PDA

View Full Version : E presin femine e tyre dhe kush nuk i denon !


Fshatari
29-11-12, 21:39
Stewart dhe Pattinson presin fėmijėn e parė
Londėr, 29 nėntor - Ribashkimi mes Kristen Stewart dhe Robert Pattinson duket se ka pasur njė fund tė lumtur.
Sipas mediave amerikane Stewart ėshtė duke pritur njė fėmijė nga aktori britanik.
Gjithashtu revista “OK!” bėn tė ditur se ēifti i njohur i aktorėve planifikon tė rrisė fėmijėn nė Angli, ndėrkohė qė Stewart i ka kėrkuar Pattinsonit qė tė lidhen nė martesė pėrpara se vogėlushi ose vogėlushja tė vijė nė jetė.
Gjatė verės sė shkuar ēifti u nda pėr disa muaj pėr shkak tė tradhtisė sė Kristen me regjisorin e martuar, Rupert Sanders.
_________________________________
http://www.kohaditore.com/index.php?page=1,6,125296
__________________________________________
Qe keta dyte e presin femine dhe nuk i druhen hiē drejtesise, a te na, veē me menue me pre dike shkon 20 vjet burg!