PDA

View Full Version : Lajmerim


tipi engjellor
11-05-14, 23:35
Me keqardhje te madhe njoftoj qe mikja jone e nderuar Jetesa Krasniqi ka ndrruar jete me daten 25 prill ne oren tre pasdite dhe me daten 28 prill 2014 u varros ne vendlindjen e saj ne qytetin e Prizerenit.Mikja jone e dashur jEtA_1 qe dy vite vuante nga semundja e tumorit ne gji,nje nate para se te vdiste hyri ketu ne forum per here te fundit ...................kete lajm ma konfirmoi motra e saj pasi i la porosine qe pas vdekjes te na njoftoje ketu...

Ngushellimet e mija me te sinqerta familjes dhe gjithe atyre qe njoften miken tone..............ngushellime miq te nderuar.

Paradox_13
12-05-14, 14:26
....shume veshtire e kam ta pranoj ket fakt o tipi,.!!!!..edhepse jeten nuk e kam njohur ne teper pos komunikimeve ne fd gjithnje kisha nje respekt te veqante per te dhe verrtet e vleresoja qasjjen e saje te matur ketu mes shkronjve.....
Ngushellime familjes dhe gjithe miqeve qe kishin fatin te njifeshin me te ndjeren.....

emine
12-05-14, 16:01
ngushellime ,familjes ,miqeve dhe gjithe atyre qe njohen Jeten :(((((((

LOJETARI
12-05-14, 17:00
Lajm i keq !Ngushellime te gjithe familjarve dhe miqėve te jEtA_1.

Harisi
12-05-14, 20:03
.....lajm i hidhur dhe mjaft prekes, allahu e shperbleft me xhenet, ngushllime familjareve dhe miqeve, qoft i paharruar kujtimi per te.

http://m.youtube.com/watch?v=WzIfzN5PzGo

http://m.youtube.com/watch?v=Ml8ipzsSK2c

Oqeani
12-05-14, 22:09
Ngushllime - !

elvio
12-05-14, 23:41
Pata rastin ta njoh mes shkronjash ketu,e jam shokuar nga ky lajm hidherues.
Shpirti ne paqe Jeta.

Pushofsh e qete.

Ngushellimet e mija te gjitheve atyre qe u preken nga ky lajm.:frown:

Dardanesha
13-05-14, 10:21
Ngushellime :( :( :( ...

MemphiSx
13-05-14, 10:27
Ngushllime :( :( :(

Shpat
13-05-14, 10:50
Ngushllime

Le jardin des disparus
13-05-14, 14:05
Ėshtė e dhimbshme dhe tmerrėsisht pikėlluese kur Jeta vdes nė stinėn e jetės!

Do tė tė ndjejmė nė aromen e luleve, edhe atėherė kur nuk ėshtė stina e tyre...

Pusho nė parajsė!

Albonita
13-05-14, 19:18
Ngushellime:frown:

vjeshta
13-05-14, 22:06
Lajmė shokues!!! Ma, ėshtė e mundur kjo!!!

Ngushllime familjarve!

Jeta, pusho e qetė!
http://www.youtube.com/watch?v=VRsJlAJvOSM

Shpati
14-05-14, 07:53
Ngushllime.

gazi-de
14-05-14, 09:45
Hmm:frown:

nuk kam fjal veq ngushllime familjen..........

Zero Cool
14-05-14, 17:27
Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.

alima²
14-05-14, 22:12
Zero Cool (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=14562)
Administratorėt

Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.

...

Ti ose je i pabes ndaj nuk zen bes, ose je zhgenjy shume e trash ndaj nuk zen bes.
Nese e ke pa on linne nuk dmth se nuk ka vdek, njerezit ua besojne dikuj ( motres ,vellaut,gruas ,burrit ...) fjalkalimin dhe tjert hyjn edhe pse dikush ka vdekur.

Pastaj njerezit edhe martohen , besove ti ose jo = ATA MARTOHEN , edhe pse ti i perjashton dhe ua cungon ēasjen ne kete medium,edhe perkry betimeve ne Zot se jan martu, ti prap mbetesh skeptik , padyshim ngase vet genjen vazhdimisht!

