PDA

View Full Version : Nese nje dite takohemi?


Faqet : [1] 2

Shpat
14-03-11, 11:18
Nje loje e re vetem per argetim.
Prsh nese neser me takon si do te reagon,
apo si do te prezentoheni?
Gjdo antar i pergjigjet antarit siper
une do te prezentohesha dhe do te ofroja kafe ne lokalin me te afert.

Po ti?

tipi engjellor
14-03-11, 16:02
do te kalojm shume mire.....

~AnnA~
14-03-11, 18:08
.....do me njohesh dhe fizikisht se si jam

Jana
14-03-11, 18:09
... do te te perqafoja shum ... dhe do te thoja;
Me ne fund u pam ...

Hajra
14-03-11, 18:15
........do te rrezoj dielli si kurre me par

~AnnA~
14-03-11, 18:17
do te kerkoja ndjese, qe s'te kam uruar martesen :(
Nuk e kam dite dhe pasi veres nje kohe relaitivisht te gjate nuk isha kendej,e me pas na u prish dardania, e me humbi fija e forumit, keshtu qe nuk e kisha marre vesh martesen tende e dashur jana
Meqe ra fjala :) te them tani Te trashegohesh! Le t'ju shoqeroje fati dhe lumturija ne cdo lemi te jetes....

Jana
14-03-11, 18:17
Per Hajra ishte ...

...hahahahhahaha t'kisha thon rri para vetures hahahahahah edhe 'tkisha joft menihet ....

M'kish ardh shum mir me te taku ...

Jana
14-03-11, 18:20
do te kerkoja ndjese, qe s'te kam uruar martesen :(
Nuk e kam dite dhe pasi veres nje kohe relaitivisht te gjate nuk isha kendej,e me pas na u prish dardania, e me humbi fija e forumit, keshtu qe nuk e kisha marre vesh martesen tende e dashur jana
Meqe ra fjala :) te them tani Te trashegohesh! Le t'ju shoqeroje fati dhe lumturija ne cdo lemi te jetes....


Faleminderi shum e dashur ...

T'kisha thon hiq mes ta nin se kuptoj une ...
Mir qe u bo me u taku e per tjerat s'ka pas problem ... sinqerisht shum kam deshir me ju taku ...

Meqense eshte e menqur dhe e versoj shum ... besoj qe kisha marr shum nga Anna ..

Nese do ishim taku ne Gjakov e kisha ftu edhe ne Familjen time ...

~AnnA~
14-03-11, 18:24
Te kisha sjelle nje dhurate shume te bukur :)
Flm per te gjitha xhan Jana!

Hajra
14-03-11, 18:26
do te kerkoja ndjese, qe s'te kam uruar martesen :(
Nuk e kam dite dhe pasi veres nje kohe relaitivisht te gjate nuk isha kendej,e me pas na u prish dardania, e me humbi fija e forumit, keshtu qe nuk e kisha marre vesh martesen tende e dashur jana
Meqe ra fjala :) te them tani Te trashegohesh! Le t'ju shoqeroje fati dhe lumturija ne cdo lemi te jetes....


pse a e martume eshte a? ku ku ikni burra hahahahahah......

Oqeani
14-03-11, 18:26
AnnA - hajt ike ka tu ka plase zemra per Janen hahahh -

Oqeani
14-03-11, 18:26
pse a e martume eshte a? ku ku ikni burra hahahahahah......


Ani se nuk eshte marre me fole ahhahaha

~AnnA~
14-03-11, 18:28
AnnA - hajt ike ka tu ka plase zemra per Janen hahahh -
Po te te takoja, te kisha plas zemren ty :P
Hajra, c'pate re? :)) po dhe ti i martu je po ne nuk ikim :biggrin:

Hajra
14-03-11, 18:29
Ani se nuk eshte marre me fole ahhahaha


hajgare se edhe Angela Merkel e din qe u martu jana hahahahah.....

Hajra
14-03-11, 18:30
Po te te takoja, te kisha plas zemren ty :P
Hajra, c'pate re? :)) po dhe ti i martu je po ne nuk ikim :biggrin:


po ama ne mashkujt e gezoim te drejten me i martu nja 12 a 13 gra nuk po e di saktesisht hahahahah....

Jana
14-03-11, 18:32
hajgare se edhe Angela Merkel e din qe u martu jana hahahahah.....


Hahahahahhahaha bile edhe Barak Obama ma ka uru hahahahhahahaa...

Mes gaboni me ik qyyy ... kam pas deshir me te tku ty ...
Oqeanin se asht xheloz ... Annen dhe shum e shum miq qe i kam ketu ... edhe me ju tregu ...se edhe qe martohesh shoqerin s'ban mi humb ...

Oqeani
14-03-11, 18:36
Po te te takoja, te kisha plas zemren ty :P
Hajra, c'pate re? :)) po dhe ti i martu je po ne nuk ikim :biggrin:


jo hi por disi me pelcet lukthi hahahah

Hajra - Merkeli boll e qafke Klinsmanin por nuk pat fat me e mashtru e mbet beqareshe ahhahhah

Hajra
14-03-11, 18:37
jo hi por disi me pelcet lukthi hahahah

Hajra - Merkeli boll e qafke Klinsmanin por nuk pat fat me e mashtru e mbet beqareshe ahhahhah


hahahahahaha....jo more e martume ashte po nusen nuk e merr me vete kurr hahahahah....

Oqeani
14-03-11, 18:39
hahahahahaha....jo more e martume ashte po nusen nuk e merr me vete kurr hahahahah....


