PDA

View Full Version : FC Bayern München - FC Schalke 04


Artisti
25-02-12, 22:26
http://fussball-ergebnisse.t-online.de/bilder/t-vereine/15x15/3063.gif FC Bayern München - http://fussball-ergebnisse.t-online.de/bilder/t-vereine/15x15/3082.gif FC Schalke 04Derbi i Vitit nė ora 15:30 tė dielen me 26.02. ditėlindja ime:biggrin:

Pėr shkak tė kampionatit tė sivjetėm qė ėshtė kaq ngushtė, pėr tu bėrė edhe mė ngushtė dhe tėrheqės pėr shikuesit duhet qė


Schalke 1 me 0 tė fitoj


.

SANTANA-29
25-02-12, 22:29
http://fussball-ergebnisse.t-online.de/bilder/t-vereine/15x15/3063.gif FC Bayern München - http://fussball-ergebnisse.t-online.de/bilder/t-vereine/15x15/3082.gif FC Schalke 04Derbi i Vitit nė ora 15:30 tė dielen me 26.02. ditėlindja ime:biggrin:

Pėr shkak tė kampionatit tė sivjetėm qė ėshtė kaq ngushtė, pėr tu bėrė edhe mė ngushtė dhe tėrheqės pėr shikuesit duhet qė


Schalke 1 me 0 tė fitoj


.


hahahahaha,,Prej se ndeqova se Qerdan shaqiri po na vjen ne bajern,,edhe pse Bajerni ka pak probleme ,mos gabo me lujte e me marr shalken se bajerni fiton,,
3-o...hahhahahaahha

E per Ditlindje po pres edhe pak,,per ta Uruar,,.-:smile:

Gega 1
26-02-12, 19:08
Pum vjen keq pur habibin e Marise.:biggrin:

Virti
26-02-12, 22:30
Forza Bayern! :cool: