PDA

View Full Version : Femrat e plota jane me terheqese...


Jana
14-06-11, 11:56
Femrat e holla janė mė pak xheloze ndaj femrave tė plota, sepse nuk i konsiderojnė tėrheqėse, mirėpo meshkujt kanė mendim tjetėr. Pėr ata, femrat e plota janė mė tėrheqėse, tė hapura dhe tė menēura.

Njė hulumtim i realizuar nga shkencėtarėt pranė Universitetit tė Liverpulit, ka zbuluar se femrat jo tė holla pėr meshkujt janė mė tė afėrta, janė mikesha tė mira dhe kanė stabilitet mė tė mirė emocional sesa femrat e holla.


Nga ana tjetėr, femrat tjera kanė mendim jo tė mirė pėr ish-femrat e trasha qė mundohen tė mbajnė njė peshė afėr normales. Sipas tyre, ato janė tė padisiplinuara, emocionalisht jostabile dhe kanė shprehi tė kėqija higjienike.


Disa meshkujve u pėlqen fakti qė femrat qė kanė peshė tė tepėrt luftojnė me kilogramėt, ashtu qė kjo i afron mė shumė dhe u jep mendimin se ato nuk janė femra tė pėrsosura, kanė mangėsi, por janė tė afėrta dhe mund tė kalojnė mirė me to, duke qenė se ato jetojnė ‘me kėmbėt nė tokė’.


Pėr mė shumė, meshkujt me mbipeshė shpresojnė se kanė gjasa mė tė mira pėr tė kapur njė femėr tė plotė, sesa njė tė hollė.

..interesant ...

...sha mendoni ju ...

Tem e lir pa kacafytje ...

Giovanni
14-06-11, 12:00
Shkurt po i bi ....


Per mua jo valla hahaahah

Hajra
15-06-11, 06:34
.....jane me te renda,

emine
15-06-11, 07:41
te shikojsh pikturat qe beri davinci,apo pikturat e nje kohe te shkuar si dhe skulpturat femra paraqitet aty e plote ne gjitha anet,dikure njerzve ju ka mungu (tuli) si sote qe njerzit kan problem nga shendoshja,per kohet e sotme mendoi se shume pak kan deshiren te shendoshen,vetem ata qe smunden te ndryshojne pamjen e tyre ateher behen sikur ju pelqen ashtu,,,,
dhe sa per femrat e dobta q ejane xheloze,aspak se besoi dhe ndodhe e kunderta femrat e shendosha jan shume arrogante dhe mendjemdhaja,sidomos ne gjermani femrat e shendosha nuk durohen hiq prej xhelozie dhe me keqja nuk durohet tuli tyre e vjami qe pa fije turpi e prezentojne dhe nxerrin jasht,so xhelozi po neveri per mu nese do kisha diqka jo estetike dhe do ja vraja syte tjereve duke largu syte tjeret kur shofin vjamin tim te varur ...
femrat e shendosha kan vetem nje te mire se mundesh mu nxe per to ,ose me perdor si arush

ritta
15-06-11, 09:12
Per at se cilat jane me terheqese per meshkujt nuk e di , duhet te flasin meshkujt ne kete drejtim...

mirpo se per xhelozin e femave te holla ndaj atyre te plota nuk eshte ashtu esht pak e shume kunderta , noshta per fakti se per te arritur nje pesh esht em leht se sa e kunderta .....

Zero Cool
15-06-11, 12:28
Kjo teme si duket eshte hapur ne vendin e gabuar...

Huh kadale bre, se femnen duhet me pas ku me kap.....


http://douglaskoke.mosaicglobe.com/gallery/2413/mid/ass_grab.jpg

Zanzi/M
15-06-11, 19:57
Jan do te rrasta, nashti i bjen si me qene t plota :d

Kalimero
15-06-11, 20:06
:o:o,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

emine
15-06-11, 20:07
Kjo teme si duket eshte hapur ne vendin e gabuar...

