PDA

View Full Version : Leke Plepi (egziston vertete)


emine
16-05-11, 19:21
KEnjlXv-lMQ

emine
16-05-11, 19:23
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199775_106142869467540_100002154836094_58261_69196 35_n.jpg

Hajra
17-05-11, 06:42
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199775_106142869467540_100002154836094_58261_69196 35_n.jpg


...a po te doket minushe hahaha...

Dallandyshja_718
17-05-11, 13:08
Euuu po si nuk e paskam joft kete jeri me kohe...


http://lekplepi.com/wp-content/uploads/2011/03/lekblet1.jpg

uliksi31
17-05-11, 22:16
QUOTE=emine;2063544]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199775_106142869467540_100002154836094_58261_69196 35_n.jpg[/QUOTE]

Po qikilush e xhaxhit, egziston dhe i fort bile..


http://lekplepi.com/wp-content/uploads/2011/03/berisha-lekplepi.jpghttp://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200560_175160645865706_100001153156471_401290_6806 430_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226768_185284601519977_100001153156471_462565_7073 984_n.jpg

Dallandyshja_718
29-05-11, 01:46
Po more edhe me babe bile po knon, knoshin n'kusi jari e tjetri...:biggrin:

LlCiwcVuQwg&feature=related

tipi engjellor
29-05-11, 08:20
e vrejta edhe nje yotube duke kenduar lek plepi ............hahahhahah me duket mbi 70 mije fansa i ka.....

Qika^Me^Kule
29-05-11, 16:39
3I812jdyBJg&feature=related

Hajra
05-06-11, 10:29
5ElIFlqhhyg&NR=1

selvija
05-06-11, 13:24
kam shiku disa her tek programin Qanit me pelqen shum kah kendon

Zero Cool
16-07-11, 19:49
Tiranė, Lek Plepi incident me policinė: Mė bllokuan motorrin, u tallėn me mua


http://lajmifundit.com/wp/wp-content/uploads/2011/07/lek_plepi.jpg


Personazhi “i famshėm” i krijuar mė sė shumti nė Facebook, Lek Plepi ka pasur njė incident me policinė kohėt e fundit.
Tek stacioni i Trenit nė Tiranė ai ėshtė ndaluar nga policia rrogore e cila i ka bllokuar motorrin me tė cilin po lėvizte i riu nga Shkodra.
Policia i ka thėnė drejtuesit tė mjetit se kishte shkelur rregullat duke lėvizur pa kaskė mbrojtėse nė kokė.
“Mė ndaluan dhe mė thanė ke 10-20 mijė lekė gjobė, pėr shkak se nuk e ke mburojėn nė kokė dhe unė u tregova i gatshėm tė shlyeja detyrimet dhe tė largohesha, por ata filluan tė talleshin, hajde bėjmė njė foto, jo po rri ti, ēfarė pune ke qė s’rri me ne e kėshtu gjėra. Unė ndėrkohė duhej tė nxitoja pėr njė takim, pasi kisha pėr tė marrė paratė e njė koncerti”, ka thėnė Lek Plepi pėr median.
Ai shton se pasi i kundėrshtoi policėt, ata filluan tė flisnin me njėri-tjetri dhe i kėrkuan edhe 10 mijė lekė tė tjera.
“Mė thanė qė nuk tė lėmė tė largohesh nėse nuk na i jep tani lekėt. Unė u thashė qė s’kam kohė tė merrem me ju dhe u largova, ndėrkohė qė ata mė mbajtėn dokumentet”,
Pas kėsaj Lek Plepi ka tentuar tė kėrkojė sqarime por drejtuesi i komisariatit nr.3 i ka kėrkuar dokumentet dhe nė pėrfundim policia ka bllokuar motorrin si dhe ka vėnė 300 mijė lekė gjobė ndaj Lek Plepit.

Hajra
01-08-11, 12:50
EQrAksr-kCg

Zero Cool
02-10-11, 11:19
qe edhe vllau i Lekes


qSz4E_CNX-c&feature=player_embedded#!