PDA

View Full Version : Urime viti i ri!


sherri
26-11-11, 00:14
Te gjithe komunitetit musliman,ju uroj ket vite te ri kalendarik(1433)..pacja dhe harmonia ju percjellt gjate keti, e shume viteve ne vazhdim

jadore
26-11-11, 00:20
faliminderit , e pritshim e e percjellshim se bashku ..

p.s.
tybe mendova qe muajin Muharrem po na uron ..

lovely
26-11-11, 00:29
faliminderit , e pritshim e e percjellshim se bashku ..

p.s.
tybe mendova qe muajin Muharrem po na uron ..qa osht ky sen Jadore? Muharremin n klase e kom pas :biggrin:

Zero Cool
26-11-11, 00:33
Te gjithe komunitetit musliman,ju uroj ket vite te ri kalendarik(1433)..pacja dhe harmonia ju percjellt gjate keti, e shume viteve ne vazhdim

E sherr flm shume, urime edhe ty ense je musliman dhe nese e feston.

lugatja
26-11-11, 00:56
Kėta kanė tė ndaluara tė gjitha festimet mirėpo nėse e festojnė jua uroj edhe unė!

shef-qeti
26-11-11, 02:13
1433---mos eshte skenderbeu ne forum ketu...le te lajmrohet....se kem pune diqka....e mos me thuni qe je tranu....se 1433 po shkrun

taraku-1
26-11-11, 06:07
flm.... edhe juve urime te gjithve.

isha i ftuar dje ne Vushtrri....,por nuk isha aty....

Guri, edhe hamda u kan asajde....

Alima
26-11-11, 10:29
1433---mos eshte skenderbeu ne forum ketu...le te lajmrohet....se kem pune diqka....e mos me thuni qe je tranu....se 1433 po shkrun

...

... diēka ma te forte , moti , ama motiii s'kam lexu !


shnetje ty ,


.

e-uritura
26-11-11, 11:16
Urime edhe pėr 588 vite tjera!

taraku-1
26-11-11, 11:23
Urime edhe pėr 588 vite tjera!

Jo bo ma pak se Kiameti nuk o larg ... jo edhe aq shume vjet sa e ke urue ti.

Dallandyshja_718
26-11-11, 16:37
qa osht ky sen Jadore? Muharremin n klase e kom pas :biggrin:

Ti n'klase e une n'shpi...:biggrin:
Urime urime!
P.S. Flm e per hajr edhe ty sherri!