PDA

View Full Version : Greqi, bretkosat bllokojnė rrugėn paralizohet trafiku


roadrunner
28-05-10, 23:03
Qdo dite e ma shume nga nje taksirat po e nxen ket virane hahahahhttp://bw.balkanweb.com/foto/34138.jpgGREQI- Nė njė autostradė nė veri tė Greqisė u paralizua pėr disa orė trafiku pasi mijėra bretkosa kanė dalė nė rrugė.
Shoferėt nė autostradėn ''Ignatia'', qė lidh portin e Selanikut me kufirin turk, nė lumin Marica, kanė deklaruar se bretkosat kanė ''pushtuar'' menjėherė rrugėn duke shkaktuar disa aksidente trafiku dhe duke e paralizuar atė.

Policisė rrugore iu deshėn disa orė pėr largimin e bretkosave nga autostrada. Ekspertėt nuk kanė arritur ende ta sqarojnė kėtė fenomen jo tė pėrditshėm.

Guri i madh
28-05-10, 23:09
po let shkojn ne itali me bllokue rrugen atje nuk kan guxim me shkue

Arb
28-05-10, 23:13
Edhe bretkosat e kane marr vesh qe Greqia eshte afer falimentimit.

Guri i madh
28-05-10, 23:21
Edhe bretkosat e kane marr vesh qe Greqia eshte afer falimentimit.


hhhasaaaa po thue edhe bretkosat kan dal ne protesta anti qeveritare

premium
29-05-10, 12:27
Paskan ik prej Italisė nga masakra :)
Grekėt paskan bo avakuimin per te plotsuar numrin e tyre per greva ;)