Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Dali!Keq!ch
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Dali!Keq!ch and Daja POLIC
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. Daja POLIC
  01-03-12 08:25
  Daja POLIC
  Mos e Zgjuar Enderr? nje dit u futa ne e-mail ,, kurr pe shoh DaliKeq, me paska ftuar :-)
 2. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:42
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje DAJA POLIC, ju uroj barim e fillim Viti te mire e te mbar, ty e mbar gjirin tuaj familiar, si dhe gjithe shoqerise tuaj mrenda e jasht dardanise.
  Me shume Respekte dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&page=3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.