A po a - une bash mendojsha : Ka pare ajo hahahhahah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
14-03-11, 18:42
A po a - une bash mendojsha : Ka pare ajo hahahhahah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


R kisha njoft ket Xhelozin meniher ... se pi inatit ish bo kuq hahahahahahahaha

Oqeani
14-03-11, 18:46
R kisha njoft ket Xhelozin meniher ... se pi inatit ish bo kuq hahahahahahahahaahhahaha Nuk e kisha lene me u kthy vet ne shtepi hahahha

Jana
14-03-11, 18:48
ahhahaha Nuk e kisha lene me u kthy vet ne shtepi hahahha


Hahahahahahhahahahaha m'kish percjell per n'shpi hahahahahahhaahahhaa

Besoj qe kemi pas mjaft muhabet me fol ...

Oqeani
14-03-11, 18:49
Hahahahahahhahahahaha m'kish percjell per n'shpi hahahahahahhaahahhaa

Besoj qe kemi pas mjaft muhabet me fol ...


Edhe kepucet ti kisha dathe hahahhaha

Jana
14-03-11, 18:51
Edhe kepucet ti kisha dathe hahahhaha


Hahahahahahhahahahahaaha flm ...

Dushku
14-03-11, 19:07
....te kisha dhene.....rechn. e tel. :tongue::biggrin:

Jana
14-03-11, 19:09
....te kisha dhene.....rechn. e tel. :tongue::biggrin:


Sen s'te kuptova ...

E di qe kishim pagu secili per veti ...

Dushku
14-03-11, 19:15
Sen s'te kuptova ...

E di qe kishim pagu secili per veti ...


Zoti mos e befte ne stilin e ketyne me pagujt( secili n'vete)!:biggrin:

Ps.Nuk mendova se tema eshte me u taku me anetarin siper ;) me fal jana:)

Nese me Janen nje dite takohemi se kisha lene me paguajt cent... :smile:

Jana
14-03-11, 19:17
Zoti mos e befte ne stilin e ketyne me pagujt( secili n'vete)!:biggrin:

Ps.Nuk mendova se tema eshte me u taku me anetarin siper ;) me fal jana:)

Nese me Janen nje dite takohemi se kisha lene me paguajt cent... :smile:

Aha ok ...

hahahahhahahahahahahahaha kjo puna e pageses nambeti shaka ...sepse kuptohet ... edhe une me pagu so preoblem ...

Nese ishim taku ... te kisha njoft me mir sepse shum pak ju njoh ...

Qika^Me^Kule
14-03-11, 19:19
Une te kinsa dhen dic tjeter... :biggrin::tongue:

Dushku
14-03-11, 19:21
....jep-merr.de "pazarllek serioz" kishim bo :biggrin:

Dushku
19-03-11, 16:20
Ne takim te pare,lirshem flet belbezimi
fjaleve u dridhen buzet,buzeve vet guximi

Jana
19-03-11, 17:54
... bash mir ish bo ,,,,

Dushku
21-03-11, 12:43
....te kisha dhene nje lule

drinibardhe
21-03-11, 13:57
du puthjen ...qe me premtove

AliSia
21-03-11, 13:58
.....veshin ka me te gic ..!:biggrin::tongue:

Hajra
21-03-11, 14:32
.......do ta nderroi rrugen

Jana
21-03-11, 14:36
...me kish ardh mir ...

Hajra
21-03-11, 14:39
.......kisha mbet pa text

SANTANA-29
21-03-11, 15:36
.......kisha mbet pa text

shruje nje leter e leco kur ta takojsh,,:biggrin:

Hajra
21-03-11, 16:00
shruje nje leter e leco kur ta takojsh,,:biggrin:....e kisha harru letren prap pa text kisha mbet hahahahah...

Qika^Me^Kule
21-03-11, 16:47
..... vaj halli per Ty ***** :biggrin:

Dushku
21-03-11, 17:06
....... *****yjet deshmitar do te na ishin :tongue::biggrin:

Qika^Me^Kule
21-03-11, 17:08
..........prei 5 yje 10 kan me tu ba'eeeee :tongue:

Dushku
21-03-11, 17:11
...hiq pa fjale,ishim marre vesh :biggrin:

Qika^Me^Kule
21-03-11, 17:14
........ S'kinsim pas pse te flasim.... sepse nga nje here dhe hesht.. -i flet vet :biggrin:

Dushku
21-03-11, 17:17
...s'eshte interesant, nese cdo jave takohemi ateher eshe OK:tongue:

Qika^Me^Kule
21-03-11, 17:21
Agahahggaaghaghaaghaghaghaghagh ( S'je normal :biggrin: )

....... te tjerat jan me lehte :tongue:

Dushku
21-03-11, 17:30
.....plot "milincione" ishim mbush :biggrin:

Qika^Me^Kule
21-03-11, 17:32
..... Ja kinsa tregu zuzultatin :biggrin::tongue:

Dushku
21-03-11, 17:35
...me "zuzultat" te mire perfundohemi:wink::biggrin:

Qika^Me^Kule
21-03-11, 17:43
....... hiq si dihet..... a mir apo.... kret trishtushem :tongue:

AliSia
21-03-11, 18:56
Veq i thom shikom se si po dukem..!:biggrin:

drinibardhe
21-03-11, 19:22
Veq i thom shikom se si po dukem..!:biggrin:


do i beja naj gja qe nuk ja kisha ba ma pare ahahahahaha

SANTANA-29
21-03-11, 20:33
....e kisha harru letren prap pa text kisha mbet hahahahah...