Huh kadale bre, se femnen duhet me pas ku me kap.....


http://douglaskoke.mosaicglobe.com/gallery/2413/mid/ass_grab.jpghu 100 kg koka kj e plota ne foto:p

Jana
15-06-11, 21:23
..popull ketu s'po flitet per mbi pesh apo per trashesi ...por per femra t'plota se di pse s'pi kuptoni ..

Nje femer e plot eshte p.s si Genta ose si Ciljeta ... amo jo e trash ..

Kjo i bjen jo e dobt e holl ... por e plot ... amo pa e humb bukurin e trupit ...akej...


p.s Emine per ato qe ki fol ty k'tu en ks ju thojn ndryshe po pem vjen keq mi cek ktu ... se palidhje ...

Zanzi/M
15-06-11, 21:43
Rozana radi, a eshte e plot a e that apo bullice?

emine
15-06-11, 21:45
..popull ketu s'po flitet per mbi pesh apo per trashesi ...por per femra t'plota se di pse s'pi kuptoni ..

Nje femer e plot eshte p.s si Genta ose si Ciljeta ... amo jo e trash ..

Kjo i bjen jo e dobt e holl ... por e plot ... amo pa e humb bukurin e trupit ...akej...


p.s Emine per ato qe ki fol ty k'tu en ks ju thojn ndryshe po pem vjen keq mi cek ktu ... se palidhje ...
ceki ceki,se msojme shypten e re hahahhahahhah

Jana
15-06-11, 21:46
Rozana radi, a eshte e plot a e that apo bullice?


..qysh pet doket ty ????

Zanzi/M
15-06-11, 21:48
..qysh pet doket ty ????

Pasi e telefonova mikun me tha qe e fundit eshte e sakt :d

Elina
16-06-11, 11:58
Bre pse po ju dukem mashkujve terheqese....tash i rash n'fije k'saj mesele :tongue:

Oqeani
16-06-11, 15:15
Bre pse po ju dukem mashkujve terheqese....tash i rash n'fije k'saj mesele :tongue:


A se e vonuar ne mendje hahahah

~AnnA~
16-06-11, 16:58
shpejt te shendoshem :biggrin:

rastesishT
16-06-11, 17:15
A ka nja te trash rreth te 65 kg ? gjatesia 1.68 ban edhe 1.72 deri 1.75 gjatesia veq mos te jet nen 65 kg ose 70 maximumi :D

emine
16-06-11, 17:33
A ka nja te trash rreth te 65 kg ? gjatesia 1.68 ban edhe 1.72 deri 1.75 gjatesia veq mos te jet nen 65 kg ose 70 maximumi :D
e nese ka me kto permasa ,qka pastai:tongue:

rastesishT
16-06-11, 17:41
e nese ka me kto permasa ,qka pastai:tongue:


Eeh kush te asht me keto permasa perafersisht te lajmrohet ne numrin 044 555 -001 :D shifra Grabitqari lajmrohet hahahahahahahahha

emine
16-06-11, 17:48
Eeh kush te asht me keto permasa perafersisht te lajmrohet ne numrin 044 555 -001 :D shifra Grabitqari lajmrohet hahahahahahahahha
po tingllone frikshem se isha lajmru:tongue:

rastesishT
16-06-11, 18:01
po tingllone frikshem se isha lajmru:tongue:


Ja nese plotson kushtet lajmrov ska gajle

emine
16-06-11, 18:07
Ja nese plotson kushtet lajmrov ska gajle
jo se grabiqari tiglloi frigshem hahhahahhah,a e per kushte rrumullak dule qashtu:P

rastesishT
16-06-11, 18:19
jo se grabiqari tiglloi frigshem hahhahahhah,a e per kushte rrumullak dule qashtu:P


Ani e baj shifra paqrujtesi :D :P tingellon prekshem

AliSia
17-06-11, 12:51
Shume keq qe nuk kam qelluar mashkull bree..:biggrin: Kurr nuk kisha pranuar femer perveq me qen nga pesha..56 deri 60..kg..!!!..:smile:
Qka shifet tek nje femer e plot kur nuk ka shie per asgje.?..e le mo per shume gjera tjera..:tongue:

elvio
17-06-11, 13:04
Femrat e plota jane me terheqese...


