PDA

View Full Version : Letėr e hapur pėr Veton dhe Flaka Surroin


premium
28-08-11, 01:59
Forumi i tė Rinjve Muslimanė ka lexuar nė gazetėn Koha Ditore, tė Veton dhe Flaka Surroit tė datės 22.07.2011 deklaratėn qė Asociacioni i Gazetarėve Profesionistė tė Kosovės (AGPK) me kryetar tė paguarin e Vetonit, Arben Ahmeti ka bėrė kundėr hoxhė Shefqet Krasniqit. Duke qėnė se Arben Ahmeti ėshtė punėtor qė paguhet nga Veton dhe Flaka Surroi, nė kėtė letėr tė hapur ne nuk po i pėrgjigjemi Arbenit, por bosėve tė tij.Zz. Surroi!

U bė njė kohė e gjatė qė ju, vėlla dhe motėr po i bini nė qafė muslimanėve tė Kosovės. Fillimisht e merrni njė hoxhė nė qafė dhe e bėni anėtar tė Partisė suaj, Lėvizjen Ora, dhe e armiqėsoni me besimtarėt muslimanė. Por pasi populli i Kosovės ju dėnoi me votėn e tij tė lirė dhe ju dėboi nga parlamenti, ju, me paratė qė ju e dini sesi i keni fituar, vazhdoni tė sulmoni fenė Islame nė Kosovė me mediat tuaja. Gazeta juaj, Koha Ditore, siē hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi ju ka etiketuar, ėshtė kthyer nė njė “medium tė poshtėr” i cili u shėrben si mashė pėr tė goditur sa qeverinė e Kosovės, aq edhe popullin e saj fukara. Ėshtė kthyer si Tanjugu jugosllav nė kohėn kur babai juaj, Rexhai Surroi shėrbente si emisar jugosllav.Zz. Surroi!

Ju qė sulmoni popullin e Kosovės, qė quajtėt UĒK-nė organizatė fashiste, qė sulmoni Fuad Ramiqin dhe lėvizjen Bashkohu, qė sulmoni hoxhė Shefqet Krasniqin, ju qė keni dhe hani miliona nė njė kohė kur populli i Kosovės vdes pėr bukė, ju qė populli i Kosovė ju ka rrėzuar nė mėnyrė demokratike – duhet tė ju vijė shumė turp nga vetja juaj pėr kėto qė po bėni sot dhe atė qė keni bėrė nė tė kaluarėn. Ju jeni antidemokratikė dhe tė paetikė!

premium
28-08-11, 02:00
Ne, anėtarėt e Forumit tė tė Rinjve Muslimanė qė po ju shkruajmė kėtė letėr jemi bij qytetarėsh tė thjeshtė tė Kosovės. Jemi anėtarė tė shoqėrisė sė vėrtetė civile kosovare, tė cilėt kėtė punė qė bėjmė e bėjmė falas dhe nuk paguhemi siē paguani ju shėrbėtorėt tuaj – me para ndėrkombėtarėsh. Ne jemi njerėz tė varfėr qė nuk kemi patur fatin qė tė bredhim botėn siē keni bėrė ju nė kohėn e Jugosllavisė. Ne edhe sot jemi tė varfėr dhe taksapagues tė Kosovės dhe nuk kemi luksin ekonomik qė keni ju. Nuk i kemi paratė qė keni ju, me tė cilat ju hapni OJQ, media dhe parti politike dhe mundoheni qė tė na sundoni ne, popullin fukara qė luftoi kundėr Serbisė dhe pagoi me gjak nė njė kohė qė ju bėnit jetė luksoze. Ne nuk kemi patur as fatin qė tė jemi palikarė tė tė huajve qė sot lozin me fatet e Kosovės, siē ėshtė Veton Surroi.Por ne kemi diēka qė ju nuk e keni. Ne jemi popull i ndershėm i Kosovės. Jemi taksapagues. Jemi besimtarė tė Zotit dhe jo shėrbėtorė tė shejtanit. Ne jemi tė dobėt dhe nuk kemi forcėn qė keni ju pėr tė diskredituar, poshtėruar, sulmuar e shpifur kundėr popullit tė Kosovės.Pėr sa mė sipėr ne dėnojmė me forcė deklaratėn shantazh qė punėtori juaj Arben Ahmeti ka bėrė nė emėr tė Asociacionit tė Gazetarėve Profesionistė tė Kosovės (AGPK) kundėr hoxhės sė nderuar Shefqet Krasniqi dhe diskreditimit qė ju i bėni kėtij hoxhe pse ai ka thėnė njė tė vėrtetė pėr ju dhe median tuaj. Dėnojmė sulmet dhe shpifjet qė keni bėrė kundėr Bashkėsisė Islame tė Kosovės, Fuad Ramiqit, UĒK-sė dhe popullit tė Kosovės.Me kėtė letėr tė hapur ne duam tė ju bėjmė me dije, se as Shefqet Krasniqi, as ne, as populli i Kosovės nuk do tė ju kėrkojė ndonjėhėrė falje pėr fjalėn tonė tė lirė. Dhe as nuk do tė pranojmė shpifjet, sulmet, dhe akuzat qė ju bėni kundėr besimtarėve muslimanė dhe popullit tė Kosovės. Juve duhet tė ju vijė turp pėr sulmin qė i bėni fesė Islame nė Kosovė. Duhet tė ju vijė turp – ju Veton dhe Flaka Surroi – pėr atė qė jeni dhe pėr atė nga vini. Me kėtė deklaratė ne ju kėrkojmė qė tė ndaloni shpifjet dhe shantazhet kundėr muslimanėve pse kjo qė bėni ėshtė shumė e ulėt dhe jo-demokratike. Njė gjė e kėtillė nuk ju nderon por ju poshtėron dhe median tuaj, siē ka thėnė hoxhė Shefqeti e kthen nė njė “medium tė poshtėr”.

