Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > lirik
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between lirik and vjeshta
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. vjeshta
  22-02-13 00:59
  vjeshta
  Flm Mikė shume. Nuk pata rrugdalje tjeter . Kur e kuptova se ne kete bote ,perveq fjales nuk mbet asgje tjeter, u deturova qe ta zgjedhi ate te miren.Sikur ti qe e ke zgjedhe Poezinė.:)

  Te pershendes.:)
 2. lirik
  16-02-13 10:25
  lirik
  mie e vjeter po te shkruaj mallengjyeshem nga malli i se kaluares ne forum -keni nje meriesi ne perverje karakteristike dhe e veqant ne raporte te mira me njerz dukeni shum e mire ju falenderoj per ket miris engjellore qe ju e keni vertet
 3. vjeshta
  29-11-12 16:40
  vjeshta
  Faleminderit per pershendetjen mikė . Qe bre Lirik ,kah shtepija keshtu ,zotshpillak e ngapak zotnillak .
  Pershendetje edhe per Ju!
 4. lirik
  29-11-12 12:17
  lirik
  pershendetje si je si po kalon e kah po je mike ne qfar aktivitetesh po angazhohesh

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.