PDA

View Full Version : Mbesa shkon te gjyshja


Lapsi
08-04-10, 14:25
Mbesa kishte shkuar te gjyshja per pushime. Ne mengjes gjyshja shkon qe ta zgjoje mbesen. Kur hyne ne dhome e shehe se ajo fle lakuriq. Ca eshte kjo pune moj vajze. Asgje gjyshe, carcaf modern- ia kthen mbesa.
Ne mbremja gjyshja cveshet dhe futet ne krevat. Kur hyne burri i saj habitet nga gjesti. Ca ndodhi ketu, ca po bene. Asgje burre, eshte carcaf modern- i thote ajo.
Mire mire, por duhet te hekuroset ky carcaf:P

roadrunner
08-04-10, 14:27
Laps, mos je ka flet per plaken tonde hahahaahhhaah

Lapsi
08-04-10, 14:40
Laps, mos je ka flet per plaken tonde hahahaahhhaahjo mo se ajo ska nevoje per hekurosje

roadrunner
08-04-10, 15:02
ndoshta more haha, a e ke pyet ti apo veq po flet vete hahahajo mo se ajo ska nevoje per hekurosje

Lapsi
08-04-10, 15:09
ndoshta more haha, a e ke pyet ti apo veq po flet vete hahahaeshte carcaf i ri ahahahhaahha

emine
08-04-10, 17:38
:biggrin:

Marco
09-04-10, 00:11
:biggrin:

C`ka po lyp ti ktu, mos ki nevoj per Hekur??? hahaha

Lapsi
09-04-10, 16:48
C`ka po lyp ti ktu, mos ki nevoj per Hekur??? hahahanese ka po i dalim ne ndihme :P

emine
09-04-10, 18:11
C`ka po lyp ti ktu, mos ki nevoj per Hekur??? hahaha
JO FALEMINDERIT,jam e sigurte qe jam ma re se ju,andaj mos me ban ta ndez hekurin ti heq rrudhat ty:biggrin:

Lapsi
09-04-10, 18:26
JO FALEMINDERIT,jam e sigurte qe jam ma re se ju,andaj mos me ban ta ndez hekurin ti heq rrudhat ty:biggrin:ahahhahahhahahahahhaahaha sa serioze

Gentiani
09-04-10, 20:18
....edhe doli ujku dhe i thote: po te zura, ate ēarēafin moderne, kam per ta bere vrima, vrima edhe ate me zi se kesulkuqes dhe iku zabelit teposhte :tongue:

Marco
10-04-10, 02:06
nese ka po i dalim ne ndihme :P

Ndihm i dalum ooo laps po duhet me pas kujdes mos po ka naj vrim , po jo sma merr mendja qe ka ;)

Marco
10-04-10, 02:11
JO FALEMINDERIT,jam e sigurte qe jam ma re se ju,andaj mos me ban ta ndez hekurin ti heq rrudhat ty:biggrin:
Emine kokeshe prek shume, mo qik se mos pot sos hekuri e po ta ban naj vrim e stkqyr kush me sy :confused:
Emine ti spo di kur ke lind veq une jam Made in Yugosllavia , veq kvalitet.., e ti nashta je ma e re made in Kosovo UNMIK , po kvalitet i dobet hahaha :P..

Lapsi
10-04-10, 10:20
Ndihm i dalum ooo laps po duhet me pas kujdes mos po ka naj vrim , po jo sma merr mendja qe ka ;)mbase... si eshte fjala nese ska bisht ia veme nje e nese ka ia heqim... edhe ne nese ka vrim ne carcaf ia qepin e nese nuk ka ia bejme nje :P

emine
10-04-10, 10:25
Emine kokeshe prek shume, mo qik se mos pot sos hekuri e po ta ban naj vrim e stkqyr kush me sy :confused:
Emine ti spo di kur ke lind veq une jam Made in Yugosllavia , veq kvalitet.., e ti nashta je ma e re made in Kosovo UNMIK , po kvalitet i dobet hahaha :P..

marco te kam vrejt shume her se je kyq tek feja,me demek je besimtar i madh,po me sa shofe sjelljen tende dhe reputacionet qe ke marr e verej se jeni njeri me horizonte te ngushte,pra tu ka dhan mundisa ketu te tregohesh se si je,derisa postimi im me nje figure u ka dhen shkas dhe u ka nxane udhen e shofe sa i humbure je ne boten tende,,,,pluse ju siguroi nga nje njeri qe sme njef nuke me ben aspak pershtypje vlersimet e tija,sepse e di kush jam dhe si jam,per ndryshe keni edhe ju nje vrime shiko mire mos po ngulesh najkunde,

emine
10-04-10, 10:27
mbase... si eshte fjala nese ska bisht ia veme nje e nese ka ia heqim... edhe ne nese ka vrim ne carcaf ia qepin e nese nuk ka ia bejme nje :P

mbase lapsi do ishte me mire te kontrrollosh tjeter her sjelljen tende,derisa i ben muhabet njerit te pa ndergjegjshem dmth behesh dhe vete po ashtu,mos mendoni se mirrem me tipa si ju,thjeshte ju lash disa fjale qe ju duhen ne te ardhmen per te miren e juaj,,,,,,,

