PDA

View Full Version : Lajmėrim!


Murgesha
01-08-11, 22:07
Tė nderuar anėtar tė Dardanisė!

Kam njė lajm tė hidhur pėr tė gjithė ne.

Tė Enjten me 28. 07. 2011 ka ndėrruarr jetė miku ynė Uliksi!

Shpreh ngushėllimet e mia familjarėve tė tij, si dhe tė gjithė anėtarėve tė Dardanisė!

LOJETARI
01-08-11, 22:12
Lajm tronditės .Ngushėllime familjes dhe tė gjithė ju tjerėve ......

tipi engjellor
01-08-11, 22:12
Me te vertet na shokove me kete lajm aq shume po me vjen keq saqe spo mund te shpreh asgje....tani ne moment e pashe lajmrimin ....ishalla shpirti i i tij ne gjenet....ky lajm prekes ka pak dite me sa e kam vrejt ketu me disa postime po aq afer vdekja eshte saqe veq momentet nganjeher na ndajne nga vdekja.....ngushllimet e miaj te sinqerta familjes e ishalla zoti ju qon durimin ne keto dite te veshtira.....

Guri i madh
01-08-11, 22:21
lajm shum trendites ishte nji mik i mir ishte nji personalitet i perkryer
ngushtllime familjes miqve ngushtllime DARDANIS qe aq shum e deshti


NGUSHTLLIME JUVE STAFIT POSAQERISHT

emine
01-08-11, 22:25
Ngushllime miq per humbjen e Uliksit.
Kam shpresu qe ky lajm te ishte i rrejshem,po fatekesisht lajmet e kqija jan gjithmone te verteta,,
Pushofshe ne paq Xhaxhi,ke len vetem kujtime dhe mbresa te mira ,ishte munges e madhe mospranija jote ketu,te bindemi se ti sdo jesh me kurre ne mesin tone eshte dhembje e madhe,e sidomos kur ikin nga kjo bote njerz si ti dhe len zbrazti kaq te madhe ne cdo cep ku ata shkuan ...........


http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267682_130557920363152_123817234370554_221136_5762 69_n.jpg

Honesty^uk.
01-08-11, 22:25
- Kur vdes nje mik, vdes edhe nje pjese e shpirtit tend!

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224673_222831781076881_110350558991671_941125_3188 458_n.jpg


>>>> Vit i veshtire <<<<
............ sme besohet........

Te qofte i lehte dheu i Kosoves, shpirti yt u prehte ne paqe

Honesty

valiii
01-08-11, 22:26
"Te Allahut jemi dhe tek AI do te kthehemi"

Tjeter pune nuk kemi ne kete dunja vetem se t'i harxhojme keto dite qe na kane mbete...
Uliksi ka qene njeri me virtyte te larta, i urte dhe besimtar i mire...

Ngushime te sinēerta familjes Lulanaj...

hasanmehmeti
01-08-11, 22:32
"Te Allahut jemi dhe tek AI do te kthehemi"

Vertet lajme i dhembshem ky qe lexova sonte, por jeta e tille , pasi perfundon rriskun e saj merre fund dhe mbesin kujtimet neve te gjalleve sa te jemi gjalle. Uliksi ishte nje personalitet i sjelleshem, urte dhe besimtare i mire.
Ngushllime familjes dhe te gjitheve qe e njoften, All-llahu u dhurofte durimin , ndersa ate e shperblefte me Xhenetet e Larta.

SANTANA-29
01-08-11, 22:36
Ngushllime mbar familjes dhe shokve te Uliksit per te cilin ndiejm dhimbje te madhe ,,

ShEjToNkA
01-08-11, 22:37
Lajmi pėr vdekjen e tij atė ditė kur mora mė shokoi jashtmase.

Ngushllimet mė tė sinqerta pėr familjen e tij dhe ndaj dhimbjen me ta.
Poashtu ngushllime edhe pėr miqet e tij kėtu nė DARDANI!