Guri i madh
28-08-11, 14:32
shyqyr qe VETONI E FLAKA nuk jan si ju se nuk ja u kish hanger maca persheshin

ata jan intelektual te ngritur vetoni i pat bae do gabime duke e degradue te ndjerin rugova me shpres se se bashku me hashimin po e marrin pushtetin po me koh i kuptoj gabimet e veta u terhiq

tash bash esht ne rrug te mir aty ku e kerkon kombi e vlerat kombtare

panta_rhei
28-08-11, 15:16
Ne kohe vershimesh, me se shumti dalin mbi siperfaqe ujerat e zeza e felliqesirat e wc-ve.

Qe, pershembull, verejeni se cfar permbajtje edhe si eshte formuluar kjo deklarate e kesaj organizate, edhe leht kuptohet se kemi te bejme me copa felliqesirash e ujerash te zeza, sjellur nga vershimet e koheve te fundit, me injorante, zvarranike shkretetirash, turko anadollak b*th e shpirta te shitur.

Alima
28-08-11, 16:14
...


intelektual te hamamit ...kane kry do vite shkoll diku me te njofshem e diku me merita ...dhe assesi nuk ua rroke truri se egziston Krijuesi ....po ēfar intelektualesh a ēfar bakrraqi ...le ti kryjn edhe 7mij magjistratura e dokrorratura , per hesap temin rrafsh barazi me shtaze .


ti panta , a po ki qef me te "lmue pak ? a ēenef ?


.

e-uritura
28-08-11, 20:07
...


intelektual te hamamit ...kane kry do vite shkoll diku me te njofshem e diku me merita ...dhe assesi nuk ua rroke truri se egziston Krijuesi ....po ēfar intelektualesh a ēfar bakrraqi ...le ti kryjn edhe 7mij magjistratura e dokrorratura , per hesap temin rrafsh barazi me shtaze .


ti panta , a po ki qef me te "lmue pak ? a ēenef ?


.

Po, ne duhet te rrime ne kokerr te shpines, dite dhe nate, me rruza ne duar. Pastaj ta qojme b*then perpjete 6 here ne dite, burrave tane t`u blejme prostitutka ruse ne menyre qe ata te kenaqen epshet e tyre shtazarake, dhe Zoti do kujdeset per ne!

Kujdes me "lemimet!

Alima
28-08-11, 20:41
Po, ne duhet te rrime ne kokerr te shpines, dite dhe nate, me rruza ne duar. Pastaj ta qojme b*then perpjete 6 here ne dite, burrave tane t`u blejme prostitutka ruse ne menyre qe ata te kenaqen epshet e tyre shtazarake, dhe Zoti do kujdeset per ne!

