqka per te tani te kujtohet e meson perseri se qka eshte ( sa e harrushme edhe ti je be ) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

... une skam qka dhe se mi mori te gjitha fukara mbeta

Tani vetem po marr Buqja,se per me dhene dhash mjaft, por ne adres te gabuar!:wink:

shfletuesi_
17-02-10, 15:19
Njeriu eshte me i pangopuri ne planet aq me shume qe i jep aq me pak i duket, qdohere kerkon diq me teper dhe nuk eshte falenderues me ate qe e ka.

Per dashuri do jepja qdo gje veq shpirtit.

Buqja_ch
17-02-10, 15:24
Njeriu eshte me i pangopuri ne planet aq me shume qe i jep aq me pak i duket, qdohere kerkon diq me teper dhe nuk eshte falenderues me ate qe e ka.

Per dashuri do jepja qdo gje veq shpirtit.


mesohu mos jep asgje nese don ti kesh te gjitha ....

e sheh une e Dogzona sa po ankohemi se mbetum fukara ahahahah

doGzona
17-02-10, 15:41
mesohu mos jep asgje nese don ti kesh te gjitha ....

e sheh une e Dogzona sa po ankohemi se mbetum fukara ahahahah


Jo jo, ne jemi me te pasurit, mos harro se gjithcka shperblehet, edhe nese dikush te perbuze sinceritetin dhe mundin qe ben per ate dashuri,shperblehemi ndryshe nga Zoti gjithmon per dicka me te mire.

shfletuesi_
17-02-10, 15:47
mesohu mos jep asgje nese don ti kesh te gjitha ....

e sheh une e Dogzona sa po ankohemi se mbetum fukara ahahahahJaaa tash e mas si hoxha kam me u ba veq me marr hahahahah

Buqja_ch
17-02-10, 15:49
Jo jo, ne jemi me te pasurit, mos harro se gjithcka shperblehet, edhe nese dikush te perbuze sinceritetin dhe mundin qe ben per ate dashuri,shperblehemi ndryshe nga Zoti gjithmon per dicka me te mire.


Ishalla ishalla http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


kuku Hoxha Shfletues ( tani te thirrin ) ahhah

doGzona
17-02-10, 15:52
Jaaa tash e mas si hoxha kam me u ba veq me marr hahahahah


hahahahahah,jep jep shfletues sa te mundesh, nese e meriton pse joooo?

shfletuesi_
17-02-10, 16:05
hahahahahah,jep jep shfletues sa te mundesh, nese e meriton pse joooo?


Eppooo problemi po qendron aty se si ta kuptojm a e meriton apo se meriton... Kshtu ma mire me marr veq hahaha... Ti a me shume ke jep apo ke marre... :)

Murgesha
17-02-10, 16:23
Shumė e besueshme sikur tė ishim nė diskutime serioze dhe po tė ishte verė!!!Edhe gjat veres ethet e pas bukes jan prezente moj!
Une ende rri te xhemperi i lesht, ma shum smuj me dhon valla ha,haahahahahahahaahaha

doGzona
17-02-10, 16:36
Eppooo problemi po qendron aty se si ta kuptojm a e meriton apo se meriton... Kshtu ma mire me marr veq hahaha... Ti a me shume ke jep apo ke marre... :)

Ehhh heret apo vone do ta kuptosh,une kam dhene , dhashe dhashe e dhashe vitet e mia,kur nje dite vetja ime ndali dhe tha" pa dale ti moj dashuri, une dhashe aq shume sa harrova vehten time po ti cka po jep"?, " Vallai tha une do te japi vetem shqetesime,derisa ta nxjerri shpirtin krejt" iu pergjigja"Po sikur t'ia vlente do te kisha dhuruar me te dy duart, por e shohe qe joooo" ! e keshtu gjeta lumturin duke dashur vehten time!:biggrin: :)

Kercovari
17-02-10, 17:23
Ta fut valla edhe kancerin edhe turbekulozėn, pastaj nuk thonė kot se tė vdekujt i ngjallė e tė gjallėt i vdes fare kjo dashuria hahahaa.:biggrin:
e ke me vete barometrin..truri yt dhe syri..shikoje mire mos eshte ndonje dashuri e lekeve..e hetove kete.?..athere ik sa me shpejte se do te kollitesh gjithe jeten dhe asnje tomograf nuk e zbulon semundjen tende se nuk do te qajsh dashurine qe vdiē po do te semure inati pse ke qene e qmendur...:biggrin:

doGzona
17-02-10, 17:35
Idila vetem kujdes mos po qello me ndonja xhaloz te cmendur e vaj halli mandej,priti intrigat e shpifjet vetem e vetem per te larguar nga te tjeret!Kujdes nga aktoret e perkryer!

Idila
17-02-10, 20:33
e ke me vete barometrin..truri yt dhe syri..shikoje mire mos eshte ndonje dashuri e lekeve..e hetove kete.?..athere ik sa me shpejte se do te kollitesh gjithe jeten dhe asnje tomograf nuk e zbulon semundjen tende se nuk do te qajsh dashurine qe vdiē po do te semure inati pse ke qene e qmendur...:biggrin:
ah po jo more trurin dhe syrin i kam nė rregull falė Zotit por nuk e dija qė bėkan punėn e barometrit. :biggrin:
Idila vetem kujdes mos po qello me ndonja xhaloz te cmendur e vaj halli mandej,priti intrigat e shpifjet vetem e vetem per te larguar nga te tjeret!Kujdes nga aktoret e perkryer!
Jemi tek humori xhan. :biggrin: ;)

doGzona
17-02-10, 20:37
[FONT=Book Antiqua]Jemi tek humori xhan. :biggrin: ;)


hahhhahahahahaEhe,por ketu nganajehre po komentohet me me seriozitet se ke dashuria atje haahahahhahahhaha.

Dreni30
17-02-10, 20:39
ah po jo more trurin dhe syrin i kam nė rregull falė Zotit por nuk e dija qė bėkan punėn e barometrit. :biggrin:

Jemi tek humori xhan. :biggrin: ;)

Hajde jep dicka cka po mendohesh shumė hahahahahaahahhaahahhaahahahaha

Kercovari
17-02-10, 20:42
ah po jo more trurin dhe syrin i kam nė rregull falė Zotit por nuk e dija qė bėkan punėn e barometrit. :biggrin:

Jemi tek humori xhan. :biggrin: ;)
Edhe une me humor flas xhane:biggrin:

LABI
17-02-10, 20:47
po t'jet fjala per gjeraa teknikkee (jo politike si po artikulohen koheve te fundit politiquajt, analistat ditorėė) , le t'themii 2000 KALORI , te SHTUNDEVE mbrema !!

:biggrin: :biggrin:

doGzona
17-02-10, 20:48
po t'jet fjala per gjeraa teknikkee (jo politike si po artikulohen koheve te fundit politiquajt, analistat ditorėė) , le t'themii 2000 KALORI , te SHTUNDEVE mbrema !!

:biggrin: :biggrin:

:biggrin:

LABI
17-02-10, 20:50
:biggrin:

dhe nje porcion karkalexa, midhje, kallamari , mataharii t'nesermen ne mengjess :biggrin:

Idila
17-02-10, 21:03
Hajde jep dicka cka po mendohesh shumė hahahahahaahahhaahahhaahahahaha
I dhash tė gjitha atje tek rubrika e dashurisė, gjersa mė edhe jetėn.:biggrin: Ngela eshtėr e lėkurė , por ama gjithė muskulaturė. :)