Padyshim po qe jane terheqese ato te plota ne mendje,se per tyryfyle i ra edhe Ajnshtajnit nje sa per te nxjerre nje histori!!!!


Une admiroj bukurine e saj,por trembem nga mendja e saj!!!!!!!

Albonita
18-06-11, 19:59
Po valla terheqse jan..gjith qanenaj ka Pacenzuart rrin.:biggrin:
Sepse imanigjoin me cen perfundi Killave te plota ce i kan edhe trurin e kan te mbeshtellun te plot me killa:biggrin::eek:

tipi engjellor
18-06-11, 20:01
po edhe shume te plota nuk me pelqejn ....se me ba e me ba ...deri te bertas fryma ndalet hahahah

emine
18-06-11, 20:01
Po valla terheqse jan..gjith qanenaj ka Pacenzuart rrin.:biggrin:
Sepse imanigjoin me cen perfundi Killave te plota ce i kan edhe trurin e kan te mbeshtellun te plot me killa:biggrin::eek:
hahahhhahahahahhah,ma se anej ede une kam nejt bash jam zaiftu tu kqyre qata syreta:biggrin:

AliSia
18-06-11, 20:02
Po valla terheqse jan..gjith qanenaj ka Pacenzuart rrin.:biggrin:
Sepse imanigjoin me cen perfundi Killave te plota ce i kan edhe trurin e kan te mbeshtellun te plot me killa:biggrin::eek:


:biggrin::eek::tongue::smile:

Albonita
18-06-11, 20:07
hahahhhahahahahhah,ma se anej ede une kam nejt bash jam zaiftu tu kqyre qata syreta:biggrin:

Ti ju ke tregua..se qysh duhet me ce ato te plotat ..sepse ti je Piko Bello:wink:

Albonita
18-06-11, 20:07
:biggrin::eek::tongue::smile:


:biggrin:<----------> :tongue::wink:

emine
18-06-11, 20:08
Ti ju ke tregua..se qysh duhet me ce ato te plotat ..sepse ti je Piko Bello:wink:

ani piko bello,hahahahhahha,qaff moje se erdhe prep knej,:smile:

Albonita
18-06-11, 20:10
ani piko bello,hahahahhahha,qaff moje se erdhe prep knej,:smile:

Te percafoj edh eune ty shumee .:smile:

AliSia
18-06-11, 20:12
Femrat e plota jane me terheqese....!!!!!!!

Zanzi/M
19-06-11, 14:32
Femrat e plota jane me terheqese....!!!!!!!

Pse? edhe kush te thot ty qe jane me terheqese? ;)

AliSia
19-06-11, 14:47
Pse? edhe kush te thot ty qe jane me terheqese? ;)


Jo mua nuk me thot askush..... por i kam lexuar disa postime ketu, se kan shprehur mendimet e veta se jan terheqese per ate .....!!..Por une nuk pajtohem me kete mendin..!

Oqeani
19-06-11, 14:56
Ashtu si ēdo mashkull, edhe ēdo femer ka karakteristikat e veta terheqese !
Nuk do te thot se e plotė e terheqese, por dhe e kundert, me shtat perfekt e terheqese !

Zero Cool
19-06-11, 15:53
jan ma keksi :biggrin:

Amina
20-06-11, 17:47
Femrat e holla janė mė pak xheloze ndaj femrave tė plota, sepse nuk i konsiderojnė tėrheqėse, mirėpo meshkujt kanė mendim tjetėr. Pėr ata, femrat e plota janė mė tėrheqėse, tė hapura dhe tė menēura.

