Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > GURI SYLAJ
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between GURI SYLAJ and murrizi
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. murrizi
  10-06-11 03:27
  murrizi
  Urime ditlindja o Guri Sylve, u rritsh e i bofsh njiqind vjet
 2. murrizi
  10-04-11 09:47
  murrizi
  Me nder kofsh o Guri Sylaj, e mos e harrofsh kurrė 11 Prillin dhe vllezėrit e mijė qė e kan ditlindjen atė dite.

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.