Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > lovely
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between lovely and blertoni
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. blertoni
    09-12-12 21:40
    blertoni
    pershendetje me vjne mir qe te gjej ne linjė dhe besoj se mund te shkruajmi sebashku

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.