Idila
17-02-10, 21:05
Edhe une me humor flas xhane:biggrin:
xhane xhane - xhane moj xhanane :smile: http://www.youtube.com/watch?v=VZyjcX7JnU0&feature=related

vjeshta
02-03-10, 16:05
Kisha dhane ndonje budallek se dashuria vete eshte budallek .:biggrin:

uck_aksh
02-03-10, 18:05
qorapat e pa lame

Idila
02-03-10, 19:03
qorapat e pa lame
Pse ore a s`bėn tė lame? :D

P.s Vjeshta, ēfarė budallallėku pėrshembull? :biggrin:

premium
02-03-10, 19:08
... kam mendu me dhon zemrėn por ncuk ,, ndoshta pak ėshtė ;)

Jana
02-03-10, 19:09
...njo 1000 euro ja kisha fal ndonje te varferi me ma rujt Zoti Dashnin...

Oqeani
02-03-10, 20:19
...njo 1000 euro ja kisha fal ndonje te varferi me ma rujt Zoti Dashnin...

ani se kaloj me i marre ato 1000 eurot - mos harro !!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
02-03-10, 20:37
bashqen :biggrin:

turisti
02-03-10, 21:38
Ajo qe me don,e kisha ndjek deri ne fund te jetes sime.....:biggrin:

Oqeani
02-03-10, 22:25
Ajo qe me don,e kisha ndjek deri ne fund te jetes sime.....:biggrin:

E ka pleqnija te kish lane takati http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

turisti
02-03-10, 23:41
E ka pleqnija te kish lane takati http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jo,deri ateheri nashta e kisha zone per mi dhone bakshish :biggrin: hulla-hopkat :biggrin: ,hahahahahhahahahahahahahahahahah.

teutaA
03-03-10, 10:52
ja sju kallzoj :wink:

lirik
03-03-10, 12:16
ja sju kallzoj :wink:kuuuuu po q e kan ba dashnin qorbe krejt eu lujani shqipe

jEtA_1
03-03-10, 12:40
Ate cka dhe me kishte dhene dashnia mua as me shume dhe as me pake

GURI SYLAJ
07-03-10, 11:09
Qyshe more cka ?
Po dashnine ,cka theter??

lirik
07-03-10, 11:35
...njo 1000 euro ja kisha fal ndonje te varferi me ma rujt Zoti Dashnin...

haaaaaaaaaaa e forte edhe kjo

lirik
07-03-10, 11:38
Ate cka dhe me kishte dhene dashnia mua as me shume dhe as me pake


njė thėnje reale

lirik
07-03-10, 12:30
po vjen tu u shtue apetiti per dashni kush e di qka dojne me dhane tash
veq pritni e kqyrni per seri shtime turlifare

emine
27-04-10, 20:26
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs237.snc1/8426_103210863029243_100000209907678_89594_6544838 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

Diana007
27-04-10, 20:29
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs237.snc1/8426_103210863029243_100000209907678_89594_6544838 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

Ahahah zoti te gezoft se deka duke qesh ,,, qaks po di edhe ti :biggrin:

Ps ... shum shendetje per ty :wink:

turisti
27-04-10, 20:47
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs237.snc1/8426_103210863029243_100000209907678_89594_6544838 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

Hahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahah,une i jap rast edhe :biggrin: 1 vjet :biggrin: qe ta ma argumentoje aftesine e vet,hahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahah.

lovely
03-05-10, 22:42
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs237.snc1/8426_103210863029243_100000209907678_89594_6544838 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)


une po i jep raste sa t osht jeta :biggrin:

mpuq jaran, moti s jem ni :)

emine
08-05-10, 22:29
une po i jep raste sa t osht jeta :biggrin:

mpuq jaran, moti s jem ni :)
qe une qka japhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs470.snc3/25774_104185809623971_100000976569739_33075_518521 6_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=33043&id=100000976569739)

turisti
08-05-10, 22:42
qe une qka japhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs470.snc3/25774_104185809623971_100000976569739_33075_518521 6_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=33043&id=100000976569739)

Po masi i :biggrin: hongre vet e tua :biggrin: se qka e kishe dhone,hahahahahahahahahaha.

emine
08-05-10, 22:44
Po masi i :biggrin: hongre vet e tua :biggrin: se qka e kishe dhone,hahahahahahahahahaha.
nuke a qkado gisht hej hahhahhahahhahahhaha

turisti
08-05-10, 22:49
nuke a qkado gisht hej hahhahhahahhahahhaha

Qysh shkojne vjet me larte - :biggrin: shkon dhe gishti :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

emine
08-05-10, 22:51
Qysh shkojne vjet me larte - :biggrin: shkon dhe gishti :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
po de


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs314.snc3/28356_386258618861_713708861_4115357_5566309_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4100720&id=713708861)

turisti
08-05-10, 22:56
po de


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs314.snc3/28356_386258618861_713708861_4115357_5566309_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4100720&id=713708861)

Po de pra jane ka e kerkone me lap-top VIAGREN........

http://images.quickblogcast.com/34726-32374/viagra50mg_front.jpge pastaj.... :

http://onemanandhiscat.co.uk/someads/images/viagra.jpg

teutaA
08-05-10, 22:59
forumin me krejt antaret:tongue:

turisti
08-05-10, 23:03
forumin me krejt antaret:tongue:

Per shtetin e jap jeten,per dashurin - dhe shtetin.

teutaA
08-05-10, 23:05
Per shtetin e jap jeten,per dashurin - dhe shtetin.

aty sjam e sigurt shpierti i embel e un hiq sjam patriote:wink:

emine
08-05-10, 23:07
Po de pra jane ka e kerkone me lap-top VIAGREN........

http://images.quickblogcast.com/34726-32374/viagra50mg_front.jpge pastaj.... :

http://onemanandhiscat.co.uk/someads/images/viagra.jpg
a filloi maratona hahhhahhahah

turisti
08-05-10, 23:09
aty sjam e sigurt shpierti i embel e un hiq sjam patriote:wink:

Thash,se edhe une jam me ty,po ashtu .........heheheheheheeh......

turisti
08-05-10, 23:10
a filloi maratona hahhhahhahah

Jo,morra :biggrin: dite te lire :biggrin: ne menyre diplomatike tek gruaja,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahaha.

emine
08-05-10, 23:20
Jo,morra :biggrin: dite te lire :biggrin: ne menyre diplomatike tek gruaja,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahaha.bukur shume hahhahhahhhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs538.ash1/31497_388597041338_133648571338_4498474_5558968_n. jpg

turisti
08-05-10, 23:36
bukur shume hahhahhahhhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs538.ash1/31497_388597041338_133648571338_4498474_5558968_n. jpg

http://nl.toonpool.com/user/1386/files/where_is_my_viagra_193765.jpg

lovely
09-05-10, 10:58
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs598.snc3/31497_388621046338_133648571338_4498883_4356126_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3037079&id=133648571338)

turisti
09-05-10, 15:03
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs598.snc3/31497_388621046338_133648571338_4498883_4356126_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3037079&id=133648571338)

eee,qashtu e kan shenjat e komunikacionit,e pastaj t'vvjen........rum-papa........,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha.

roadrunner
12-05-10, 13:41
hyna me msu qka duhet me jap, po mesa duket, spo dashka me jap asgjo

lovely
12-05-10, 15:58
hyna me msu qka duhet me jap, po mesa duket, spo dashka me jap asgjo

tema eshte pytje, e jo msuse :D

roadrunner
12-05-10, 18:13
paj tuj lexu thash mos kush po jep noj send, se njeri tuj lexu edhe mson.

E qa kisha jap une? I kam jap shume sene, po edhe mu kan pague hahatema eshte pytje, e jo msuse :D

turisti
12-05-10, 18:38
Nuk jap asgje,vetem :biggrin: marr :biggrin: e marr e marr...,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

lovely
12-05-10, 18:47
Nuk jap asgje,vetem :biggrin: marr :biggrin: e marr e marr...,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


qashtu me msusen, hajde ktu runke e mso hahahahahahahahahahahahahahaa

roadrunner
12-05-10, 19:01
hahaha, kaiher po rri shume vone, po ja boj oooo merr qka dush veq mos bo zhurem :P hahaha


a po qeshtu?qashtu me msusen, hajde ktu runke e mso hahahahahahahahahahahahahahaa

lovely
12-05-10, 19:04
hahaha, kaiher po rri shume vone, po ja boj oooo merr qka dush veq mos bo zhurem :P hahaha


a po qeshtu?


jo, mos i jep kurgjo, veq merr merr merr hahahahahahahahahahahahahaa

roadrunner
12-05-10, 19:06
po e kam pak si problem se thiu ka prejardhje pi gjakove (lyp me......) hahahahjo, mos i jep kurgjo, veq merr merr merr hahahahahahahahahahahahahaa

lovely
12-05-10, 19:10
po e kam pak si problem se thiu ka prejardhje pi gjakove (lyp me......) hahahah


lyp gaqica t kuqe a? bleja nja 3-4 pare e mshilja gojen qafirit hahahahahahahahahahahaha

roadrunner
12-05-10, 19:12
jaaaa, me pas pa kete teme ma heret, pasna pas me u bo shpi moti une hhahahaha....


jo si blej ma gaqica hiqqqqq, veq kom me marr. ku ket ma heret seeee...lyp gaqica t kuqe a? bleja nja 3-4 pare e mshilja gojen qafirit hahahahahahahahahahahaha

lovely
12-05-10, 19:14
jaaaa, me pas pa kete teme ma heret, pasna pas me u bo shpi moti une hhahahaha....


jo si blej ma gaqica hiqqqqq, veq kom me marr. ku ket ma heret seeee...


Turisti o kan n autobus tu shku n pacenzure , e une kesh tu shku n kopsht zologjik hahahahahahahahahaahahahahaha

roadrunner
12-05-10, 19:15
tjera here mos i leni fmijen ne shpi vete, se a pe sheh qka bojne hahahaha.....kejt shpijen paskan pas me shpraz hahahahaTuristi o kan n autobus tu shku n pacenzure , e une kesh tu shku n kopsht zologjik hahahahahahahahahaahahahahaha

lovely
12-05-10, 19:18
tjera here mos i leni fmijen ne shpi vete, se a pe sheh qka bojne hahahaha.....kejt shpijen paskan pas me shpraz hahahaha


qyqja une, mos je edhe ti qika jem? hahahahahahahahahaahahahha

roadrunner
12-05-10, 19:20
mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, me ne funddddddddddddddddddd

hahahahahahahhahahhahahahaqyqja une, mos je edhe ti qika jem? hahahahahahahahahaahahahha

lovely
12-05-10, 19:26
mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, me ne funddddddddddddddddddd

hahahahahahahhahahhahahaha


heh qyqja une, po kon e ki babe? hahahahahahahahahahaahahhahahaahaha

roadrunner
12-05-10, 19:35
ato qe si ke jap kurre, veq i ke marr hahahahahahahahahahahahahheh qyqja une, po kon e ki babe? hahahahahahahahahahaahahhahahaahaha

elvio
12-05-10, 19:58
ate qe kam dhene:biggrin:

teutaA
12-05-10, 20:00
lovelin me gjith roadrunner :wink:

turisti
12-05-10, 20:33
qashtu me msusen, hajde ktu runke e mso hahahahahahahahahahahahahahaa

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahhahah.

p.s.

mos ma xigelo imagjinaten........:biggrin:

e_martumja
12-05-10, 20:35
Vetvehten :biggrin:

