Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Gega 1
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Gega 1 and peregrina
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. peregrina
    27-04-11 00:12
    peregrina
    prsh mund tme ndihmosh te chatoj me ndonje admin e kti websaiti kam hapur nje tem ne ket sait dhe dua ta fshi po nuk e di se si mund tme ndihmosh ?

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.