Lapsi
10-04-10, 10:30
mbase lapsi do ishte me mire te kontrrollosh tjeter her sjelljen tende,derisa i ben muhabet njerit te pa ndergjegjshem dmth behesh dhe vete po ashtu,mos mendoni se mirrem me tipa si ju,thjeshte ju lash disa fjale qe ju duhen ne te ardhmen per te miren e juaj,,,,,,,cke me mua, kam permend emrin tend dikund?!!

roadrunner
10-04-10, 10:55
Rri urt sa e kam pegllen lshut o baba plak, se tybe as plakes tane ma sti ke vye ahahahaC`ka po lyp ti ktu, mos ki nevoj per Hekur??? hahaha

Lapsi
10-04-10, 11:04
Rri urt sa e kam pegllen lshut o baba plak, se tybe as plakes tane ma sti ke vye ahahaha dergoja per ditelindjehttp://cokollata.com/forumi/Smileys/default/doigt-dans-le-nez-002.gif (javascript:void(0);)

roadrunner
10-04-10, 11:09
hahaha o plaq ti se u pakaaaa hahahdergoja per ditelindjehttp://cokollata.com/forumi/Smileys/default/doigt-dans-le-nez-002.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Lapsi
10-04-10, 11:13
hahaha o plaq ti se u pakaaaa hahaha do uje?http://cokollata.com/forumi/Smileys/default/designall5.png (javascript:void(0);)

roadrunner
10-04-10, 11:14
Flm eh tu rrit rroga ty hahaha do uje?http://cokollata.com/forumi/Smileys/default/designall5.png (http://javascript<b></b>:void(0);)

Lapsi
10-04-10, 11:19
Flm eh tu rrit rroga ty hahaho flm..mendova se do thuash puna

roadrunner
10-04-10, 11:23
te na pa u rrit puna ste rritet as rroga :P...per te ju se di hahaho flm..mendova se do thuash puna

Lapsi
10-04-10, 11:30
te na pa u rrit puna ste rritet as rroga :P...per te ju se di hahahahahahhahahahhahahahah
mua nese me ritet puna atehere me dyfishohet rroga

roadrunner
10-04-10, 11:32
Ku met mesa? Po du me than kesulkuqja, mos e zuri ujku najkun e po na qet faqen e zez?ahahahhahahahhahahahah
mua nese me ritet puna atehere me dyfishohet rroga

Lapsi
10-04-10, 11:34
Ku met mesa? Po du me than kesulkuqja, mos e zuri ujku najkun e po na qet faqen e zez?eshte ne hekurosje:Phttp://cokollata.com/forumi/Smileys/default/1169876dua6b4xjrh.gif (javascript:void(0);)

Marco
11-04-10, 01:09
marco ,,,, nje njeri qe sme njef nuke me ben aspak pershtypje vlersimet e tija,sepse e di kush jam dhe si jam,per ndryshe keni edhe ju nje vrime shiko mire mos po ngulesh najkunde,

Emine e shkurtova pak cito , po jo ne aspektin te keq diqka po thjesh hajgare mbaz temes,
Emine qikjo fjal kogja shum pom prek, veq masi edhe qeveria e ka miratu nese ngulet najkush mos me gjyku se demokraci, ateher edhe une po ta fali, UPS a u nxeh hekuri :redface: ???

Lapsi
11-04-10, 20:28
nese kerkon lemoshe nuk do te thote se do behesh pasanik ahahhahahahahahhahahhaahahahhhhaha

e_martumja
11-04-10, 20:36
Mbesa kishte shkuar te gjyshja per pushime. Ne mengjes gjyshja shkon qe ta zgjoje mbesen. Kur hyne ne dhome e shehe se ajo fle lakuriq. Ca eshte kjo pune moj vajze. Asgje gjyshe, carcaf modern- ia kthen mbesa.
Ne mbremja gjyshja cveshet dhe futet ne krevat. Kur hyne burri i saj habitet nga gjesti. Ca ndodhi ketu, ca po bene. Asgje burre, eshte carcaf modern- i thote ajo.
Mire mire, por duhet te hekuroset ky carcaf:Phahahahhahahahahahaha sa vjet i pati gjyshja :biggrin:

Lapsi
11-04-10, 22:41
hahahahhahahahahahaha sa vjet i pati gjyshja :biggrin:79 :P

Marco
12-04-10, 03:18
nese kerkon lemoshe nuk do te thote se do behesh pasanik ahahhahahahahahhahahhaahahahhhhaha

Shpresoj se si ke qu met te Leket se Shqipja Leket i ka en rend te Pare , kurse une une ty nuk tkom njoft per person te tillė :)

Lapsi
12-04-10, 09:12
Shpresoj se si ke qu met te Leket se Shqipja Leket i ka en rend te Pare , kurse une une ty nuk tkom njoft per person te tillė :)pa merak, leket i kam ne dore e jo ne zemer :)