PDA

View Full Version : Gafa


YanYan
06-03-10, 03:32
Ketu mund te postoni ngjarjet me qesharake qe ju kane ndodhur juve ose ndonje personi qe njihni!
Mas keni marre...veš shkruni:biggrin:

YanYan
06-03-10, 13:15
Mbaj mend iher, kam lan kokrren e namit me nji shok klaset (ka pas qene fillimi i vitit e su njihshim). Isha ne universitet, dhe kisha biologji mjedisore, mirpo kishim me ba nje eksperiment jashte nderteses. Ishim ne grupe ka 4 vete. Mirboll, marrim mjetet qe na duheshin edhe sa dolme prej klaset ikin dy veta nga grupi, kalojn ma perpara dhe mesim na dy dhe fillojm tu ec na prej ders se klases me grupin...un tu kujtu se dote me dal jashte ky edhe thash po eci mas tij. Un ne kulmin e perqendrimit tu lexu dicka qe kisha ne dore vec kur me thot mu "Itu smundesh me hi" edhe qeshi. Ai i shkreti dote me shku ne wc, lol. Si per shkallat mu ul poshte e si per wc asht e njejta dictance & e njejta pamje..e njejta rruge. Na kapi mandej gazi te dyve. Skam pas ftyr me i dal perpara per disa dite te mira haha. Prandaj duhet me e pas mendjen ne msim!!:biggrin:

Kalimero
08-05-13, 09:10
Qishti kom shum qisishne gafa tibe.
Kum me shkrujten ni dit kur tum del ren :biggrin:

Guri i madh
18-01-15, 11:07
Qishti kom shum qisishne gafa tibe.
Kum me shkrujten ni dit kur tum del ren :biggrin:

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCgQtwIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DhNJ-4Hc0Bx4&ei=doO7VOPFBYPtO4LZgfAI&usg=AFQjCNHi6L1exrZDw1lZcF7XIAHQ0XCfSQ&bvm=bv.83829542,d.ZWU

UniCorN
03-03-15, 19:47
Ketu mund te postoni ngjarjet me qesharake qe ju kane ndodhur juve ose ndonje personi qe njihni!
Mas keni marre...veš shkruni:biggrin:

Qe mu m'ndodhi ni ngjarje qesharake qitash se po m'keshet me qit fjalen Gafa. Prej kahit e ka origjinen?

Gafa, kurre spasna ni.