Tregom kur te takojsh vi edhe une e lecoj letren mbas teje,,hahahahahhaha,,,

romansa
21-03-11, 20:48
Tregom kur te takojsh vi edhe une e lecoj letren mbas teje,,hahahahahhaha,,,
..te pershendes se moti ste kam takuar:rolleyes:

Hajra
21-03-11, 20:49
Tregom kur te takojsh vi edhe une e lecoj letren mbas teje,,hahahahahhaha,,,


...ma kujtove si ne klas ku na ndihmoishi shoket te drrasa e zez hahahaha.....
jo bre jo se nuk ban vaki hiq, jo per diqka po nafaken e kom une qashtu hahaha....

klm shoki

AliSia
21-03-11, 22:46
do i beja naj gja qe nuk ja kisha ba ma pare ahahahahaha

Veq kisha vazhduar rrugen as koken se kisha kthyar mbrapa e le mo me pershendetur ihihihiihihihihih..:biggrin:

tipi engjellor
21-03-11, 22:47
veq ishalla ne lift ishum taku aty skishe pas kah me shku ani me ba mu prish hahahahah

Dushku
23-03-11, 09:36
...do te cakrronim gotat :tongue:

Kaqanikasja
23-03-11, 09:37
do te rrinim bisedonim,pim kaffe ......

Dushku
23-03-11, 09:45
...ndodh edhe t'perqafohemi :biggrin:

rastesishT
23-03-11, 09:46
...ndodh edhe t'perqafohemi :biggrin:


Pse jo me deshire :biggrin: Po mos po xhelozojn keto femrat.

Dushku
23-03-11, 09:59
Pse jo me deshire :biggrin: Po mos po xhelozojn keto femrat.

....Po nese rasteishT te takoj,do te kishim vertet cfare te bisedojm....me siguri se kishim pi edhe nga nje...kafe

rastesishT
23-03-11, 10:12
....Po nese rasteishT te takoj,do te kishim vertet cfare te bisedojm....me siguri se kishim pi edhe nga nje...kafe


Per me bisedu edhe shume ka kemi. :smile: Ani per naj bastore sportive piiih ma hupi benfika bre 1500 euro :biggrin:

Dushku
23-03-11, 12:54
Per me bisedu edhe shume ka kemi. :smile: Ani per naj bastore sportive piiih ma hupi benfika bre 1500 euro :biggrin:

...ndoshta i kishim fitue prap qato 1500.- :biggrin:

Hajra
23-03-11, 15:21
...ndoshta i kishim fitue prap qato 1500.- :biggrin:


ishalla bre dushk i ke fitu hahahahah...

Dushku
23-03-11, 15:32
ishalla bre dushk i ke fitu hahahahah...

...ende ne keto lojera nuk jam hy...por se bashku rastesishT i thash ndoshta kishim mund me i nxjerr ato qe i kish humb...ha hahahahah

rastesishT
23-03-11, 15:43
...ende ne keto lojera nuk jam hy...por se bashku rastesishT i thash ndoshta kishim mund me i nxjerr ato qe i kish humb...ha hahahahah


hahahahhaha hei po as une kurr skam lujt po ni tezak dreqi e hangert tha hajde e lujna ka nja edhe une thash u ba e shtina nja me 50 cent edhe masi e shtina me 50 cent i thash tyben mire e ki se ma mire 0.50 cent me lujt bastore se sa me ta pagu kafe ty ne dasht e don i fitoj... po qe ma prishi per nja bre...


Hajro ty si expert kena me te marr hahahahha

Qika^Me^Kule
23-03-11, 16:10
...ende ne keto lojera nuk jam hy...por se bashku rastesishT i thash ndoshta kishim mund me i nxjerr ato qe i kish humb...ha hahahahah

Nese humb nje here..... e kot asht ce mund ta fitosh perseri ate gje !!!

Dushku
23-03-11, 16:22
....te dy mire do t'edukohemi :tongue:

Qika^Me^Kule
23-03-11, 16:24
S'ke per ta takuar kurr askend !!

Jana
23-03-11, 16:51
... do te te percafoj shum ...

tipi engjellor
23-03-11, 16:52
e kishum pi nga nje kafe....e kan jana me perqafu ti

Jana
23-03-11, 16:55
Hahhaahhahahaa ... kur te shkojn ndonje dit en airoport ndalna e pijm kaffe hahahahhaa..

p.s qikiten mer ...e kam motrushe ...

tipi engjellor
23-03-11, 17:08
Hahhaahhahahaa ... kur te shkojn ndonje dit en airoport ndalna e pijm kaffe hahahahhaa..

p.s qikiten mer ...e kam motrushe ...
shuj ma hahahhaha ste nguci ma te pershendes shume

Jana
23-03-11, 17:09
shuj ma hahahhaha ste nguci ma te pershendes shume


Hahahahahhahahaha pse mer sha t'bona hahahahahahaha...

tipi engjellor
23-03-11, 17:17
pse po jua tregon deren time te tjereve hahahahah po bej humor se te gjithe jane te ftuar kush don te me takoje .....

Jana
23-03-11, 17:22
... aii pi Gjk deri en Airoport sa dera eshte ...mes u tut ti hahahahaha

Dushku
23-03-11, 18:11
...ne jacuzzi do te shkumohemi:tongue::biggrin:

rastesishT
23-03-11, 18:16
Te them nuk qenke typ i imi :D

Qika^Me^Kule
23-03-11, 18:16
Me muzike do te argetohemi :biggrin::tongue:

AliSia
23-03-11, 18:17
.......!!

Dushku
23-03-11, 18:20
....me "Happy End":eek: do te perfundohemi:biggrin:

AliSia
23-03-11, 18:22
Veq nga nje pershendetje..:biggrin::biggrin: por edhe aty kisha menduar..!! ama pershendetur a jooo?!

Qika^Me^Kule
23-03-11, 18:24
....me "Happy End":eek: do te perfundohemi:biggrin:

Me kujtimet e pa haruara do te largohemi :biggrin:

Dushku
23-03-11, 18:27
Me kujtimet e pa haruara do te largohemi :biggrin:
....ne nje hije do te freskohemi :tongue::biggrin:

Qika^Me^Kule
23-03-11, 18:32
....ne nje hije do te freskohemi :tongue::biggrin:


Ne te njejtin kamin do te ngrohemi :tongue::biggrin:

Dushku
23-03-11, 18:34
Ne te njejtin kamin do te ngrohemi :tongue::biggrin:
....njeri-tjetrit do ti afrohemi:eek::biggrin:

Qika^Me^Kule
23-03-11, 18:38
....njeri-tjetrit do ti afrohemi:eek::biggrin:


Dhe ne fund do te dorezohemi :biggrin::biggrin::tongue::eek::eek:

rastesishT
23-03-11, 18:38
Martohemi per letra po bahet nami tiiiiih

Qika^Me^Kule
23-03-11, 18:42
shte si von te martohemi...........:eek:

P/s. Me kend e pate fjalen me mua me u martu apo Dushku-n , sepse goxha je ba merak ne te....

rastesishT
23-03-11, 18:44
Pse mendoni qe duhet te jeni gjithmon ne qender te vemendjes ju femrat... :)

Dushku
23-03-11, 18:53
.....se pari duhet te qartesohemi :wink:

rastesishT
23-03-11, 18:54
Se dyti duht t takosh dy femijt e mij :D :D

~AnnA~
24-03-11, 12:26
Se dyti duht t takosh dy femijt e mij :D :D

...se treti duhet te te njohtoj me bashkeshortin :P
O rastesisht, pse behesh i keq perderisa je i mire :smile:
edhe cupat mos mi nguc se me hyn nder hak :D

Daglasi
24-03-11, 12:29
Do te respektoj,e do te sillem si me tpas motrushe.

~AnnA~
24-03-11, 12:30
Respekti i dyanshem daglas...
Nese nje dite takohemi, ta sjelle nje dhurate te bukur :smile:

Daglasi
24-03-11, 12:41
Dhurat me bjen mue met dhan,sa kisha pas deshire me dite se cilat dhurata te pelqejn,qe te ka kisha zgjedh nje...

~AnnA~
24-03-11, 12:42
dhurate per mua do jete takimi im me ty :)

rastesishT
24-03-11, 14:04
...se treti duhet te te njohtoj me bashkeshortin :P
O rastesisht, pse behesh i keq perderisa je i mire :smile:
edhe cupat mos mi nguc se me hyn nder hak :D


Hahaha, se katerti ju ftoj ne vizite ne shtepin time me gjithe bashkeshortin :P :smile: AnnA ndali cupat edhe une do ndalem :D haha

Nese nje dite takohemi te propozoj nje kenge vallezimi.

Kaqanikasja
24-03-11, 14:14
pershendetemi dhe ikim rruges tone

Dushku
24-03-11, 14:39
....do te zgjedhim rrugen e drejte,qe mos te lakohemi :D

Kaqanikasja
24-03-11, 14:45
hhhehe rruga e drejt eshte gjithmone me e mira

Jana
24-03-11, 18:32
... ish bo mir....

Hajra
24-03-11, 18:36
.......e po veq nafaken qe e kam kish kris kjameti qat dit hahahahahah....

Buqja_ch
24-03-11, 18:41
Edhe une pa nafak qenkam ... pershndetjeeee oooooooo

.

Hajra
24-03-11, 18:44
......mos me thirr ne emer hahahahahahaha...

Buqja_ch
24-03-11, 18:46
JO .... ku te kame o vella


.

Hajra
24-03-11, 18:48
JO .... ku te kame o vella


....qe oj motrushe, po a ke mujt a je lodhe a qysh kalove sot,

Buqja_ch
24-03-11, 18:51
...qe oj motrushe, po a ke mujt a je lodhe a qysh kalove sot,

.. mire mire edhe pak ne pun..

( erdhem po na lodhi rruga ditet po shkojn shpejt,keshtu do te thoja per afer ne Prishtine ) ...

.

AliSia
24-03-11, 20:21
E kisha pershendetur dhe e kisha ftur ne kaffe..:)

Daglasi
24-03-11, 21:04
Ka me ta kafshue faqen:biggrin:

AliSia
24-03-11, 21:18
:biggrin: nje box hundve

Daglasi
25-03-11, 12:30
Per xemlen-Do te marr me shkue ne Oher:biggrin::wink:

Jana
25-03-11, 14:59
... mir qe u pam ...

Dushku
25-03-11, 15:03
....me nga nje pije do te freskohemi :)

Jana
25-03-11, 15:07
... do ta dij a ka te drejt intuita ime ...

Hajra
25-03-11, 15:23
......do te jete nje dite e veqant ne jeten time,

Jana
25-03-11, 15:26
..rrebel qysh je mer... ncncnccncncnc pernime rrebel koke hahahahahaha

Hajra
25-03-11, 15:38
...te kisha thane me fal janen jam duke e prit, hahahahahah...

