PDA

View Full Version : Nuk keni shikuar ka kohė Humor ? Pėrcillni ju lutem Jeta Xharrėn


murrizi
05-08-10, 21:31
Derisa po kthej "pėrgegje" disa shokėve e shoqėve tė mija kėtu, aty kėtu me veshė e shikoj edhe emisionin televiziv Jeta nė Kosovė.
Tashti merrne me mend njė Jeta Xharra tė ketė gjithė kėtė nderė tė math tė gjendet pėrballė njė diplomati si Ambasadori Shqiptar nė Britani, z.Mr. ZEF MAZI dhe pyetjet e saja duke menduar qė gjendet pėrballė Sami Lushtakut apo noj maloku qė ka rėnė n'sheher pėr bujtin.

Marco
06-08-10, 03:26
Derisa po kthej "pėrgegje" disa shokėve e shoqėve tė mija kėtu, aty kėtu me veshė e shikoj edhe emisionin televiziv Jeta nė Kosovė.
Tashti merrne me mend njė Jeta Xharra tė ketė gjithė kėtė nderė tė math tė gjendet pėrballė njė diplomati si Ambasadori Shqiptar nė Britani, z.Mr. ZEF MAZI dhe pyetjet e saja duke menduar qė gjendet pėrballė Sami Lushtakut apo noj maloku qė ka rėnė n'sheher pėr bujtin.

ku mujm me shiku psh Jeta ne Kosove
Kam tolbarin e ShqipTV jep serialet shqip, po jo Jeta ne Kosovė

GjIlAnAsI_cSi
06-08-10, 10:08
ku mujm me shiku psh Jeta ne Kosove
Kam tolbarin e ShqipTV jep serialet shqip, po jo Jeta ne Kosovė


http://www.jetanekosove.com/advCms/

Marco
06-08-10, 12:24
http://www.jetanekosove.com/advCms/

flm Gjilanasi