Kujdes me "lemimet!


...

...a nuk je cof uni ti , a??? ...fillova me u ba marak !


jo moj , rrini ju ne kembe , kurr mos u ulni ...vetem punoni per kete bote ...dhe asnjehere mos gaboni te bini me fetyre per toke para Krijuesit , rruzat bani ne qafe , e b*** cullak ...dhe ne kete gjendje kthenu te Krijuesi , se qe besa keni me u "knaq edhe atje ( ne boten e amshuar ) , sikur qe po kenaqeni ketu ... her samba , her ēa-ēa-ēa keni me kcy neper prushin e flaken e xhehenemit ....edhe rumba , mvaresisht prej disponimi !

Epshet pra , sikur veton zeza , njeri plak qohet e len shtatzane nje vajze qe mundet me qene bija e tij ... epsh he lezet ! ...
e ajo motra e vet flaka babadevojka ,i ndrron donort nder-kembe-tare per nate, e perdite fillu prej uniceffi e kush e di te cila organizat tjeter " humanitare per "nder te kombit .... LOL

jane te ngritur ata , familiarisht ....lozhe qifuto-masonier !..


aaa lmoj une lmojshem ...jam e ndieshme shume http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif !!!


.

Guri i madh
28-08-11, 21:19
...

...a nuk je cof uni ti , a??? ...fillova me u ba marak !


jo moj , rrini ju ne kembe , kurr mos u ulni ...vetem punoni per kete bote ...dhe asnjehere mos gaboni te bini me fetyre per toke para Krijuesit , rruzat bani ne qafe , e b*** cullak ...dhe ne kete gjendje kthenu te Krijuesi , se qe besa keni me u "knaq edhe atje ( ne boten e amshuar ) , sikur qe po kenaqeni ketu ... her samba , her ēa-ēa-ēa keni me kcy neper prushin e flaken e xhehenemit ....edhe rumba , mvaresisht prej disponimi !

Epshet pra , sikur veton zeza , njeri plak qohet e len shtatzane nje vajze qe mundet me qene bija e tij ... epsh he lezet ! ...
e ajo motra e vet flaka babadevojka ,i ndrron donort nder-kembe-tare per nate, e perdite fillu prej uniceffi e kush e di te cila organizat tjeter " humanitare per "nder te kombit .... LOL

jane te ngritur ata , familiarisht ....lozhe qifuto-masonier !..


aaa lmoj une lmojshem ...jam e ndieshme shume http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif !!!


.


nji besimtare e devotshme nuk e perdor ket shprehje ndaj askujt

Alima
28-08-11, 21:22
nji besimtare e devotshme nuk e perdor ket shprehje ndaj askujt

...

ku pe din ti ēka perdore besitarja e devotshme , kur lidhje s' ke me besimin ti ???!!!


besimtarja e devotshme edhe n' nishan vnon mosbesimtaret ne rast nevoje , kuptohet ....(mos tut ti se joh, joh) !.

Oqeani
28-08-11, 21:56
...

eh pse ??? ... a nuk po e din a ??? ...paret , posti , pse mos prej dashnije gon ?


te thejn qafen tyj hyp e tuj zbrit , veq moral e patriotizem te ēkokerdhaft mos te shesin , kaq !


.


Ku shihni patriotizmin !!!! ?

Alima
28-08-11, 22:09
Ku shihni patriotizmin !!!! ?


...

pyetje-pergjegje , a ??? A1 ..


patriotizmi shihet ne ruajtjen e vlerave kombetare , traditave , gjuhes , moralit , religjionit ... njerezis !


po e humbe njeren nga keto per hire te kujtedo , je i humbur dhe shendrrohesh ne patriot me baterija te cilat duhesh me i akumulu ku te gjejsh korrent , nese ta jap dikush do !


.

gjini
28-08-11, 22:18
...

...a nuk je cof uni ti , a??? ...fillova me u ba marak !


jo moj , rrini ju ne kembe , kurr mos u ulni ...vetem punoni per kete bote ...dhe asnjehere mos gaboni te bini me fetyre per toke para Krijuesit , rruzat bani ne qafe , e b*** cullak ...dhe ne kete gjendje kthenu te Krijuesi , se qe besa keni me u "knaq edhe atje ( ne boten e amshuar ) , sikur qe po kenaqeni ketu ... her samba , her ēa-ēa-ēa keni me kcy neper prushin e flaken e xhehenemit ....edhe rumba , mvaresisht prej disponimi !

