Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > elvio
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between elvio and Naki
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. Naki
    12-09-12 22:16
    Naki
    Elvio FLM qe ndani mendimin dhe perkrahni vlerat,te pershendes!

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.