Njeherit te tregojne njerezit se jane te prekur nga kanceri, ti prap mbetesh skeptik ... por nuk ke faj,ketu eshte rrjet anonim, por mos harro njerezit edhe njoftohen ne realitet permes ketij rrjeti , semuren , vdesin , martohen etj etj ... neve nuk jemi robota por njerez prej mishi e gjaku... Hajde tani perjashtom prap, ose cngoma ēasjen ne kete medium qe tu pamundesosh tjereve protestimin!

I lig je!


Jeta_1 ... Allahu te past meshiru moter,te befte varrin kopsht prej kopshteve te xhenetit, Amin! Te Allahut jemi dhe tek Ai do kthehmi padyshim!


Alima!

.

Guri i madh
14-05-14, 22:49
ngushtllime familjes e farefisit edhe juve te nderuar antar antar te forumit ju shprehi ngushtillme per vdekjen e te ndjeres

tipi engjellor
15-05-14, 00:06
Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.

zero eshte motra e saj....asaj i la adresen edhe pse ndoshta nuk shkruan ajo ...........

Zero Cool
15-05-14, 16:22
Zero Cool (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=14562)
Administratorėt

Nuk ka shumė qė e pashė online, nėse ky lajm ėshtė i vėrtetė atėherė mė vjen shumė keq qė nuk i paskam shkru njė mesazh, tė fundit,,,

Jam bėrė skeptik dhe lajmeve online nuk po i besoj as njė %.

Gjisthsesi jEtA_1 ishte njė nga nofkat pėr tė cilat kisha dhe kam shumė respekt, edhepse me njė dozė reserve pėr kėtė lajm tė keq: ngjushllime tė sinēerta familjarėve dhe atyre qė e kan tė afert nė ēfarėdo aspekti.

...

Ti ose je i pabes ndaj nuk zen bes, ose je zhgenjy shume e trash ndaj nuk zen bes.
Nese e ke pa on linne nuk dmth se nuk ka vdek, njerezit ua besojne dikuj ( motres ,vellaut,gruas ,burrit ...) fjalkalimin dhe tjert hyjn edhe pse dikush ka vdekur.

Pastaj njerezit edhe martohen , besove ti ose jo = ATA MARTOHEN , edhe pse ti i perjashton dhe ua cungon ēasjen ne kete medium,edhe perkry betimeve ne Zot se jan martu, ti prap mbetesh skeptik , padyshim ngase vet genjen vazhdimisht!

Njeherit te tregojne njerezit se jane te prekur nga kanceri, ti prap mbetesh skeptik ... por nuk ke faj,ketu eshte rrjet anonim, por mos harro njerezit edhe njoftohen ne realitet permes ketij rrjeti , semuren , vdesin , martohen etj etj ... neve nuk jemi robota por njerez prej mishi e gjaku... Hajde tani perjashtom prap, ose cngoma ēasjen ne kete medium qe tu pamundesosh tjereve protestimin!

I lig je!


Jeta_1 ... Allahu te past meshiru moter,te befte varrin kopsht prej kopshteve te xhenetit, Amin! Te Allahut jemi dhe tek Ai do kthehmi padyshim!


Alima!

.Alime, kemi ardhė nė t`pame kėtu e jo me i shfry nervat !

Unė jam i pabesė edhe i zhgėnjym e tash nuk za besė ! Nga TI !
Epo njerėzit ja japin fjalėkalimin dikujt (mentorit, djalit, qikės etj.) edhe hyjnė kėtu me qėllime tė kqija dhe unė i dėnoj! Njėjtė sikur qė tė dėnojnė nė tjerat forume!

Poooooooo njerėzit martohen, bile bile edhe gjyshet martohen, martohen mu atėherė kurė si ka mbetė asnjė qime nė kokė e trup shkaku i ilaqeve kundėr kancerit dhe mu atėherė sė bashku me burrin e vet, gjyshja me gjyshin vijn e ofendojnė e shajnė e piskasin kėtu sikur mos tė ken asnjė brengė tjetėr pėrpos tė na bindin nė drejtėsinė e fesė sė tyre.