Murgesha
12-05-10, 20:41
Vetvehten :biggrin:


lere pak per veti ha,hahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

e_martumja
12-05-10, 20:42
lere pak per veti ha,hahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaJam ngi me vehten ahahhahahha

Murgesha
12-05-10, 20:46
Jam ngi me vehten ahahhahahha

Eh shyqyr qe paske me ju dhon tash e tutje ha,ahahahahaahahahahaahahahahaahah

Per dashni me dhon a, o tybe krejta cka i kam :wink:

teutaA
12-05-10, 20:49
Eh shyqyr qe paske me ju dhon tash e tutje ha,ahahahahaahahahahaahahahahaahah

Per dashni me dhon a, o tybe krejta cka i kam :wink:

edhe fd aa edhe fv ???

Murgesha
12-05-10, 20:51
edhe fd aa edhe fv ???


Ncuk moj, ato sja jap askujt ha,hahaahahahahaahahahaha po pjest e mia trupore mendova ha,hahaahahahahaahahahahaaha

emine
12-05-10, 20:54
N'mujsha me shkoq najsend prej dashnije se me jap njet se kom ma asi sen hiq:tongue: ja duhet me ma kthy qaty per qaty se e vras dekun :p

Murgesha
12-05-10, 20:56
N'mujsha me shkoq najsend prej dashnije se me jap njet se kom ma asi sen hiq:tongue: ja duhet me ma kthy qaty per qaty se e vras dekun :p


Po xhelate te koke, jep moj najsend.
Shum sevap te madh fiton kur i jep dikujt diqka, mos me besofsh mua shko pyeti fetart ha,haahahahahaahahahaahah

emine
12-05-10, 20:59
Po xhelate te koke, jep moj najsend.
Shum sevap te madh fiton kur i jep dikujt diqka, mos me besofsh mua shko pyeti fetart ha,haahahahahaahahahaahah
valla veq qaty ku kthehet hesapi meniher,se as ni qaj sja jepi kujna me me shku huq,ani per dashni,me tu ba shume dashni nket jete duhet me hi njeri borgj hahhahahahhah

Murgesha
12-05-10, 21:02
valla veq qaty ku kthehet hesapi meniher,se as ni qaj sja jepi kujna me me shku huq,ani per dashni,me tu ba shume dashni nket jete duhet me hi njeri borgj hahhahahahhah


Ncncncncnccncn po ne dashni marrjet e dhenjet jan reciproke moj, sa< jep aq merr ha,hahahaahahahahahaahahaa

emine
12-05-10, 21:29
Ncncncncnccncn po ne dashni marrjet e dhenjet jan reciproke moj, sa< jep aq merr ha,hahahaahahahahahaahahaajo pa reciproke hiq,ma shume me marr sa me jap qy:P hahahahhah

turisti
12-05-10, 21:35
N'mujsha me shkoq najsend prej dashnije se me jap njet se kom ma asi sen hiq:tongue: ja duhet me ma kthy qaty per qaty se e vras dekun :p

http://printoplinnen.com/assets/images/kalender1.jpg

Murgesha
12-05-10, 21:38
Kalendarin a??? :rolleyes:

turisti
12-05-10, 21:39
Kalendarin a??? :rolleyes:

http://www.schoolwinkel.be/winkel/images/stories/Nieuws/kalender.jpg

emine
12-05-10, 21:40
http://printoplinnen.com/assets/images/kalender1.jpg

tash a paksu,veq gjysme kalendari hhahahahhah se shuem 12 muje:P

turisti
12-05-10, 21:53
tash a paksu,veq gjysme kalendari hhahahahhah se shuem 12 muje:P

Gjysme nuk t'kryn pune........:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

http://www.jufinge.com/_/rsrc/1267961940042/rekenen-1/rekenen.jpg

emine
12-05-10, 21:55
Gjysme nuk t'kryn pune........:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

http://www.jufinge.com/_/rsrc/1267961940042/rekenen-1/rekenen.jpg
niher po flej e neser menoi ma kfjellshem hahhahahhahahhahhahahh

teutaA
12-05-10, 21:55
skom sen me dhan :smile:

Prishtina-racing
12-05-10, 21:55
Ruju se po te jet ne dor hahahahahN'mujsha me shkoq najsend prej dashnije se me jap njet se kom ma asi sen hiq:tongue: ja duhet me ma kthy qaty per qaty se e vras dekun :p

emine
12-05-10, 21:57
Ruju se po te jet ne dor hahahahahhahahahhahhahahhahah,mdoket jo e ,ka rrajte e fella hahhahahhahhahahh,kqyre ungji ti flokte mo:P

Prishtina-racing
12-05-10, 22:00
Pse a rrojt prej armatures i paska a hahahaha ruju se edhe ajo shtramohet si te nxehet hahahaah....sun po i ulime kurgjo deri te gjej ni zgjidhje po menohna :Phahahahhahhahahhahah,mdoket jo e ,ka rrajte e fella hahhahahhahhahahh,kqyre ungji ti flokte mo:P

roadrunner
12-05-10, 22:05
marre-dheniet reciproke? une e di qe marredheniet jane jep ndash me marr, jo jo ska hahahaNcncncncnccncn po ne dashni marrjet e dhenjet jan reciproke moj, sa< jep aq merr ha,hahahaahahahahahaahahaa

turisti
12-05-10, 22:10
niher po flej e neser menoi ma kfjellshem hahhahahhahahhahhahahh

http://www.hln.be/static/FOTO/pe/1/1/3/large_539088.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3218/3089105519_7e04e078a9.jpg

Murgesha
12-05-10, 22:10
marre-dheniet reciproke? une e di qe marredheniet jane jep ndash me marr, jo jo ska hahaha


Ju te rejat po dini ma shum se ne plakat ha,ahahahahahahaahahahahaahah ne kohen ton o kon jep e merr e tash ndaq me marr jep ha,haahahahahahaahahahahaahaha

roadrunner
12-05-10, 22:18
Jo valla, s'ka mo veresi hahahahaha :P....ktyneher u kon ajo kohe hahahahahaJu te rejat po dini ma shum se ne plakat ha,ahahahahahahaahahahahaahah ne kohen ton o kon jep e merr e tash ndaq me marr jep ha,haahahahahahaahahahahaahaha

emine
12-05-10, 22:20
Pse a rrojt prej armatures i paska a hahahaha ruju se edhe ajo shtramohet si te nxehet hahahaah....sun po i ulime kurgjo deri te gjej ni zgjidhje po menohna :P

amo kure shtramohet smet gjo ndore,hahahhahhahahhhahah,hej edhe ti mos paqsh qysh mu flladite,ateher sdi qka bajne tjert,ahhahahahhahahhahah ika ngjume une se jam ka hi ne rresht me plakat mase sune nuke shkoqa hala najsen:P

Murgesha
12-05-10, 22:24
Jo valla, s'ka mo veresi hahahahaha :P....ktyneher u kon ajo kohe hahahahaha
Ø

Valla me be ta baj se ma e mir o kon ajo kohe se kjo e sodit, te zike me nje qosh dashnia e ste pytke a po jep a jo. Per kohe te sodit veq me lot me nxjerr diqka ha,hahaahahahahahaahahahahahaahah

roadrunner
12-05-10, 22:26
S'ki faj, qe sa pe lusi hec bijm flejm se e kam ndu kofen, qe po thot ti bitisi qeto fara niher hahaha :P hahahahahahahaJo mor se sot ma mire, spo ja vet letrat hiq ndash mos dash, deshu qyh :P hahahahahØ

