PDA

View Full Version : Shqiptarė nė Berlin


namorico
09-10-12, 10:49
Pėrshėndetje!

Unė jam rumun e kam studiuar ne Tiranė. Do tė doja te njihesha me shqiptarė qė jetojnė ne Berlin pėr tė mos e harruar shqipen.

lovely
09-10-12, 11:43
Pashė robt? Ti po e dijshe shqipen, ma mirė se 80% e shqipeve qitu.

namorico
09-10-12, 13:22
Faleminderit. Por prapė se prapė dua te njihem me shqiptarė. Mė pėlqejnė si njerėz.

jadore
09-10-12, 13:46
Faleminderit. Por prapė se prapė dua te njihem me shqiptarė. Mė pėlqejnė si njerėz.

gjithesesi namorico , shpresoj qe vertet jeni rumun dhe na beni nder me viziten tuaj , ju pergezoj edhe per interesimin per komunikim
shpresoj qe diteve ne vazhdim do te lajmerohen shqiptaret e ati landi .

namorico
09-10-12, 13:51
Faleminderit. Edhe unė gėzohem qė kam gjetur kėtė forum. Ka shumė tema interesante kėtu.