PO de unė jam i lig sepse tė kam toleru jashtė mase me tė gjitha premtime/rrenat nė MP dhe nė ligėshtinė time po ta plotėsoj edhe njė herė dėshirėn, po tė prejashtoj!
jEtA_1 do na falėsh, kėshty ishte dhe ėshtė forumi, tu bėftė dritė.

Jana
17-05-14, 17:24
..woow sa gjyna pem vika ..

Ngushllime ...

Oltiana1
18-05-14, 15:47
Hmmm , sa lajm i hidhur ! :(

Ngushellime familjes !

Diana007
18-05-14, 17:11
Hm ende nuk me besohet ,,, me erdh shum keq kur ndegjova ... me dibset shum Jeta por,,, me dhibsen shum dy djemt qe do rriten pa nene,,, sa her qe marr djalin shpesh me shkon mendja te ata te dy... Zoti i ndimoft gjith jeten e qofshin te lumtur ...:redface:

Ngushllime Familar e shoqeri e Jetes ,,, :redface:

YanYan
19-05-14, 17:20
Sa lajm i hidhur! Ngushellime familjareve e miqve.
Uroj qe kjo te jete percjellja e fundit qe bejme ne kete forum :frown:

halla e madhe
22-05-14, 19:50
Lajm i hidhur per mua,Jetes i paskan pushuar dhembjet e vuajtjet e kesaj jete, paste drite shpirti yt! :(

power8
22-05-14, 21:56
As Jeten nuk e kurseu v... ! Oh! Sa e dhimbshme...! Ngushllime familjes, miqeve...!

romansa
22-05-14, 21:58
vertet u shokova nga ky lajm...u shprehi ngushllime faamiljes si dhe te gjith atyreqe kane njo
hur jeten ..
sdi pse kam pase respekt shume per kete nik..

Murgesha
31-05-14, 20:43
Edhe njė vdekje e njė anėtari Dardan, sa mė vie keq.
Ngushėllimet e mia familjarėve!

lovely
31-05-14, 23:22
Emrin e kishte Jetesa. Dikush tjeter vendosi qe ajo mos te jetoje me.

Ndieva dhimbje per ata dy femije te vegjel. Ajo sigurisht do te kujdeset per ta nga lart..

Ngushellime familjareve dhe te afermeve.

e_martumja
02-06-14, 21:32
Lajm prekse. Ngushllime.

Xuki
02-06-14, 21:59
Sa po mė vjen keq....ngushllime familjes. :( :( :(

Marcoo
07-06-14, 05:21
Shume lajme I ran, por jemi mysafir sprovus ne kete botė.
Lusim Allahun ta bene banore te Xhehnetit
O Zot shoerbleje me Xhehnet ..... Amin
Familjarve, shokėve, shoqeve gjithė te afermeve Zoti ua qoft gairetin..

premium
08-06-14, 23:20
Ah e paskam humbur nje vendase , sa me vjen keq . inshAllah Allahu ka keputur nga kjo Bote me veprat e mira , e ja udhezoft xhennetin ne ahiret.
Ngushellime familjes dhe te aferit te rahmetlise.

Dallandyshja_718
12-06-14, 03:23
Lajm i hidhur, vertete kam pas respekt per kete antare te sjellshme, Allahu e shperbleft me Xhennet, familjes dhe te afermve Zoti u dhashte froce me perballau dhimbjen...Me preku shume ky lajm...:(

Dardan Kastrati
13-06-14, 21:57
Ngushellime familjes se te ndjeres.... Uroj qe femijet te rriten e te ken shendet ..........

Pusho e qete Jeta_1

turisti
24-09-14, 16:31
Ngushellimet e sinqerta.

Honesty^uk.
17-11-14, 10:49
...Ngushellime familjes, te afermve dhe mbare shoqerise
u preht ne paqe .

vjeshta
04-03-15, 19:58
http://www.lacesenate.net/files/corone-di-fiori-per-funerale-cesena.jpg

Kaqanikasja
06-03-15, 10:41
Ngushellime