Jana
25-03-11, 15:39
Hahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhaahaha

Ani prit amo vec ni Jana eshte hahahahahahahaha

drinibardhe
25-03-11, 15:41
ne shenje respekti nje puthje ....sic e din vete ajo ...deri sa te dridhet ..e te shembet perdhe ahahahah

Jana
25-03-11, 15:44
... hahahahahahahahhahahaaha se ka at fat ky me em taku mue ....

Hajra
25-03-11, 15:54
Hahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhaahaha

Ani prit amo vec ni Jana eshte hahahahahahahaha

..... e une veq ata e kisha prit ,isha shty pak ma qanej e isha ba serioz hahahahah,,,

Jana
25-03-11, 15:55
..... e une veq ata e kisha prit ,isha shty pak ma qanej e isha ba serioz hahahahah,,,


Hahahahhaahhahahaha edhe une isha bo nervoz edhe qaty t'kisha lon ....hahahahahahaha

Hajra
25-03-11, 16:00
Hahahahhaahhahahaha edhe une isha bo nervoz edhe qaty t'kisha lon ....hahahahahahaha


....une hala isha met tuj prit sot e ate dit hahahahahahahahah...ama prej venit nuk kisha lujt hahahah,,,

Jana
25-03-11, 16:02
....une hala isha met tuj prit sot e ate dit hahahahahahahahah...ama prej venit nuk kisha lujt hahahah,,,

Hahahahahhahahahahahahhaa as une kryt mbrapa se kisha kthy ....

Hajra
25-03-11, 16:05
Hahahahahhahahahahahahhaa as une kryt mbrapa se kisha kthy ....

......sigurisht qeshtu po u bajkan permendoret hahahahahahahahah....

Jana
25-03-11, 16:06
......sigurisht qeshtu po u bajkan permendoret hahahahahahahahah....


Hahahahahahhahahahhaaha po de ... epo qishtu rrebelat e kan ..nuk lshojn rrug ..sha be bo ... dyt me mene kemi qellu ...
O as qe isha ardh ni lule me ta vanu te permendorja hahahahahaha

Hajra
25-03-11, 16:12
Hahahahahahhahahahhaaha po de ... epo qishtu rrebelat e kan ..nuk lshojn rrug ..sha be bo ... dyt me mene kemi qellu ...
O as qe isha ardh ni lule me ta vanu te permendorja hahahahahaha


hahahahahahahahha..... o nuk te kisha lon edhe sa here te kishe kalu asajde te kisha thirr tinez rrrebele, prap serioz hahahahahahha....

Jana
25-03-11, 16:14
hahahahahahahahha..... o nuk te kisha lon edhe sa here te kishe kalu asajde te kisha thirr tinez rrrebele, prap serioz hahahahahahha....


Hahahahahahhaahhahaha as qe em kishe pa andej ti , ka Tranziti isha shku veq mes met ra ka rruga jote ... hahahahahahahaha

Hajra
25-03-11, 16:15
Hahahahahahhaahhahaha as qe em kishe pa andej ti , ka Tranziti isha shku veq mes met ra ka rruga jote ... hahahahahahahaha


...o i kisha shti keta te komunes me ma ndrru vendin para deres tane hahahahahahaahah....

Jana
25-03-11, 16:17
...o i kisha shti keta te komunes me ma ndrru vendin para deres tane hahahahahahaahah....


Hahahahahahhahahahahaha en vend temin ti me bo plane aaa...
hahahahahaha en Komune e kam Axhen hahahahahaahahahhaa

Ju kisha thon met largu pi GJK-s se pem pengon hahahahahaha

Hajra
25-03-11, 16:19
Hahahahahahhahahahahaha en vend temin ti me bo plane aaa...
hahahahahaha en Komune e kam Axhen hahahahahaahahahhaa

Ju kisha thon met largu pi GJK-s se pem pengon hahahahahaha


...ti paske harru qysh i nderon komuna deshmoret hahahahahahahah......

ku ti kisha thane ata amin, hahahahah

Jana
25-03-11, 16:22
...ti paske harru qysh i nderon komuna deshmoret hahahahahahahah......

ku ti kisha thane ata amin, hahahahah

Hahahahahahahhahahahaha jo deshmor si ti paska me u mbush qyteti hahahahahahahhaha


... s'kem mu taku se perlahem ....

Hajra
25-03-11, 16:24
Hahahahahahahhahahahaha jo deshmor si ti paska me u mbush qyteti hahahahahahahhaha


... s'kem mu taku se perlahem ....


hahahahahahahahahhahah...deshmori i pritjes hahahahahahaah....

Jana
25-03-11, 16:25
hahahahahahahahahhahah...deshmori i pritjes hahahahahahaah....

...hahahahahahahahhahahahahahahhahaahahahaha

Takim i deshura ....

Qika^Me^Kule
25-03-11, 18:42
......kem cka te bisedoim se bashku !!

Jana
25-03-11, 18:47
,,ishim knaq ty fol e ty kesh ...

Qika^Me^Kule
25-03-11, 18:50
Shum... e sakte valla... do ishte knaqesi e imeja....

Jana
25-03-11, 18:58
..e kisha caff shum ,,,si motren time ...

Hajra
26-03-11, 07:13
.....do te shkruaja ne dritaren e asaj dhome `` kohe te lutem ndalo`` ndoshta ky do te ishte zeri me i fuqishem qe do ta bente kohen te degjoi dhe te kthej koken te lexoi deshiren time. Valle a do ta vizatoje ti zemren rreth kesaj deshire, qe kjo te ngel mu ne mes?