Njė hulumtim i realizuar nga shkencėtarėt pranė Universitetit tė Liverpulit, ka zbuluar se femrat jo tė holla pėr meshkujt janė mė tė afėrta, janė mikesha tė mira dhe kanė stabilitet mė tė mirė emocional sesa femrat e holla.


Nga ana tjetėr, femrat tjera kanė mendim jo tė mirė pėr ish-femrat e trasha qė mundohen tė mbajnė njė peshė afėr normales. Sipas tyre, ato janė tė padisiplinuara, emocionalisht jostabile dhe kanė shprehi tė kėqija higjienike.


Disa meshkujve u pėlqen fakti qė femrat qė kanė peshė tė tepėrt luftojnė me kilogramėt, ashtu qė kjo i afron mė shumė dhe u jep mendimin se ato nuk janė femra tė pėrsosura, kanė mangėsi, por janė tė afėrta dhe mund tė kalojnė mirė me to, duke qenė se ato jetojnė ‘me kėmbėt nė tokė’.


Pėr mė shumė, meshkujt me mbipeshė shpresojnė se kanė gjasa mė tė mira pėr tė kapur njė femėr tė plotė, sesa njė tė hollė.

..interesant ...

...sha mendoni ju ...

Tem e lir pa kacafytje ...

Edhe tek nje femer e plote,terheqja mendoj eshte qeshtje e permasave trupore.

Kur ato perputhen atehere kjo mund te jet terheqese.

desert
23-06-11, 09:30
Femrat e holla janė mė pak xheloze ndaj femrave tė plota, sepse nuk i konsiderojnė tėrheqėse, mirėpo meshkujt kanė mendim tjetėr. Pėr ata, femrat e plota janė mė tėrheqėse, tė hapura dhe tė menēura.

Njė hulumtim i realizuar nga shkencėtarėt pranė Universitetit tė Liverpulit, ka zbuluar se femrat jo tė holla pėr meshkujt janė mė tė afėrta, janė mikesha tė mira dhe kanė stabilitet mė tė mirė emocional sesa femrat e holla.


Nga ana tjetėr, femrat tjera kanė mendim jo tė mirė pėr ish-femrat e trasha qė mundohen tė mbajnė njė peshė afėr normales. Sipas tyre, ato janė tė padisiplinuara, emocionalisht jostabile dhe kanė shprehi tė kėqija higjienike.


Disa meshkujve u pėlqen fakti qė femrat qė kanė peshė tė tepėrt luftojnė me kilogramėt, ashtu qė kjo i afron mė shumė dhe u jep mendimin se ato nuk janė femra tė pėrsosura, kanė mangėsi, por janė tė afėrta dhe mund tė kalojnė mirė me to, duke qenė se ato jetojnė ‘me kėmbėt nė tokė’.


Pėr mė shumė, meshkujt me mbipeshė shpresojnė se kanė gjasa mė tė mira pėr tė kapur njė femėr tė plotė, sesa njė tė hollė.

..interesant ...

...sha mendoni ju ...

Tem e lir pa kacafytje ...

une personalishte keto sondazhet qe i bejne i marr shume relative, nuk mund te jete e vertete apo e pavertete...secili njeri eshte unik ne menyren e vete.

sa i perket peshes edhe une jam kontra te qenurit e dobet, kam pas kete "problem" edhe vete edhe sme ka ofru asnjehere ndjenje te mire ....po e njejeta duhet te vleje edhe per ato qe jane mbi peshe.
Mendoj qe per ata qe kane problem me mbi pesh duhet te jete pakujdesia dhe stabiliteti( mendoj per me qene kembngules ne mbajten e nivelit te peshes).

