PDA

View Full Version : Leter nga gyrbeti


Giovanni
12-04-11, 10:08
Nje leter nga gyrbeti ...

http://img214.imageshack.us/img214/5934/normalshqipeqyshje15ud.gif

Jana
12-04-11, 10:09
Hahahhhahahahahahahahahhahaha ev ev ...e fort kjo hahahahahahahahahahaha u meka ...

rastesishT
12-04-11, 10:09
hahahahhaha.....
As emri as mbiemri as nofka e derguesit tė letres nuk ishte.

Giovanni
12-04-11, 10:10
hahahahhaha.....
As emri as mbiemri as nofka e derguesit tė letres nuk ishte.


Qysh more jo Hashimi prej Gjurmanije a spo e shef aa :P

rastesishT
12-04-11, 10:13
Qysh more jo Hashimi prej Gjurmanije a spo e shef aa :P


hi,hi,hi,hi se pash mrapa letres. :tongue:

~AnnA~
12-04-11, 10:22
:biggrin:
Tek disa s'paska pas fare nevoj shkolla :)))
mjafon te dish te vizatosh dhe kjo qenka nje menyre e mire e komunikimit :))

instruktori
12-04-11, 19:38
Nje leter nga gyrbeti ...

http://img214.imageshack.us/img214/5934/normalshqipeqyshje15ud.gifI mrekullueshem je o

Giovani