Buqja_ch
26-03-11, 07:47
... do ta zgjas doren te them cakma Vella shume ,, ec pim ni kafe se sje normal ti ???? hahahha

me thuaj a vjen se ??? hahahhahaaaaaaaaaaaa

.

Oqeani
26-03-11, 07:50
Po po vi - A po mendon dikund ka Shvajcaria

A me prite se ?

Buqja_ch
26-03-11, 08:16
harroje Shvajcarin se skam koh ahahha

.

Oqeani
26-03-11, 08:17
Ani mos po me pret Idila :(

rastesishT
26-03-11, 08:18
Po e nisim edhe nje avanture te re.

Hajra
26-03-11, 08:26
... do ta zgjas doren te them cakma Vella shume ,, ec pim ni kafe se sje normal ti ???? hahahha

me thuaj a vjen se ??? hahahhahaaaaaaaaaaaa

.


...pytje pak e tepert po me duket, dihet ajo pune per motrushen si ty hahahahah....

Buqja_ch
26-03-11, 08:33
...pytje pak e tepert po me duket, dihet ajo pune per motrushen si ty hahahahah....


Te pyta se kemi then me pi qaj hahahah ,,ndoshta te dyjat TOPI se lun...... Miremengjes kalo ni dite te mire

.

Lapsi
26-03-11, 14:31
do ha bakllava

rastesishT
26-03-11, 14:42
Do kalojm uren sebashku.

Jana
26-03-11, 14:48
...do ta kisha kenaqsin dhe nderin te te njofotoj me nje realitet krejt ndryshe ...

AliSia
26-03-11, 15:15
Do te pim kaffe se bashku.!

drinibardhe
26-03-11, 15:16
do banim ate gje qe e lam pegjgysem .ahahaha ta kryjme se vdicem ahahaha

Qika^Me^Kule
27-03-11, 17:42
....... nuk do te ndalem se takuarit :biggrin: !!

~AnnA~
27-03-11, 17:52
...do te kerkoja te takohemi edhe shume here te tjera....

Qika^Me^Kule
27-03-11, 18:25
....... mendim tend assesi nuk do e refuzoja :biggrin:

emine
27-03-11, 18:36
do vdisje se qeshuri,,gagag hiih ehehehe:tongue:

rastesishT
27-03-11, 18:44
E kendojm kengen ton t preferuar.

romansa
27-03-11, 18:51
...shpresoj se do te permbushet kerkesa jote e kahmotshme!!!

Lapsi
27-03-11, 19:42
do e pyetsha si eshte jeta larg vendlindjes

romansa
27-03-11, 19:44
do e pyetsha si eshte jeta larg vendlindjes

...do ti thosha se jetn larg vendlindjes nuk mundesh me dite si eshte... nese nuk e shijon vet...8

Shpat
27-03-11, 19:46
...shpresoj se do te permbushet kerkesa jote e kahmotshme!!!

Shpresoj,,,,,,ti pagun :wink:

romansa
27-03-11, 19:48
Shpresoj,,,,,,ti pagun :wink:

...o paguaj se sbehet nami ...:biggrin:

Shpat
27-03-11, 19:50
...o paguaj se sbehet nami ...:biggrin:

,,,,nese vjen te une paguj ti,nese vij te ty paguj une,a bon: :wink:

romansa
27-03-11, 19:52
,,,,nese vjen te une paguj ti,nese vij te ty paguj une,a bon: :wink:
poa jo more bash perkundrazi duhet me qene :biggrin:

rastesishT
27-03-11, 19:57
Do te te bej qe te shkrihesh se qeshuri.

Qika^Me^Kule
28-03-11, 16:45
..... do te takohem her pas here.....

Dushku
28-03-11, 17:21
..... do te takohem her pas here.....
.........gjer sa komplet me ta marre.....gripin:biggrin:

Qika^Me^Kule
28-03-11, 17:35
............ cdo min... do ta shfrytezoi :biggrin::tongue:

Dushku
28-03-11, 17:41
............ cdo min... do ta shfrytezoi :biggrin::tongue:
...ne cdo cast....do te gezoj:biggrin:

Qika^Me^Kule
28-03-11, 17:46
..... nuk i ndahem sa t'jem gjalle :biggrin::biggrin:

Dushku
28-03-11, 17:50
...do t'i sillem verdalle:biggrin:

Qika^Me^Kule
28-03-11, 17:59
..... do te hjekim nje mall.... :biggrin:

Dushku
28-03-11, 18:06
....s'na duhen shume fjale :biggrin::tongue:

Qika^Me^Kule
28-03-11, 18:09
.... do te riem ne Hesht-je.. :tongue:

elvio
28-03-11, 18:51
Do kishit pershendetjen time

Buqja_ch
28-03-11, 21:50
Do te lutesha te gjesh kohe sa per nje kafe me pak llafe ...

.

AliSia
28-03-11, 21:50
Nga nje kaffe pse joo...;)

tipi engjellor
28-03-11, 21:52
....frigohem mos do te jem i lodhur .....

elvio
28-03-11, 22:04
S'FRIKESOHEM,por do ju pyesja.

Mundesh te me japesh pak energji nga ajo e te postuarit ne fd

Qika^Me^Kule
29-03-11, 17:00
........ do te riem vetem ne Hesht-je.. :biggrin::biggrin:

Dushku
29-03-11, 17:04
....pa limit do t'relaxohemi :tongue:

Qika^Me^Kule
29-03-11, 17:33
......... trendafilin dhurat e ke.... :biggrin::biggrin:

Dushku
29-03-11, 17:40
....balle per balle do te kuvendohemi:tongue::biggrin:

rastesishT
29-03-11, 17:53
Do shikonim se cilit i duhet me shume frymemarrje.