A munden me qene ma atraktive varet nga shija....megjithate mendoj qe te dy kategorite ekstreme jane ne rrezike edhe pse dikush mundet me dal me i pelqy normal. Une kam shoqe qe kane mbipeshe por varet edhe na konstrukti disa duken mire edhe me peshe e disa jo, ceshtje e shijes megjithate.

rastesishT
23-06-11, 11:18
une personalishte keto sondazhet qe i bejne i marr shume relative, nuk mund te jete e vertete apo e pavertete...secili njeri eshte unik ne menyren e vete.

sa i perket peshes edhe une jam kontra te qenurit e dobet, kam pas kete "problem" edhe vete edhe sme ka ofru asnjehere ndjenje te mire ....po e njejeta duhet te vleje edhe per ato qe jane mbi peshe.
Mendoj qe per ata qe kane problem me mbi pesh duhet te jete pakujdesia dhe stabiliteti( mendoj per me qene kembngules ne mbajten e nivelit te peshes).

A munden me qene ma atraktive varet nga shija....megjithate mendoj qe te dy kategorite ekstreme jane ne rrezike edhe pse dikush mundet me dal me i pelqy normal. Une kam shoqe qe kane mbipeshe por varet edhe na konstrukti disa duken mire edhe me peshe e disa jo, ceshtje e shijes megjithate.


E po deee

emine
18-01-12, 16:42
qysh mu plotsu bre qysh:rolleyes::tongue:

Murgesha
18-01-12, 16:46
qysh mu plotsu bre qysh:rolleyes::tongue:

1. kg arra, 3 ēokolada 250 gramshe, 1kg mish me yndyrė dhe dy bukė pėr ēdo ditė mendoj se jan realizuese e plotė e dėshirave tua. Mos harro kur i han tė gjitha kėto mbrenda ditės tė rrish sa mė shumė, paradite bane ndej mbasdite pushim :biggrin:

almalik
18-01-12, 16:49
te shikojsh pikturat qe beri davinci,apo pikturat e nje kohe te shkuar si dhe skulpturat femra paraqitet aty e plote ne gjitha anet,dikure njerzve ju ka mungu (tuli) si sote qe njerzit kan problem nga shendoshja,per kohet e sotme mendoi se shume pak kan deshiren te shendoshen,vetem ata qe smunden te ndryshojne pamjen e tyre ateher behen sikur ju pelqen ashtu,,,,
dhe sa per femrat e dobta q ejane xheloze,aspak se besoi dhe ndodhe e kunderta femrat e shendosha jan shume arrogante dhe mendjemdhaja,sidomos ne gjermani femrat e shendosha nuk durohen hiq prej xhelozie dhe me keqja nuk durohet tuli tyre e vjami qe pa fije turpi e prezentojne dhe nxerrin jasht,so xhelozi po neveri per mu nese do kisha diqka jo estetike dhe do ja vraja syte tjereve duke largu syte tjeret kur shofin vjamin tim te varur ...
femrat e shendosha kan vetem nje te mire se mundesh mu nxe per to ,ose me perdor si arush
Genau,Emine wie ein teddy Bär hahahhaha

emine
18-01-12, 16:50
1. kg arra, 3 ēokolada 250 gramshe, 1kg mish me yndyrė dhe dy bukė pėr ēdo ditė mendoj se jan realizuese e plotė e dėshirave tua. Mos harro kur i han tė gjitha kėto mbrenda ditės tė rrish sa mė shumė, paradite bane ndej mbasdite pushim :biggrin:

qe tri jav nej jam,po Apetit spo kam bre,hahahhhhhhahahahhahhah

emine
18-01-12, 16:51
Genau,Emine wie ein teddy Bär hahahhahaqysh bre,amo krejt qato bullafiqe pi kapin meshqit e forte,athu do mashklli Arushat a:biggrin:

murrizi
18-01-12, 16:53
femra qe eshte ner 100 kille, s'ėshtė gru.

Murgesha
18-01-12, 16:54
femra qe eshte ner 100 kille, s'ėshtė gru.

