Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > romansa
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between romansa and LaCoStA
Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. LaCoStA
  03-04-16 18:04
  LaCoStA
  T'falemnderit shume per urimin, e nderuar. Me fal per vonesen po tani e pash.

  T'pershendes dhe tė uroj gjithė tė mirat pėr ty dhe familjen tuaj!
 2. romansa
  26-01-16 19:40
  romansa
  urime ditelindjen gezuar edhe 100
 3. LaCoStA
  17-04-11 00:12
  LaCoStA
  T'falemnderit shume edhe ty ...... vertet je njeri qe meriton gjithēka te mire (mos t'ja nisi mi njeh rend)

  Te pershendes dhe uroj te kalosh nje fundjave te shkelqyeshme.
 4. LaCoStA
  12-12-10 09:38
  LaCoStA
  Romansė, t'falemnderit pėr pėrshėndetjen ...... eeee PO, mirė jam :)

  Duke shpresu qe ju dhe familja juaj jeni mire, te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.
 5. LaCoStA
  29-11-10 10:09
  LaCoStA
  Pershendetje shume e nderuara, Romansė.

  Erdhe te t'uroj ditėn e Flamurit Kombėtar, e gjithashtu tė uroj suksese dhe shėndet tė mirė pėr ty dhe familjen tuaj.

  Gjithė tė mirat!

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.