Qika^Me^Kule
29-03-11, 18:20
....balle per balle do te kuvendohemi:tongue::biggrin:


Sy me sy do te shikohemi :biggrin::tongue:

Dushku
29-03-11, 18:46
Sy me sy do te shikohemi :biggrin::tongue:

....s'bon dhe shume se rebelohemi :biggrin::biggrin:

Qika^Me^Kule
29-03-11, 19:01
28NyViQQdv4&feature=related

drinibardhe
29-03-11, 19:45
do kishim ba sex ahahahaha

elvio
29-03-11, 20:04
Eliminoj mundesine e te takuarit,sepse je nen moshe Drino:smile:

vjeshta
29-03-11, 20:30
Do te ndjehni komod.

AliSia
29-03-11, 20:59
Besoj se kishem kaluara mire se bashku.:) nga nje drek apo kaffe

emine
29-03-11, 21:04
jam pervjel ka punoi niher spo takohmi,pe lajm per boten tjeter:tongue:

AliSia
29-03-11, 21:05
Ani de kur ti krysh punet e cekum takimin ahhahhaha..:) Ani edhe atje takohem ..besoi atj eshte qetesi ahahahah

vjeshta
29-03-11, 21:05
jam pervjel ka punoi niher spo takohmi,pe lajm per boten tjeter:tongue:

Ne ate bote ka gjehnet dh gjehnem e nuk i dihet :P

elvio
29-03-11, 21:07
Do ikte ora cuditshem ne biseden e zhvilluar(pse jo ne park lojrash)

tipi engjellor
29-03-11, 21:36
po po alisia kafe une e ti dreken hahaha a edhe eminja me bicikel po me duket jam kah e shoh hahahah

elvio qe kalon nga kosova ksajde me ke ty e hajres ju kum tha diqka po se di hjara koka humb keto dite

emine
29-03-11, 21:40
Ne ate bote ka gjehnet dh gjehnem e nuk i dihet :P
ishalla sje ka me pshtjellesh edhe ti ka fet me ma spjegu fillozofin e saja dyjeje ,me rendsi qatje jan krejt pa pare edhe ku a ma nxehte une shkoi, tash ju duhni me lyp ka jan grijaqat dhezte :P

emine
29-03-11, 21:41
[QUOTE=tipi engjellor;2047180]po po alisia kafe une e ti dreken hahaha a edhe eminja me bicikel po me duket jam kah e shoh hahahah

elvio qe kalon nga kosova ksajde me ke ty e hajres ju kum tha diqka po se di hjara koka humb keto dite[/QUOTE
ev shum jam ka te peraftyrohna une ty koheve te fundit:biggrin:shytju ma qaknejna se te shkeli une me filispic

emine
29-03-11, 21:43
Ani de kur ti krysh punet e cekum takimin ahhahhaha..:) Ani edhe atje takohem ..besoi atj eshte qetesi ahahahah
qatje kemi me kall netin krejt,ani qysh jemi ngalishem edhe than po lidhet neti,ahu alisia mu knaqe kemi hahahahhah

AliSia
29-03-11, 22:10
qatje kemi me kall netin krejt,ani qysh jemi ngalishem edhe than po lidhet neti,ahu alisia mu knaqe kemi hahahahhah


Tash emine me bon ne qef shume per net qe paska edhe atje rrjet se bash pa net as komen nuk e boj askun ahahahhahah

Me Eminen besoj se kalojna shume mire tu bo llafee tu pi kaffe..;)

Qika^Me^Kule
30-03-11, 15:51
.... ja vlen ai takim !!

drinibardhe
30-03-11, 15:57
euforikisht do hakmerresha ahahaha

~AnnA~
30-03-11, 15:58
....s'do e merrja vesh qe iken ora, se krejt muhabet je ti :)
Te pershendes shume...

Ishte per Qiken me kule

e me ty drini, nuk e kisha bere as 5 minuta :P

drinibardhe
30-03-11, 16:00
....s'do e merrja vesh qe iken ora, se krejt muhabet je ti :)
Te pershendes shume...

Ishte per Qiken me kule

e me ty drini, nuk e kisha bere as 5 minuta :P

]ahahahahahahaha kush te pyeti ..... si tha dhelpra ...????? nuk jane pjek rrusht ahahaha hajde mos ki merak

Qika^Me^Kule
30-03-11, 16:38
....s'do e merrja vesh qe iken ora, se krejt muhabet je ti :)
Te pershendes shume...

Ishte per Qiken me kule

e me ty drini, nuk e kisha bere as 5 minuta :P

Kemi per cka te bisedoim.....

Flm... gjithashtu dhe une te pershendes Ty...!

Dushku
30-03-11, 16:55
..do T'i beja nje xhiro me biciklet, se kerri ndot ambientin:tongue::biggrin:

rastesishT
30-03-11, 21:14
E di far?!
T kujtohet ?!
Ajo loja q benim Si e kuptove q nuk t putha me ndjenja?!
Heren tjeter pa to do t t t puth dhe nuk do ta kuptosh. :D

Luana
01-04-11, 23:32
nese ................ behet termet qy

Jana
02-04-11, 08:43
... mir ish kon ...

