PDA

View Full Version : Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė


Naki
05-10-12, 21:26
Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Londėr, (Kosovapress) 05 Tetor 2012 21:57
http://kosovapress.com/repository/images/thumb_660x375/5_276108.jpg

Shumė mendojnė se femrat e Mesdheut mund tė jenė mė tė bukurat e botės. Por ja nė fakt qė nuk qenka kėshtu. Sepse sipas njė listimi tė bukurisė femėrore, kryer nga “Digest Travel”, nuk janė aspak qytetet qė gjenden nė zonėn mesdhetare, ato ku gjenden femrat mė tė bukura tė globit. Pėrkundrazi. Femrat mė tė bukura sipas tij, gjenden nė vendet e ftohta.
Kėshtu, kryeqyteti i Ukrainės, Kiev, zė vendin e parė nė botė, pėr imazhin e bukurisė femėrore.
Ndėrsa vendi i dytė i kėtij listimi mbahet nga suedezet, pra kryeqyteti Stokholm i Suedisė, tė cilat janė nė masėn mė tė madhe bjonde.
Duke u pasuar, nga metropoli amerikan, Nju Jorku, ku jetojnė shumė modele dhe femra VIP.
Vendi i katėrt? Ėshtė Buenos Aires, nė Argjentinė, atje ku femrat kanė njė bukuri latine tė veēantė, mes tė qenit zeshkane dhe shumė tė gjalla.
Vendi i pestė? Varna, qyteti i Bullgarisė, ku femrat janė shpesh brune, por me sy ekspresivė.

emine
05-10-12, 22:10
Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Londėr, (Kosovapress) 05 Tetor 2012 21:57
http://kosovapress.com/repository/images/thumb_660x375/5_276108.jpg

Shumė mendojnė se femrat e Mesdheut mund tė jenė mė tė bukurat e botės. Por ja nė fakt qė nuk qenka kėshtu. Sepse sipas njė listimi tė bukurisė femėrore, kryer nga “Digest Travel”, nuk janė aspak qytetet qė gjenden nė zonėn mesdhetare, ato ku gjenden femrat mė tė bukura tė globit. Pėrkundrazi. Femrat mė tė bukura sipas tij, gjenden nė vendet e ftohta.
Kėshtu, kryeqyteti i Ukrainės, Kiev, zė vendin e parė nė botė, pėr imazhin e bukurisė femėrore.
Ndėrsa vendi i dytė i kėtij listimi mbahet nga suedezet, pra kryeqyteti Stokholm i Suedisė, tė cilat janė nė masėn mė tė madhe bjonde.
Duke u pasuar, nga metropoli amerikan, Nju Jorku, ku jetojnė shumė modele dhe femra VIP.
Vendi i katėrt? Ėshtė Buenos Aires, nė Argjentinė, atje ku femrat kanė njė bukuri latine tė veēantė, mes tė qenit zeshkane dhe shumė tė gjalla.
Vendi i pestė? Varna, qyteti i Bullgarisė, ku femrat janė shpesh brune, por me sy ekspresivė.


Ukrahina ka vertet Femrat e bukura,:smile:

Dardanesha
07-10-12, 21:28
Po e vertete, i ka bionde dhe te gjata :biggrin:, per keto karakteristika njihen zakonisht :wink:

Zero Cool
07-10-12, 21:31
Bukuria nuk eshte floke te gjata,kembet e dobta, lekura e nxire nga dielli, dhembet perfekt,,,
Bukuria eshte fytyra e asaj qe ka qare dhe tani buzeqesh,bukuria eshte shenja e plages ne gju e ngelur nga femijeria, bukuria eshte rrathet e zinj poshte syve kur dashuria te le pa gjume, bukuria eshte shprehja qe ke ne fytyre kur bie zilja ne mengjes, eshte makiazhi qe kullon kur del nga dushi,eshte e qeshura qe ben me nje hajgare qe kupton vetem ti,bukuria eshte kur veshtrimi yt kryqezohet me te tijin dhe nuk kupton me asgje, syte e tu te ndricuar kur shikon ate, eshte kur qan per paranojat e tua, bukuria eshte rrudhat e shenuara nga vitet,,,
Bukuria eshte gjithe ajo qe provohet brenda dhe manifestohet jashte.
Bukuria eshte shenjat qe jeta le tek ty, grushtat dhe perkedheljet e kujtimeve,,,
Bukuria eshte te lejosh veten te jetoje.

AlbaSoft
17-10-12, 11:48
Femrat Shqiptare jan Numer 1.

Dardanesha
17-10-12, 14:50
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=qW9zjE8FavA

:biggrin::biggrin::biggrin: