PDA

View Full Version : Barcoleta +18 (pa cenzur)


Crazy
04-12-10, 15:08
Kush din barcoleta le t'na qet ktu.
Jeni t'MirseArdhur.

qe un po ja filloj me njohNje shqipetar, nje amerikan dhe nje rus po provonin se cili e ka pijen tradicjonale me te forte.
Per ta provu kete marrin nje mi.
E marrin miun dhe e fusin ne vodka. Sa del miu i drejtohet vrimes tek muri. Kur pap pe shku tek vrima perplaset me muri
e shikoni sa e forte eshte vidka thot rusi.
Merr wiskin amerikani dhe fut miun ne te
E nxjerr miun dhe prap ku ja fut me koke murit para se te futej ne vrime.
I vjen rradha shqiptarit.
Merr miun, e fut ne raki, e nxjerr.
Niset miu. kur per sherr futet fill e ne vrime.
Zverdhet nga turpi shqiptari.
Kur del miu nga vrima me thik ne dore: KU ESHTE MACJA SE KAM ME JA Q.I ROBT E SHPIS

Crazy
05-12-10, 00:52
E kishte pas njoni [Nexhati] niher nje papagall edhe
sa here qe folke papagalli diqka keq fjal banale ai ja
shtike kryt n uje edhe papagallit i vike merzi edhe nuk e
perseritke mo t njejtin gabim edhe ky [Nexhati nje dit met pa
pare dhe vendos me shit papagallin e qet n pazar edhe aty kalon nj
e femer e bukur edhe papa...galli i fishkllon edhe ja bone ku qfar
e cope :P edhe ky [Nexhati] ja shtin kryt ne uje dhe ajo femra thot
e pata me marr po koka i keq i pakulturun e spe marr ky pronari ja bon
e jojo eshte shum i mir ,shum i meqem po sdi pse foli qashtu diqka

palidhje ,se vete qka t dush te pergjigjet ,kjo femra i thote ok edhe ja nis e
pyt papagallin ,Qka thu ti nese une nje nate vi ne shpi me ni njeri papagall
i pergjigjet thome :mirmrama zonje dhe zotri-ok mir e Qka nese une vi te 2 nat
e me dy njerz :thome mirmrama zonje dhe ju zotrinje -ok mir shum e
Qka nese une vi te 3 nate me tre njerz ne shpi -
Papagalli ooooo Nexhat shtima kryt n uje se po t ja qi rraspin e noness haha

Peja-Boy
05-12-10, 01:34
Ish pas kon feju ni tetovar e gruen e kish pas marr prej kosove edhe ju e dini qysh folin ata te tetoves....
edhe kur vjen dita me u martue i marrin kerret edhe vijne me e marr qiken prej kosoves ....
e rruges qikat bertitshin ...na e marrim nusen me qerr e me qie...(me kerre e me kije kan menu ata) ...edhe kjo nusja quditet thot ..po une pe di qe po me marrin per mem q*...ama pse po bertasin se....
edhe te nesermen pas nates se nuseris nusja qohet prej gjumit edhe vjehrri i vet e pyet .. A mun u ngrehe moj nuse (a mun u qove ka menu aj) ajo vet me veti tha ... heu kuku qe qkas po folkan kta...
pastaj nusja filloi me pjek mish edhe vjehrri prap i tha ... he mos nuse a mish piqke (a po pjek mish ka menu)....e ajo nusja prej nervozes ia ktheu.. Jo mish K*** po pjeki ta q**** at nane...

Crazy
05-12-10, 01:54
E blen 1 djal 1 or e shkon te baba i vet
O bab o bab kqyr qfar ore
Baba ja kthen - Tpshurrsha nto
Tani ky djali - pshurr sa tdush qe spi hike uji


hahahahaaha

Crazy
05-12-10, 01:59
jon kan shqiptari, gjermani edhe amerikani ;
edhe jon shty cili po derdhet ma shume (sperm) i pari gjermani e ka mush ni got, i dyti amerikani e ka mush ni tas ( pak ma shum se gjermani ) kur i ka ardh shqiptarit ja ka bo : KUSH NUK DIN NOT LE T'DEL PREJ DHOME

Crazy
06-12-10, 00:39
vvica me qen edhe nan.


njoni : ej a e din vicen me qen edhe nan?
tjetri : jo valla se di
njoni : t'qift qeni nanen
hahaah

lovely
07-12-10, 10:29
naten e marteses burri i thote nuses;

ai; une jam i pari per ty, apo jo?
ajo; po sigurisht i dashur, po qka keni qe te gjithe beni te njejten pyetje? :biggrin: