Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > GURI SYLAJ
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between GURI SYLAJ and turisti
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. turisti
    10-06-13 15:14
    turisti
    Urime ditelindja i nderuar.Jete te gjate dhe te lumtur deri 100 vjet.

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.