Zoti ua qoftė familjes gajretin pėr tė pėrballuar kėtė dhimbje tė madhe dhe atė Zoti e shpėrbleftė me xhehnet!

Shpirti ti tij u mprehtė nė paqė!

bIgEr
01-08-11, 22:41
Ngushllimet e mia me te sinqerta per familjen e Uliks.. Shpirti tu preft ne paqe vella..

Hajra
01-08-11, 22:43
Pranoni ngushllimet e mia te sincerta me rastin e vdekjes se Uliksit, Allahu e mshiroft,

Dreni30
01-08-11, 22:56
Ngushėllimet e mia mbarė familjes, njėheritė edhe miqėve tė forumit.
Ėshtė mė se e vėrtetė se jeta e bėnė tė vetėn, por edhe dhimbja ka vendin e vet. Edhe pse virtualitet ėshtė ky forum, por pak a shumė jemi tė lidhur me njėri tjetrin dhe po/kemi nda halle njėri me tjetrin prej atėherė kur qėndron ky forum.

Ngushėllime.

vjeshta
01-08-11, 23:01
Edhe ajo fije shprese humbi !:frown:


Por kujtimi yt nuk do te humb e as nuk do te vdes kurr sepse ishe ti qe e bere te pavdekshem .


Ngushllime familjarve dhe antarve te Forumit Dardan .


Pushofshė i qete Kapitan .

Diana007
01-08-11, 23:01
Lajmi per vdeken e te nderuarit Uliks me preki thell ne zemer, njeher as qe deshta ta besoj deri sa lexova ,,,, me ka len pa fjal spo muj besoj qe nuk eshte me ne mesin ton :frown:

Ngushllime per familjen e tij ,,, e po ashtu ngushllime te gjith miqve e antarve te dardanis.

I lehte te qofte dheu ,,, e shpiri yt u shperbleft me xhehnet!

http://img38.imageshack.us/img38/6668/mmmmmam.png

Do me mungoj fjala jote qe me thirrshe Kesulkuqe :redface:

LuLjaa
01-08-11, 23:34
Jo be ēfart jooo joooo kurr se besoj kete :frown:

Dallandyshja_718
01-08-11, 23:44
Ishe Ti qe m'solle ne kete ane, ne kete shoqeri, dhe tani m'le t'vetmuar me plote forumin, ndjej dhimbje n'shpirt prej asaj dite qe mora lajmin:frown:, por
"Te Allahut jemi dhe tek AI do te kthehemi"
Allahu te meshiroft dhe te dhashte Xhennetin, kurse familjes Zoti i dhashte kivet, paē lane nafakėn pas o miku dhe vendasi im. Pushofsh i qete n'token e Malesesis!
Nushllime dhe krejt miqve te Uliksit...:redface:

Dallandyshja
B.R.

murrizi
02-08-11, 00:42
Lajm tronditės ėshtė vdekja e dikujt, e kur ėshtė ajo njė humbje edhe e jotja lajmi bėhet edhe mė i rėndė.
Njė Shqiptar i madhė qė e barti dheun e lindjes gjithandej kah shkoj.

Afrim-Lajqi
02-08-11, 01:12
Shfrytzojme rastin qe ti ngushloj Shoket, te Afermit, Farefisin, me te dashurit dhe familjen Lulanaj
Pushofte ne Paqe!
Zoti te shperbleft me xhenetin...!

taraku-1
02-08-11, 02:50
Allahu me iman inshAllah Allahu Xhenetin Firdews ja boft nasib vdekje ne kta muaj te mdhaj muaj te rahmetit

Allahu gajretin familjes edhe miqve...

Besi:)
02-08-11, 04:16
Ju shprehu ngushllime Familjes si dhe Shoqeris ne FD
Lusim Zotin ta shperblej me Xhenet si dhe Gajret ne familje dhe shoqeri..
Me respekt Besi...

YanYan
02-08-11, 05:05
:frown:
Sa hapa faqen e pare tani kur lexova lajmin...nuk mu besu. Erdha tek tema, lexova komentet, kerkova emrin e tij...u merzita jashte maset.
Iky paska qene viti me ik njerezit me te mire.
Nuk di as ca te them pervecse i percjelli ngushellimet familjes se tij dhe te gjithe antarve te FD qe e kan pas mik. U prehte ne paqe (edhe pse akoma nuk e besoj...nuk eshte e mundur)...

http://www.youtube.com/watch?v=PYOcqXry9zs&feature=related

Me kujtohen muhabetet e fundit dhe dashuria e admirimi e tij per Shkodren, prandaj
e vura kete kenge ketu - NUK TE HARROJME!
:frown:

LaDy_Diaspora
02-08-11, 07:32
Nuk kam pas mundėsinė tė njoh Uliksin, por e di qė ēdo humbje sjellė dhimbje tė mėdha.
Si duket ky vit ka qenė vit i humbjeve tė mėdha. :frown:

Por ja qė edhe vdekja qė njė pjesė e jetės, nuk mund ta ndalim dhe nuk mund ta ndryshojmė, pėr fat tė keq. :frown:

Mė lejoni t'ju shpreh juve dhe mbarė familjes se tij ngushėllimet mė tė sinqerta.
Uroj qė kujtimi pėr tė tė jetė i pavdekshėm, ka lėnė mbresa kudo dhe shpresoj qė kur tė kujtoni fjalėt, bisedat, njeriun - tė ju sjellė kjo njė buzėqeshje dhe tė jeni krenar/e qė keni njohur njė njeri tė tillė.

Pushoftė nė paqe dhe qetėsi shpirti i tij...

Me respekt,
LaDy

achiles
02-08-11, 08:23
Ngushllime familjes se tije, miqve dhe farefisit si dhe te gjithe shokeve dhe dashamireve te tij, te jetes reale dhe virtualitetit !

AliSia
02-08-11, 08:33
Ngushllime mbare familjes dhe Shoqeris te Uliksit..:frown:

Zoti te shperbleft me te mirat e tij...

doGzona
02-08-11, 09:23
Mbetem pa pi kafe kesaj vere ne vendlindje ,ti ike...ndjej dhimbje ne shpirt,nuk dua te besoj ikjen tende nga kjo jete,kishit nje shpirt bilur ,ishe shembull i shoqerise shqiptare.

Pushofsh i qete ne dheun e vendlindjes.

I'M GONNA MISS YOU.:(

Ngushellime te gjitheve.

uck_aksh
02-08-11, 10:52
ngushllime

Jana
02-08-11, 11:43
... shum shum pem dhimet ....

..Ngushllime Juve Dardanas dhe Familjes se tij ...

...nganjeher s'du me i pranu disa gjera por ja qe s'kemi sha me bo ... ligj i jetes...

jEtA_1
02-08-11, 12:42
Fjalet nuk kane force dhe lotet nuk kane fuqi te pershkruaj dhimbjen qe ndjeva per ty kur lexova lajmin per vdekjen tende i nderuari miku jon virtual......
Ngushllime familjes per humbjen e me te dashurit te tyre njiherit i shprehi ngushllime edhe forumit ton Dardan per humbjen e nje antari te kesaj familje aq te madhe ngushllime te gjithve...........

Dushku
02-08-11, 12:54
"Te All-llahut jemi dhe te ai do te kthehemi"

Ndonese me nje vonese lexova lajmin, nuk mund te kaloj e te mos shpreh dhembjen time per humbjen e supermoderatorit Uliks.

Zoti i dhashte Xhennetin e familjes gajretin.