Valla me be ta baj se ma e mir o kon ajo kohe se kjo e sodit, te zike me nje qosh dashnia e ste pytke a po jep a jo. Per kohe te sodit veq me lot me nxjerr diqka ha,hahaahahahahahaahahahahahaahah

turisti
12-05-10, 22:45
amo kure shtramohet smet gjo ndore,hahahhahhahahhhahah,hej edhe ti mos paqsh qysh mu flladite,ateher sdi qka bajne tjert,ahhahahahhahahhahah ika ngjume une se jam ka hi ne rresht me plakat mase sune nuke shkoqa hala najsen:P

:biggrin: Shkoqe imagjinaten :biggrin: ...........

lovely
13-05-10, 07:39
runken e kisha sakrifiku :biggrin:

emine
13-05-10, 07:44
:biggrin: Shkoqe imagjinaten :biggrin: ...........une qka imagjinoi edhe baj qy,,llovushk ani runke a hahhahhahahhahhahhahahhahhahahhah

turisti
13-05-10, 20:00
une qka imagjinoi edhe baj qy,,llovushk ani runke a hahhahhahahhahhahhahahhahhahahhah

Une per dashni i kisha dhone ::biggrin: Drenin,Uliksin,Oqeanin dhe Gurin e Madh :biggrin: .hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha:

http://i.ytimg.com/vi/j54UjquKrXE/0.jpg

Ja ku jane 4 ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

Dallandyshja_718
16-05-10, 16:56
Sen nuk m'ka jete, kretj ēka kam pas e kam dhėnė:biggrin: ...tash vetem po marr prej asaj qe e kam "investue"...:biggrin:

elvio
16-05-10, 17:06
krejt tokat e gjyshit qe kam vite pa i pare

Idila
16-05-10, 18:26
krejt tokat e gjyshit qe kam vite pa i pare
S`kishe gjė mė tė vlefshme se tokat ti? Lol :d

Dushku
16-05-10, 19:02
Fjalen... :P

elvio
16-05-10, 23:42
S`kishe gjė mė tė vlefshme se tokat ti? Lol :d


s'me hyjne me ne pune lol

rafet llapjani
17-05-10, 15:31
Tertaqin pa prikolic ahahahahahahahahhahahahaah

Guri i madh
17-05-10, 22:54
Tertaqin pa prikolic ahahahahahahahahhahahahaah


me 350 € nuk mundesh as nji bilet te euro kohes me e nxjerr kthyse po mendoj kaq kushton ky karkaleci i rafetit


ti rafet hape krahun shkele me pare se mbete pa u martue

lovely
17-05-10, 22:55
me 350 € nuk mundesh as nji bilet te euro kohes me e nxjerr kthyse po mendoj kaq kushton ky karkaleci i rafetit


ti rafet hape krahun shkele me pare se mbete pa u martue


s do me marr kush o Guri hahahahahahahahahahahaa

Guri i madh
17-05-10, 22:57
s do me marr kush o Guri hahahahahahahahahahahaaqy lapjanve dhembet mundesh me ja nxjerr po paren nga xhepi kursesi hhhaaaaa rafeti me kupton

turisti
17-05-10, 23:03
qy lapjanve dhembet mundesh me ja nxjerr po paren nga xhepi kursesi hhhaaaaa rafeti me kupton

:biggrin: Qyle nuk shkon sahere :biggrin: ,hahahahahahahahahahahaahahahahahaha.Rafeti a fluturon me dhent a vet ????????? :biggrin:

Qika^Me^Kule
17-05-10, 23:04
E kishna dhane... partien e PDK me temel.....:tongue:

Guri i madh
17-05-10, 23:10
E kishna dhane... partien e PDK me temel.....:tongue:


e ka humb vleren ose me fol me gjuhen e ktyre expertave ekonmik ka devalvuenuk e kan vleren e ati terrtaqit qe e ka qit Rafeti me shit

turisti
17-05-10, 23:16
:biggrin: Qe :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahah:

http://enschedeaanzee.org/wp-content/uploads/2009/10/verhuisd.jpg