PDA

View Full Version : Veshjet, trend 2011...


Jana
12-03-11, 00:07
http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2011/03/4_304447848.jpg

Zgjidhni atė trend, qė mė sė shumti ju pėlqen dhe qė mė sė miri e shpreh stilin tuaj dhe nuk do tė gaboni
Tė gjitha vajzat dhe gratė, qė e pėrcjellin modėn dhe trendet e modės, dėshirojnė tė paktėn njė nga veshjet qė momentalisht janė moderne. As yjet nuk u rezistojnė trendeve tė modės, dhe shpesh, kur diēka ėshtė aktuale edhe nė modė, mund ta shohim tė veshur nga shumė persona tė njohur. Zgjidhen fustane portokalli, tė arta, tė bardha nė kombinim me kėpucė tė kuqe, fustane me modele tė lules, ose fustane tė thjeshta nė kombinim me xhaketa lėkure. Kur nė pyetje janė kėpucėt, nuk do tė gaboni, nėse vishni kėpucė elegante, ēizme dimėrore me taka tė larta. Nėse dėshironi veshje tė ngushtė pėr trupin, do tė vishni geta me dizajn. Aksesorėt i lemė pėr nė fund. Kėtė sezon do tė jetė “in” me syze pėr diell me formė tė syve tė maceve, kollare tė meshkujve ose ēantė nga lėkura e gjarprit. Me siguri ėshtė e ndaluar kombinimi i tė gjitha stileve menjėherė. Zgjidhni atė trend, qė mė sė shumti ju pėlqen dhe qė mė sė miri e shpreh stilin tuaj dhe nuk do tė gaboni.

dr1ta
23-04-11, 22:06
http://images2.pucci-media.com/Uploads/Image/01_small_Emilio_Pucci.jpg

http://images2.pucci-media.com/Uploads/Image/07_small_Emilio_Pucci.jpg


http://images2.pucci-media.com/Uploads/Image/19_large_Emilio_Pucci.jpg

Bohem :)

dr1ta
23-04-11, 22:20
http://www.klikk.no/multimedia/archive/00398/Paris_str_V_RF11_33_398446r.jpg


http://snakk.klikk.no/resized-image.ashx/__size/670x0/__key/CommunityServer.Blogs.Components.WeblogFiles/00.00.02.16.07/2043.Ninajarebrink_5F00_01.jpg

Zanzi/M
07-05-11, 22:15
T' gjitha t'mira ...po zhvillohen trendet :)

Guri i madh
07-05-11, 22:36
T' gjitha t'mira ...po zhvillohen trendet :)


pranver kjo stin esht e gjinis femrore . e na pusanat pak pare se me ardh vjeshta na del gjumi

Oqeani
07-05-11, 22:47
pranver kjo stin esht e gjinis femrore . e na pusanat pak pare se me ardh vjeshta na del gjumi


Ne nga nje T-shirt te zbardhuar nga dielli gaggaga

Guri i madh
07-05-11, 22:53
Ne nga nje T-shirt te zbardhuar nga dielli gaggaga

na ka marr pusi i hamzes ,na mashkujt veq fjal kena :biggrin: kur erdha sot pas dite nga puna ja dhash nji rund neper qytet ,e u ftofa nga kjo dynja

Oqeani
07-05-11, 22:55
na ka marr pusi i hamzes ,na mashkujt veq fjal kena :biggrin: kur erdha sot pas dite nga puna ja dhash nji rund neper qytet ,e u ftofa nga kjo dynja


Pse a nuk pate xhempere e te rroki fryma a ahhahahaa

Guri i madh
07-05-11, 22:58
Pse a nuk pate xhempere e te rroki fryma a ahhahahaaproceset natyrore nuk ndalen me pranver edhe gjinia femrore duket ndryshe lulet dalin mbi siperfaqe

Oqeani
07-05-11, 23:01
proceset natyrore nuk ndalen me pranver edhe gjinia femrore duket ndryshe lulet dalin mbi siperfaqe


Dalin dalin - por mos harro se edhe keputen hahahahha

Elina
20-09-11, 20:52
Lidhje s'kam cka eshte ne trend...as qe m'intereson bile....merzi i kam uniformat,pse me rrejte :tongue:

Ama k'si egzibicijash:biggrin: m'pelqejne,ja psh sikur ne kete video.

AGdRQoNtQaQ

Ardea
08-11-11, 14:40
Jam plotsisht mendimit te Elina, dhe Video shum super :biggrin: me rondsi esht mu ndje mir ne at qka e vesh, a esht trend a jo, nuk prish pun fare...se jo tesha e bon njeri, por njeri e bon teshen mendoj :cool:

Elina
08-11-11, 16:13
Jam plotsisht mendimit te Elina, dhe Video shum super :biggrin: me rondsi esht mu ndje mir ne at qka e vesh, a esht trend a jo, nuk prish pun fare...se jo tesha e bon njeri, por njeri e bon teshen mendoj :cool:Eshte nje fjale e urte popullore qe thote: vesha t'ben zoje,vesha t'ben toje :biggrin:

Dallandyshja_718
11-11-11, 03:58
Elina a e ke gati me m'a qep ate komplet qe t'a pata pru, e kishe em pate mat e peshua, para nje muaji:biggrin:,,,se m'kaloi maraku i tij dej t'bjen n'shtat... Hajt ngutu se kam met "tiriha" si morri ne n'i lekure...

Vec me t'perkujtua se si me m'i qep se mos po m'i ban kule...:biggrin:


http://demandware.edgesuite.net/sits_pod12/dw/image/v2/AACA_PRD/on/demandware.static/Sites-jonesny-Site/Sites-jonesny-catalog/default/v1320901928230/products/PG.10280658.JJ3WCXX.PZ.jpg?sw=126&sh=176 (http://www.jny.com/Sateen-Stretch-Tuxedo-Jacket/25915255,default,pd.html?variantSizeClass=&variantColor=JJ3WCXX&cgid=22962171&prefn1=catalog-id&prefv1=jonesny-catalog)
http://assets.macys.com/navapp/web20/assets/script/scene7/core/images/spacer.gif