Ngushellime te gjitheve

jEtA_1
02-08-11, 12:57
Vėshtirė qenka tė shkruhet , vėshtirė tė mendohet, rėnd tė besohet sė mė nuk je nė mesin tonė me nuk do i lexojm shkrimet e tua i vetmi kujtim qe do na ngelet nga ti eshte kjo dhome ku sot po shkruaj me dhimbje te madhe per ty ULIKS. Ishe dhe do tė mbetesh shembull dhe do te jesh krenaria e forumit ton.........
Tė kujton me mall mikja juaj virtuale jEtA_1

Llapjani_HH
02-08-11, 13:06
Ngushllime familjes,miqve dhe shokve tė tij, Zoti e shpėbleft me xhehnet, Amin
Njėherit ngushllime edhe Forumit tė Dardanis.

Oltiana1
02-08-11, 14:13
Ngushėllime familjes , por edhe shoqėrisė sė tij ...

Shpirti yt pushoftė nė paqe dhe qoftė i lehtė dheu mbi tė !!!

Kercovari
02-08-11, 14:47
I tronditur nga lajmi i hidhur,shumė pak fjalė mė kan mbetė pėr tė treguar dhe dėshmuar se tokat shqiptare ka humb birin e saj tė dashur,njeriun me vyrtyte tė larta kombetare,bisemtarė i vertet,birin dhe velluan,shokun e jetės dhe babain.I frymzuar nga pamjet e ditėve tė errėta qė kalonte pupulli ynė,gjithkund flitej pėr guximin e rinisė tonė ku nė mesin e tyre ishe edhe ti vėlla M-uliksi.Ti je larguar fizikisht duke na lėnė tė piklluar po jo edhe kokė varur,sepse,nėse ky ėshtė akti i fundit qė je shkeput nga jeta,kur nuk do tė shkėputesh nga bota e miqve dhe tė dashurve tė tu.Ne do tė pėrkujtojmė gjithmonė me plotė mall e dhimbje,por kjo nuk do tė na lodhė kurė tė pėrkojtojme edhe rininė tėnde kur asnjėhere nuk u pėrkule dhe nuk iu binde urdhėrave tė tjerėve se ishe i kalitur nė gjeneratėn qė i qėndronte besnik ēėshtjes shqiptare.Jeta nė mėrgim,fillimisht nė Zvicėr dhe mė pas nė Amerikė,nga ti nuk bėri shkelės te kotė tė metropoleve po more me vete bagazhin e vujtjeve tė pupullit tonė duke qėndruar pranė tijė deri nė frymėn e fundit tė jetės.
Ngushullime familjes dhe tė afėrmve!
Pusho i qetė dhe tė qoft i lehtė dheu Ėmė.
XH.Sadiku/Kėrēovari

Oqeani
02-08-11, 15:52
Ishe i madh ne fjale, i qete ne shprehje.
Ngushellime fmiljes dhe shoeqrise suaj.
Preshevari !

elvio
02-08-11, 19:02
Sa e pabesueshme u duk,aq te verteta ishin shkronjat ne lajmin qe s'je me Uliksi 31.

I paharruar kujtimi juaj gjithkund,dheu i lehte!

Daglasi
02-08-11, 19:17
Ngushellime te sinqerta, ju shprehi si familjes ,ashtu edhe shoqerise se te ndjerit.

turisti
02-08-11, 19:52
Ngushllimet me te sinqerta familjes se tij dhe shoqerise - nese fjala mundet me ngushllue.........:mad:

Per mua do te jet ashtu qe e njof dhe kurre s'ka me vdek............

Xuki
02-08-11, 21:19
Shumė lajm i keq!!

Ngushllime tė gjithve.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

gazi-de
02-08-11, 21:34
Ngushllime nga zemra per familjen e ti e shoqrin ketu ne fd.

panta_rhei
02-08-11, 23:29
Ndėr lajmet qe s'u besohet kur i lexon.
Gjithsesi (ndoshta fatkeqesisht) jemi te detyrurar t'u bindemi.
Uliksin do ta kujtoj si njerin prej atyre njerezve te permbajtur qe me maturinė e tyre te godasin direkt e ne ndergjegje. Ndihesh borgjli gjithe jeten ndaj tyre.
Njerez te mirė dhe me fat.

Ngushellime familjes dhe miqve.

Pushoftė i qetė nė "Itakėn" e tij!

premium
02-08-11, 23:57
Besimi nė xhenet dhe xhehenem

Falėnderimi i qoftė Allahut i Cili krijoi njeriun dhe ēdo gjė tjetėr. Paqja e Tij qoftė mbi tė Dėrguarin e tė dashurin e Tij, familjen dhe shokėt e tij.
Allahu i Lartėsuar e krijoi njeriun dhe e vendosi nė tokė qė ta sprovojė se a do tė jetė falėnderues apo mohues i mirėsive tė tij. Pėr kėtė arsye ia bėri atij detyrim njohjen e Tij sikurse thotė nė Kuran: “Unė nuk i krijova xhinėt dhe njerėzit pėr tjetėr, pėrveēse tė mė adhurojnė.” Pra, Allahu nuk e krijoi njeriun dhe ēdo gjė tjetėr kot sė koti e as pėr lojė.
Allahu i Lartėsuar nga mirėsia e Tij i dėrgoi njerėzimit tė dėrguar nga mesi i tyre qė t’ua lehtėsojė rrugėn deri te njohja e Tij dhe njohja e ēdo gjėje tjetėr qė njeriu me mendjen e tij nuk kishte pėr ta njohur kurrė. Prej nga do tė dinte njeriu pėr engjėjt, pėr ndodhitė pas vdekjes, pėr xhenetin, pėr xhehenemin etj., sikur mos t’ia zbulonte Allahu ato njeriut pėrmes shpalljeve?

uck_aksh
03-08-11, 00:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uliksi-2.jpg

arti69
03-08-11, 09:43
Allahu e shperbleft me Xhenet.

lovely
03-08-11, 10:34
Me t vėrtetė nuk po besoj..
Kam hy shume here, kam hy , kam lexu, kam dal.... Tek tash vaji po me mberthen..

Nė kėtė botėn tonė virtuale, ishe dhe do mbetesh njeriu mė i dashur/afėrt pėr mua.
Ishe i vetmi, qė shihje secilin nė mėnyrė tė vecantė, dhe qė bėje secilin tė ndihet special.
Pėr lakmi gjithmonė u ikje konflikteve.
Mė mėsove se askush nuk ėshtė perfect, por tė gjithė kanė njė anė tė mirė.

Nė mendimet e mia do tė ruaj ashtu tė buzėqeshur dhe me humorin tėnd unik.

Familjarėve dhe shoqėrisė iu shpreh ngushėllimet e mia mė tė sincerta.

Dhembshurisht;

lovely

jadore
03-08-11, 10:43
...eshte fjal shume e thate te thuhet ne kete humbje, Ngushllime !

p.s.
thjeshte spo kam qjef te besoj ..!..njejte si nuk besoj as per Bondin .. ja qe njeriu ndihet me mire nganjehre ne keso forme ..

Naki
03-08-11, 17:51
Ngushllime Familjes per Humbjen e madhe te Anetarit te familjes Uliksi.
Ngushllime Forumit dardania.de dhe te gjithe Miqeve te Uliksit.
Zoti Ju dhashte Force te perballoni kete dhimbje,dhe te mburreni qe patet fatin ta keni anetar te familjes-nje NJERI qe Lind Nje here dhe nuk vdes KURR.
Njerzit E Medhenj-Te Mire Lindin vetem nje here Jetojn Pak -BIologjikisht por Mrrekullia e tyre eshte se nuk vdesin Kurr -Persa te egzistone Njerzimi.

I tille Ishte Uliksi Udherrefyes idol i shume Gjeneratave qe vuri themelet e arta te ruajtjes se vlerave Etike dhe Morale e mbi te gjitha ato Kombetare.