Hajra
02-04-11, 08:51
...do te harronim Japonin

Qika^Me^Kule
02-04-11, 10:02
....... qjefin per asgje s'kam per ta prish :biggrin::tongue:

drinibardhe
02-04-11, 10:28
do te te kisha fut nje shpulle ..... se e meriton ahhahaha

Qika^Me^Kule
02-04-11, 15:17
...te kisha keshillue me perdor ilaqe antipsikotike :tongue:

Dushku
02-04-11, 16:37
,,,,,,duhet nje teme te ndjeshme me shtjellu, se kush kujt duhet me i pagu:biggrin:

rastesishT
02-04-11, 16:39
Do te vazhdojm punen qe na mbeti ne gjysme...

Qika^Me^Kule
02-04-11, 16:43
....do te flasim per tema te rendesishme :biggrin::tongue:

romansa
02-04-11, 17:15
....do te permbushet kerkesa yte!!

Peja-Boy
02-04-11, 18:34
Lloj Befasie :wink:

Zana_ch
02-04-11, 19:58
.......me ke borgj ni fli en bjesht te rugoves ! ....besa qysh ma kan thon se i bain flijat e mir noshte duhesh edhe 2 tepsija mi pagu ti ......more vesht , thuj PO mora

Peja-Boy
02-04-11, 21:46
.......me ke borgj ni fli en bjesht te rugoves ! ....besa qysh ma kan thon se i bain flijat e mir noshte duhesh edhe 2 tepsija mi pagu ti ......more vesht , thuj PO mora

Hahahahahah YES SIR :tongue:


...Fli do ham se bashku !!

tipi engjellor
02-04-11, 21:57
...te pakten do mundohem te kalojm me se miri qe po mos te takohemi me .....te jete nje mbres e mire....

Dushku
04-04-11, 18:23
Do te luanim nje loje...biliard :D

http://26.media.tumblr.com/tumblr_la9l3yAmhb1qcccdco1_500.gif

Jana
04-04-11, 19:01
.... do benim shum muhabet...

Qika^Me^Kule
04-04-11, 19:12
..... do te tregoi per humbien ne loje :biggrin::biggrin::tongue:

Hajra
04-04-11, 19:16
.....ka me u shkurtu nata

Jana
04-04-11, 19:21
... ihaaaaa sa muhabeti ....pa fund ...

Dushku
04-04-11, 19:25
..... do te tregoi per humbien ne loje :biggrin::biggrin::tongue:


S'do te ket humbes ne loje :biggrin::tongue:

Qika^Me^Kule
04-04-11, 19:26
S'do te ket humbes ne loje :biggrin::tongue:


..... fituesi do te shperblehet mire :biggrin::tongue:

Dushku
04-04-11, 19:29
..... fituesi do te shperblehet mire :biggrin::tongue:
...me mire se JackPot-i :biggrin:

Qika^Me^Kule
04-04-11, 19:30
...me mire se JackPot-i :biggrin:


Aghaaghaghaghahgaaghaghaghha ne ate moment do ti shohim te mirat....:biggrin:

Hajra
05-04-11, 08:13
.....do te puthja qafen e bukur,

Zana_ch
05-04-11, 10:42
ncuk , a mos je dracula..........


do te doja tebisedonim rreth librit PSE

rastesishT
05-04-11, 10:45
Nje perqafim te gjate do te ta dhuroja.

Zana_ch
05-04-11, 10:48
pse jo ama mos me bisedue shum gjat per shkrimet qe i kemi ne FD

jEtA_1
05-04-11, 11:47
Pse jo ishim njohur live dhe ndoshta ishim bere dhe mikesha te mira shpresoj se ndoshta jeta do na mundesoj te takohemi live me Zana_ch

Hajra
05-04-11, 11:51
ncuk , a mos je dracula..........


do te doja tebisedonim rreth librit PSE


.....eshte nje liber mjaft interesant qe une nuk kam guxuar ta lexoi deri ne fund, vertet do te me pelqente te diskutonim kete liber.


Jeta-1 gezon respektin tim, dhe e pershendes shume.

Jana
05-04-11, 16:25
... do te tregoj diqka te mir...

tipi engjellor
05-04-11, 16:26
po do te kalojme shume mire mendoj .....

Jana
05-04-11, 16:27
... do te bisedonim per shum gjera ...sepse te am mk dhe shum gjera mund ti flasim bashk...

tipi engjellor
05-04-11, 16:28
po po ashtu do te ndiheshim sikur qe jemi ketu te lire me bisedu per gjerat.....

Qika^Me^Kule
05-04-11, 16:49
....... do te bisedoim reth pikave ne bistric :biggrin::tongue:

drinibardhe
05-04-11, 17:38
nuk ka shanse sepse nuk te jap nje shans te dyte .......

Kaqanikasja
06-04-11, 10:06
Hiq se di se qka...

Shpat
06-04-11, 11:38
....do te permbushet kerkesa yte!!

a jena shum:eek::mad:

~AnnA~
06-04-11, 12:16
...do shetisnim neper Prishtine...

Shpat
06-04-11, 12:23
...do shetisnim neper Prishtine...
A ma jep rastin,do t shetisim Kosovn :smile:

~AnnA~
06-04-11, 12:31
A ma jep rastin,do t shetisim Kosovn :smile:

Ndoshta ndonjehere, nuk i dihet :smile:
nuk e kam vizituar asnjehere Kosoven, do e kem per kenaqesi ta shetis njehere :)

elvio
06-04-11, 13:01
Do isha me i matur se kurre ne bisede,pa me rreshkit asnje fjale kot:smile:

Fshehur do ta incizoja ne kasete,mendimet e saj per cilen do pyetje te bere nga une:biggrin:

Ps
te pershendes Anna