E ēka ėshtė pra?

almalik
18-01-12, 16:54
Aber die stinken gewaltig,vorallem im bett ,ein mal probiert nieeeee wieder :-)

emine
18-01-12, 16:55
E ēka ėshtė pra?
Fembur:biggrin:

Murgesha
18-01-12, 16:55
qe tri jav nej jam,po Apetit spo kam bre,hahahhhhhhahahahhahhah

E pra banja qaren vedit se unė skam asnjė kėshillė tė vlefshme qė tė bėn tė kesh apetit tu nejt :tongue:

emine
18-01-12, 16:56
Aber die stinken gewaltig,vorallem im bett ,ein mal probiert nieeeee wieder :-)u qiqe

emine
18-01-12, 16:57
E pra banja qaren vedit se unė skam asnjė tė vlefshme qė tė bėn tė kesh apetit tu nejt :tongue:

Murgesh m'kalle sot,,,,,,:biggrin:

Murgesha
18-01-12, 17:02
u qiqe


Ēka po thot moj???


p.s A po e don do ujė?

emine
18-01-12, 17:06
Ēka po thot moj???


p.s A po e don do ujė?

po thote i ka provu do tashaluke,edhe pi ju vike era ufelll:tongue:edhe kurre sa ti bje dilli tokes ska me pervu qaso turrshije:P

almalik
18-01-12, 17:09
Femrat e trasha??? Cfare teme palidhje,shume e thjeshte pergjigja,jane demprurese per buxhetin familjar( hane shume),shume te rrezikshme per ambientin (kundermojne ere te keqe),dhe eshte rrezik te flesh me to(se beri vaki e te zuri perfundi,mbarove hahah te ngulfat), Sooo Girlssss WEG mit dem SPECK,Fitnessi eshte shpetimi juaj :-)

emine
18-01-12, 17:12
Femrat e trasha??? Cfare teme palidhje,shume e thjeshte pergjigja,jane demprurese per buxhetin familjar( hane shume),shume te rrezikshme per ambientin (kundermojne ere te keqe),dhe eshte rrezik te flesh me to(se beri vaki e te zuri perfundi,mbarove hahah te ngulfat), Sooo Girlssss WEG mit dem SPECK,Fitnessi eshte shpetimi juaj :-)

i sha koke i Lezeqem ti,:tongue:

almalik
18-01-12, 17:13
po thote i ka provu do tashaluke,edhe pi ju vike era ufelll:tongue:edhe kurre sa ti bje dilli tokes ska me pervu qaso turrshije:P
hahahah,jo vallahi kurre per jete me nuk do e provoj at turrshi,o dreq nuk thash se i kam provu do,por vetem 1 :-) por ka mjaftuar edhe ajo

emine
18-01-12, 17:14
hahahah,jo vallahi kurre per jete me nuk do e provoj at turrshi,o dreq nuk thash se i kam provu do,por vetem 1 :-) por ka mjaftuar edhe ajo

O me fal mu dok se shumes fole,se me njah sishe gerdit kaq shume,a pata bile qka kap n'to,a mushe grushtat tul

Murgesha
18-01-12, 17:16
po thote i ka provu do tashaluke,edhe pi ju vike era ufelll:tongue:edhe kurre sa ti bje dilli tokes ska me pervu qaso turrshije:P

Kuku pi gjynahit ēka i paska konė, vete moj pi ēfarė kace i paska nxjerrė se tybe oj loqkė hiq nuk marr vesh qat gjuhėn e ti :wink:

almalik
18-01-12, 17:19
Kuku pi gjynahit ēka i paska konė, vete moj pi ēfarė kace i paska nxjerrė se tybe oj loqkė hiq nuk marr vesh qat gjuhėn e ti :wink:
prej Kaces se rasojit :-)

Murgesha
18-01-12, 17:21
prej Kaces se rasojit :-)