Me pikllim te thelle ju kujton miku i juaje Naki!

Artisti
03-08-11, 19:12
Duke u munduar ta shuaj pikėllimin pėr Bondin, nuk prisja edhe njė pikėllim tė tillė pėr Uliksin.

Jemi shtėpi e madhe dhe tė na shkojnė dy njerėz siē ishin Bondi dhe Uliksi ėshtė humbje e madhe pėr ne dhe tėrė sferėn shqiptare.

Ngushllime Familjes sė Uliksit dhe Juve Dardanas.Artisti

Buqja_ch
03-08-11, 19:32
Sa e sa here hyra ketu pa mund ta them as nje fjale ,,e pa besushme por e vertet !!!

Ngushllime per familjen dhe shoqrin e gjere ...

.

Gega 1
03-08-11, 21:26
Megjithese nuk e kam njohur personalisht Uliksin,u ndjeva fort keq nga ky lajm.
U prehte ne paqe shpirti i ketij burri.
Ngushllimet e mia familjes se tij,miqve dhe farefisit te tij.
Qofte i perjetshem kujtimi per te.

Luana
03-08-11, 21:26
E pa besueshme ,nuk po mund te besoj , Uliksi ka ndrruar jete ....!!!!!!!

me jane humb fjalet edhe shkronjat nuk po di qka te shkruaj ,jam e shokuar ....

ngushllime !

http://photos1.fotosearch.com/bthumb/OJO/OJO232/pe0069130.jpg

e_martumja
03-08-11, 21:33
Vertet e pa besueshme, na iku Kapetani.
Nuk di si ta shprehi dhimbjen time per humbjen e nje shoke Virtuale.
Mbeta pa text spo di ēka te shkrruj...

Ngushllime Familjes dhe atyre qe e njofin.

halla e madhe
03-08-11, 21:45
_Kjo dite sotit me pikelloj pa mase kur morra vesh lajmin per humbjen e mikut tone te nderuar Uliksi
Nuk po ju besoj fjaleve, ate dite kur u nise te deshirova udhe te mbare dhe pushim te bukur per ne vendelindje,paske pas marr udhe te pafund,fjalet tua ishin te pikelluara pas humbjes se Dilaverit,thojshe qe spo pajtohesh pa mikun tend..paske ike tek miku yt,paske shku tek vllau yt qe humbe me heret....nuk ju frigove kurr vdekjes...ishe zemergjere,fjale embel,ishe vella per mua,meritoje rrespektin me te madh nga ana ime.s'do harroj fjalet tua te medha te nje malesori te vertete ..nuk mundem te permbahem dhimbja qenka e rende pa ty Ulisk miku yne i FD,pishtar dhe patriot i dalluar!

Shpirti yt paste drite mbi ne,familjes ngushllimet e perzemerta,mos ju rafte qe ta harroni me!

Uliks_pusho i qete ne amshim :(:(:(

desert
04-08-11, 12:48
ngushllime te sincerta te gjithe familjes se tij dhe te gjithe juve qe keni pas kontakt dhe miqesi me te.

si duket ky forum po peson edhe humbje te medha kete vit.

desert

romansa
04-08-11, 13:28
kur lexova kete lajm u shokova..si besoja syve te mij..a vdes nje njeri kaq zemermadh...
e lexoja me sume kersheri qdo postim..sidomos te humori..
....shprehi ngushllimet familjes si dhe te gjith shokeve dhe dashamireve te tij..*

ssara
04-08-11, 14:24
Lajm shume i hidhur,,!!
Ngushellime familjes dhe miqeve..

instruktori
04-08-11, 20:06
Ngushllime per Familjen
Ngushllime per Dardanin

I Lehet i qofte dheu i Kosoves

Pushofte ne Paqe

Me shume respekt

Instruktori

LaCoStA
05-08-11, 08:51
Ngushėllim familjes sė tij, miqėve dhe gjithė dashamirėve.

