PDA

View Full Version : Femrat e kampionatit Evropian 2012


tipi engjellor
25-06-12, 21:58
Femrat "hot & sexy" te kampionatit Evropian 2012.

http://img836.imageshack.us/img836/3773/59956622449378100374724.jpg

tipi engjellor
25-06-12, 22:01
http://img99.imageshack.us/img99/3755/58252222449242100388333.jpg


turist oooooo ne mujsh me dite pse neve shqiptareve spo na lejone pjesmarrjen ne kampionatin evropian hahahaha

tipi engjellor
25-06-12, 22:02
http://img651.imageshack.us/img651/8922/20619622449350433710889.jpg

tipi engjellor
25-06-12, 22:03
http://1dak.com/img/2012/06/beautiful-polish-girl-euro-2012.jpg polonia baby

tipi engjellor
25-06-12, 22:04
http://media.tumblr.com/tumblr_m5rcifOrxS1qk7j9m.jpg

espanjoll

tipi engjellor
25-06-12, 22:05
http://img818.imageshack.us/img818/9498/0z77j.gif

danimark....

Zero Cool
18-06-13, 18:21
hehe kjo futbolliste, i ka gėzuar shumė shikuesit e pranishėm nė stadium. Dhe jo vetėm qė shėnoi njė gol tė bukur. Por biondina simpatike, me tė shėnuar golin nga emocioni heq fanelėn dhe vrapon drejt publikut. Ajo pėr fatin e shikuesve nuk mbante fare BH.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T8irI55-hts

vjeshta
19-06-13, 12:29
hehe kjo futbolliste, i ka gėzuar shumė shikuesit e pranishėm nė stadium. Dhe jo vetėm qė shėnoi njė gol tė bukur. Por biondina simpatike, me tė shėnuar golin nga emocioni heq fanelėn dhe vrapon drejt publikut. Ajo pėr fatin e shikuesve nuk mbante fare BH.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T8irI55-hts


Montazh hehehe.:biggrin:

Zero Cool
19-06-13, 13:33
Montazh hehehe.:biggrin:

Noshta montazh por gjithsesi montazh i bukur ..........;)