PDA

View Full Version : Dardania.de perseri online!


tron
11-12-18, 20:51
Pas nje kohe te gjate te mosfunksionimit si dhe problemeve te ndryshme faqja Dardania.de si dhe forumi i saj jane perseri online, ashtu sic ka qene forumi me i madh shqiptar nder vite.


Ju uroj cdo te mire.

Murgesha
13-12-18, 22:53
Ju lumte per rihapjen e ketoj forumi!

e_martumja
13-12-18, 22:58
Ju lumte per rihapjen e ketoj forumi!

Cfar nostalgji 😂😂

SheTa
13-12-18, 23:03
Ju flm juve antar e antare te besnike te Dardania.de

Murgesha
13-12-18, 23:23
Cfar nostalgji 😂😂

Valla po loqke 😢😢

Xuki
14-12-18, 20:59
Shyqyr se na ka mungo kjo jeta virtuale. Ju pershendes te gjithve

Dallandyshja_718
15-12-18, 03:17
Pershendetje per te gjithe!

elvio
21-12-18, 10:35
Pas nje kohe te gjate te mosfunksionimit si dhe problemeve te ndryshme faqja Dardania.de si dhe forumi i saj jane perseri online, ashtu sic ka qene forumi me i madh shqiptar nder vite.


Ju uroj cdo te mire.

Faleminderit shume shume :)

Mirenjohje nga ana ime. :)

vjeshta
23-12-18, 20:13
Mirgjetje edhe nga une.

SheTa
23-12-18, 20:45
Pershndetje per te gjithe , n'qofse keni naj problem teknik na lajm !

elvio
23-12-18, 22:10
Mirgjetje edhe nga une.

Mire
Mire se erdhe :)

e_martumja
29-12-18, 01:14
Mirgjetje edhe nga une.

A tka ardh selami 😂😂😂😂

Microsoft
29-12-18, 10:06
Qka ka knena

vjeshta
30-12-18, 22:19
Mire
Mire se erdhe :)

Gjithashtu! :)

vjeshta
30-12-18, 22:20
A tka ardh selami 😂😂😂😂

Erdhi, flm! 😅

e_martumja
01-01-19, 19:32
Erdhi, flm! 😅

Kush te erdhi Dimri 😂😂

SheTa
17-01-19, 15:23
Kush te erdhi Dimri 😂😂


Vjeshta ma e mire si dirmi e vera :D po shum qik e mire eshte pranvera :D

e_martumja
21-01-19, 21:55
Vjeshta ma e mire si dirmi e vera :D po shum qik e mire eshte pranvera :D

Qyqy Ani Qka po dika typi 😂😂😂 r paske qendis mir

GURI SYLAJ
21-01-19, 22:05
Une jam ksajde!

lirik
21-01-19, 22:31
kam mendue se mori fund enuk hapet ma ky forum megjithat i pergezoj ata qe e rikthyen perseri ehst nji forum shum i forte ne media

power8
21-01-19, 22:44
kam mendue se mori fund enuk hapet ma ky forum megjithat i pergezoj ata qe e rikthyen perseri ehst nji forum shum i forte ne media


Gjerat e bukura e cilesore s'marrin fund aq lehte; mund te ngadalesohen, te zbehen por te zhduken jo.


1 pershendetje per mikun tone lirik !