I qoft i lehtė dheu i tokės qė e lindi. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!

Zero Cool
05-08-11, 17:49
Tani me kam mesuar permendesh mesazhin tend te fundit, por prapseprap e lexoj...
Nje fjale, shume dhembje, me mungon miku im...

Ngushllime familjes dhe miqeve te tij.

GURI SYLAJ
07-08-11, 18:22
Ngushllime per Familjen ,per miqet e edhe perf Dardanine

Giovanni
07-08-11, 20:34
Ngushellime familjes i qofte i lehte dhheu ....

Albonita
08-08-11, 19:23
Tė nderuar anėtar tė Dardanisė!

Kam njė lajm tė hidhur pėr tė gjithė ne.

Tė Enjten me 28. 07. 2011 ka ndėrruarr jetė miku ynė Uliksi!

Shpreh ngushėllimet e mia familjarėve tė tij, si dhe tė gjithė anėtarėve tė Dardanisė!
Ohhhhhhhhh zot..cka lexoja:frown:

Nushlimet e mia te sincerta per familjen dhe miēesin e dashur te mikut ton te pa harruar...:frown::frown::frown:

Skyfter
09-08-11, 04:05
NJERIU po pakesohet derisa planeti do me "eksplodu" prej lindjeve, ndihem se te kam mbet borgj i nderuar.


Pusho i Qete

~AnnA~
09-08-11, 21:09
Nje lajm trondites!!!!
Jo, nuk mund ta besoj kete qe po lexoj :(
Pas vdekjes se te madhit Bond, kjo eshte humbja e re e radhes, mirepo kete radhe vdekja me rrembeu mikun me te mire te Dardanise....nuk kam fjale te pershkruaj dhimbjen ndaj mikut tone...
Do mbetesh i perjetshem ne zemrat tona....
Te qofte dheu i lehte

Agroni22
10-08-11, 01:05
Qysh kemi lindur edhe do te vdesim por kur te vdesesh me len gjurme ne kete jete eshte mire e ti ke lan gjurme te mira ngushllime

Elina
11-08-11, 13:51
Lajm trondites!

Ngushellime familjes dhe miqve :(

selvija
11-08-11, 20:56
Pas shum javesh mos kyqje ne dardani, lajmi i hidhur te bie ne sy:redface:

Ngushllime te gjithve paskemi humbur nje shok nje vella qe do jet ne mendjen ton pergjithmon, ky vit qenka kob per Dardani

Ngushllime familjes Uliksit pushofte ne paqje

Rozafa
11-08-11, 22:46
Lajm i hidhur.......pėr mua :frown:

Ngushėllimet e sinqerta pėr kėtė Zotėri tė rallė!

:frown:

Shpirti yt pushoftė nė paqe.

gjini
12-08-11, 21:54
Me pikellim po e pranoj kete informim kaq te dhembshem per nje mik qe ma se kemi ne mesin ton. Uliksin ton qe ishim mesue me te me humorin e tij qe e kishte aq te bukur.
Uliks pusho i qete ne dheun e kosoves. Ngushellimet e mia familjes dhe mbare shoqeris ketu ne forum .

Kaqanikasja
12-08-11, 23:31
Me preku shum ky lajm per vdekjen e uliks-it

Ngushellime te gjitheve

Barbaroza
13-08-11, 12:02
Eshte njeri nder lajmet qe me ka prekur jashte mase...
Ne memorien time do ekzistoje gjithmone si nje njeri me virtyte te larta qe pak njerez i kane sot. Kujtoj me mall cdo bisede qe benim atebote dhe rrespektet tona ishin te ndersjella. Fjala e tij qe me drejtoi njehere :"jam me abdes dhe po lutem per ty", sa me ka prekur, aq me ka bere te ndjehem mire qe akoma ka njerez te tille qe mendojne per te tjeret dhe nuk jane te semure nga egoja. Ashtu zemre kane vetem njerezit e medhenje siq ishe ti, i paharruari Uliks, siq te njifnim me kete nofke ketu. I pashlyer mbetet edhe kujtimi nga takimi yne live. Aty pashe se njerezit e mire edhe shkonjat edhe realitetin e kane nje.