Epshet pra , sikur veton zeza , njeri plak qohet e len shtatzane nje vajze qe mundet me qene bija e tij ... epsh he lezet ! ...
e ajo motra e vet flaka babadevojka ,i ndrron donort nder-kembe-tare per nate, e perdite fillu prej uniceffi e kush e di te cila organizat tjeter " humanitare per "nder te kombit .... LOL

jane te ngritur ata , familiarisht ....lozhe qifuto-masonier !..


aaa lmoj une lmojshem ...jam e ndieshme shume http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif !!!


.

Paske permend rruza e byth cullake por as ju sjau leshoni hiq rrugen ketyre vetem vizitoni pak do vende islamike e do biundeni se sa te pa moralshme jan keto grat qe mshefen pas feregjes dhe kinse namuzlijke.
Po mos te shkreta me sa gra e keni marr burrin dhe mos keni merak se burrat ton skan aq shum pare me blen gra sa ata ne arbi se ata kan nga 32 gra ne shpi dhe ku medite sa femij kan . e ju jeni sherbetore te mira dhe trashjauni qofen burrave dhe rriju ne kamb tan dite e mos u ul fare
por mos i kesh keto qe mundohen te jen te barabarta me mashkujt e jo tju ecin nga 10 metra pas tyre

Alima
28-08-11, 22:29
Paske permend rruza e byth cullake por as ju sjau leshoni hiq rrugen ketyre vetem vizitoni pak do vende islamike e do biundeni se sa te pa moralshme jan keto grat qe mshefen pas feregjes dhe kinse namuzlijke.
Po mos te shkreta me sa gra e keni marr burrin dhe mos keni merak se burrat ton skan aq shum pare me blen gra sa ata ne arbi se ata kan nga 32 gra ne shpi dhe ku medite sa femij kan . e ju jeni sherbetore te mira dhe trashjauni qofen burrave dhe rriju ne kamb tan dite e mos u ul fare
por mos i kesh keto qe mundohen te jen te barabarta me mashkujt e jo tju ecin nga 10 metra pas tyre


...


a , na bile burrave me kurore .... e ato te jujat jaranave rrugeve e sokaqeve , edhe me punu si tatarica gjithe diten per nje kafshat buke ...qe besa ne te shumten e rasteve edhe oferta tjera psh sexuale shefave , qe kur te kthehen te shpia mos me mujt me qendru as ne kembe ...dhe me i thane bashkeshortit nese ka bashkeshort , mshele gojen mos um ban zhurem , kthema buken , edhe rahatoi femijet se kam shite trupin e nderin me ti pru do pare !te barabarta nata me diten kurr nuk kan qen as qe do jene , po aq edhe femrat me mashkujt nuk do jene ....vetem se do prishin famijet , shoqerin ...duke u perpiq se koti te ndrrojne caktimet e Krijuesit !


.

e-uritura
28-08-11, 22:30
...

...a nuk je cof uni ti , a??? ...fillova me u ba marak !


jo moj , rrini ju ne kembe , kurr mos u ulni ...vetem punoni per kete bote ...dhe asnjehere mos gaboni te bini me fetyre per toke para Krijuesit , rruzat bani ne qafe , e b*** cullak ...dhe ne kete gjendje kthenu te Krijuesi , se qe besa keni me u "knaq edhe atje ( ne boten e amshuar ) , sikur qe po kenaqeni ketu ... her samba , her ēa-ēa-ēa keni me kcy neper prushin e flaken e xhehenemit ....edhe rumba , mvaresisht prej disponimi !

Epshet pra , sikur veton zeza , njeri plak qohet e len shtatzane nje vajze qe mundet me qene bija e tij ... epsh he lezet ! ...
e ajo motra e vet flaka babadevojka ,i ndrron donort nder-kembe-tare per nate, e perdite fillu prej uniceffi e kush e di te cila organizat tjeter " humanitare per "nder te kombit .... LOL

jane te ngritur ata , familiarisht ....lozhe qifuto-masonier !..


aaa lmoj une lmojshem ...jam e ndieshme shume http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif !!!


