PDA

View Full Version : Ekspozite "Prishtina-Connection", Innsbruck AUT


badintern1
24-02-10, 14:34
i R newborn

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs478.ash1/26183_322015740974_684445974_3615515_1284643_n.jpg

Tungjatjeta te nderuar,

bad architects (http://bad-architects,go) dhe AUT - Architektur und Tirol (http://aut.cc) organizojne ekspoziten "Prishtina-Connection (http://www.aut.cc/event.php?item=5457)", ne Innsbruck AUSTRI. Qellimi i kesaj ekspozite eshte prezentimi i identitetit te ri Kosovar.

Prandaj behuni pjese e kesaj ekspozite duke na derguar ne e-mail [email protected],

• Nje fotografi tenden prane skulptures NEWBORN dhe
• Vendbanimin aktual

Fotografite qe dergoni, do te perdoren per ekspozite.


Ju falemnderit per ndihmen tuaj,
bad architects group / [email protected]