Ngushellime familjes, miqve dhe gjithe atyre qe ndjenje dhembshuri per kete njeri te madh.

Pusho i qete ne Token qe te bekoi, ULIKS!

vendasi
13-08-11, 14:32
Ngushellime familjes dhe mbare miqesise se tije.

Kodra
13-08-11, 17:24
**********
**********
**********


Duke ndjerė dhimbjen pėr vdekjen e tė madhit Uliksit, duke shpresuar se kėtė dhimbje do ta ndani me ne, qė sadopak tė ju lehtėsohet dhimbja, shpreh Ngushėllimet e mia.

Do ta kujtojmė si njė udhėrrėfyes tė urtė.


Kodra

speci
15-08-11, 12:12
Sa keq u ndjeva kur rastisa kesajde pas nje kohe te gjate,dhe kuptova se Uliksi31 na paska lene... kot se koti te shkruaj kur nuk e di as fillimin e as mbarimin e fjaleve per te...shpresoj ta takoj nje dite ne boten tjeter,barem atje,vetem atje do te qmallemi duke llafuar rrafsh...ashtu rrafshile qysh shkruanim nganjihere ne privat...
ngushllime te gjitheve...
meshira dhe paqa qofshin fanar i shpirtit tuaj...

dr1ta
19-08-11, 23:00
Ngushllime

:((

Cuca_Llapjane
28-08-11, 22:14
Me dhembje te thell lexova ket lajm.O zot qfar dhimbje po ndjej sonte un kur hyra mbas sa kohe e pash kete lajmrim e inshalla eshte i fundit qe shofe se ka vdek dikush ne kete faqe . Vertete nuk ka fjale qe mund te shprehin dhembjen qe perjetova un sonte Un personalisht nuk e njihja kete njei po shpreh ngushellimet e mia me te sinqerta dhe me te dhimbshme te gjtihe familjes dhe te gjtihe dardanis .
Me te vertet nuk kam fjale nga dhembja.Ngushellime, Zoti qoft me ju familje e nderuar e ju dhaasht gajretin.:mad::mad:

rafet llapjani
07-09-11, 21:20
Me habi lexova ket titull nuk po ju besoj syve te mi qe miku vllau Uliksi paska ndrru jet te koft leht dheu e kosoves .
Ngushllime familes te Uliksit, eh keshtu e paska kjo jet e rrejshme saher qe kemi provu te takohem me vllaun Uliksin ne realitet por nuk na premtoj koha :redface::redface:

ritta
12-09-11, 09:20
Ngushllimet me te sinqerta per familjaret dhe te dashurit e tij .
U preft ne paqe.

Shkodranja
12-09-11, 12:36
Ngushllimet me te sinqerta per familjaret dhe te dashurit e tij .

Idila
13-09-11, 19:01
Ndaj dhimbjen me ju duke i shprehur ngushėllimet mė tė thella e tė sinqerta familjarėve dhe dashamirėve tė tij.
Shpirti iu prehtė nė Paqe pėrgjithmonė.

Eddi
22-09-11, 13:47
:eek::eek::eek:
Qysh lexoj ketu????????????
Me thoni qe nuk eshte e vertete
joooo nuk mund besoj. e kisha dhe bashkvendas timin. bile me kujtohet nje bisede qe kemi zhvillue ishte njeri i muhabetit qe te linte nje pershtypje pozitive qe nga shkronjat e para


Ngushllime familjes dhe te afermve
Ngushllime dhe miqve qe e njohen ketu ne dardani

vjeshta
04-03-15, 19:57
http://www.lacesenate.net/files/corone-di-fiori-per-funerale-cesena.jpg