PDA

View Full Version : Futbollistėt Shqiptarė nė Botė


Artisti
21-07-12, 09:30
Xherdan Shaqiri dėshmoi se ėshtė i gatshėm tė marrė vendin e Robben apo edhe tė Ribery.

Nė lojėn FC Bayern - Napoli

shėnoi golin e mrekullueshėm nga 22 m dhe me kėtė barazoi rezultatin 2:2.

Mė pas Napolianėt shėnuan edhe njė gol tjetėr dhe me kėtė fituan 3:2

Mediat gjermane tė sportit janė tė impresionuar nga e treguara e Xherdanit tė cilin edhe Shaq e quajnė.


.