PDA

View Full Version : Drag 402m ne Airport Prishtina (T-dillen me 2 maj)


Prishtina-racing
30-04-10, 11:25
Nese osht dikush prej jush i interesum me mar pjes ne gara Drag 402m mundeni me ardh ne aeroport te dillen me 2 maj ne pisten 3 te aeroportit dhe me e kalu ni vikend prefect jeni te mireseardhur.Garus ka prej krejt trojev shqiptare si nga Maqedoni,Shqiperia,Presheva,Mali i zi.

http://http://img11.imageshack.us/i/garao.jpg/

jadore
30-04-10, 11:32
Nese osht dikush prej jush i interesum me mar pjes ne gara Drag 402m mundeni me ardh ne aeroport te dillen me 2 maj ne pisten 3 te aeroportit dhe me e kalu ni vikend prefect jeni te mireseardhur.Garus ka prej krejt trojev shqiptare si nga Maqedoni,Shqiperia,Presheva,Mali i zi.

http://http://img11.imageshack.us/i/garao.jpg/
ne ora sa prishtina racing ..?...edhe qe dashta me ju vet ... a keni marr leje more djal per kete gare apo prap ilegale , se mos te bohet si heren e kaluar qe i lenduat policet e iket...
tash une veq po ves ,ta di a me ardhe ..

Prishtina-racing
30-04-10, 11:39
Prej Ores 13:00 deri ne ora 16:00..E kemi marr edhe lejen per ket te dille jon Shpk-ja,ndihma e shpejt,zjarrfiksat,muzika me DJ sigurimi i pistes me te gjitha paisjet dmth me senzora mates,skara e t-gjitha qka shkojn jon te organizume deri ne MAX...Ata garus qe marrin pjes ne gara Pagujn 5 eu e publiku e ka gratis veq le te knaqen...

Arsya pse osht shkel Polici me motorr e dim te gjith qe jemi kon aty ne pist...osht sha dhe esht fy Shoferi i motorrit prej policit te shpk edhe dikur i ka plas edhe ati edhe e honger pak polici.

Je e mireseardhun gjithqka ka me shku ne rregull edhe knaqsia e adrenalina ne MAX

jadore nese bon 1 pytje?Me qfar kerri po vjen :Dne ora sa prishtina racing ..?...edhe qe dashta me ju vet ... a keni marr leje more djal per kete gare apo prap ilegale , se mos te bohet si heren e kaluar qe i lenduat policet e iket...
tash une veq po ves ,ta di a me ardhe ..

Prishtina-racing
30-04-10, 11:43
http:///www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1742&stc=1&d=1272624153

jadore
30-04-10, 11:44
Prej Ores 13:00 deri ne ora 16:00..E kemi marr edhe lejen per ket te dille jon Shpk-ja,ndihma e shpejt,zjarrfiksat,muzika me DJ sigurimi i pistes me te gjitha paisjet dmth me senzora mates,skara e t-gjitha qka shkojn jon te organizume deri ne MAX...Ata garus qe marrin pjes ne gara Pagujn 5 eu e publiku e ka gratis veq le te knaqen...

Arsya pse osht shkel Polici me motorr e dim te gjith qe jemi kon aty ne pist...osht sha dhe esht fy Shoferi i motorrit prej policit te shpk edhe dikur i ka plas edhe ati edhe e honger pak polici.

Je e mireseardhun gjithqka ka me shku ne rregull edhe knaqsia e adrenalina ne MAX

jadore nese bon 1 pytje?Me qfar kerri po vjen :D

alfa romeo

Prishtina-racing
30-04-10, 11:46
Akej te Mirepresim :Dalfa romeo

roadrunner
30-04-10, 13:22
Shko kalle jadore se une s'muj marr pjes, ksaj here ma kan punu hahahahahahahaha....


alfa romeo

Prishtina-racing
30-04-10, 13:27
Gara e pare eshte :

Jadore-Alafa romeo VS Prishtina-racing mitsubishi Evo9 :PShko kalle jadore se une s'muj marr pjes, ksaj here ma kan punu hahahahahahahaha....

Gentiani
30-04-10, 19:16
une mendova e qesin fare flije ja i kallin grillat me pjeken pleskavica, qe po e shesin aeroportin o del naj kukakolle a fare redikell a fare sytliaq pa pare,:tongue: se me ja sosen rrotat limuzines nuk ben more ne kete krize. :biggrin:

prit edhe pak sa ta ndreqin avtobanin edhe dalum prej Vermice e deri ku te ndalemi pertej Merdares ne avtoban te Nishit e marojna Racing :tongue:

shfletuesi_
30-04-10, 20:58
A ban me marr pjese me bicilete !?

Kercovari
01-05-10, 06:50
http://www.salzburger-fenster.at/dbgfx/artikel/8464_1_04-esel.jpg
Ndigjova se merr pjese ne gare edhe ky i Zanier Unmik-ut...
:biggrin:

Prishtina-racing
01-05-10, 21:28
Jo me biciklete nuk bon,muncisht me naj trotinet :DA ban me marr pjese me bicilete !?

Prishtina-racing
01-05-10, 21:32
Se besoj qe muj me e prit un e ti autbanin :Pune mendova e qesin fare flije ja i kallin grillat me pjeken pleskavica, qe po e shesin aeroportin o del naj kukakolle a fare redikell a fare sytliaq pa pare,:tongue: se me ja sosen rrotat limuzines nuk ben more ne kete krize. :biggrin:

prit edhe pak sa ta ndreqin avtobanin edhe dalum prej Vermice e deri ku te ndalemi pertej Merdares ne avtoban te Nishit e marojna Racing :tongue:

Prishtina-racing
03-05-10, 09:00
http://www.youtube.com/watch?v=UYNcN6wccvo
http://www.youtube.com/watch?v=MMDpNpEE75k
http://www.youtube.com/watch?v=Tnb5kfslmlY
http://www.youtube.com/watch?v=Tnb5kfslmlY
http://www.youtube.com/watch?v=fNc6oLp0y6U
http://www.youtube.com/watch?v=8kwX1YdfnYY
http://www.youtube.com/watch?v=VwNrDkru0ig
http://www.youtube.com/watch?v=_jG0T5nLaFU
http://www.youtube.com/watch?v=UJo9vFerCMI
http://www.youtube.com/watch?v=KsHiv0rVQr4
http://www.youtube.com/watch?v=8Yx_Wk0upM8
http://www.youtube.com/watch?v=8UgOWO9fXbc
http://www.youtube.com/watch?v=PIoJIhkMCRk
http://www.youtube.com/watch?v=timjJXofwPo
http://www.youtube.com/watch?v=B1NLBSJUzbQ
http://www.youtube.com/watch?v=oCOQFj1Kg-A
http://www.youtube.com/watch?v=MmLMCokhXNA
http://www.youtube.com/watch?v=_rN0CtTglRE
http://www.youtube.com/watch?v=P05-6_4LDK0
http://www.youtube.com/watch?v=QNQOa03w84I

Japan Power


http://www.youtube.com/watch?v=D6gtVLDgH3Y
http://www.youtube.com/watch?v=usBSimCyvhA
http://www.youtube.com/watch?v=tYtYc9EJZPM
http://www.youtube.com/watch?v=5LhScfrjj50
http://www.youtube.com/watch?v=7XnBM_rOzwA
http://www.youtube.com/watch?v=7xgrZliAeGM
http://www.youtube.com/watch?v=j1Z_ElvgwME
http://www.youtube.com/watch?v=wGmMJbfM8cc
http://www.youtube.com/watch?v=N--hh4KcTJM
http://www.youtube.com/watch?v=D6gtVLDgH3Y

niemand
03-05-10, 09:21
Prap shumė palidhje.

Njerzit nė rrugė ku me mbajt garat?

Dhe e dyta asnjė police nuk e shofi nė rrugė aty? Vetėm njėmakine..

Mos genje popullin se ėshtė organizuar mirė se kjo nuk ėshtė organizim kur koktrashėt dalin nė gjysmė tė rrugės me i pa ata kokėtrashėt tjere ka po fluturojn.

Ky nuk ėshtė Organizimi cuno.

Prishtina-racing
03-05-10, 09:43
Se di sa i percjell ti kto sene...kjo ne krejt boten shkon qeshtu..Po te na osht edhe ni mentalitet tjeter qe si merr vesh kryt shqiptarit badiahava i thu Largou si merr vesh kryt pa ja pshtjell shpull me ja gju qyrrat mas qafe.

E dyta...Polic ka pas boll i sheh fotot tjera pak ma von 12 polic jon kon se sun e marrem krejt stacionin.

Nuk e kemi Genjy kerkon o shok secili sen osht shku prefect kush u kon aty kan mujt me e pa..Garat jon shku qysh osht mas miri,incidente ska pas ,konflikte mes garusve jo,as ni pjesmarrs nuk eshte lendu per fat te mir qka dashte ti me pas ma shum ?

Po ti e ki ma let me fol prej karrike po tishe kon ne ven temin e kishe pa..Prap shumė palidhje.

Njerzit nė rrugė ku me mbajt garat?

Dhe e dyta asnjė police nuk e shofi nė rrugė aty? Vetėm njėmakine..

Mos genje popullin se ėshtė organizuar mirė se kjo nuk ėshtė organizim kur koktrashėt dalin nė gjysmė tė rrugės me i pa ata kokėtrashėt tjere ka po fluturojn.

Ky nuk ėshtė Organizimi cuno.