.


Te themi qe eshte e vertete kjo qe pohon ti.
"qe mund te jete bija e tij". Shume e kuptueshme,dhunim nuk ka qene, nen moshe nuk ka qene ajo.. Shumica e meshkujve, qe iu ka plak gruaja, e don nje te re, s`paku nje here.
Nuk krahasohet budallakia e nje personi, me budallakine e miliona muslimaneve ne mbare boten.
Muslimani 70 vjeq merr per grua 8 vjeqaren. e blla blla bllaaaa...

e-uritura
28-08-11, 22:32
Paske permend rruza e byth cullake por as ju sjau leshoni hiq rrugen ketyre vetem vizitoni pak do vende islamike e do biundeni se sa te pa moralshme jan keto grat qe mshefen pas feregjes dhe kinse namuzlijke.
Po mos te shkreta me sa gra e keni marr burrin dhe mos keni merak se burrat ton skan aq shum pare me blen gra sa ata ne arbi se ata kan nga 32 gra ne shpi dhe ku medite sa femij kan . e ju jeni sherbetore te mira dhe trashjauni qofen burrave dhe rriju ne kamb tan dite e mos u ul fare
por mos i kesh keto qe mundohen te jen te barabarta me mashkujt e jo tju ecin nga 10 metra pas tyre


Po, njeri tregonte; punoja bashke me nje femer, ajo ishte e mbuluar. I vdiq i shoqi, dhe merzitej me te vertete shume. Aq shume u habita kur nje dite, 2 muaj pas vdekjes te shoqit, me ftoi ne nje qoshe, dhe pa e thene asnje fjale, me ktheu b*then , ngriti tere ato rroba dhe me luti t`a..................

Alima
28-08-11, 22:36
Te themi qe eshte e vertete kjo qe pohon ti.
"qe mund te jete bija e tij". Shume e kuptueshme,dhunim nuk ka qene, nen moshe nuk ka qene ajo.. Shumica e meshkujve, qe iu ka plak gruaja, e don nje te re, s`paku nje here.
Nuk krahasohet budallakia e nje personi, me budallakine e miliona muslimaneve ne mbare boten.
Muslimani 70 vjeq merr per grua 8 vjeqaren. e blla blla bllaaaa...


...

e vertet gjithe diten dhe edhe naten , sikur ai qe u kalb ne burgje , e priti e shoqja me vite dhe sapo dul e braktisi dhe ja msyu qikave te reja , s' po ja permendi emrin me mire !


aaaa.... as muslimanet nuk i dhunoin pamvaresisht moshes , por i kurorezoin = gra legale !


trus tani !


.

Alima
28-08-11, 22:37
Po, njeri tregonte; punoja bashke me nje femer, ajo ishte e mbuluar. I vdiq i shoqi, dhe merzitej me te vertete shume. Aq shume u habita kur nje dite, 2 muaj pas vdekjes te shoqit, me ftoi ne nje qoshe, dhe pa e thene asnje fjale, me ktheu b*then , ngriti tere ato rroba dhe me luti t`a..................


....


shih ?

..

ej gutuni se edhe 20 minuta i keni fore per komente , pastai une iku nga ju , perkohesisht , mos u merzitni allahile !.

gjini
28-08-11, 22:39
Te themi qe eshte e vertete kjo qe pohon ti.
"qe mund te jete bija e tij". Shume e kuptueshme,dhunim nuk ka qene, nen moshe nuk ka qene ajo.. Shumica e meshkujve, qe iu ka plak gruaja, e don nje te re, s`paku nje here.
Nuk krahasohet budallakia e nje personi, me budallakine e miliona muslimaneve ne mbare boten.
Muslimani 70 vjeq merr per grua 8 vjeqaren. e blla blla bllaaaa...

Oj e uritura kjo eshte nermale kjo pune se nisen nga te bamet e pejgamerit te tyre qe ai ka marr kusherinenn shum te afert te tina Ajshen dhe ajo kur asht ba nuse ska pas ma shum se 9 vjeqe dhe ka qen gruja e 12 e tina
e keta shkojn sips mesime te derguemit te allahut dhe kur mendoj se kush eshte i derguemi i allahut me vjen me vjell dhe mire kom ba qe ja kom kthye shpinen fes.

e-uritura
28-08-11, 22:40
....


shih ?

