PDA

View Full Version : Freunde Schenken !! Jon Braucht Ihre Hilfe


Peja-Boy
27-03-15, 19:42
5Minuta koh e juaja nje Jete per Jon Salltekun !!!

Nė njė vizitė tė shkurter nė Kosovė Marko Leo nga Zvicėrra, njė person Zemėrgjėrė takoj Rastėsisht Jonin i cili ne moshėn 4 Vjeqare u Godit nga njė vetur dhe mbeti i Lėnduar rėnd,aj tash ėshtė nė moshėn 8 Vjeqare me probleme nė tė Folur dhe nė tė Lėvizur me pa mundėsi Ekonomike dhe Mjėksore pėr tu Sheruar nė Kosovė,Vizitori mori njė Iniciative pėr tė kėrkuar Ndihmė nga gjdo Individ qė ka Mundėsi nė mėnyr Humanitare tė kontriboj Financiarisht pėr ta Ndihmuar Jonin qė tė Sherohet nė njė Spital jasht shtetit tė Kosovės nė Zvicėrr ...Po e Ndiej vetėn tė Detyruar qė ta Lus shoqėrin e FB qė tė mė ndihmoj edhe mua ta ndihmojm edhe Marko Leo pėr kėtė iniciativ qė ka marr dhe ta kthejm Jonin ne Gjendjėn e para katėr vitėve,tja mundėsojm edhe Jonit tė rritet ,Tė Shkollohet e tė Ketė njė mundėsi pėr tė Jetuar njėjt si Bashkmoshatarėt e tij .Ju Lutem Shperndajeni kėtė Postim qe ti bie ne sy gjdo Individi qė e Kupton gjendjėn e Jonit dhe qė ka mundėsi pėr ta Ndihmuar .
Tė dhėnat Tjera i gjeni ne Foton e Bashkangjitur !!!!
Ju Flm pėr Kohėn dhe Mirkuptimin Tuaj !!!.....

Peja-Boy
27-03-15, 19:44
C:\Documents and Settings\Windows XP\Desktop\Joni.jpg

Xuki
05-08-15, 10:01
Ich werde etwas spendenhttp://www.dardania.biz/vb/upload/images/icons/icon7.gif