Ja valla qetu spo tė zo besė hiq, lakrav nuk ju qitet ufėll kur tė vihen turshi, se ska kush qė mundet me ja u pi rasojin pastaj :tongue:,

almalik
18-01-12, 17:25
Ja valla qetu spo tė zo besė hiq, lakrav nuk ju qitet ufėll kur tė vihen turshi, se ska kush qė mundet me ja u pi rasojin pastaj :tongue:,
per at arsye nuk do e provoj me kurre hahah

emine
18-01-12, 17:27
per at arsye nuk do e provoj me kurre hahahishalla nuk ke hek dore prej femnav :rolleyes:

almalik
18-01-12, 17:30
ishalla nuk ke hek dore prej femnav :rolleyes:
vetem prej atyre te tipit BIG MAMA

emine
18-01-12, 17:32
vetem prej atyre te tipit BIG MAMA

u tuta mos ti ka shemb ndjenjat krejt:P

murrizi
18-01-12, 18:04
Ē'ėshtė mo i gjithė ky SHKRETIM kėtu pėr zonjat e ngjeshura.

emine
18-08-12, 09:22
Pa dyshim qe po:biggrin:prej bollekut ska kush keq jo

Dardanesha
18-08-12, 10:52
Per pasterti mendoj se varet prej individit si e mban veten, ka edhe femna te dobeta qe ju vjen era katastrofe e smunesh me ju nejt afer, a per peshe normal qe femna ma e mbushur eshte me e bukur, spo flasim ketu per ato amerikanet qe smujne me u lekund prej venit, po edhe shume te dobeta ti shtin ethet qaq te shemtuara qe jane, keshtu qe me mujt me qene mesatare ose pak e mbushur aty ku duket, me se miri...

tipi engjellor
18-08-12, 16:09
Per pasterti mendoj se varet prej individit si e mban veten, ka edhe femna te dobeta qe ju vjen era katastrofe e smunesh me ju nejt afer, a per peshe normal qe femna ma e mbushur eshte me e bukur, spo flasim ketu per ato amerikanet qe smujne me u lekund prej venit, po edhe shume te dobeta ti shtin ethet qaq te shemtuara qe jane, keshtu qe me mujt me qene mesatare ose pak e mbushur aty ku duket, me se miri...

po thu a......boll me dyshime jam hahahahhahahaahah

Dardanesha
18-08-12, 19:58
po thu a......boll me dyshime jam hahahahhahahaahah


a po me han palla mu shume qe je ti me dyshime per ate se qka mendoj une :cool: :biggrin:

Denim
18-08-12, 20:00
Per pasterti mendoj se varet prej individit si e mban veten, ka edhe femna te dobeta qe ju vjen era katastrofe e smunesh me ju nejt afer, a per peshe normal qe femna ma e mbushur eshte me e bukur, spo flasim ketu per ato amerikanet qe smujne me u lekund prej venit, po edhe shume te dobeta ti shtin ethet qaq te shemtuara qe jane, keshtu qe me mujt me qene mesatare ose pak e mbushur aty ku duket, me se miri...

E miratoj !

Dardanesha
18-08-12, 20:08
E miratoj !
\

:smile:

vjeshta
18-08-12, 23:47
Me bo vaki mė qėnė edhe tė menqura ...shkojnė si hallvja .lol

Oqeani
18-08-12, 23:53
Me bo vaki mė qėnė edhe tė menqura ...shkojnė si hallvja .lol


Jo, si bakllava per Bajram :)

Murgesha
18-08-12, 23:55
Gjithe more jon kon, kush nuk e mban mend kur thoshin jaaa qajo ish nuse, plot shpia grua :biggrin:

vjeshta
18-08-12, 23:55
Jo, si bakllava per Bajram :)


Jo ,jo ,nuk i nxen as Bajrami ...:redface:

Oqeani
18-08-12, 23:58
Jo ,jo ,nuk i nxen as Bajrami ...:redface:Po thua: Shkojne si aperitif a :)

vjeshta
18-08-12, 23:59
Po thua: Shkojne si aperitif a :)


Shkojne per Natėn e Madhe .:)

Oqeani
19-08-12, 00:02
Shkojne per Natėn e Madhe .:)S'paskan mbetur :(

vjeshta
19-08-12, 00:04
S'paskan mbetur :(


Bahen tjerat .lol

Oqeani
19-08-12, 00:08
Bahen tjerat .lolA pritet ... phiiii :(