..

ej gutuni se edhe 20 minuta i keni fore per komente , pastai une iku nga ju , perkohesisht , mos u merzitni allahile !.


Edhe indianet besojne ne lope. Lope!

Alima
28-08-11, 22:42
Oj e uritura kjo eshte nermale kjo pune se nisen nga te bamet e pejgamerit te tyre qe ai ka marr kusherinenn shum te afert te tina Ajshen dhe ajo kur asht ba nuse ska pas ma shum se 9 vjeqe dhe ka qen gruja e 12 e tina
e keta shkojn sips mesime te derguemit te allahut dhe kur mendoj se kush eshte i derguemi i allahut me vjen me vjell dhe mire kom ba qe ja kom kthye shpinen fes.


...


sal_Allahu _alejhi _wa_selem !


paqa dhe meshira e Allahut qofte mbi te , mbi familjen e tij , shoket , dhe percjellesit e devotshem te sunetit te tij !me te vertete ishte , eshte, dhe do jete shembelltyre !

.

Alima
28-08-11, 22:44
Edhe indianet besojne ne lope. Lope!


...

sa jene ne humbje te mjeret , prej gjunahit !


.

gjini
28-08-11, 22:50
Po ky pejgameri juaj ska ba gjynah kur e ka marr ajshen per grue si kusherin te gjaklut dhe si kan dal 11 gra tjera por e ka marr edhe keet te 12 dhe vetem 9 vjeqe o mjerana prekeni koken pak se qka eshte e aft nje femij 9 vjeq me ba ne shtrat me nje plak matuf
Mos folni qyfyre neper dynje por kthehuni ne realitet e mos jetoni me anderra te carit sulltan.
Dhe asaj ajshes ja keni pa sherrin se ajo eshte detyrue e para me dal ne megjilis me shador e mbulueme mos me e pa mileti se eshte femij....!

Alima
28-08-11, 22:59
Po ky pejgameri juaj ska ba gjynah kur e ka marr ajshen per grue si kusherin te gjaklut dhe si kan dal 11 gra tjera por e ka marr edhe keet te 12 dhe vetem 9 vjeqe o mjerana prekeni koken pak se qka eshte e aft nje femij 9 vjeq me ba ne shtrat me nje plak matuf
Mos folni qyfyre neper dynje por kthehuni ne realitet e mos jetoni me anderra te carit sulltan.
Dhe asaj ajshes ja keni pa sherrin se ajo eshte detyrue e para me dal ne megjilis me shador e mbulueme mos me e pa mileti se eshte femij....!


....

hajt ti se ka pas per shtrat tjera ai, paqa dhe meshira e Allahut qofte mbi te !


kere e ka pas per memory stick , ka pas nje memorie dhe nje inteligjenc te rralle Aisheja radiAllahu anha , andaj ...se jo tyben te ngratat tona kan anku per shtrat me te , ngase tere netet i ka kalu me shume ne ibadet e lutje ... me gjithe ato gra ne disponim , atij i jane aje kembet duke qendruar ne namaz para te Madherishmit Allah !


e ju folni sipas tekeve e qejfeve , se krejt what counts for all of your kind , is sex ....shame , shame on you all !ka pas gra plaka , qe asnjhere nuk ka flejt me to , ooo i marrum !


kurora nuk eshte sex , por kurore , institucion me plote e perplote ngarkesa, obligime morale e materiale ....po i kallt te koke !


mos fol ma mbi moralin asnjehere , nese ke diēka interesante per sexin urdhero , ngase ai qenka prioritar per ty dhe ata si ti , turp !.

gjini
29-08-11, 23:12
....

hajt ti se ka pas per shtrat tjera ai, paqa dhe meshira e Allahut qofte mbi te !


kere e ka pas per memory stick , ka pas nje memorie dhe nje inteligjenc te rralle Aisheja radiAllahu anha , andaj ...se jo tyben te ngratat tona kan anku per shtrat me te , ngase tere netet i ka kalu me shume ne ibadet e lutje ... me gjithe ato gra ne disponim , atij i jane aje kembet duke qendruar ne namaz para te Madherishmit Allah !


e ju folni sipas tekeve e qejfeve , se krejt what counts for all of your kind , is sex ....shame , shame on you all !ka pas gra plaka , qe asnjhere nuk ka flejt me to , ooo i marrum !


kurora nuk eshte sex , por kurore , institucion me plote e perplote ngarkesa, obligime morale e materiale ....po i kallt te koke !


mos fol ma mbi moralin asnjehere , nese ke diēka interesante per sexin urdhero , ngase ai qenka prioritar per ty dhe ata si ti , turp !.


Valla ketu spo te besoj qe e kan kalue naten ne namaz por une them se ja kan gra sa kan mujt deri sa o ra si teknefec ne dyshek e ska mujt me u que ma , ai me 12 gra ska pas tjeter pune veq me ju ndejt gati atyre se te tjeret kan punue per te e ai si muqa mas kaftorrit krahja bac se ne fund edhe pejgamer me bajn keta

taraku-1
29-08-11, 23:48
A ti edhe disa teknefeca sikurse ti keni mbet me i gjet gabime te derguarit te Allahut... muhamedit s.a.v.s deri sa Allahu ne Kuran thot per Muhamedin s.a.v.s

“Sikur ai (Muhammedi), nė mėnyrė tė rreme, tė na kishte vesh ndonjė fjalė, Ne do ta kapnim atė pėr dorėn e djathtė. Pastaj me siguri qė do t’ia prisnim damarin e qafės. E askush prej jush nuk do tė mund ta mbronte.” (El Hakka: 44-47)

kjo eshte nje prej ajeteve te Kuranit,sikur te ishte i keq edhe ne qeshtjen e marteses... padyshim se Allahu do ta ndeshkonte...

gjini
03-09-11, 22:06
tARAK QENKE PER NJE MEND POR ME DUKET SE QENKE TEKNEFEC DHE SQENKE AS PER TARAK ME I ETH LOPET E ARABISTANIT:
KETO PERRALLLA QE DIUKUSH JU SHET JUVE PER PORDH TE FTOFTA E JU I MERRNI SI TE VETETETA ME VJEN KEQ QE KETU AS UNE DHE ASKUSH SKA MU NDESI ME JU NDIHMUE

gjini
03-09-11, 22:08
....

Hajt ti se ka pas per shtrat tjera ai, paqa dhe meshira e allahut qofte mbi te !


Kere e ka pas per memory stick , ka pas nje memorie dhe nje inteligjenc te rralle aisheja radiallahu anha , andaj ...Se jo tyben te ngratat tona kan anku per shtrat me te , ngase tere netet i ka kalu me shume ne ibadet e lutje ... Me gjithe ato gra ne disponim , atij i jane aje kembet duke qendruar ne namaz para te madherishmit allah !


E ju folni sipas tekeve e qejfeve , se krejt what counts for all of your kind , is sex ....shame , shame on you all !Ka pas gra plaka , qe asnjhere nuk ka flejt me to , ooo i marrum !


Kurora nuk eshte sex , por kurore , institucion me plote e perplote ngarkesa, obligime morale e materiale ....po i kallt te koke !


Mos fol ma mbi moralin asnjehere , nese ke diēka interesante per sexin urdhero , ngase ai qenka prioritar per ty dhe ata si ti , turp !.


jo valla e bilah ska ndejt asnje minut tuj u lute por e ka ba qejfin e vet ne gengbaijn me grat te haremit dhe kur mendoj ne ate qka ai ka ba me vjen me vjell dhe jam i lumtur qe e kom lan anash keet fe te atij sex manijaakut

Guri i madh
03-09-11, 22:12
tARAK QENKE PER NJE MEND POR ME DUKET SE QENKE TEKNEFEC DHE SQENKE AS PER TARAK ME I ETH LOPET E ARABISTANIT:
KETO PERRALLLA QE DIUKUSH JU SHET JUVE PER PORDH TE FTOFTA E JU I MERRNI SI TE VETETETA ME VJEN KEQ QE KETU AS UNE DHE ASKUSH SKA MU NDESI ME JU NDIHMUE


ky esht asi taraku qe qon pluher e ne fund shkon te naj stog me san e i krun brinat